cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0060 pinie, 9 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0060 pinie, 9 l
Kód: 2503030
Kód dod.: 249612
EAN: 8595073017380
 
2 185 Kč
242.78Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Lazurol s1080 terasový olej teak, 750 ml
Lazurol
Lazurol s1080 terasový olej teak, 750 ml
Kód: 2505136
Kód dod.: 259986
EAN: 8591235088700
 
432 Kč
576Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným nátěrům všech typů dřeva včetně tropických dřevin, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech.
Het Hetmal Plus malířská barva, 15 + 3 kg
Het
Het Hetmal Plus malířská barva, 15 + 3 kg
Kód: 2504672
Kód dod.: 400261
EAN: 8594002530129
 
715 Kč
39.72Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Interiérová disperzní bílá krycí barva s vysokou krycí schopností - doporučujeme pro komerční a obývací prostory, kanceláře, školy, chodby,průmyslové aplikace.
Soudal 60A konstrukční lepidlo na dřevo, čiré, 300 ml
Soudal
Soudal 60A konstrukční lepidlo na dřevo, čiré, 300 ml
Kód: 2502929
Kód dod.: 519306
EAN: 5411183008403
 
225 Kč
750Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Konstrukční lepení dřevěných částí, dřevěných konstrukčních prvků a nábytku, lepení mnoha dalších druhů materiálů jako cihly, beton, kovy, guma, polystyren, pěnové hmoty atd. Výroba okenních a dveřních rámů, výroba vrstvených panelů.
Lazurol Aqua Ekohost polomat V1305 podlahový lak 300 g
Lazurol
Lazurol Aqua Ekohost polomat V1305 podlahový lak 300 g
Kód: 2505123
Kód dod.: 388209
EAN: 8591235045505
 
263 Kč
876.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Uretanakrylátový vodouředitelný lak na dřevo v interiéru. Lak je určený ke zhotovení vysoce kvalitního a odolného povrchu u všech typů dřevěných podlah z tvrdého i měkkého dřeva v interiéru.
Industrol S2122 barva na tabule, 0570 zeleň na vagóny, 600 ml
Industrol
Industrol S2122 barva na tabule, 0570 zeleň na vagóny, 600 ml
Kód: 2503766
Kód dod.: 217660
EAN: 8590882324070
 
270 Kč
450Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Především na nátěry školních tabulí a pingpongových stolů. Lze ji použít i k nátěrům oceli, dřeva, dřevotřískových, dřevovláknitých desek a podobných materiálů pouze pro vnitřní prostředí.
Het Hetmal Plus malířská barva, 7 + 1 kg
Het
Het Hetmal Plus malířská barva, 7 + 1 kg
Kód: 2504673
Kód dod.: 400259
EAN: 8594002530112
 
377 Kč
47.13Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Interiérová disperzní bílá krycí barva s vysokou krycí schopností - doporučujeme pro komerční a obývací prostory, kanceláře, školy, chodby,průmyslové aplikace.
Alkaprén 50 plus beztoluenové kontaktní lepidlo, na gumu, kov, sklo, 50 ml
Alkaprén®
Alkaprén 50 plus beztoluenové kontaktní lepidlo, na gumu, kov, sklo, 50 ml
Kód: 04589
Kód dod.: 501311
EAN: 8588001106355
100%
42.90 Kč
858Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kaučukové beztoluenové kontaktní lepidlo světle béžové barvy, které je určeno na lepení savých materiálů s nesavými (např. guma - beton, kůže - guma, umakart - dřevo).
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0021 ořech, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0021 ořech, 2,5 l
Kód: 2500596
Kód dod.: 249249
EAN: 8595073018196
 
685 Kč
274Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0025 sipo, 750 ml
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0025 sipo, 750 ml
Kód: 2500603
Kód dod.: 248759
EAN: 8595073020274
 
223 Kč
297.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0022 palisandr, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0022 palisandr, 2,5 l
Kód: 2500597
Kód dod.: 249263
EAN: 8595073018202
 
685 Kč
274Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0023 teak, 4 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0023 teak, 4 l
Kód: 2500602
Kód dod.: 249289
EAN: 8595073019391
 
1 025 Kč
256.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0051 zeleň jedle, 750 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0051 zeleň jedle, 750 l
Kód: 2500605
Kód dod.: 249520
EAN: 8595073020281
 
223 Kč
297.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0010 bílá, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0010 bílá, 2,5 l
Kód: 2500592
Kód dod.: 249052
EAN: 8595073018172
 
685 Kč
274Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Het štukový tmel na vnitřní a venkovní omítky, 400 g
Het
Het štukový tmel na vnitřní a venkovní omítky, 400 g
Kód: 2504820
Kód dod.: 511320
EAN: 8595614505468
 
71.90 Kč
179.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro vnitřní i venkovní použití k drobným opravám zrnitých povrchů především štukových omítek.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0000 bezbarvý, 750 ml
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0000 bezbarvý, 750 ml
Kód: 2500589
Kód dod.: 249004
EAN: 8595073020212
 
202 Kč
269.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0022 palisandr, 9 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0022 palisandr, 9 l
Kód: 2502744
Kód dod.: 249269
EAN: 8595073017328
 
2 185 Kč
242.78Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Devoskyt válečková stěrková hmota, 16 kg
Devoskyt
Devoskyt válečková stěrková hmota, 16 kg
Kód: 2505596
Kód dod.: 517177
EAN: 8594035638021
 
577 Kč
36.06Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Velmi jemná stěrková hmota vynikající pro celoplošnou i lokální aplikaci pro všechny savé povrchy s malými nerovnostmi – sádrokartony, stavební lepidla, omítky apod.
Het akrylový tmel na sádrokarton, zdivo a omítky, 800 g
Het
Het akrylový tmel na sádrokarton, zdivo a omítky, 800 g
Kód: 2503218
Kód dod.: 511273
EAN: 8594002535056
 
129 Kč
161.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K plošnému vyrovnání stěn (omítek, zdiva, panelů, sádrokartonu apod.) v interiérech. Tmel se nedoporučuje ke spárování.
Lazurol s1080 terasový olej bezbarvý, 750 ml
Lazurol
Lazurol s1080 terasový olej bezbarvý, 750 ml
Kód: 2505134
Kód dod.: 259980
EAN: 8591235088694
 
475 Kč
633.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným nátěrům všech typů dřeva včetně tropických dřevin, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech.
REMAL Expert zářivě bílá malířská barva na zeď, 15+3 kg
REMAL
REMAL Expert zářivě bílá malířská barva na zeď, 15+3 kg
Kód: 2501849
Kód dod.: 400886
EAN: 8591235065954
 
809 Kč
44.94Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prémiová barva na stěnu a strop, disperzní, tónovatelná, paropropustná, sametově matná, bělost 96 %. Zářivě bílá malířská barva na zeď je doporučena pro nátěry obytných a komerčních prostor.
AKCE
-7%Sleva
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 5400 zeleň tmavá, 4 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 5400 zeleň tmavá, 4 l
Kód: 2503813
Kód dod.: 202364
EAN: 8595073021097
 
1 229 Kč
1 319 Kč
307.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
AKCE
-11%Sleva
Eternal mat Revital barva k obnovování starých nátěrů, RAL 1028 Melounová žlutá, 350 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital barva k obnovování starých nátěrů, RAL 1028 Melounová žlutá, 350 g
Kód: 2505806
Kód dod.: 355530
EAN: 8590892122031
 
159 Kč
179 Kč
454.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva vhodná k obnovování starých nátěrů nábytku, oken, dveří, zárubní, radiátorů, barevných doplňků interiérů, zahradních staveb, laviček, konstrukcí dětských hřišť, školních tabulí.
AKCE
-7%Sleva
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1110 šeď světlá, 4 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1110 šeď světlá, 4 l
Kód: 2503808
Kód dod.: 198720
EAN: 8595073020618
 
1 399 Kč
1 502 Kč
349.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.