cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Nivea Q10 Power zpevňující oční krém proti vráskám, 15 ml
Nivea®
Nivea Q10 Power zpevňující oční krém proti vráskám, 15 ml
Kód: 08741
Kód dod.: 822525
EAN: 9005800390703
 
264.90 Kč
17 660Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pečujte cíleně o citlivou pleť kolem očí! Složení se 100% pleti identickým koenzymem Q10 účinně bojuje proti vráskám. Zkuste: NIVEA Zpevňující oční krém proti vráskám Q10 POWER.
Colgate zubní pasta Total Junior 7-12 let, 50 ml
Colgate®
Colgate zubní pasta Total Junior 7-12 let, 50 ml
Kód: 2600414
Kód dod.: 888046
EAN: 8718951433120
 
52.90 Kč
1 058Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nabízíme vám zubní pastu COLGATE Total Junior, která je vhodná pro všechny děti ve věku 7 - 12 let.
Syoss Intense Repair maska na vlasy 400 ml
Henkel Syoss
Syoss Intense Repair maska na vlasy 400 ml
Kód: 2507116
Kód dod.: 855300
EAN: 9000101743821
 
214.90 Kč
537.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivní regenerační maska určená pro poškozené, lámavé a suché vlasy. Díky svému speciálnímu složení obnovuje vlasovou strukturu, vyživuje vlasy do hloubky a zanechává je hebké, hladké a lesklé.
Syoss Intense Keratin vlasová maska 400ml
Henkel Syoss
Syoss Intense Keratin vlasová maska 400ml
Kód: 2507114
Kód dod.: 855299
EAN: 9000101743234
 
214.90 Kč
537.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syoss Intense Keratin vlasová maska pro křehké, snadno se lámající vlasy.
-1%Sleva
Essence Hydra Kiss LSF 25 olej na rty 104 Pink Squeeze Please 4 ml
Essence
Essence Hydra Kiss LSF 25 olej na rty 104 Pink Squeeze Please 4 ml
Kód: 2501194
 
EAN: 4059729548351
 
78 Kč
79 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přejete si produkt na rty, jenž spojuje atraktivní vzhled s ochranou? Essence Hydra Kiss Lip Oil SPF
AKCE
-3%Sleva
Vademecum Extra  Fresh 16, zubní pasta pro svěží dech, 75 ml
Henkel Vademecum
Vademecum Extra Fresh 16, zubní pasta pro svěží dech, 75 ml
Kód: 65440
Kód dod.: 885236
EAN: 4068883000322
100%
63 Kč
64.90 Kč
840Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta s rostlinnými extrakty zaručující svěží dech a to až na 16 hodin.
Persil Gel Color Lavender prací gel 100 praní
Henkel Persil
Persil Gel Color Lavender prací gel 100 praní
Kód: 2404020
Kód dod.: 764949
EAN: 9000101567090
 
609.90 Kč
6.1Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Persil Expert Freshness s jedinečným složením, které zajišťuje opravdovou hloubkovou čistotu, kterou potřebujete: svěží a hygienicky čisté oblečení a hygienicky svěží pračka, nyní s posílenou svěžestí s vůní levandule.
Persil Gel Freshness by Silan prací gel, 50 praní, 2,25 l
Henkel Persil
Persil Gel Freshness by Silan prací gel, 50 praní, 2,25 l
Kód: 2500096
Kód dod.: 764970
EAN: 9000101598599
 
409.90 Kč
8.2Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Persil Deep Clean Expert Freshness Silan přípravek pro praní prádla. Persil gel Freshness by Silan vám pomůže docílit dokonale čistého prádla s dlouhotrvající a svěží vůní Silan.
Sunsilk maska Olio D'Argan E Mandorle 1 Minute Wow, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk maska Olio D'Argan E Mandorle 1 Minute Wow, 180 ml
Kód: 2501574
Kód dod.: 794659
EAN: 8710522868683
 
89.90 Kč
499.44Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivní kúra pro křehké vlasy, pevnost proti lámání s 98% přísadami přírodního původu. 0% silikony, barviva, minerální oleje.
AKCE
REX prací kapsle Aromatherapy Lotus Universal 36 praní, 432g
Henkel Rex
REX prací kapsle Aromatherapy Lotus Universal 36 praní, 432g
Kód: 2403029
Kód dod.: 765416
EAN: 9000101802818
 
290 Kč
8.06Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kapsle na praní s esenciálními oleji jsou předdávkované na barevné a tmavé prádlo, který kombinuje sílu tří benefitů v jedné kapsli pro hygienickou čistotu.
REX prací kapsle Aromatherapy Orchid Color 44 praní, 528g
Henkel Rex
REX prací kapsle Aromatherapy Orchid Color 44 praní, 528g
Kód: 2404522
Kód dod.: 765407
EAN: 9000101802313
 
329.90 Kč
331 Kč
7.5Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kapsle na praní s esenciálními oleji jsou předdávkované na barevné a tmavé prádlo, který kombinuje sílu tří benefitů v jedné kapsli pro hygienickou čistotu.
AKCE
Jelínek mimi prací gel pro miminka, 60 praní, 2,7 l
Jelen®
Jelínek mimi prací gel pro miminka, 60 praní, 2,7 l
Kód: 2002283
Kód dod.: 100255026
EAN: 8596422550268
100%
384 Kč
384.90 Kč
6.4Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel vyvinutý speciálně na praní prádla miminek. Je bez konzervantů, parfému i barviv.
Colgate zubní pasta dětská Kids Bluey 6-9 let, 50 ml
Colgate®
Colgate zubní pasta dětská Kids Bluey 6-9 let, 50 ml
Kód: 2600108
Kód dod.: 885177
EAN: 8718951610613..
 
54.90 Kč
1 098Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta s jemnou mátovou příchutí chrání dětské zuby před kazem, posiluje zubní sklovinu a díky zábavné změně barvy motivuje děti k důkladnému dvouminutovému čištění.
Schwarzkopf Gliss vyživující maska 4v1 pro lámavé a poškozené vlasy, 400 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Schwarzkopf Gliss vyživující maska 4v1 pro lámavé a poškozené vlasy, 400 ml
Kód: 2505953
Kód dod.: 855292
EAN: 9000101726053
 
169.90 Kč
424.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vlasová maska pro poškozené vlasy kombinuje systém HAPTIQ a marulový olej pro hloubkovou regeneraci a lesk vlasů.
Ecover prací gel Zero 30 praní, 1,5 l
Ecover
Ecover prací gel Zero 30 praní, 1,5 l
Kód: 2204102
Kód dod.: 339922
EAN: 5000204254976
 
399.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tento eko gel na praní byl vyvinut pro barevné prádlo, bílé prádlo a černé prádlo.
Persil Gel Freshness by Silan prací gel, 60 praní, 2,7 l
Henkel Persil
Persil Gel Freshness by Silan prací gel, 60 praní, 2,7 l
Kód: 2404507
Kód dod.: 764960
EAN: 9000101566819
 
439.90 Kč
7.33Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Persil gel Freshness by Silan vám pomůže docílit dokonale čistého prádla s dlouhotrvající a svěží vůní Silan.
AKCE
-3%Sleva
Parodontax Posílení a ochrana dásní Fresh Mint zubní pasta pro dásně, 75 ml
Parodontax®
Parodontax Posílení a ochrana dásní Fresh Mint zubní pasta pro dásně, 75 ml
Kód: 2601447
Kód dod.: 885403
EAN: 5054563206299
 
146 Kč
149.90 Kč
1 946.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Parodontax Posílení a ochrana dásní zubní pasta je určena pro péči o dásně a každodenní hygienu.
AKCE
-11%Sleva
Azurit prací gel Color 42 dávek, 1890ml
Tomil® Azurit
Azurit prací gel Color 42 dávek, 1890ml
Kód: 2500064
Kód dod.: 7062
EAN: 8595025839503
 
199.90 Kč
224.90 Kč
4.76Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Azurit Gel Original Blue COLOR, 1890 ml – Speciální prací gel na barevné prádlo, chrání barvy před vyblednutím a pečuje o vlákna. Zanechává svěží vůni a je vhodný pro každodenní praní v pračce i ručně. Nabízí až 42 dávek v praktickém balení.
Waschkönig prací gel Color 110 dávek, 3,305 l
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig prací gel Color 110 dávek, 3,305 l
Kód: 2300279
Kód dod.: 761302
EAN: 4260418930429
97%
149.90 Kč
1.36Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Waschkönig Color je prací gel pro barevné prádlo s formulí pro odstranění nečistot a skvrn již od 20 °C při zachování barev.
Waschkönig prací gel na černé prádlo Black, 110 praní, 3,305 l
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig prací gel na černé prádlo Black, 110 praní, 3,305 l
Kód: 2304020
Kód dod.: 761303
EAN: 4260418930412
 
149.90 Kč
1.36Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Waschkönig Black je prací gel na černé a tmavé prádlo s formulí pro odstranění nečistot a skvrn již od 20 °C.
Woolite Keratin Therapy Pro-Care prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Woolite
Woolite Keratin Therapy Pro-Care prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Kód: 2001611
Kód dod.: 761134
EAN: 5900627090543
100%
239.90 Kč
4Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel s keratinem, který chrání a zjemňuje vlákna a zároveň chrání oblečení před ztrátou tvaru a barvy. Vhodný na jakýkoli materiál, i jemné prádlo.
Elmex Caries Protection zubní pasta 2x75 ml
Elmex®
Elmex Caries Protection zubní pasta 2x75 ml
Kód: 2600065
Kód dod.: 885088
EAN: 8714789992204
 
179.90 Kč
1 199.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Elmex Caries Protection je účinným řešením pro ochranu vašich zubů před zubním kazem. Díky technologii Neo-Aminex remineralizuje oslabenou zubní sklovinu a vytváří odolnou ochrannou vrstvu na zubech.
Elmex Sensitive Whitening zubní pasta 2x75 ml
Elmex®
Elmex Sensitive Whitening zubní pasta 2x75 ml
Kód: 2600062
Kód dod.: 885092
EAN: 8714789985077
 
189.90 Kč
1 266Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Elmex Sensitive Whitening je navržena speciálně pro citlivé zuby a poskytuje 24hodinovou ochranu před citlivostí. Fluorid v této pastě zajišťuje ochranu a zároveň obnovuje přirozenou bělost zubů.
Elmex Junior dětská zubní pasta 2x75 ml
Elmex®
Elmex Junior dětská zubní pasta 2x75 ml
Kód: 2600084
Kód dod.: 882290
EAN: 8718951652217
 
169.90 Kč
1 132.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Elmex Junior dětská zubní pasta byla vyvinuta speciálně pro děti ve věku 6–12 let, kdy dochází k prořezávání stálých zubů. Tyto nové zuby mají ještě nedostatečně vyzrálou sklovinu, a jsou proto náchylnější ke vzniku zubního kazu.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.