cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
Merkur prací gel na barevné prádlo 60 praní, 3 l
Merkur
Merkur prací gel na barevné prádlo 60 praní, 3 l
Kód: 2303039
Kód dod.: 100257721
EAN: 8592613577212
100%
92 Kč
0.92Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací prostředek pro barevné prádlo. Spolehlivě zabraňuje zpětné vazbě rozpuštěných nečistot na vlákno.
Perwoll prací gel Renew Color 60 praní, 3000 ml
Henkel Perwoll
Perwoll prací gel Renew Color 60 praní, 3000 ml
Kód: 2403551
Kód dod.: 760990
EAN: 9000101808568
 
364.90 Kč
6.08Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vylepšená ochrana barev proti zašednutí spolu s vylepšenou prací schopností chrání barvy před vyblednutím a uhlazuje poškozená zašedlá vlákna pro optimální odraz světla, díky čemuž bude vaše oblečení již po několika vypráních jako nové.
Laguna Cavalier univerzální prací gel, 37 praní, 1,3 l
Zenit Laguna
Laguna Cavalier univerzální prací gel, 37 praní, 1,3 l
Kód: 2602819
Kód dod.: 775359
EAN: 8594004371560
 
159.90 Kč
4.32Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Laguna Cavalier univerzální prací gel účinně pere prádlo a zanechává jej čisté a svěže provoněné.
Syoss Intense Repair maska na vlasy 400 ml
Henkel Syoss
Syoss Intense Repair maska na vlasy 400 ml
Kód: 2507116
Kód dod.: 855300
EAN: 9000101743821
 
214.90 Kč
537.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivní regenerační maska určená pro poškozené, lámavé a suché vlasy. Díky svému speciálnímu složení obnovuje vlasovou strukturu, vyživuje vlasy do hloubky a zanechává je hebké, hladké a lesklé.
Syoss Intense Keratin vlasová maska 400ml
Henkel Syoss
Syoss Intense Keratin vlasová maska 400ml
Kód: 2507114
Kód dod.: 855299
EAN: 9000101743234
 
214.90 Kč
537.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syoss Intense Keratin vlasová maska pro křehké, snadno se lámající vlasy.
AKCE
-18%Sleva
Persil Gel Color Lavender prací gel 100 praní
Henkel Persil
Persil Gel Color Lavender prací gel 100 praní
Kód: 2404020
Kód dod.: 764949
EAN: 9000101567090
 
499.90 Kč
609.90 Kč
5Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Persil Expert Freshness s jedinečným složením, které zajišťuje opravdovou hloubkovou čistotu, kterou potřebujete: svěží a hygienicky čisté oblečení a hygienicky svěží pračka, nyní s posílenou svěžestí s vůní levandule.
Pradlenka Travel prací krém 75 ml
Druchema
Pradlenka Travel prací krém 75 ml
Kód: 2508663
Kód dod.: 761247
EAN: 8594825007600
 
74.90 Kč
998.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Praktický prostředek určený pro ruční praní prádla během cestování. Jeho kompaktní balení je ideální pro turistiku, kempování či služební cesty, kde není k dispozici pračka.
AKCE
-3%Sleva
Parodontax Posílení a ochrana dásní Fresh Mint zubní pasta pro dásně, 75 ml
Parodontax®
Parodontax Posílení a ochrana dásní Fresh Mint zubní pasta pro dásně, 75 ml
Kód: 2601447
Kód dod.: 885403
EAN: 5054563206299
 
146 Kč
149.90 Kč
1 946.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Parodontax Posílení a ochrana dásní zubní pasta je určena pro péči o dásně a každodenní hygienu.
Woolite Keratin Therapy Pro-Care prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Woolite
Woolite Keratin Therapy Pro-Care prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Kód: 2001611
Kód dod.: 761134
EAN: 5900627090543
100%
239.90 Kč
4Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel s keratinem, který chrání a zjemňuje vlákna a zároveň chrání oblečení před ztrátou tvaru a barvy. Vhodný na jakýkoli materiál, i jemné prádlo.
AKCE
-11%Sleva
Azurit prací gel Color 42 dávek, 1890ml
Tomil® Azurit
Azurit prací gel Color 42 dávek, 1890ml
Kód: 2500064
Kód dod.: 7062
EAN: 8595025839503
 
199.90 Kč
224.90 Kč
4.76Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Azurit Gel Original Blue COLOR, 1890 ml – Speciální prací gel na barevné prádlo, chrání barvy před vyblednutím a pečuje o vlákna. Zanechává svěží vůni a je vhodný pro každodenní praní v pračce i ručně. Nabízí až 42 dávek v praktickém balení.
AKCE
-11%Sleva
Sunsilk maska Olio D'Argan E Mandorle 1 Minute Wow, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk maska Olio D'Argan E Mandorle 1 Minute Wow, 180 ml
Kód: 2501574
Kód dod.: 794659
EAN: 8710522868683
 
79.90 Kč
89.90 Kč
443.89Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivní kúra pro křehké vlasy, pevnost proti lámání s 98% přísadami přírodního původu. 0% silikony, barviva, minerální oleje.
Alufix univerzální hliníková grilovací miska 32 x 26 x 4,5 cm, 3 ks
Alufix
Alufix univerzální hliníková grilovací miska 32 x 26 x 4,5 cm, 3 ks
Kód: 2600740
Kód dod.: 956161
EAN: 5949509000324
 
79.90 Kč
26.63Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alufix univerzální hliníkové grilovací misky jsou praktickým řešením pro přípravu a servírování pokrmů na grilu i v troubě.
Colgate zubní pasta dětská Kids Bluey 6-9 let, 50 ml
Colgate®
Colgate zubní pasta dětská Kids Bluey 6-9 let, 50 ml
Kód: 2600108
Kód dod.: 885177
EAN: 8718951610613..
 
54.90 Kč
1 098Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta s jemnou mátovou příchutí chrání dětské zuby před kazem, posiluje zubní sklovinu a díky zábavné změně barvy motivuje děti k důkladnému dvouminutovému čištění.
Persil Gel Freshness by Silan prací gel, 60 praní, 2,7 l
Henkel Persil
Persil Gel Freshness by Silan prací gel, 60 praní, 2,7 l
Kód: 2404507
Kód dod.: 764960
EAN: 9000101566819
 
439.90 Kč
7.33Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Persil gel Freshness by Silan vám pomůže docílit dokonale čistého prádla s dlouhotrvající a svěží vůní Silan.
AKCE
Jelínek mimi prací gel pro miminka, 60 praní, 2,7 l
Jelen®
Jelínek mimi prací gel pro miminka, 60 praní, 2,7 l
Kód: 2002283
Kód dod.: 100255026
EAN: 8596422550268
100%
384 Kč
384.90 Kč
6.4Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel vyvinutý speciálně na praní prádla miminek. Je bez konzervantů, parfému i barviv.
Felce Azzurra prací gel Active Color 32 praní, 1,595 l
Felce Azzurra
Felce Azzurra prací gel Active Color 32 praní, 1,595 l
Kód: 2501504
Kód dod.: 775271
EAN: 8001280409592
 
179.90 Kč
5.62Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel pro praní barevného prádla pro čisté a voňavé prádlo bez ztráty barev.
Felce Azzurra prací gel Aleppo Soap 32 praní, 1,595 l
Felce Azzurra
Felce Azzurra prací gel Aleppo Soap 32 praní, 1,595 l
Kód: 2501662
Kód dod.: 775268
EAN: 58001280411132
 
179.90 Kč
5.62Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální prací gel s obsahem mýdla Aleppa pro čisté a voňavé prádlo.
Gallus prací gel Universal, 100 dávek, 4 l
Gallus
Gallus prací gel Universal, 100 dávek, 4 l
Kód: 2501678
Kód dod.: 759274
EAN: 4251415300193
 
169.90 Kč
1.7Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní prací gel za dobrou cenu. Spolehlivě odstraňuje skvrny při zachování intenzivních barev vašeho prádla, stejně jako jejich hebkosti.
Gallus prací gel Black, 100 dávek, 4 l
Gallus
Gallus prací gel Black, 100 dávek, 4 l
Kód: 2501677
Kód dod.: 759276
EAN: 4251415300209
 
169.90 Kč
1.7Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní prací gel za dobrou cenu. Spolehlivě odstraňuje skvrny při zachování intenzivní černé barvy vašeho prádla, stejně jako jejich hebkosti.
Lovela Baby Bílé prádlo prací gel, 16 praní, 1,45 l
Lovela
Lovela Baby Bílé prádlo prací gel, 16 praní, 1,45 l
Kód: 32668
Kód dod.: 759097
EAN: 5999109520661
100%
149.90 Kč
9.37Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Produkty na praní značky Lovela byly speciálně vyvinuty pro děti, a to od prvního dne jejich života.
Lacalut White zubní pasta + zubní nit, 75 ml
Lacalut
Lacalut White zubní pasta + zubní nit, 75 ml
Kód: 2501454
Kód dod.: 885298
EAN: 4010439200816
 
99.90 Kč
1 332Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lacalut White – zubní pasta pro zářivě bílé zuby a zdravé dásně
-1%Sleva
Meridol Fast Action zubní pasta pro dásně, 75 ml
Meridol®
Meridol Fast Action zubní pasta pro dásně, 75 ml
Kód: 2602066
Kód dod.: 885187
EAN: 8718951775664
 
109 Kč
109.90 Kč
1 453.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Meridol Fast Action zubní pasta je určena pro péči o dásně a každodenní ústní hygienu.
AKCE
-16%Sleva
Parodontax Extra Fresh zubní pasta zabraňující krvácení dásní, 75 ml
Parodontax®
Parodontax Extra Fresh zubní pasta zabraňující krvácení dásní, 75 ml
Kód: 71198
Kód dod.: 885206
EAN: 5054563950154
90%
83.90 Kč
99.90 Kč
1 118.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta parodontax Extra Fresh pomáhá zastavit a předcházet krvácení z dásní a zároveň udržuje v ústech pocit čistoty a svěžesti po mnoho hodin.
Essence Lesk na rty Juicy bomb 109 Bee Mine, 10 ml
Essence
Essence Lesk na rty Juicy bomb 109 Bee Mine, 10 ml
Kód: 2601735
Kód dod.: ES608581
EAN: 4059729608581
 
34 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zářivý medový odstín s jemným třpytem. S leskem na rty essence Juicy Bomb 109 Bee Mine získají vaše
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.