cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Diava lešticí krém na nábytek se včelím voskem, 200 ml
Tatrachema Diava
Diava lešticí krém na nábytek se včelím voskem, 200 ml
Kód: 2204625
Kód dod.: 1259
EAN: 8585003912595
 
44.90 Kč
224.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Diava krém na nábytek je jemná čistící a leštící emulze s příjemnou vůní na všechny druhy nábytku, který vytváří ochranný film a zanechává přirozený vzhled. Nábytek renovuje a leští.
Persil Power-Caps Deep Clean Universal prací kapsle, 616 g, 44 dávek
Henkel Persil
Persil Power-Caps Deep Clean Universal prací kapsle, 616 g, 44 dávek
Kód: 2407203
Kód dod.: 716158
EAN: 9000101804416
 
439.90 Kč
10Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kapsle na praní s technologií Deep Clean obsahují jedinečnou kombinaci aktivních složek, které působí i proti odolným skvrnám.
AKCE
-2%Sleva
Corega Power Max Ultimate All in One krém na fixaci zubních náhrad, 40 g
Corega
Corega Power Max Ultimate All in One krém na fixaci zubních náhrad, 40 g
Kód: 2601442
Kód dod.: 900025
EAN: 5054563209320
 
142 Kč
144.90 Kč
3 550Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Corega Power Max krém na fixaci zubních náhrad pomáhá zajistit jejich pevné držení a komfort při nošení.
AKCE
-16%Sleva
Parodontax Extra Fresh zubní pasta zabraňující krvácení dásní, 75 ml
Parodontax®
Parodontax Extra Fresh zubní pasta zabraňující krvácení dásní, 75 ml
Kód: 71198
Kód dod.: 885206
EAN: 5054563950154
90%
83.90 Kč
99.90 Kč
1 118.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta parodontax Extra Fresh pomáhá zastavit a předcházet krvácení z dásní a zároveň udržuje v ústech pocit čistoty a svěžesti po mnoho hodin.
Essence Lesk na rty Juicy bomb 109 Bee Mine, 10 ml
Essence
Essence Lesk na rty Juicy bomb 109 Bee Mine, 10 ml
Kód: 2601735
Kód dod.: ES608581
EAN: 4059729608581
 
34 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zářivý medový odstín s jemným třpytem. S leskem na rty essence Juicy Bomb 109 Bee Mine získají vaše
AKCE
-3%Sleva
Parodontax Posílení a ochrana dásní Fresh Mint zubní pasta pro dásně, 75 ml
Parodontax®
Parodontax Posílení a ochrana dásní Fresh Mint zubní pasta pro dásně, 75 ml
Kód: 2601447
Kód dod.: 885403
EAN: 5054563206299
 
146 Kč
149.90 Kč
1 946.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Parodontax Posílení a ochrana dásní zubní pasta je určena pro péči o dásně a každodenní hygienu.
-5%Sleva
Essence lesk na rty Extreme shine 20 Peach Please, 5 ml
Essence
Essence lesk na rty Extreme shine 20 Peach Please, 5 ml
Kód: 2601717
Kód dod.: ES585097
EAN: 4059729585097
 
55 Kč
58 Kč
11 000Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zářivý broskvový tón pro plný a svěží vzhled rtů. Lesk na rty essence extreme shine volume 20 Peach
Parodontax Whitening zubní pasta 2 x 75ml
Parodontax®
Parodontax Whitening zubní pasta 2 x 75ml
Kód: 2500911
Kód dod.: 885268
EAN: 5054563194398
 
164.90 Kč
999.39Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta parodontax Whitening jemným odstraňováním povrchových skvrn pomáhá obnovit přirozenou bělost zubů.
AKCE
Sensodyne Clinical White zubní pasta 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Clinical White zubní pasta 75 ml
Kód: 2601168
Kód dod.: 885271
EAN: 5054563236722
 
184 Kč
184.90 Kč
2 453.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bělicí zubní pasta Sensodyne Clinical White Stain Protector spojuje klinicky ověřené bělení s každodenním komfortem. Složení s dusičnanem draselným zajišťuje celodenní ochranu před citlivostí i svěží dech po každém použití.
AKCE
-3%Sleva
Vademecum Extra  Fresh 16, zubní pasta pro svěží dech, 75 ml
Henkel Vademecum
Vademecum Extra Fresh 16, zubní pasta pro svěží dech, 75 ml
Kód: 65440
Kód dod.: 885236
EAN: 4068883000322
100%
63 Kč
64.90 Kč
840Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta s rostlinnými extrakty zaručující svěží dech a to až na 16 hodin.
Persil Gel Freshness by Silan prací gel, 50 praní, 2,25 l
Henkel Persil
Persil Gel Freshness by Silan prací gel, 50 praní, 2,25 l
Kód: 2500096
Kód dod.: 764970
EAN: 9000101598599
 
409.90 Kč
8.2Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Persil Deep Clean Expert Freshness Silan přípravek pro praní prádla. Persil gel Freshness by Silan vám pomůže docílit dokonale čistého prádla s dlouhotrvající a svěží vůní Silan.
Woolite Keratin Therapy Pro-Care prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Woolite
Woolite Keratin Therapy Pro-Care prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Kód: 2001611
Kód dod.: 761134
EAN: 5900627090543
100%
239.90 Kč
4Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel s keratinem, který chrání a zjemňuje vlákna a zároveň chrání oblečení před ztrátou tvaru a barvy. Vhodný na jakýkoli materiál, i jemné prádlo.
AKCE
-11%Sleva
Azurit prací gel Color 42 dávek, 1890ml
Tomil® Azurit
Azurit prací gel Color 42 dávek, 1890ml
Kód: 2500064
Kód dod.: 7062
EAN: 8595025839503
 
199.90 Kč
224.90 Kč
4.76Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Azurit Gel Original Blue COLOR, 1890 ml – Speciální prací gel na barevné prádlo, chrání barvy před vyblednutím a pečuje o vlákna. Zanechává svěží vůni a je vhodný pro každodenní praní v pračce i ručně. Nabízí až 42 dávek v praktickém balení.
Niteola látková taška nákupní, 34 × 36 × 22 cm, modro bílá
Neuvedeno
Niteola látková taška nákupní, 34 × 36 × 22 cm, modro bílá
Kód: 2102832
Kód dod.: 991180
EAN: 5908269504411
100%
44.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Látková taška nákupní, ideální pro velké rodinné nákupy. modro bílý pruhovaný vzor. Rozměr 34 × 36 × 22 cm.
Niteola látková taška nákupní, 34 × 36 × 22 cm, modrá s nápisy
Gam®
Niteola látková taška nákupní, 34 × 36 × 22 cm, modrá s nápisy
Kód: 2501905
Kód dod.: 991182
EAN: 5908269507573
 
44.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Látková taška nákupní, ideální pro velké rodinné nákupy. Černá se vzorem bilých nápisů. Rozměr 34 × 36 × 22 cm.
-9%Sleva
Michael Kors Pour Homme Absolu parfémovaná voda pro muže 100 ml
Michael Kors
Michael Kors Pour Homme Absolu parfémovaná voda pro muže 100 ml
Kód: 2502399
Kód dod.: 14718
EAN: 850059827383
 
2 010 Kč
2 199 Kč
20 100Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dřevitě-kořeněná a citrusová kompozice byla uvedena na trh v roce 2025 Michael Kors Pour Homme Abso
AKCE
Sensodyne Pronamel Whitening zubní pasta 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Pronamel Whitening zubní pasta 75 ml
Kód: 2600872
Kód dod.: 885276
EAN: 5054563211064
 
83.90 Kč
1 118.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sensodyne Pronamel Whitening je zubní pasta speciálně vyvinutá pro každodenní péči o citlivé zuby a oslabenou zubní sklovinu.
AKCE
-1%Sleva
Meridol Parodont Expert zubní pasta 75 ml
Meridol®
Meridol Parodont Expert zubní pasta 75 ml
Kód: 2600069
Kód dod.: 885372
EAN: 8718951132771
 
109 Kč
109.90 Kč
1 453.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Meridol Parodont Expert je speciálně vyvinuta pro osoby trpící problémy s dásněmi, jako je krvácení, zánět nebo parodontitida. Pasta pomáhá redukovat zubní plak a chrání ústní dutinu před škodlivými bakteriemi.
Colgate Zubní pasta Advanced White 125 ml
Colgate®
Colgate Zubní pasta Advanced White 125 ml
Kód: 2600112
Kód dod.: 885173
EAN: 8718951167940
 
84.90 Kč
679.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tato účinná bělící zubní pasta využívá duální čistící systém, který pomáhá obnovit přirozenou bělost zubů již za 10 dní.
Colgate zubní pasta Triple Action 125 ml
Colgate®
Colgate zubní pasta Triple Action 125 ml
Kód: 2600972
Kód dod.: 885288
EAN: 7891024128831
 
59.90 Kč
479.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Colgate Triple Action poskytuje trojí péči v jednom kroku – chrání před zubním kazem, pomáhá udržet zuby bělejší a zajišťuje dlouhotrvající svěží dech.
Vanish Oxi Action prášek na bělení a odstranění skvrn, 470 g
Vanish
Vanish Oxi Action prášek na bělení a odstranění skvrn, 470 g
Kód: 1907907
Kód dod.: 772041
EAN: 5900627081732
100%
114.90 Kč
244.47Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášek na odstranění skvrn a bělení bílého prádla.
Woolite Keratin Therapy Whites prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Woolite
Woolite Keratin Therapy Whites prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Kód: 2002743
Kód dod.: 761135
EAN: 5900627090550
100%
239.90 Kč
4Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel s keratinem na bílé prádlo. Vhodný na jakýkoli materiál, i jemné prádlo.
Azurit prací gel na moderní a jemné prádlo 25 praní, 1 l
Tomil® Azurit
Azurit prací gel na moderní a jemné prádlo 25 praní, 1 l
Kód: 2108894
Kód dod.: 6823
EAN: 8595025835970
100%
114.90 Kč
4.6Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální prací prostředek na moderní a jemné prádlo s příjemnou svěží vůní pro dokonalou péči o vaše oblečení. Díky jedinečnému složení chrání barvy, pečuje o vlákna tkanin a pomáhá prádlu zachovat původní tvar. Je vhodný ke každodennímu použití.
REX prací gel Aromatherapy Orchid Color 20 praní, 900ml
Henkel Rex
REX prací gel Aromatherapy Orchid Color 20 praní, 900ml
Kód: 2404031
Kód dod.: 765264
EAN: 9000101804072
 
162.90 Kč
8.15Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel pro dokonalou čistotu. Proniká do vláken, odstraní skvrny a zároveň rozzáří barvy prádla a provoní jej svěží a dlouhotrvající jedinečnou směsí vůní.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.