cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Důbrava Zastavovač krve, 7 g
Důbrava
Důbrava Zastavovač krve, 7 g
Kód: 09536
Kód dod.: 884002
EAN: 8594005500136
91%
39.90 Kč
5 700Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Důbrava Zastavovač krve sloužící k ošetření drobného krvácení, zejména po holení. Ošetřuje drobná krvácení po holení.
Protex Fresh tuhé antibakteriální mýdlo, 90 g
Protex®
Protex Fresh tuhé antibakteriální mýdlo, 90 g
Kód: 05835
Kód dod.: 785176
EAN: 8693495033411
100%
26.90 Kč
298.89Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je kombinací jemné vůně, zvláčňujících účinků a anti-bakteriální ochrany která ničí až 99 % bakterií. Obsahuje bohaté hydratační složky, díky kterým je se stává pokožka měkkou a zdravou.
Nivea Intimo Fresh Comfort sprchová emulze pro intimní hygienu, 250 ml
Nivea®
Nivea Intimo Fresh Comfort sprchová emulze pro intimní hygienu, 250 ml
Kód: 2210380
Kód dod.: 800123
EAN: 9005800354521
 
124.90 Kč
499.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Užijte si dlouhotrvající pocit svěžesti i v oblasti intimních partií! Zajistí ho emulze s kyselinou mléčnou a aloe vera - NIVEA Sprchová emulze pro intimní hygienu Fresh.
Astrid  MultiCollagen Noční krém proti vráskám 50 ml
Astrid
Astrid MultiCollagen Noční krém proti vráskám 50 ml
Kód: 2501875
Kód dod.: 820472
EAN: 8592297011675
 
229.90 Kč
4 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Astrid Multicollagen noční krém s 93 % přírodních složek a 4× vyšší koncentrací aktivátoru kolagenu intenzivně regeneruje pleť během noci, redukuje vrásky a navrací jí mladistvý vzhled.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0670 okr zlatá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0670 okr zlatá, 700 g
Kód: 2503244
Kód dod.: 356472
EAN: 8591235010930
 
225 Kč
321.43Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0680 okr tmavá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0680 okr tmavá, 700 g
Kód: 2503245
Kód dod.: 356478
EAN: 8591235010862
 
209 Kč
298.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
AKCE
-10%Sleva
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 0445 středně modrá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 0445 středně modrá, 700 g
Kód: 2503254
Kód dod.: 356546
EAN: 8591235011630
 
242 Kč
269 Kč
345.71Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0230 hnědá kaštan, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0230 hnědá kaštan, 700 g
Kód: 2503238
Kód dod.: 356430
EAN: 8591235010589
 
209 Kč
298.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
AKCE
-8%Sleva
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0530 světle zelená, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0530 světle zelená, 0,7 kg
Kód: 2503153
Kód dod.: 356240
EAN: 8594040502584
 
266 Kč
289 Kč
380Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro venkovní i vnitřní nátěry dřevěných, minerálních a kovových podkladů jako jsou plechové střechy, okapové svody a oplechování budov, dále ocelové konstrukce, kovové ploty a rozvody horké vody, v exteriéru opatřené základním antikorozním nátěrem.
AKCE
-7%Sleva
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0603 slonová kost, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0603 slonová kost, 0,7 kg
Kód: 2503159
Kód dod.: 356250
EAN: 8594040502508
 
240 Kč
259 Kč
342.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro venkovní i vnitřní nátěry dřevěných, minerálních a kovových podkladů jako jsou plechové střechy, okapové svody a oplechování budov, dále ocelové konstrukce, kovové ploty a rozvody horké vody, v exteriéru opatřené základním antikorozním nátěrem.
AKCE
-8%Sleva
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0540 tmavě zelená, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0540 tmavě zelená, 0,7 kg
Kód: 2503154
Kód dod.: 356245
EAN: 8594040502591
 
266 Kč
289 Kč
380Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro venkovní i vnitřní nátěry dřevěných, minerálních a kovových podkladů jako jsou plechové střechy, okapové svody a oplechování budov, dále ocelové konstrukce, kovové ploty a rozvody horké vody, v exteriéru opatřené základním antikorozním nátěrem.
Druchema Mefisto Speciál čistič na krbové vložky a kamna, 500 ml
Druchema Mefisto®
Druchema Mefisto Speciál čistič na krbové vložky a kamna, 500 ml
Kód: 48447
Kód dod.: 706022
EAN: 8594825002025
93%
129.90 Kč
259.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Mefisto Speciál, přípravek na odstraňování sazí a mastných nečistot z povrchu skel dvířek krbových kamen, prosklených vložek krbů a grilů.
Drutep barva do domácnosti na kov a dřevo v prášku, stříbrná, 5 g
Drutep
Drutep barva do domácnosti na kov a dřevo v prášku, stříbrná, 5 g
Kód: 2502731
Kód dod.: 327150
EAN: 8594003600197
 
54.90 Kč
10 980Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jedná se o stříbrný prášek, který se dodává i s potřebným množstvím laku. Používá se pro nátěry dřevěných rámečků, dekorování šišek apod.
Astrid  Hyaluronic Gold denní pleťový krém 50 ml
Astrid
Astrid Hyaluronic Gold denní pleťový krém 50 ml
Kód: 2501872
Kód dod.: 820466
EAN: 8592297012023
 
229.90 Kč
4 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyplňující denní krém proti vráskám s 5 různými typy kyseliny hyaluronové a se zlatými proteiny.
-7%Sleva
Nivea Essential Zklidňující noční krém pro citlivou pleť 50ml
Nivea®
Nivea Essential Zklidňující noční krém pro citlivou pleť 50ml
Kód: 2507797
Kód dod.: 822804
EAN: 4005900935502
 
139.90 Kč
149.90 Kč
2 798Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zklidňující noční krém pro intenzivní hydrataci a regeneraci.
BIO BIONE CANNABIS Extra výživný pleťový krém 51 ml
BC Bione Cosmetics
BIO BIONE CANNABIS Extra výživný pleťový krém 51 ml
Kód: 2504718
Kód dod.: 821144
EAN: 8595061605704
 
99.90 Kč
1 958.82Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Extra výživný pleťový krém Cannabis je velmi lehký, rychle vstřebatelný, obsahuje nejen konopný olej, ale i extrakt ze zelené listové části rostliny Cannabis.
AKCE
-8%Sleva
Lazurol S1119 lodní lak odolný lak na dřevo bezbarvý, mat 750 ml
Lazurol
Lazurol S1119 lodní lak odolný lak na dřevo bezbarvý, mat 750 ml
Kód: 2500583
Kód dod.: 243269
EAN: 8591235097399
 
309 Kč
335 Kč
412Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K dekorativním transparentním lesklým nátěrům dřevěných stavebních prvků v interiéru i exteriéru. Lak je vysoce odolný vůči vlhku a vodě, vyznačuje se výbornou zpracovatelností, dlouhodobou ochranou před povětrnostními vlivy a v matném provedení.
-8%Sleva
Payot Lisse Lissante Rides ochranný vyhlazující denní krém proti vráskám 50 ml
Payot Paris
Payot Lisse Lissante Rides ochranný vyhlazující denní krém proti vráskám 50 ml
Kód: 2209088
Kód dod.: 65118211
EAN: 3390150583230
 
1 299 Kč
1 414 Kč
25 980Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyhlazuje vrásky během dne a obsahuje 91 % složek přírodního původu. Kompenzuje přirozenou ztrátu ky
Alex Leštěnka renovující na dřevo a laminát, 900 ml
Alex®
Alex Leštěnka renovující na dřevo a laminát, 900 ml
Kód: 64697
Kód dod.: 704093
EAN: 8411660180100
100%
129.90 Kč
144.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rychle obnovuje a chrání lesk a barvu dřevěných i laminátových podlah. Překrývá škrábance a rýhy a zanechává podlahy jako nové.
Durex Play Feel lubrikační gel, 50 ml
Durex®
Durex Play Feel lubrikační gel, 50 ml
Kód: 69946
Kód dod.: 926065
EAN: 5997321773650
 
119.90 Kč
2 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lubrikační gel Durex Play™ Feel nabízí smyslové zážitky.
Nivea Creme Care sprchový gel, 250 ml
Nivea®
Nivea Creme Care sprchový gel, 250 ml
Kód: 78941
Kód dod.: 795125
EAN: 9005800223025
 
84.90 Kč
339.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte si pořádnou dávku hydratace i během sprchování! Jemná péče s provitamíny pokožku hýčká a zanechává ji nádherně hebkou. Vyzkoušejte - NIVEA Pečující sprchový gel Creme Care.
Nivea Creme Care tuhé mýdlo, 100 g
Nivea®
Nivea Creme Care tuhé mýdlo, 100 g
Kód: 90751
Kód dod.: 785411
EAN: 4005900217936
100%
34.90 Kč
349Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Znatelně hebká a vláčná pokožka rukou už nemusí být jen sen! Dopřejte si každý den prvotřídní účinnou péči s jemnou vůní: NIVEA Krémové tuhé mýdlo Creme Care.
Nivea Men deodorant Fresh Active, 50 ml
Nivea®
Nivea Men deodorant Fresh Active, 50 ml
Kód: 2400780
Kód dod.: 840127
EAN: 9005800352220
 
99.90 Kč
1 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Spolehlivá ochrana proti tělesnému zápachu a svěžest až po 48 h. Osvěžující mužná vůně zajistí neopakovatelný pocit svěžesti po celý den.
LAVON čisticí krém Easy Clean, 600 g
Lavon
LAVON čisticí krém Easy Clean, 600 g
Kód: 2501546
Kód dod.: 735042
EAN: 8594187140168
 
34.90 Kč
58.17Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Extra jemný čisticí krém s vápencem na všechny nenasákavé povrchy. Ideální i na zaschlé a usazené nečistoty.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.