cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
Jelínek mimi prací gel pro miminka, 60 praní, 2,7 l
Jelen®
Jelínek mimi prací gel pro miminka, 60 praní, 2,7 l
Kód: 2002283
Kód dod.: 757004
EAN: 8596422550268
100%
384 Kč
384.90 Kč
6.4Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel vyvinutý speciálně na praní prádla miminek. Je bez konzervantů, parfému i barviv.
Colgate zubní pasta dětská Kids Bluey 6-9 let, 50 ml
Colgate®
Colgate zubní pasta dětská Kids Bluey 6-9 let, 50 ml
Kód: 2600108
Kód dod.: 885177
EAN: 8718951610613..
 
54.90 Kč
1 098Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta s jemnou mátovou příchutí chrání dětské zuby před kazem, posiluje zubní sklovinu a díky zábavné změně barvy motivuje děti k důkladnému dvouminutovému čištění.
AKCE
-18%Sleva
Persil Gel Color Lavender prací gel 100 praní
Henkel Persil
Persil Gel Color Lavender prací gel 100 praní
Kód: 2404020
Kód dod.: 764949
EAN: 9000101567090
 
499.90 Kč
609.90 Kč
5Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Persil Expert Freshness s jedinečným složením, které zajišťuje opravdovou hloubkovou čistotu, kterou potřebujete: svěží a hygienicky čisté oblečení a hygienicky svěží pračka, nyní s posílenou svěžestí s vůní levandule.
-5%Sleva
Essence lesk na rty Extreme shine 19 Frosted Fairy, 5 ml
Essence
Essence lesk na rty Extreme shine 19 Frosted Fairy, 5 ml
Kód: 2601716
Kód dod.: ES585080
EAN: 4059729585080
 
55 Kč
58 Kč
11 000Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dodejte svým rtům okamžitý lesk, plnější efekt a jemný nádech růžové barvy. Lesk na rty essence ext
AKCE
-14%Sleva
Elmex Opti-namel Professional zubní pasta 75 ml
Elmex®
Elmex Opti-namel Professional zubní pasta 75 ml
Kód: 2600066
Kód dod.: 885340
EAN: 8718951034983
 
94.90 Kč
109.90 Kč
1 265.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Elmex Enamel Professional zubní pasta se svou jedinečnou technologií mikro ochrany poskytuje účinnější ochranu před ztrátou zubní skloviny než běžná zubní pasta. Vytváří ochrannou vrstvu, která chrání zubní sklovinu před působením kyselin zodpovědný
AKCE
-11%Sleva
Sunsilk maska Olio D'Argan E Mandorle 1 Minute Wow, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk maska Olio D'Argan E Mandorle 1 Minute Wow, 180 ml
Kód: 2501574
Kód dod.: 794659
EAN: 8710522868683
 
79.90 Kč
89.90 Kč
443.89Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivní kúra pro křehké vlasy, pevnost proti lámání s 98% přísadami přírodního původu. 0% silikony, barviva, minerální oleje.
AKCE
-17%Sleva
Jelen prací gel Univerzální, 30 praní, 1,35 l
Jelen®
Jelen prací gel Univerzální, 30 praní, 1,35 l
Kód: 1706183
Kód dod.: 765166
EAN: 8592613579902
 
124.90 Kč
149.90 Kč
4.16Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální tekutý prací prostředek na barevné i bílé prádlo. Vhodný pro praní v automatické pračce i na ruční praní.
AKCE
Jelen prací gel Color, 60 praní, 2,7 l
Jelen®
Jelen prací gel Color, 60 praní, 2,7 l
Kód: 1801015
Kód dod.: 765168
EAN: 8592613579964
100%
229.90 Kč
3.83Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Šetrný k přírodě i pokožce. Dermatologicky testováno. Perte silou jádrového mýdla. 30-60°C. Vyrobeno v České republice. V měkké vodě pere Jelen lépe. Pro změkčení vody používejte namo Pro.
Dalli Color prací gel, 100 praní, 4,5 l
Dalli
Dalli Color prací gel, 100 praní, 4,5 l
Kód: 2509112
Kód dod.: 759361
EAN: 4012400504206
 
409.90 Kč
4.1Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dalli Color prací gel je určený pro praní barevného prádla v pračce. Velké balení je vhodné pro domácnosti s častým praním.
Dalli Sensitiv prací gel, 20 praní, 1,1 l
Dalli
Dalli Sensitiv prací gel, 20 praní, 1,1 l
Kód: 2509121
Kód dod.: 759369
EAN: 4012400524044
 
114.90 Kč
5.75Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dalli Sensitiv prací gel je určený pro praní prádla a šetrnou péči o textilie. Tekutá forma gelu umožňuje snadné dávkování při praní.
SAVO prací gel univerzální, 100 praní, 5 l
Savo®
SAVO prací gel univerzální, 100 praní, 5 l
Kód: 2601517
Kód dod.: 724127
EAN: 8720181261893
 
554.90 Kč
5.55Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální prací gel na barevné i bílé prádlo se postará o účinné odstranění odolných skvrn a zápachů. Zanechá prádlo hygienicky čisté s vůní květů, jablka a melounu.
Persil Gel Freshness by Silan prací gel, 60 praní, 2,7 l
Henkel Persil
Persil Gel Freshness by Silan prací gel, 60 praní, 2,7 l
Kód: 2404507
Kód dod.: 764960
EAN: 9000101566819
 
439.90 Kč
7.33Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Persil gel Freshness by Silan vám pomůže docílit dokonale čistého prádla s dlouhotrvající a svěží vůní Silan.
Lovela Baby Bílé prádlo prací gel, 16 praní, 1,45 l
Lovela
Lovela Baby Bílé prádlo prací gel, 16 praní, 1,45 l
Kód: 32668
Kód dod.: 759097
EAN: 5999109520661
100%
149.90 Kč
9.37Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Produkty na praní značky Lovela byly speciálně vyvinuty pro děti, a to od prvního dne jejich života.
AKCE
-16%Sleva
Elmex Junior Fluoridová zubní pasta pro děti 6-12 let, 75 ml
Elmex®
Elmex Junior Fluoridová zubní pasta pro děti 6-12 let, 75 ml
Kód: 60299
Kód dod.: 888091
EAN: 4007965505904
100%
79.90 Kč
94.90 Kč
1 065.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinná ochrana před zubním kazem pro nově prořezávající se stálé zuby. Zubní pasta elmex Junior je speciálně vyvinuta pro potřeby nově prořezávajících se stálých zubů.
Ariel prací gel Color, 25 dávek, 1,125 l
Ariel®
Ariel prací gel Color, 25 dávek, 1,125 l
Kód: 2500361
Kód dod.: 765028
EAN: 8700216691925
 
179.90 Kč
7.2Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nový a koncentrovanější tekutý prací gel Ariel Color se aktivuje již při teplotě 20 stupňů a představuje ideální péči o vaše barevné prádlo.
AKCE
-9%Sleva
Bonux Color Pure Magnolia prací gel, 54 praní, 2,7 l
Bonux
Bonux Color Pure Magnolia prací gel, 54 praní, 2,7 l
Kód: 2509114
Kód dod.: 765273
EAN: 4061746507433
 
236 Kč
259.90 Kč
4.37Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bonux Color Pure Magnolia prací gel je určen pro praní barevného prádla a zanechává příjemnou vůni.
Signal zubní pasta Nature Elements Integral 8 Charcoal, 75 ml
Signal
Signal zubní pasta Nature Elements Integral 8 Charcoal, 75 ml
Kód: 2208092
Kód dod.: 885010
EAN: 8710522417379
100%
66 Kč
880Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Signal Long Active Nature Elements Charcoal udržuje přirozeně krásné zuby a zároveň díky aktivnímu uhlí zbavuje skvrn.
Colgate bělicí zubní pasta Max White Bye Bye Stains, 75 ml
Colgate®
Colgate bělicí zubní pasta Max White Bye Bye Stains, 75 ml
Kód: 2600932
Kód dod.: 885280
EAN: 8718951610521
 
86.90 Kč
1 158.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tato zubní pasta je ideální volbou pro všechny, kteří chtějí viditelně bělejší a zářivější úsměv, aniž by slevili z každodenní péče o zdraví zubů a dásní.
Astrid Hyaluronic Gold textilní maska 1 ks
Astrid
Astrid Hyaluronic Gold textilní maska 1 ks
Kód: 2501878
Kód dod.: 821047
EAN: 8592297012061
 
59.90 Kč
59.9Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Textilní maska Astrid Hyaluronic Gold nabízí cílenou péči pro okamžitě hydratovanou, zpevněnou a rozjasněnou pleť.
Signal zubní pasta Nature Elements Integral 8 Baking soda, 75 ml
Signal
Signal zubní pasta Nature Elements Integral 8 Baking soda, 75 ml
Kód: 2105035
Kód dod.: 885011
EAN: 8710604781879
 
64.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta obohacen jedlou sodou, rozmarýnem a mátou. Poskytuje hloubkové čištění a zvyšuje přirozenou svěžest dechu.
Colgate zubní pasta Max Fresh Fruit Fusion Zesty Lime, 75 ml
Colgate®
Colgate zubní pasta Max Fresh Fruit Fusion Zesty Lime, 75 ml
Kód: 2600976
Kód dod.: 885191
EAN: 8850006952726
 
74.90 Kč
998.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta s Ultrafreeze technologií nabízí senzační kombinaci šťavnatých citrusů, která probudí vaše smysly a dodá vám svěží dech
AKCE
-3%Sleva
Sensodyne Advanced White Enamel Defence zubní pasta pro citlivé zuby, 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Advanced White Enamel Defence zubní pasta pro citlivé zuby, 75 ml
Kód: 2601449
Kód dod.: 885405
EAN: 5054563287502
 
126 Kč
129.90 Kč
1 680Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sensodyne Advanced White Enamel Defence zubní pasta je určena pro citlivé zuby a pomáhá podpořit bělejší vzhled zubů.
AKCE
-18%Sleva
Well Done Fine Color prací ubrousky proti odbarvení, 12 ks
Well Done
Well Done Fine Color prací ubrousky proti odbarvení, 12 ks
Kód: 1702386
Kód dod.: 772024
EAN: 5998466112342
100%
44.90 Kč
54.90 Kč
3.74Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací ubrousky Fine color jsou určené ke spolehlivé ochraně původní barvy oblečení během praní a zabraňují přenosu barviva mezi oděvy.
K2R Colour Catcher prací ubrousky proti obarvení prádla, 40 ks
Henkel K2r®
K2R Colour Catcher prací ubrousky proti obarvení prádla, 40 ks
Kód: 2304833
Kód dod.: 772055
EAN: 9000101548211
100%
159.90 Kč
4Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ubrousky Colour Catcher poskytují 100% ochranu proti nehodám s obarvením. Fungují jako magnet, který zachytává částečky uvolněné barvy z vody a tím zabraňují obarvení.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.