cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
APEKO D2 voděodolné lepidlo na dřevo a savé materiály, 500 g
Apeko
APEKO D2 voděodolné lepidlo na dřevo a savé materiály, 500 g
Kód: 2501670
Kód dod.: 500420
EAN: 8591235093681
 
112 Kč
224Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vodouředitelné lepidlo na dřevo s prodlouženou dobou fixace, rychlým zasycháním, tvořící vysoce pevné elastické spoje.
Ceys rychlé bílé lepidlo na dřevo pro ruční práce, 125 g
Ceys®
Ceys rychlé bílé lepidlo na dřevo pro ruční práce, 125 g
Kód: 2503184
Kód dod.: 502924
EAN: 8411519253276
 
93.90 Kč
751.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jedná se o lepidlo zvláště určené pro ruční a drobné kutilské práce v domácnosti se dřevem, lepenkou, papírem… k lepení těchto materiálů mezi sebou nebo v kombinaci s jinými materiály.
AKCE
-29%Sleva
Nivea Anti-Wrinkle Revitalizing 55+ obnovující noční krém proti vráskám, 50 ml
Nivea®
Nivea Anti-Wrinkle Revitalizing 55+ obnovující noční krém proti vráskám, 50 ml
Kód: 1707451
Kód dod.: 822487
EAN: 9005800396149
100%
149.90 Kč
209.90 Kč
2 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte pleti dávku vitality a regenerace každou noc. Avokádový olej, kalcium a panthenol dodají zralé pleti vše důležité. Objevte - NIVEA Obnovující noční krém proti vráskám 55+.
-8%Sleva
RYOR Koenzym Q10 denní krém s UV filtry, 50 ml
Ryor
RYOR Koenzym Q10 denní krém s UV filtry, 50 ml
Kód: 08777
Kód dod.: 822660
EAN: 8594007977127
100%
164.90 Kč
179.90 Kč
3 298Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Koenzym Q10 aktivně podporuje využití energie v buňce pro zlepšení regenerace pleti.
Astrid Bioretinol pokročilý denní a noční krém proti vráskám, 50+50 ml
Astrid
Astrid Bioretinol pokročilý denní a noční krém proti vráskám, 50+50 ml
Kód: 2208018
Kód dod.: 821072
EAN: 8592297009009
100%
344.90 Kč
6 898Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krém proti vráskám účinně hydratuje, příjemně vypíná a zpevňuje zralou pleť. Jeho složení obsahuje unikátní „koktejl“ ingrediencí proti stárnutí včetně bakuchiolu, komplexu vitamínů a kyseliny hyaluronové.
Nivea Q10 Plus C OF15 energizující denní krém proti vráskám, 50 ml
Nivea®
Nivea Q10 Plus C OF15 energizující denní krém proti vráskám, 50 ml
Kód: 2102359
Kód dod.: 82322
EAN: 9005800404035
 
334.90 Kč
6 698Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zmírněte známky únavy a chraňte svou pleť před vznikem vrásek. Výživu v podobě antioxidantů vaší pleti dodá: NIVEA Energizující denní krém proti vráskám Q10 plus C.
-1%Sleva
Nivea Sun OF 50+ Luminous630 pleťový krém na opalování, 40 ml
Nivea®
Nivea Sun OF 50+ Luminous630 pleťový krém na opalování, 40 ml
Kód: 2600428
Kód dod.: 815371
EAN: 4006000002514
 
379.90 Kč
384.90 Kč
9 497.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Složení s patentovanou látkou Luminous630 vyrovnává pigmentaci v pleti, a tím zabraňuje vzniku nových skvrn způsobených slunečním zářením. Viditelně redukuje stávající skvrny již za 4 týdny.
AKCE
PE-PO větruodolný flexi zapalovač
Severochema Pe-Po®
PE-PO větruodolný flexi zapalovač
Kód: 2106433
Kód dod.: 990250
EAN: 8595009289485
100%
54.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Plnitelný flexi zapalovač s regulací výšky plamene a s funkcí TURBO – větruodolný plamen. Vhodný pro zapalování především venkovních grilů, ohnišť atd.
-19%Sleva
Nivea Q10 Remodelační zpevňující tělový krém 400 ml
Nivea®
Nivea Q10 Remodelační zpevňující tělový krém 400 ml
Kód: 2508693
Kód dod.: 810108
EAN: 9005800388335
 
299.90 Kč
369.90 Kč
749.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
NIVEA Q10 Remodelační zpevňující tělový krém 400 ml je určený pro zpevnění a regeneraci pokožky zejména v problematických partiích jako bříško, zadeček nebo dekolt.
Protex Fresh tekuté antibakteriální mýdlo, 300 ml
Parex
Protex Fresh tekuté antibakteriální mýdlo, 300 ml
Kód: 2600047
Kód dod.: 790072
EAN: 8693495051712
 
79.90 Kč
266.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekuté mýdlo, které pomáhá chránit před bakteriemi.
-43%Sleva
Nivea  Energizující noční krém proti vráskám Q10 Energy 50ml
Nivea®
Nivea Energizující noční krém proti vráskám Q10 Energy 50ml
Kód: 2507885
Kód dod.: 822887
EAN: 9005800379722
 
309.90 Kč
544.90 Kč
6 198Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nivea Energizující noční krém proti vráskám Q10 Energy je speciálně navržen tak, aby dobře fungoval během noci, kdy je pleť vnímavější. Krém okamžitě hydratuje a dodá pleti svěží a zdravý vzhled.
BIO BIONE EXCLUSIVE noční pleťový krém s kyselinou hyaluronovou Q10, 51 ml
BC Bione Cosmetics
BIO BIONE EXCLUSIVE noční pleťový krém s kyselinou hyaluronovou Q10, 51 ml
Kód: 2508566
Kód dod.: 821143
EAN: 8595061606138
 
99.90 Kč
1 958.82Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
EXCLUSIVE noční pleťový krém s kyselinou hyaluronovou a Q10 – výživná noční péče pro regeneraci pleti.
Astrid denní a noční krém pro smíšenou a mastnou pleť Aloe Vera a Okurka 50 ml
Astrid
Astrid denní a noční krém pro smíšenou a mastnou pleť Aloe Vera a Okurka 50 ml
Kód: 2602337
Kód dod.: 821076
EAN: 8592297013143
 
159.90 Kč
3 198Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Astrid Aloe Vera a Okurka denní a noční krém je lehký hydratační krém určený pro smíšenou a mastnou pleť.
Astrid  MultiCollagen Noční krém proti vráskám 50 ml
Astrid
Astrid MultiCollagen Noční krém proti vráskám 50 ml
Kód: 2501875
Kód dod.: 820472
EAN: 8592297011675
 
229.90 Kč
4 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Astrid Multicollagen noční krém s 93 % přírodních složek a 4× vyšší koncentrací aktivátoru kolagenu intenzivně regeneruje pleť během noci, redukuje vrásky a navrací jí mladistvý vzhled.
Spokar Ergo 81265 plochý štětec, č. 2
Spokar®
Spokar Ergo 81265 plochý štětec, č. 2
Kód: 2503637
Kód dod.: 522112
EAN: 8593534841925
 
79.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro všechny druhy nátěrových hmot. Plastové držadlo pootočené vůči hlavě štětce pro lepší uchopení, zakončení držadla ve formě špachtle.
Nivea Intimo Fresh Comfort sprchová emulze pro intimní hygienu, 250 ml
Nivea®
Nivea Intimo Fresh Comfort sprchová emulze pro intimní hygienu, 250 ml
Kód: 2210380
Kód dod.: 800123
EAN: 9005800354521
 
124.90 Kč
499.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Užijte si dlouhotrvající pocit svěžesti i v oblasti intimních partií! Zajistí ho emulze s kyselinou mléčnou a aloe vera - NIVEA Sprchová emulze pro intimní hygienu Fresh.
Druchema Tagal hnědý samolešticí ochranný krém na obuv, 50 g
Druchema Tagal®
Druchema Tagal hnědý samolešticí ochranný krém na obuv, 50 g
Kód: 03812
Kód dod.: 953011
EAN: 8594825009734
 
54.90 Kč
1 098Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přípravek k ošetření obuvi z kůže vytváří lesklý, flexibilní mikrofilm, který chrání původní materiál před nadměrným oděrem, znečištěním, deštěm apod. Zajišťuje výživu a ochranu kůže, obnovuje přirozené vlastnosti.
Druchema Tagal bezbarvý samolešticí ochranný krém na obuv, 50 g
Druchema Tagal®
Druchema Tagal bezbarvý samolešticí ochranný krém na obuv, 50 g
Kód: 03808
Kód dod.: 953010
EAN: 8594825009741
 
54.90 Kč
1 098Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přípravek k ošetření obuvi z kůže vytváří lesklý, flexibilní mikrofilm, který chrání původní materiál před nadměrným oděrem, znečištěním, deštěm apod. Zajišťuje výživu a ochranu kůže, obnovuje přirozené vlastnosti.
LAZUROL Oknobal základ barva na dřevo S2060, bílá, 600 ml
Lazurol
LAZUROL Oknobal základ barva na dřevo S2060, bílá, 600 ml
Kód: 2504138
Kód dod.: 181552
EAN: 8591235039412
 
246 Kč
410Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rychleschnoucí k základním a podkladovým nátěrům pro systémy povrchových úprav dřevěných výrobků, vystavených přímému vlivu povětrnosti. Vyniká velmi dobrou kryvostí, brousitelností, dobrým rozlivem a rychlým zasycháním.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0670 okr zlatá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0670 okr zlatá, 700 g
Kód: 2503244
Kód dod.: 356472
EAN: 8591235010930
 
225 Kč
321.43Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0680 okr tmavá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0680 okr tmavá, 700 g
Kód: 2503245
Kód dod.: 356478
EAN: 8591235010862
 
209 Kč
298.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
AKCE
-10%Sleva
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 0445 středně modrá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 0445 středně modrá, 700 g
Kód: 2503254
Kód dod.: 356546
EAN: 8591235011630
 
242 Kč
269 Kč
345.71Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
Druchema Mefisto Speciál čistič na krbové vložky a kamna, 500 ml
Druchema Mefisto®
Druchema Mefisto Speciál čistič na krbové vložky a kamna, 500 ml
Kód: 48447
Kód dod.: 11280031
EAN: 8594825002025
93%
129.90 Kč
259.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Mefisto Speciál, přípravek na odstraňování sazí a mastných nečistot z povrchu skel dvířek krbových kamen, prosklených vložek krbů a grilů.
Drutep barva do domácnosti na kov a dřevo v prášku, stříbrná, 5 g
Drutep
Drutep barva do domácnosti na kov a dřevo v prášku, stříbrná, 5 g
Kód: 2502731
Kód dod.: 327150
EAN: 8594003600197
 
54.90 Kč
10 980Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jedná se o stříbrný prášek, který se dodává i s potřebným množstvím laku. Používá se pro nátěry dřevěných rámečků, dekorování šišek apod.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.