cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-9%Sleva
Bonux Color Pure Magnolia prací gel, 54 praní, 2,7 l
Bonux
Bonux Color Pure Magnolia prací gel, 54 praní, 2,7 l
Kód: 2509114
Kód dod.: 765273
EAN: 4061746507433
 
236 Kč
259.90 Kč
4.37Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bonux Color Pure Magnolia prací gel je určen pro praní barevného prádla a zanechává příjemnou vůni.
AKCE
Jelínek mimi prací gel pro miminka, 60 praní, 2,7 l
Jelen®
Jelínek mimi prací gel pro miminka, 60 praní, 2,7 l
Kód: 2002283
Kód dod.: 100255026
EAN: 8596422550268
100%
384 Kč
384.90 Kč
6.4Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel vyvinutý speciálně na praní prádla miminek. Je bez konzervantů, parfému i barviv.
Colgate zubní pasta dětská Kids Bluey 6-9 let, 50 ml
Colgate®
Colgate zubní pasta dětská Kids Bluey 6-9 let, 50 ml
Kód: 2600108
Kód dod.: 885177
EAN: 8718951610613..
 
54.90 Kč
1 098Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta s jemnou mátovou příchutí chrání dětské zuby před kazem, posiluje zubní sklovinu a díky zábavné změně barvy motivuje děti k důkladnému dvouminutovému čištění.
AKCE
-21%Sleva
Sanytol dezinfekční prací gel Svěžest, 1,7 l
Sanytol
Sanytol dezinfekční prací gel Svěžest, 1,7 l
Kód: 2207475
Kód dod.: 764996
EAN: 3045206381321
 
229.90 Kč
289.90 Kč
6.76Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sanytol, expert na dezinfekci bez chlóru, vyvinul dezinfekční prací prostředek, který eliminuje bakterie a mikroby již od teploty 20 °C. Jedinečné složení účinně vypere bílé i barevné prádlo a přináší příjemnou svěží vůni.
-9%Sleva
Michael Kors Pour Homme Absolu parfémovaná voda pro muže 100 ml
Michael Kors
Michael Kors Pour Homme Absolu parfémovaná voda pro muže 100 ml
Kód: 2502399
Kód dod.: 14718
EAN: 850059827383
 
2 010 Kč
2 199 Kč
20 100Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dřevitě-kořeněná a citrusová kompozice byla uvedena na trh v roce 2025 Michael Kors Pour Homme Abso
Felce Azzurra prací gel Original 32 praní, 1,595 l
Felce Azzurra
Felce Azzurra prací gel Original 32 praní, 1,595 l
Kód: 2501505
Kód dod.: 775269
EAN: 8001280030802
 
179.90 Kč
5.62Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální prací gel Felce Azzura, který se vyznačuje tradiční nezaměnitelnou a nenapodobitelnou vůní. Používáním pracího gelu Felce Azzura dosáhnete pocitu dlouhodobé přirozené svěžesti a maximální hebkosti.
Diava lešticí krém na nábytek se včelím voskem, 200 ml
Tatrachema Diava
Diava lešticí krém na nábytek se včelím voskem, 200 ml
Kód: 2204625
Kód dod.: 1259
EAN: 8585003912595
 
44.90 Kč
224.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Diava krém na nábytek je jemná čistící a leštící emulze s příjemnou vůní na všechny druhy nábytku, který vytváří ochranný film a zanechává přirozený vzhled. Nábytek renovuje a leští.
AKCE
-18%Sleva
Persil Gel Color Lavender prací gel 100 praní
Henkel Persil
Persil Gel Color Lavender prací gel 100 praní
Kód: 2404020
Kód dod.: 764949
EAN: 9000101567090
 
499.90 Kč
609.90 Kč
5Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Persil Expert Freshness s jedinečným složením, které zajišťuje opravdovou hloubkovou čistotu, kterou potřebujete: svěží a hygienicky čisté oblečení a hygienicky svěží pračka, nyní s posílenou svěžestí s vůní levandule.
Lovela Baby Barevné prádlo prací gel 16 praní, 1,45 l
Lovela
Lovela Baby Barevné prádlo prací gel 16 praní, 1,45 l
Kód: 46162
Kód dod.: 759098
EAN: 5999109520647
100%
149.90 Kč
9.37Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Produkty na praní značky Lovela byly speciálně vyvinuty pro děti, a to od prvního dne jejich života.
AKCE
-11%Sleva
Sunsilk maska Olio D'Argan E Mandorle 1 Minute Wow, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk maska Olio D'Argan E Mandorle 1 Minute Wow, 180 ml
Kód: 2501574
Kód dod.: 794659
EAN: 8710522868683
 
79.90 Kč
89.90 Kč
443.89Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivní kúra pro křehké vlasy, pevnost proti lámání s 98% přísadami přírodního původu. 0% silikony, barviva, minerální oleje.
Persil Gel Freshness by Silan prací gel, 60 praní, 2,7 l
Henkel Persil
Persil Gel Freshness by Silan prací gel, 60 praní, 2,7 l
Kód: 2404507
Kód dod.: 764960
EAN: 9000101566819
 
439.90 Kč
7.33Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Persil gel Freshness by Silan vám pomůže docílit dokonale čistého prádla s dlouhotrvající a svěží vůní Silan.
Signal zubní pasta Nature Elements Integral 8 Charcoal, 75 ml
Signal
Signal zubní pasta Nature Elements Integral 8 Charcoal, 75 ml
Kód: 2208092
Kód dod.: 885010
EAN: 8710522417379
100%
66 Kč
880Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Signal Long Active Nature Elements Charcoal udržuje přirozeně krásné zuby a zároveň díky aktivnímu uhlí zbavuje skvrn.
Colgate bělicí zubní pasta Max White Bye Bye Stains, 75 ml
Colgate®
Colgate bělicí zubní pasta Max White Bye Bye Stains, 75 ml
Kód: 2600932
Kód dod.: 885280
EAN: 8718951610521
 
86.90 Kč
1 158.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tato zubní pasta je ideální volbou pro všechny, kteří chtějí viditelně bělejší a zářivější úsměv, aniž by slevili z každodenní péče o zdraví zubů a dásní.
Pradlenka Travel prací krém 75 ml
Druchema
Pradlenka Travel prací krém 75 ml
Kód: 2508663
Kód dod.: 761247
EAN: 8594825007600
 
74.90 Kč
998.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Praktický prostředek určený pro ruční praní prádla během cestování. Jeho kompaktní balení je ideální pro turistiku, kempování či služební cesty, kde není k dispozici pračka.
AKCE
-3%Sleva
Parodontax Posílení a ochrana dásní Fresh Mint zubní pasta pro dásně, 75 ml
Parodontax®
Parodontax Posílení a ochrana dásní Fresh Mint zubní pasta pro dásně, 75 ml
Kód: 2601447
Kód dod.: 885403
EAN: 5054563206299
 
146 Kč
149.90 Kč
1 946.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Parodontax Posílení a ochrana dásní zubní pasta je určena pro péči o dásně a každodenní hygienu.
AKCE
-11%Sleva
Azurit prací gel Color 42 dávek, 1890ml
Tomil® Azurit
Azurit prací gel Color 42 dávek, 1890ml
Kód: 2500064
Kód dod.: 7062
EAN: 8595025839503
 
199.90 Kč
224.90 Kč
4.76Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Azurit Gel Original Blue COLOR, 1890 ml – Speciální prací gel na barevné prádlo, chrání barvy před vyblednutím a pečuje o vlákna. Zanechává svěží vůni a je vhodný pro každodenní praní v pračce i ručně. Nabízí až 42 dávek v praktickém balení.
Woolite Keratin Therapy Pro-Care prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Woolite
Woolite Keratin Therapy Pro-Care prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Kód: 2001611
Kód dod.: 761134
EAN: 5900627090543
100%
239.90 Kč
4Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel s keratinem, který chrání a zjemňuje vlákna a zároveň chrání oblečení před ztrátou tvaru a barvy. Vhodný na jakýkoli materiál, i jemné prádlo.
Alufix univerzální hliníková grilovací miska 32 x 26 x 4,5 cm, 3 ks
Alufix
Alufix univerzální hliníková grilovací miska 32 x 26 x 4,5 cm, 3 ks
Kód: 2600740
Kód dod.: 956161
EAN: 5949509000324
 
79.90 Kč
26.63Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alufix univerzální hliníkové grilovací misky jsou praktickým řešením pro přípravu a servírování pokrmů na grilu i v troubě.
Persil Power-Caps Deep Clean Universal prací kapsle, 616 g, 44 dávek
Henkel Persil
Persil Power-Caps Deep Clean Universal prací kapsle, 616 g, 44 dávek
Kód: 2407203
Kód dod.: 716158
EAN: 9000101804416
 
439.90 Kč
10Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kapsle na praní s technologií Deep Clean obsahují jedinečnou kombinaci aktivních složek, které působí i proti odolným skvrnám.
AKCE
-16%Sleva
Parodontax Extra Fresh zubní pasta zabraňující krvácení dásní, 75 ml
Parodontax®
Parodontax Extra Fresh zubní pasta zabraňující krvácení dásní, 75 ml
Kód: 71198
Kód dod.: 885206
EAN: 5054563950154
90%
83.90 Kč
99.90 Kč
1 118.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta parodontax Extra Fresh pomáhá zastavit a předcházet krvácení z dásní a zároveň udržuje v ústech pocit čistoty a svěžesti po mnoho hodin.
Essence Lesk na rty Juicy bomb 109 Bee Mine, 10 ml
Essence
Essence Lesk na rty Juicy bomb 109 Bee Mine, 10 ml
Kód: 2601735
Kód dod.: ES608581
EAN: 4059729608581
 
34 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zářivý medový odstín s jemným třpytem. S leskem na rty essence Juicy Bomb 109 Bee Mine získají vaše
-5%Sleva
Essence lesk na rty Extreme shine 20 Peach Please, 5 ml
Essence
Essence lesk na rty Extreme shine 20 Peach Please, 5 ml
Kód: 2601717
Kód dod.: ES585097
EAN: 4059729585097
 
55 Kč
58 Kč
11 000Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zářivý broskvový tón pro plný a svěží vzhled rtů. Lesk na rty essence extreme shine volume 20 Peach
Felce Azzurra prací gel Active Color 32 praní, 1,595 l
Felce Azzurra
Felce Azzurra prací gel Active Color 32 praní, 1,595 l
Kód: 2501504
Kód dod.: 775271
EAN: 8001280409592
 
179.90 Kč
5.62Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel pro praní barevného prádla pro čisté a voňavé prádlo bez ztráty barev.
Felce Azzurra prací gel Aleppo Soap 32 praní, 1,595 l
Felce Azzurra
Felce Azzurra prací gel Aleppo Soap 32 praní, 1,595 l
Kód: 2501662
Kód dod.: 775268
EAN: 58001280411132
 
179.90 Kč
5.62Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální prací gel s obsahem mýdla Aleppa pro čisté a voňavé prádlo.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.