cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-8%Sleva
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0199 černá, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0199 černá, 0,7 kg
Kód: 2503149
Kód dod.: 356210
EAN: 8594040502645
 
219 Kč
239 Kč
312.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro venkovní i vnitřní nátěry dřevěných, minerálních a kovových podkladů jako jsou plechové střechy, okapové svody a oplechování budov, dále ocelové konstrukce, kovové ploty a rozvody horké vody, v exteriéru opatřené základním antikorozním nátěrem.
-7%Sleva
Nivea Essential Zklidňující noční krém pro citlivou pleť 50ml
Nivea®
Nivea Essential Zklidňující noční krém pro citlivou pleť 50ml
Kód: 2507797
Kód dod.: 822804
EAN: 4005900935502
 
139.90 Kč
149.90 Kč
2 798Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zklidňující noční krém pro intenzivní hydrataci a regeneraci.
BIO BIONE CANNABIS Extra výživný pleťový krém 51 ml
BC Bione Cosmetics
BIO BIONE CANNABIS Extra výživný pleťový krém 51 ml
Kód: 2504718
Kód dod.: 821144
EAN: 8595061605704
 
99.90 Kč
1 958.82Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Extra výživný pleťový krém Cannabis je velmi lehký, rychle vstřebatelný, obsahuje nejen konopný olej, ale i extrakt ze zelené listové části rostliny Cannabis.
-8%Sleva
Payot Lisse Lissante Rides ochranný vyhlazující denní krém proti vráskám 50 ml
Payot Paris
Payot Lisse Lissante Rides ochranný vyhlazující denní krém proti vráskám 50 ml
Kód: 2209088
Kód dod.: 65118211
EAN: 3390150583230
 
1 299 Kč
1 414 Kč
25 980Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyhlazuje vrásky během dne a obsahuje 91 % složek přírodního původu. Kompenzuje přirozenou ztrátu ky
AKCE
-8%Sleva
Lazurol S1119 lodní lak odolný lak na dřevo bezbarvý, mat 750 ml
Lazurol
Lazurol S1119 lodní lak odolný lak na dřevo bezbarvý, mat 750 ml
Kód: 2500583
Kód dod.: 243269
EAN: 8591235097399
 
309 Kč
335 Kč
412Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K dekorativním transparentním lesklým nátěrům dřevěných stavebních prvků v interiéru i exteriéru. Lak je vysoce odolný vůči vlhku a vodě, vyznačuje se výbornou zpracovatelností, dlouhodobou ochranou před povětrnostními vlivy a v matném provedení.
Důbrava Dekalko práškový přípravek na rez a vodní kámen, 3 sáčky, 150 g
Důbrava Dekalko
Důbrava Dekalko práškový přípravek na rez a vodní kámen, 3 sáčky, 150 g
Kód: 06782
Kód dod.: 716044
EAN: 8594005500211
98%
54.90 Kč
366Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Snadno a rychle rozpustí usazeniny z vody v elektrických spotřebičích. Tím šetří náklady na opravy, elektrický proud a prodlužuje životnost spotřebičů.
Ceys rychlé bílé lepidlo na dřevo 250 g
Ceys®
Ceys rychlé bílé lepidlo na dřevo 250 g
Kód: 2503185
Kód dod.: 502926
EAN: 8411519253283
 
135 Kč
540Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ceys Rychlé bílé lepidlo je kvalitní disperzní lepidlo na bázi polyvinylacetátu (PVA), speciálně navržené pro lepení dřeva, papíru, kartonu, textilu, keramiky, korku a dalších materiálů.
Protex Fresh tuhé antibakteriální mýdlo, 90 g
Protex®
Protex Fresh tuhé antibakteriální mýdlo, 90 g
Kód: 05835
Kód dod.: FTR22561
EAN: 8693495033411
100%
26.90 Kč
298.89Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je kombinací jemné vůně, zvláčňujících účinků a anti-bakteriální ochrany která ničí až 99 % bakterií. Obsahuje bohaté hydratační složky, díky kterým je se stává pokožka měkkou a zdravou.
SAVO na podlahy dřevo a laminát, 750 ml
Savo®
SAVO na podlahy dřevo a laminát, 750 ml
Kód: 88637
Kód dod.: 702111
EAN: 8710908103810
97%
64.90 Kč
86.53Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální čisticí přípravek vhodný na čištění všech typů omyvatelných dřevěných a laminátových povrchů – parket, nábytku, okenních rámů, dveří atd.
PATTEX Fix Express PL600, 375 g
Henkel Pattex®
PATTEX Fix Express PL600, 375 g
Kód: 2507571
Kód dod.: 501906
EAN: 3178040820593
 
175 Kč
466.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pattex Fix Express je neoprénové montážní lepidlo umožňující lepení bez fixace.
Forte penetral hloubková penetrace, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Forte penetral hloubková penetrace, 10 kg
Kód: 2502813
Kód dod.: 429935
EAN: 8590892112766
 
1 355 Kč
135.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Penetrační prostředek s hloubkovou účinností pro zpevnění savých podkladů a zvýšení přilnavosti následně aplikovaných disperzních nátěrových hmot a stěrkových izolací.
Alpa Ice gel chladivý, 250 ml
ALPA®
Alpa Ice gel chladivý, 250 ml
Kód: 2600949
Kód dod.: 812012
EAN: 8594001776511
 
89.90 Kč
359.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alpa Ice chladivý gel přináší příjemné osvěžení pokožky a pocit chladu. Je vhodný pro použití po fyzické aktivitě nebo při únavě svalů.
Alex Leštěnka renovující na dřevo a laminát, 900 ml
Alex®
Alex Leštěnka renovující na dřevo a laminát, 900 ml
Kód: 64697
Kód dod.: 704093
EAN: 8411660180100
100%
129.90 Kč
144.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rychle obnovuje a chrání lesk a barvu dřevěných i laminátových podlah. Překrývá škrábance a rýhy a zanechává podlahy jako nové.
Durex Play Feel lubrikační gel, 50 ml
Durex®
Durex Play Feel lubrikační gel, 50 ml
Kód: 69946
Kód dod.: 926065
EAN: 5997321773650
 
119.90 Kč
2 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lubrikační gel Durex Play™ Feel nabízí smyslové zážitky.
Nivea Creme Care sprchový gel, 250 ml
Nivea®
Nivea Creme Care sprchový gel, 250 ml
Kód: 78941
Kód dod.: 795125
EAN: 9005800223025
 
84.90 Kč
339.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte si pořádnou dávku hydratace i během sprchování! Jemná péče s provitamíny pokožku hýčká a zanechává ji nádherně hebkou. Vyzkoušejte - NIVEA Pečující sprchový gel Creme Care.
Nivea Creme Care tuhé mýdlo, 100 g
Nivea®
Nivea Creme Care tuhé mýdlo, 100 g
Kód: 90751
Kód dod.: 785411
EAN: 4005900217936
100%
34.90 Kč
349Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Znatelně hebká a vláčná pokožka rukou už nemusí být jen sen! Dopřejte si každý den prvotřídní účinnou péči s jemnou vůní: NIVEA Krémové tuhé mýdlo Creme Care.
LAVON čisticí krém Easy Clean, 600 g
Lavon
LAVON čisticí krém Easy Clean, 600 g
Kód: 2501546
Kód dod.: 735042
EAN: 8594187140168
 
34.90 Kč
58.17Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Extra jemný čisticí krém s vápencem na všechny nenasákavé povrchy. Ideální i na zaschlé a usazené nečistoty.
AKCE
-17%Sleva
Sanytol Active Fresh dezinfekce na prádlo, 500 ml
Sanytol
Sanytol Active Fresh dezinfekce na prádlo, 500 ml
Kód: 2501840
Kód dod.: 765259
EAN: 8411660006912
 
74.90 Kč
89.90 Kč
149.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sanytol Active Fresh je tekutá dezinfekce na prádlo, která účinně ničí bakterie, plísně a viry už při praní na nízké teploty od 20 °C.
Nivea Men deodorant Fresh Active, 50 ml
Nivea®
Nivea Men deodorant Fresh Active, 50 ml
Kód: 2400780
Kód dod.: 840127
EAN: 9005800352220
 
99.90 Kč
1 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Spolehlivá ochrana proti tělesnému zápachu a svěžest až po 48 h. Osvěžující mužná vůně zajistí neopakovatelný pocit svěžesti po celý den.
AKCE
-6%Sleva
REMAL Forte omyvatelná barva na sádrokarton, 15 kg
REMAL
REMAL Forte omyvatelná barva na sádrokarton, 15 kg
Kód: 2503723
Kód dod.: 400856
EAN: 8591235036305
 
1 249 Kč
1 335 Kč
83.27Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální omyvatelná disperzní barva k nátěrům sádrokartonových desek, kterou lze použít i k nátěrům omítek, betonu, cetris desek, dřevotřísky apod. v interiérech. Výborně kryje, je prodyšná, omyvatelná a má vysokou bělost 93 %.
REMAL Forte omyvatelná barva na sádrokarton, 7,5 kg
REMAL
REMAL Forte omyvatelná barva na sádrokarton, 7,5 kg
Kód: 2503722
Kód dod.: 400854
EAN: 8591235036299
 
699 Kč
93.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální omyvatelná disperzní barva k nátěrům sádrokartonových desek, kterou lze použít i k nátěrům omítek, betonu, cetris desek, dřevotřísky apod. v interiérech. Výborně kryje, je prodyšná, omyvatelná a má vysokou bělost 93 %.
Furny pracovní rukavice kombinované, velikost 10, 1 pár
Neuvedeno
Furny pracovní rukavice kombinované, velikost 10, 1 pár
Kód: 2507957
Kód dod.: 598879
EAN: 8591940299699
 
94.90 Kč
95 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odolné pracovní rukavice Furny jsou vyrobené z kombinace pevných a pohodlných materiálů.
Fa sprchový gel Fiji Dream, 400 ml
Henkel Fa
Fa sprchový gel Fiji Dream, 400 ml
Kód: 2600563
Kód dod.: 797178
EAN: 9000101091458
 
84.90 Kč
212.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Osvěžte své tělo a mysl se sprchovým gelem Fa Fiji Dream s inspirativní vůní vodního melounu a ylang ylang.
Dixi březový šampon pro růst vlasů, 400 ml
Dixi
Dixi březový šampon pro růst vlasů, 400 ml
Kód: 2601245
Kód dod.: 845681
EAN: 8586000089624
 
49.90 Kč
124.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dixi šampon březový je určený pro každodenní péči o vlasy a pokožku hlavy. Pomáhá jemně čistit vlasy a přispívá k jejich svěžímu vzhledu.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.