cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-8%Sleva
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0840 červenohnědá, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0840 červenohnědá, 0,7 kg
Kód: 2503161
Kód dod.: 356275
EAN: 8594040502607
 
210 Kč
229 Kč
300Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro venkovní i vnitřní nátěry dřevěných, minerálních a kovových podkladů jako jsou plechové střechy, okapové svody a oplechování budov, dále ocelové konstrukce, kovové ploty a rozvody horké vody, v exteriéru opatřené základním antikorozním nátěrem.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0230 hnědá kaštan, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0230 hnědá kaštan, 700 g
Kód: 2503238
Kód dod.: 356430
EAN: 8591235010589
 
209 Kč
298.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
-7%Sleva
Nivea Essential Zklidňující noční krém pro citlivou pleť 50ml
Nivea®
Nivea Essential Zklidňující noční krém pro citlivou pleť 50ml
Kód: 2507797
Kód dod.: 822804
EAN: 4005900935502
 
139.90 Kč
149.90 Kč
2 798Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zklidňující noční krém pro intenzivní hydrataci a regeneraci.
BIO BIONE CANNABIS Extra výživný pleťový krém 51 ml
BC Bione Cosmetics
BIO BIONE CANNABIS Extra výživný pleťový krém 51 ml
Kód: 2504718
Kód dod.: 821144
EAN: 8595061605704
 
99.90 Kč
1 958.82Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Extra výživný pleťový krém Cannabis je velmi lehký, rychle vstřebatelný, obsahuje nejen konopný olej, ale i extrakt ze zelené listové části rostliny Cannabis.
AKCE
-8%Sleva
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0540 tmavě zelená, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0540 tmavě zelená, 0,7 kg
Kód: 2503154
Kód dod.: 356245
EAN: 8594040502591
 
266 Kč
289 Kč
380Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro venkovní i vnitřní nátěry dřevěných, minerálních a kovových podkladů jako jsou plechové střechy, okapové svody a oplechování budov, dále ocelové konstrukce, kovové ploty a rozvody horké vody, v exteriéru opatřené základním antikorozním nátěrem.
AKCE
-8%Sleva
Lazurol S1119 lodní lak odolný lak na dřevo bezbarvý, mat 750 ml
Lazurol
Lazurol S1119 lodní lak odolný lak na dřevo bezbarvý, mat 750 ml
Kód: 2500583
Kód dod.: 243269
EAN: 8591235097399
 
309 Kč
335 Kč
412Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K dekorativním transparentním lesklým nátěrům dřevěných stavebních prvků v interiéru i exteriéru. Lak je vysoce odolný vůči vlhku a vodě, vyznačuje se výbornou zpracovatelností, dlouhodobou ochranou před povětrnostními vlivy a v matném provedení.
Alpa Forte repelent, 90 ml
ALPA®
Alpa Forte repelent, 90 ml
Kód: 70557
Kód dod.: 02316
EAN: 8594001779413
 
119.90 Kč
1 332.22Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odpuzuje komáry, ovády, klíšťata a další druhy bodavého hmyzu. Obsahuje 28% účinné repelentní látky - Diethyltoluamidu.
AKCE
PE-PO větruodolný flexi zapalovač
Severochema Pe-Po®
PE-PO větruodolný flexi zapalovač
Kód: 2106433
Kód dod.: 990250
EAN: 8595009289485
100%
54.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Plnitelný flexi zapalovač s regulací výšky plamene a s funkcí TURBO – větruodolný plamen. Vhodný pro zapalování především venkovních grilů, ohnišť atd.
-4%Sleva
Detecha Aluna barva na kov beton dřevo s obsahem hliníku, stříbřitá, 2 kg
Detecha®
Detecha Aluna barva na kov beton dřevo s obsahem hliníku, stříbřitá, 2 kg
Kód: 2502720
Kód dod.: 302512
EAN: 8595002300651
 
569 Kč
595 Kč
284.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
S obsahem hliníku určená k nátěrům kovu, betonu a dřeva. Natírané podklady chrání proti vodě a povětrnostním vlivům. Obsahuje reflexní hliníkový pigment, který zvyšuje ochranný bariérový účinek a má příznivý vliv na životnost nátěru.
INDUSTROL Unimat vrchní barva na dřevo a kov S2075, 1999 černá, 600 ml
Industrol
INDUSTROL Unimat vrchní barva na dřevo a kov S2075, 1999 černá, 600 ml
Kód: 2504111
Kód dod.: 217520
EAN: 8595073021936
 
345 Kč
575Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Matný email má univerzální použití pro vrchní nátěry kovů i dřeva vystavené povětrnostním vlivům i pro nátěry v interiérech. Vyznačuje se rychlým zasycháním, výborným rozlivem.
AKCE
-7%Sleva
Sokrates Aquafin Plus Lesk základní a vrchní lak na dřevo do interiéru, 600 g
Sokrates
Sokrates Aquafin Plus Lesk základní a vrchní lak na dřevo do interiéru, 600 g
Kód: 2503564
Kód dod.: 388254
EAN: 8594040504885
100%
229 Kč
247 Kč
381.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akryl-polyuretanový lak pro vnitřní nátěry dřevěných podkladů. Poskytuje tvrdé, ale pružné nátěry, dokonale lesklé nebo s hedvábným matem. Nátěry se vyznačují vynikajicí světlostálostí a značnou odolností proti dolepování.
-33%Sleva
Nivea Q10 Power zpevňující noční krém proti vráskám, 50 ml
Nivea®
Nivea Q10 Power zpevňující noční krém proti vráskám, 50 ml
Kód: 08739
Kód dod.: 822527
EAN: 9005800404011
 
214.90 Kč
319.90 Kč
4 298Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zatímco vy spíte, vaše pleť může rozkvétat do krásy. Vsaďte na noční péči s obsahem 100% pleti identickému koenzymu Q10: NIVEA Zpevňující noční krém proti vráskám Q10 POWER.
Nivea Intimo Fresh Comfort sprchová emulze pro intimní hygienu, 250 ml
Nivea®
Nivea Intimo Fresh Comfort sprchová emulze pro intimní hygienu, 250 ml
Kód: 2210380
Kód dod.: 800123
EAN: 9005800354521
 
124.90 Kč
499.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Užijte si dlouhotrvající pocit svěžesti i v oblasti intimních partií! Zajistí ho emulze s kyselinou mléčnou a aloe vera - NIVEA Sprchová emulze pro intimní hygienu Fresh.
-7%Sleva
Nivea Essential Hydratační denní krém pro normální pleť SPF15 50ml
Nivea®
Nivea Essential Hydratační denní krém pro normální pleť SPF15 50ml
Kód: 2507795
Kód dod.: 822805
EAN: 4005900935267
 
139.90 Kč
149.90 Kč
2 798Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Denní krém s Nivea Moisture Care komplexem, přírodním extraktem z leknínu a SPF15 pro potřeby normální pleti.
Nivea Anti-Wrinkle Firming 45+ zpevňující denní krém proti vráskám, 50 ml
Nivea®
Nivea Anti-Wrinkle Firming 45+ zpevňující denní krém proti vráskám, 50 ml
Kód: 1707452
Kód dod.: 822484
EAN: 9005800396378
 
209.90 Kč
4 198Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pošlete hluboké vrásky a jemné linky na dlouhou dovolenou. Spolehněte se na intenzivní péči, která pleť viditelně zpevní a vyhladí - NIVEA Zpevňující denní krém proti vráskám 45+.
AKCE
Nivea Fresh suchý šampon pro světlejší tón vlasů, 200 ml
Nivea®
Nivea Fresh suchý šampon pro světlejší tón vlasů, 200 ml
Kód: 2506814
Kód dod.: 845430
EAN: 9005800358086
 
99.90 Kč
499.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nivea suchý šampon pro světlejší tón vlasů zanechá ve vlasech svěží pocit bez bílých stop.
Astrid denní a noční krém pro smíšenou a mastnou pleť Aloe Vera a Okurka 50 ml
Astrid
Astrid denní a noční krém pro smíšenou a mastnou pleť Aloe Vera a Okurka 50 ml
Kód: 2602337
Kód dod.: 821076
EAN: 8592297013143
 
159.90 Kč
3 198Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Astrid Aloe Vera a Okurka denní a noční krém je lehký hydratační krém určený pro smíšenou a mastnou pleť.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 07 červenohnědá, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 07 červenohnědá, 700 g
Kód: 2502771
Kód dod.: 355170
EAN: 8590892112278
 
269 Kč
384.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 23 višňová, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 23 višňová, 700 g
Kód: 2504529
Kód dod.: 355211
EAN: 8590892119963
 
269 Kč
384.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 16 modrá, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 16 modrá, 5 kg
Kód: 2502789
Kód dod.: 355207
EAN: 8590892113039
 
1 609 Kč
321.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Nivea Fresh Flower deodorant bez hliníku, 150 ml
Nivea®
Nivea Fresh Flower deodorant bez hliníku, 150 ml
Kód: 85940
Kód dod.: 835195
EAN: 9005800250342
 
99.90 Kč
666Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Užijte si opravdu dlouhotrvající pocit svěžesti bez tělesného zápachu a obklopte se květinovou vůní po celý den. Vsaďte na - NIVEA Sprej deodorant Fresh Flower.
Coccolino vonné sáčky Fresh Sky, 3 ks
Coccolino
Coccolino vonné sáčky Fresh Sky, 3 ks
Kód: 89479
Kód dod.: 775425
EAN: 8000660310282
93%
74.90 Kč
24.97Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Není nic příjemnějšího než pocit čerstvě vypraného prádla. Coccolino vonné sáčky obsahují kuličky, které uvolňují parfém postupně.
Nivea Fresh Flower tuhý antiperspirant, 50 ml
Nivea®
Nivea Fresh Flower tuhý antiperspirant, 50 ml
Kód: 2300874
Kód dod.: 839166
EAN: 9005800352312
 
99.90 Kč
1 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyzkoušejte inovovaný antiperspirant se svěží květinovou vůní, který před potem a zápachem chrání až 48 hodin pečuje o pokožku podpaží.
Dove Fresh Care sprchový gel, 250 ml
Dove®
Dove Fresh Care sprchový gel, 250 ml
Kód: 2403867
Kód dod.: 797402
EAN: 8720181471759
 
64.90 Kč
259.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový gel se svěží vůní pro okamžitě jemnější a hladší pokožku.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.