cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Lovela Bílé prádlo prací gel 32 praní, 2,9 l
Lovela
Lovela Bílé prádlo prací gel 32 praní, 2,9 l
Kód: 2003356
Kód dod.: 759091
EAN: 5999109520685
 
259.90 Kč
8.12Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel Lovela je speciálně vyvinutý pro děti a lidi s citlivou pokožkou.
Colgate zubní pasta dětská Kids Bluey 6-9 let, 50 ml
Colgate®
Colgate zubní pasta dětská Kids Bluey 6-9 let, 50 ml
Kód: 2600108
Kód dod.: 885177
EAN: 8718951610613..
 
54.90 Kč
1 098Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta s jemnou mátovou příchutí chrání dětské zuby před kazem, posiluje zubní sklovinu a díky zábavné změně barvy motivuje děti k důkladnému dvouminutovému čištění.
AKCE
Jelínek mimi prací gel pro miminka, 60 praní, 2,7 l
Jelen®
Jelínek mimi prací gel pro miminka, 60 praní, 2,7 l
Kód: 2002283
Kód dod.: 757004
EAN: 8596422550268
100%
384 Kč
384.90 Kč
6.4Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel vyvinutý speciálně na praní prádla miminek. Je bez konzervantů, parfému i barviv.
AKCE
-16%Sleva
Elmex Junior Fluoridová zubní pasta pro děti 6-12 let, 75 ml
Elmex®
Elmex Junior Fluoridová zubní pasta pro děti 6-12 let, 75 ml
Kód: 60299
Kód dod.: 888091
EAN: 4007965505904
100%
79.90 Kč
94.90 Kč
1 065.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinná ochrana před zubním kazem pro nově prořezávající se stálé zuby. Zubní pasta elmex Junior je speciálně vyvinuta pro potřeby nově prořezávajících se stálých zubů.
Ariel prací gel Color, 25 dávek, 1,125 l
Ariel®
Ariel prací gel Color, 25 dávek, 1,125 l
Kód: 2500361
Kód dod.: 765028
EAN: 8700216691925
 
179.90 Kč
7.2Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nový a koncentrovanější tekutý prací gel Ariel Color se aktivuje již při teplotě 20 stupňů a představuje ideální péči o vaše barevné prádlo.
AKCE
-9%Sleva
Bonux Color Pure Magnolia prací gel, 54 praní, 2,7 l
Bonux
Bonux Color Pure Magnolia prací gel, 54 praní, 2,7 l
Kód: 2509114
Kód dod.: 765273
EAN: 4061746507433
 
236 Kč
259.90 Kč
4.37Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bonux Color Pure Magnolia prací gel je určen pro praní barevného prádla a zanechává příjemnou vůni.
AKCE
-18%Sleva
Persil Gel Color Lavender prací gel 100 praní
Henkel Persil
Persil Gel Color Lavender prací gel 100 praní
Kód: 2404020
Kód dod.: 764949
EAN: 9000101567090
 
499.90 Kč
609.90 Kč
5Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Persil Expert Freshness s jedinečným složením, které zajišťuje opravdovou hloubkovou čistotu, kterou potřebujete: svěží a hygienicky čisté oblečení a hygienicky svěží pračka, nyní s posílenou svěžestí s vůní levandule.
AKCE
-11%Sleva
Sunsilk maska Olio D'Argan E Mandorle 1 Minute Wow, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk maska Olio D'Argan E Mandorle 1 Minute Wow, 180 ml
Kód: 2501574
Kód dod.: 794659
EAN: 8710522868683
 
79.90 Kč
89.90 Kč
443.89Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivní kúra pro křehké vlasy, pevnost proti lámání s 98% přísadami přírodního původu. 0% silikony, barviva, minerální oleje.
Signal zubní pasta Nature Elements Integral 8 Charcoal, 75 ml
Signal
Signal zubní pasta Nature Elements Integral 8 Charcoal, 75 ml
Kód: 2208092
Kód dod.: 885010
EAN: 8710522417379
100%
66 Kč
880Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Signal Long Active Nature Elements Charcoal udržuje přirozeně krásné zuby a zároveň díky aktivnímu uhlí zbavuje skvrn.
Colgate bělicí zubní pasta Max White Bye Bye Stains, 75 ml
Colgate®
Colgate bělicí zubní pasta Max White Bye Bye Stains, 75 ml
Kód: 2600932
Kód dod.: 885280
EAN: 8718951610521
 
86.90 Kč
1 158.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tato zubní pasta je ideální volbou pro všechny, kteří chtějí viditelně bělejší a zářivější úsměv, aniž by slevili z každodenní péče o zdraví zubů a dásní.
Persil Gel Freshness by Silan prací gel, 60 praní, 2,7 l
Henkel Persil
Persil Gel Freshness by Silan prací gel, 60 praní, 2,7 l
Kód: 2404507
Kód dod.: 764960
EAN: 9000101566819
 
439.90 Kč
7.33Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Persil gel Freshness by Silan vám pomůže docílit dokonale čistého prádla s dlouhotrvající a svěží vůní Silan.
Felce Azzurra prací gel Original 32 praní, 1,595 l
Felce Azzurra
Felce Azzurra prací gel Original 32 praní, 1,595 l
Kód: 2501505
Kód dod.: 775269
EAN: 8001280030802
 
179.90 Kč
5.62Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální prací gel Felce Azzura, který se vyznačuje tradiční nezaměnitelnou a nenapodobitelnou vůní. Používáním pracího gelu Felce Azzura dosáhnete pocitu dlouhodobé přirozené svěžesti a maximální hebkosti.
Lovela Baby Barevné prádlo prací gel 16 praní, 1,45 l
Lovela
Lovela Baby Barevné prádlo prací gel 16 praní, 1,45 l
Kód: 46162
Kód dod.: 759098
EAN: 5999109520647
100%
149.90 Kč
9.37Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Produkty na praní značky Lovela byly speciálně vyvinuty pro děti, a to od prvního dne jejich života.
Persil Power-Caps Deep Clean Universal prací kapsle, 616 g, 44 dávek
Henkel Persil
Persil Power-Caps Deep Clean Universal prací kapsle, 616 g, 44 dávek
Kód: 2407203
Kód dod.: 716158
EAN: 9000101804416
 
439.90 Kč
10Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kapsle na praní s technologií Deep Clean obsahují jedinečnou kombinaci aktivních složek, které působí i proti odolným skvrnám.
Pradlenka Travel prací krém 75 ml
Druchema
Pradlenka Travel prací krém 75 ml
Kód: 2508663
Kód dod.: 761247
EAN: 8594825007600
 
74.90 Kč
998.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Praktický prostředek určený pro ruční praní prádla během cestování. Jeho kompaktní balení je ideální pro turistiku, kempování či služební cesty, kde není k dispozici pračka.
Lacalut White zubní pasta + zubní nit, 75 ml
Lacalut
Lacalut White zubní pasta + zubní nit, 75 ml
Kód: 2501454
Kód dod.: 885298
EAN: 4010439200816
 
99.90 Kč
1 332Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lacalut White – zubní pasta pro zářivě bílé zuby a zdravé dásně
-1%Sleva
Meridol Fast Action zubní pasta pro dásně, 75 ml
Meridol®
Meridol Fast Action zubní pasta pro dásně, 75 ml
Kód: 2602066
Kód dod.: 885187
EAN: 8718951775664
 
109 Kč
109.90 Kč
1 453.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Meridol Fast Action zubní pasta je určena pro péči o dásně a každodenní ústní hygienu.
Diava lešticí krém na nábytek se včelím voskem, 200 ml
Tatrachema Diava
Diava lešticí krém na nábytek se včelím voskem, 200 ml
Kód: 2204625
Kód dod.: 707105
EAN: 8585003912595
 
44.90 Kč
224.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Diava krém na nábytek je jemná čistící a leštící emulze s příjemnou vůní na všechny druhy nábytku, který vytváří ochranný film a zanechává přirozený vzhled. Nábytek renovuje a leští.
-5%Sleva
Essence lesk na rty Extreme shine 20 Peach Please, 5 ml
Essence
Essence lesk na rty Extreme shine 20 Peach Please, 5 ml
Kód: 2601717
Kód dod.: ES585097
EAN: 4059729585097
 
55 Kč
58 Kč
11 000Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zářivý broskvový tón pro plný a svěží vzhled rtů. Lesk na rty essence extreme shine volume 20 Peach
AKCE
-16%Sleva
Parodontax Extra Fresh zubní pasta zabraňující krvácení dásní, 75 ml
Parodontax®
Parodontax Extra Fresh zubní pasta zabraňující krvácení dásní, 75 ml
Kód: 71198
Kód dod.: 885206
EAN: 5054563950154
90%
83.90 Kč
99.90 Kč
1 118.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta parodontax Extra Fresh pomáhá zastavit a předcházet krvácení z dásní a zároveň udržuje v ústech pocit čistoty a svěžesti po mnoho hodin.
Essence Lesk na rty Juicy bomb 109 Bee Mine, 10 ml
Essence
Essence Lesk na rty Juicy bomb 109 Bee Mine, 10 ml
Kód: 2601735
Kód dod.: ES608581
EAN: 4059729608581
 
34 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zářivý medový odstín s jemným třpytem. S leskem na rty essence Juicy Bomb 109 Bee Mine získají vaše
Alufix univerzální hliníková grilovací miska 32 x 26 x 4,5 cm, 3 ks
Alufix
Alufix univerzální hliníková grilovací miska 32 x 26 x 4,5 cm, 3 ks
Kód: 2600740
Kód dod.: 956161
EAN: 5949509000324
 
79.90 Kč
26.63Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alufix univerzální hliníkové grilovací misky jsou praktickým řešením pro přípravu a servírování pokrmů na grilu i v troubě.
Niteola látková taška nákupní, 34 × 36 × 22 cm, modro bílá
Neuvedeno
Niteola látková taška nákupní, 34 × 36 × 22 cm, modro bílá
Kód: 2102832
Kód dod.: 991180
EAN: 5908269504411
100%
44.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Látková taška nákupní, ideální pro velké rodinné nákupy. modro bílý pruhovaný vzor. Rozměr 34 × 36 × 22 cm.
Niteola látková taška nákupní, 34 × 36 × 22 cm, modrá s nápisy
Gam®
Niteola látková taška nákupní, 34 × 36 × 22 cm, modrá s nápisy
Kód: 2501905
Kód dod.: 991182
EAN: 5908269507573
 
44.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Látková taška nákupní, ideální pro velké rodinné nákupy. Černá se vzorem bilých nápisů. Rozměr 34 × 36 × 22 cm.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.