cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
-4%Sleva
Detecha Aluna barva na kov beton dřevo s obsahem hliníku, stříbřitá, 2 kg
Detecha®
Detecha Aluna barva na kov beton dřevo s obsahem hliníku, stříbřitá, 2 kg
Kód: 2502720
Kód dod.: 302512
EAN: 8595002300651
 
569 Kč
595 Kč
284.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
S obsahem hliníku určená k nátěrům kovu, betonu a dřeva. Natírané podklady chrání proti vodě a povětrnostním vlivům. Obsahuje reflexní hliníkový pigment, který zvyšuje ochranný bariérový účinek a má příznivý vliv na životnost nátěru.
AKCE
Nivea Anti-Wrinkle Revitalizing 55+ obnovující noční krém proti vráskám, 50 ml
Nivea®
Nivea Anti-Wrinkle Revitalizing 55+ obnovující noční krém proti vráskám, 50 ml
Kód: 1707451
Kód dod.: 822487
EAN: 9005800396149
100%
199.90 Kč
3 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte pleti dávku vitality a regenerace každou noc. Avokádový olej, kalcium a panthenol dodají zralé pleti vše důležité. Objevte - NIVEA Obnovující noční krém proti vráskám 55+.
Soudal 67A lepidlo na dřevo pro truhláře a tesaře, 750 g
Soudal
Soudal 67A lepidlo na dřevo pro truhláře a tesaře, 750 g
Kód: 2503404
Kód dod.: 501752
EAN: 5411183033603
 
235 Kč
313.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce kvalitní konstrukční vodostálé lepidlo pro truhláře a tesaře s velmi rychlou dobou tuhnutí a pevností spoje. Konstrukční lepení dřevěných prvků ve stavebnictví a průmyslu.
-19%Sleva
Nivea Q10 Remodelační zpevňující tělový krém 400 ml
Nivea®
Nivea Q10 Remodelační zpevňující tělový krém 400 ml
Kód: 2508693
Kód dod.: 810108
EAN: 9005800388335
 
299.90 Kč
369.90 Kč
749.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
NIVEA Q10 Remodelační zpevňující tělový krém 400 ml je určený pro zpevnění a regeneraci pokožky zejména v problematických partiích jako bříško, zadeček nebo dekolt.
RYOR aktivující výživný krém s ASC III, 50 ml
Ryor
RYOR aktivující výživný krém s ASC III, 50 ml
Kód: 92601
Kód dod.: 822690
EAN: 8594007976427
60%
519.90 Kč
10 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lehký, výživný krém s moderní aktivní látkou ASC III na bázi lipozomu cíleně podporuje tvorbu nejkvalitnějšího kolagenu III v pokožce, ovlivňuje tvorbu elastinu a tím minimalizuje tvorbu vrásek a zároveň redukuje vrásky stávající.
Nivea Q10 Power zpevňující noční krém proti vráskám, 50 ml
Nivea®
Nivea Q10 Power zpevňující noční krém proti vráskám, 50 ml
Kód: 08739
Kód dod.: 822527
EAN: 9005800404011
 
319.90 Kč
6 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zatímco vy spíte, vaše pleť může rozkvétat do krásy. Vsaďte na noční péči s obsahem 100% pleti identickému koenzymu Q10: NIVEA Zpevňující noční krém proti vráskám Q10 POWER.
AKCE
PE-PO větruodolný flexi zapalovač
Severochema Pe-Po®
PE-PO větruodolný flexi zapalovač
Kód: 2106433
Kód dod.: 990250
EAN: 8595009289485
100%
54.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Plnitelný flexi zapalovač s regulací výšky plamene a s funkcí TURBO – větruodolný plamen. Vhodný pro zapalování především venkovních grilů, ohnišť atd.
Spokar Ergo 81265 plochý štětec, č. 2
Spokar®
Spokar Ergo 81265 plochý štětec, č. 2
Kód: 2503637
Kód dod.: 522112
EAN: 8593534841925
 
79.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro všechny druhy nátěrových hmot. Plastové držadlo pootočené vůči hlavě štětce pro lepší uchopení, zakončení držadla ve formě špachtle.
Astrid denní a noční krém pro smíšenou a mastnou pleť Aloe Vera a Okurka 50 ml
Astrid
Astrid denní a noční krém pro smíšenou a mastnou pleť Aloe Vera a Okurka 50 ml
Kód: 2602337
Kód dod.: 821076
EAN: 8592297013143
 
159.90 Kč
3 198Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Astrid Aloe Vera a Okurka denní a noční krém je lehký hydratační krém určený pro smíšenou a mastnou pleť.
-8%Sleva
Nivea Derma Skin Clear denní krém UV Fluid OF50+, 40 ml
Nivea®
Nivea Derma Skin Clear denní krém UV Fluid OF50+, 40 ml
Kód: 2508881
Kód dod.: 822406
EAN: 9005800390086
 
344.90 Kč
374.90 Kč
8 622.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nivea Derma Skin Clear denní UV Fluid SPF 50+ je ultralehký pleťový krém navržený speciálně pro mastnou a aknózní pleť.
Ceys rychlé bílé lepidlo na dřevo pro ruční práce, 125 g
Ceys®
Ceys rychlé bílé lepidlo na dřevo pro ruční práce, 125 g
Kód: 2503184
Kód dod.: 502924
EAN: 8411519253276
 
93.90 Kč
751.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jedná se o lepidlo zvláště určené pro ruční a drobné kutilské práce v domácnosti se dřevem, lepenkou, papírem… k lepení těchto materiálů mezi sebou nebo v kombinaci s jinými materiály.
RYOR noční krém s mořskými řasami 50 ml
Ryor
RYOR noční krém s mořskými řasami 50 ml
Kód: 37146
Kód dod.: 822676
EAN: 8594007977295
100%
179.90 Kč
3 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lehký, jemný, snadno vstřebatelný regenerační krém. Extrakty z mořských řas podporují zpevnění pokožky a její hydrataci.
Nivea Intimo Fresh Comfort sprchová emulze pro intimní hygienu, 250 ml
Nivea®
Nivea Intimo Fresh Comfort sprchová emulze pro intimní hygienu, 250 ml
Kód: 2210380
Kód dod.: 800123
EAN: 9005800354521
 
124.90 Kč
499.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Užijte si dlouhotrvající pocit svěžesti i v oblasti intimních partií! Zajistí ho emulze s kyselinou mléčnou a aloe vera - NIVEA Sprchová emulze pro intimní hygienu Fresh.
-8%Sleva
Nivea Sun Shine Control zmatňující pleťový krém na opalování, OF 50, 50 ml
Nivea®
Nivea Sun Shine Control zmatňující pleťový krém na opalování, OF 50, 50 ml
Kód: 2600509
Kód dod.: 815157
EAN: 4006000219813
 
174.90 Kč
189.90 Kč
4 372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zmatňující pleťový krém na opalování vhodný pro každodenní použití i pod make-up.
AKCE
-3%Sleva
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0670 okr zlatá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0670 okr zlatá, 700 g
Kód: 2503244
Kód dod.: 356472
EAN: 8591235010930
 
219 Kč
225 Kč
312.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0680 okr tmavá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0680 okr tmavá, 700 g
Kód: 2503245
Kód dod.: 356478
EAN: 8591235010862
 
209 Kč
298.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
AKCE
-10%Sleva
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 0445 středně modrá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 0445 středně modrá, 700 g
Kód: 2503254
Kód dod.: 356546
EAN: 8591235011630
 
242 Kč
269 Kč
345.71Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
AKCE
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 0245 palisandr, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 0245 palisandr, 700 g
Kód: 2503253
Kód dod.: 356534
EAN: 8591235011715
 
229 Kč
327.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
AKCE
-15%Sleva
BIO BIONE EXCLUSIVE noční pleťový krém s kyselinou hyaluronovou Q10, 51 ml
BC Bione Cosmetics
BIO BIONE EXCLUSIVE noční pleťový krém s kyselinou hyaluronovou Q10, 51 ml
Kód: 2508566
Kód dod.: 821143
EAN: 8595061606138
 
84.90 Kč
99.90 Kč
1 664.71Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
EXCLUSIVE noční pleťový krém s kyselinou hyaluronovou a Q10 – výživná noční péče pro regeneraci pleti.
AKCE
-8%Sleva
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0530 světle zelená, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0530 světle zelená, 0,7 kg
Kód: 2503153
Kód dod.: 356240
EAN: 8594040502584
 
266 Kč
289 Kč
380Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro venkovní i vnitřní nátěry dřevěných, minerálních a kovových podkladů jako jsou plechové střechy, okapové svody a oplechování budov, dále ocelové konstrukce, kovové ploty a rozvody horké vody, v exteriéru opatřené základním antikorozním nátěrem.
AKCE
-7%Sleva
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0603 slonová kost, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0603 slonová kost, 0,7 kg
Kód: 2503159
Kód dod.: 356250
EAN: 8594040502508
 
240 Kč
259 Kč
342.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro venkovní i vnitřní nátěry dřevěných, minerálních a kovových podkladů jako jsou plechové střechy, okapové svody a oplechování budov, dále ocelové konstrukce, kovové ploty a rozvody horké vody, v exteriéru opatřené základním antikorozním nátěrem.
AKCE
-8%Sleva
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0110 šedá, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0110 šedá, 0,7 kg
Kód: 2503148
Kód dod.: 356205
EAN: 8594040502553
 
219 Kč
239 Kč
312.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro venkovní i vnitřní nátěry dřevěných, minerálních a kovových podkladů jako jsou plechové střechy, okapové svody a oplechování budov, dále ocelové konstrukce, kovové ploty a rozvody horké vody, v exteriéru opatřené základním antikorozním nátěrem.
AKCE
-8%Sleva
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0199 černá, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0199 černá, 0,7 kg
Kód: 2503149
Kód dod.: 356210
EAN: 8594040502645
 
219 Kč
239 Kč
312.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro venkovní i vnitřní nátěry dřevěných, minerálních a kovových podkladů jako jsou plechové střechy, okapové svody a oplechování budov, dále ocelové konstrukce, kovové ploty a rozvody horké vody, v exteriéru opatřené základním antikorozním nátěrem.
Protex Fresh tekuté antibakteriální mýdlo, 300 ml
Parex
Protex Fresh tekuté antibakteriální mýdlo, 300 ml
Kód: 2600047
Kód dod.: 790072
EAN: 8693495051712
 
79.90 Kč
266.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekuté mýdlo, které pomáhá chránit před bakteriemi.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.