cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Nivea Intimo Fresh Comfort sprchová emulze pro intimní hygienu, 250 ml
Nivea®
Nivea Intimo Fresh Comfort sprchová emulze pro intimní hygienu, 250 ml
Kód: 2210380
Kód dod.: 800123
EAN: 9005800354521
 
124.90 Kč
499.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Užijte si dlouhotrvající pocit svěžesti i v oblasti intimních partií! Zajistí ho emulze s kyselinou mléčnou a aloe vera - NIVEA Sprchová emulze pro intimní hygienu Fresh.
Astrid denní a noční krém pro smíšenou a mastnou pleť Aloe Vera a Okurka 50 ml
Astrid
Astrid denní a noční krém pro smíšenou a mastnou pleť Aloe Vera a Okurka 50 ml
Kód: 2602337
Kód dod.: 821076
EAN: 8592297013143
 
159.90 Kč
3 198Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Astrid Aloe Vera a Okurka denní a noční krém je lehký hydratační krém určený pro smíšenou a mastnou pleť.
Herkules Expert disperzní lepidlo na dřevo pro dílnu, hobby a modelářství, 130 g
Druchema Herkules®
Herkules Expert disperzní lepidlo na dřevo pro dílnu, hobby a modelářství, 130 g
Kód: 86915
Kód dod.: 500538
EAN: 8594825005569
100%
69.90 Kč
537.69Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Herkules Expert je nový přírůstek do skupiny produktů této tradiční značky lepidel. Nové lepidlo zaměřené především na kvalitní truhlářskou nebo modelářskou práci v segmentu kutilství a hobby.
Důbrava Zastavovač krve, 7 g
Důbrava
Důbrava Zastavovač krve, 7 g
Kód: 09536
Kód dod.: 884002
EAN: 8594005500136
91%
39.90 Kč
5 700Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Důbrava Zastavovač krve sloužící k ošetření drobného krvácení, zejména po holení. Ošetřuje drobná krvácení po holení.
-33%Sleva
Nivea Q10 Power zpevňující noční krém proti vráskám, 50 ml
Nivea®
Nivea Q10 Power zpevňující noční krém proti vráskám, 50 ml
Kód: 08739
Kód dod.: 822527
EAN: 9005800404011
 
214.90 Kč
319.90 Kč
4 298Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zatímco vy spíte, vaše pleť může rozkvétat do krásy. Vsaďte na noční péči s obsahem 100% pleti identickému koenzymu Q10: NIVEA Zpevňující noční krém proti vráskám Q10 POWER.
Protex Fresh tuhé antibakteriální mýdlo, 90 g
Protex®
Protex Fresh tuhé antibakteriální mýdlo, 90 g
Kód: 05835
Kód dod.: 785176
EAN: 8693495033411
100%
26.90 Kč
298.89Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je kombinací jemné vůně, zvláčňujících účinků a anti-bakteriální ochrany která ničí až 99 % bakterií. Obsahuje bohaté hydratační složky, díky kterým je se stává pokožka měkkou a zdravou.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0680 okr tmavá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0680 okr tmavá, 700 g
Kód: 2503245
Kód dod.: 356478
EAN: 8591235010862
 
209 Kč
298.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
AKCE
-10%Sleva
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 0445 středně modrá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 0445 středně modrá, 700 g
Kód: 2503254
Kód dod.: 356546
EAN: 8591235011630
 
242 Kč
269 Kč
345.71Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0670 okr zlatá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0670 okr zlatá, 700 g
Kód: 2503244
Kód dod.: 356472
EAN: 8591235010930
 
225 Kč
321.43Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
AKCE
-8%Sleva
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0530 světle zelená, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0530 světle zelená, 0,7 kg
Kód: 2503153
Kód dod.: 356240
EAN: 8594040502584
 
266 Kč
289 Kč
380Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro venkovní i vnitřní nátěry dřevěných, minerálních a kovových podkladů jako jsou plechové střechy, okapové svody a oplechování budov, dále ocelové konstrukce, kovové ploty a rozvody horké vody, v exteriéru opatřené základním antikorozním nátěrem.
AKCE
-7%Sleva
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0603 slonová kost, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0603 slonová kost, 0,7 kg
Kód: 2503159
Kód dod.: 356250
EAN: 8594040502508
 
240 Kč
259 Kč
342.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro venkovní i vnitřní nátěry dřevěných, minerálních a kovových podkladů jako jsou plechové střechy, okapové svody a oplechování budov, dále ocelové konstrukce, kovové ploty a rozvody horké vody, v exteriéru opatřené základním antikorozním nátěrem.
Druchema Mefisto Speciál čistič na krbové vložky a kamna, 500 ml
Druchema Mefisto®
Druchema Mefisto Speciál čistič na krbové vložky a kamna, 500 ml
Kód: 48447
Kód dod.: 706022
EAN: 8594825002025
93%
129.90 Kč
259.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Mefisto Speciál, přípravek na odstraňování sazí a mastných nečistot z povrchu skel dvířek krbových kamen, prosklených vložek krbů a grilů.
Drutep barva do domácnosti na kov a dřevo v prášku, stříbrná, 5 g
Drutep
Drutep barva do domácnosti na kov a dřevo v prášku, stříbrná, 5 g
Kód: 2502731
Kód dod.: 327150
EAN: 8594003600197
 
54.90 Kč
10 980Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jedná se o stříbrný prášek, který se dodává i s potřebným množstvím laku. Používá se pro nátěry dřevěných rámečků, dekorování šišek apod.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0230 hnědá kaštan, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0230 hnědá kaštan, 700 g
Kód: 2503238
Kód dod.: 356430
EAN: 8591235010589
 
209 Kč
298.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
AKCE
-8%Sleva
RYOR noční krém s mořskými řasami 50 ml
Ryor
RYOR noční krém s mořskými řasami 50 ml
Kód: 37146
Kód dod.: 822676
EAN: 8594007977295
100%
164.90 Kč
179.90 Kč
3 298Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lehký, jemný, snadno vstřebatelný regenerační krém. Extrakty z mořských řas podporují zpevnění pokožky a její hydrataci.
AKCE
-8%Sleva
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0540 tmavě zelená, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0540 tmavě zelená, 0,7 kg
Kód: 2503154
Kód dod.: 356245
EAN: 8594040502591
 
266 Kč
289 Kč
380Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro venkovní i vnitřní nátěry dřevěných, minerálních a kovových podkladů jako jsou plechové střechy, okapové svody a oplechování budov, dále ocelové konstrukce, kovové ploty a rozvody horké vody, v exteriéru opatřené základním antikorozním nátěrem.
-8%Sleva
Nivea Sun Shine Control zmatňující pleťový krém na opalování, OF 50, 50 ml
Nivea®
Nivea Sun Shine Control zmatňující pleťový krém na opalování, OF 50, 50 ml
Kód: 2600509
Kód dod.: 815157
EAN: 4006000219813
 
174.90 Kč
189.90 Kč
4 372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zmatňující pleťový krém na opalování vhodný pro každodenní použití i pod make-up.
Astrid  Hyaluronic Gold denní pleťový krém 50 ml
Astrid
Astrid Hyaluronic Gold denní pleťový krém 50 ml
Kód: 2501872
Kód dod.: 820466
EAN: 8592297012023
 
229.90 Kč
4 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyplňující denní krém proti vráskám s 5 různými typy kyseliny hyaluronové a se zlatými proteiny.
-8%Sleva
Payot Lisse Lissante Rides ochranný vyhlazující denní krém proti vráskám 50 ml
Payot Paris
Payot Lisse Lissante Rides ochranný vyhlazující denní krém proti vráskám 50 ml
Kód: 2209088
Kód dod.: 65118211
EAN: 3390150583230
 
1 299 Kč
1 414 Kč
25 980Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyhlazuje vrásky během dne a obsahuje 91 % složek přírodního původu. Kompenzuje přirozenou ztrátu ky
Alex Leštěnka renovující na dřevo a laminát, 900 ml
Alex®
Alex Leštěnka renovující na dřevo a laminát, 900 ml
Kód: 64697
Kód dod.: 704093
EAN: 8411660180100
100%
129.90 Kč
144.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rychle obnovuje a chrání lesk a barvu dřevěných i laminátových podlah. Překrývá škrábance a rýhy a zanechává podlahy jako nové.
LAVON čisticí krém Easy Clean, 600 g
Lavon
LAVON čisticí krém Easy Clean, 600 g
Kód: 2501546
Kód dod.: 735042
EAN: 8594187140168
 
34.90 Kč
58.17Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Extra jemný čisticí krém s vápencem na všechny nenasákavé povrchy. Ideální i na zaschlé a usazené nečistoty.
AKCE
-17%Sleva
Sanytol Active Fresh dezinfekce na prádlo, 500 ml
Sanytol
Sanytol Active Fresh dezinfekce na prádlo, 500 ml
Kód: 2501840
Kód dod.: 765259
EAN: 8411660006912
 
74.90 Kč
89.90 Kč
149.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sanytol Active Fresh je tekutá dezinfekce na prádlo, která účinně ničí bakterie, plísně a viry už při praní na nízké teploty od 20 °C.
Durex Play Feel lubrikační gel, 50 ml
Durex®
Durex Play Feel lubrikační gel, 50 ml
Kód: 69946
Kód dod.: 926065
EAN: 5997321773650
 
119.90 Kč
2 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lubrikační gel Durex Play™ Feel nabízí smyslové zážitky.
Nivea Creme Care sprchový gel, 250 ml
Nivea®
Nivea Creme Care sprchový gel, 250 ml
Kód: 78941
Kód dod.: 795125
EAN: 9005800223025
 
84.90 Kč
339.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte si pořádnou dávku hydratace i během sprchování! Jemná péče s provitamíny pokožku hýčká a zanechává ji nádherně hebkou. Vyzkoušejte - NIVEA Pečující sprchový gel Creme Care.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.