cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Dixi Kofeinové vlasové tonikum, 7× 10ml
Dixi
Dixi Kofeinové vlasové tonikum, 7× 10ml
Kód: 2404454
Kód dod.: 857007
EAN: 8586000088030
 
79.90 Kč
11.41Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kofeinové vlasové tonikum v ampulích pro všechny typy vlasů.
Gliss Ultimate Repair regenerační balzám, 200 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss Ultimate Repair regenerační balzám, 200 ml
Kód: 64044
Kód dod.: 855231
EAN: 9000100662987
 
94.90 Kč
474.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Receptura ULTIMATE REPAIR s 3násobnou koncentrací Komplexu tekutého keratinu odstraní dokonce i extrémní poškození vlasů.
Schwarzkopf Gliss regenerační vlasová maska 4 v 1 pro silně poškozené a suché vlasy, 400 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Gliss regenerační vlasová maska 4 v 1 pro silně poškozené a suché vlasy, 400 ml
Kód: 2507345
Kód dod.: 855293
EAN: 9000101726138
 
169.90 Kč
424.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Keratinová vlasová kúra kombinuje HAPTIQ systém a tekutý keratin, aby poskytla vlasům hloubkovou regeneraci a lesk.
Herbavera kondicioner na vlasy s kofeinem, 550 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera kondicioner na vlasy s kofeinem, 550 ml
Kód: 2505595
Kód dod.: 855166
EAN: 8594009470688
 
69.90 Kč
127.09Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kondicioner na vlasy s kofeinem, kopřivou a lopuchem je výborným pomocníkem na podporu růstu vlasů. Kofein má příznivé účinky na vlasy, aktivuje vlasové kořínky a významnym způsobem podporuje jejich růst.
Dixi kopřivový kondicionér na vlasy, 200 ml
Dixi
Dixi kopřivový kondicionér na vlasy, 200 ml
Kód: 2401792
Kód dod.: 856962
EAN: 8585001900402
100%
39.90 Kč
199.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používáním kopřivového kondicionéru usnadníte rozčesávání a pomůžete předcházet lámavosti a třepení konečků vlasů. Kondicionér na suché vlasy s obsahem přírodního kopřivového extraktu nabije vaše vlasy silou a krásou.
Essence Hydra Kiss hydratační olej na rty 07 Classy Glassy 4 ml
Essence
Essence Hydra Kiss hydratační olej na rty 07 Classy Glassy 4 ml
Kód: 2500405
 
EAN: 4059729518729
 
78 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
S olejem na rty Hydra Kiss od značky essence docílíte intenzivního lesku bez lepivého pocitu. Spojen
-32%Sleva
Nivea Tělový krém Repair & Care Urea 400ml
Nivea®
Nivea Tělový krém Repair & Care Urea 400ml
Kód: 2506726
Kód dod.: 822422
EAN: 9005800385587
 
249.90 Kč
369.90 Kč
624.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nivea Krém Repair & Care Urea pro velmi suchou a hrubou pokožku obsahuje 15% glycerinu + ureu. Viditelně redukuje známky suché pokožky již po prvním použití.
Syoss Repair balzám pro suché a poškozené vlasy, 440 ml
Henkel Syoss
Syoss Repair balzám pro suché a poškozené vlasy, 440 ml
Kód: 2506317
Kód dod.: 855481
EAN: 9000101278057
 
139.90 Kč
317.95Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syoss balzám Repair s Japonskem inspirovaným složením - s řasou wakame pro suché a poškozené vlasy.
Gliss kondicionér Full Hair Wonder s kofeinem pro křehké, slabé vlasy 200ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss kondicionér Full Hair Wonder s kofeinem pro křehké, slabé vlasy 200ml
Kód: 2507170
Kód dod.: 855301
EAN: 9000101749533
 
94.90 Kč
474.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gliss kondicionér s kofeinem a peptidy, kondicionér pro křehké a slabé vlasy.
Gliss Winter Repair pečující balzám pro zimou namáhané vlasy, 200 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss Winter Repair pečující balzám pro zimou namáhané vlasy, 200 ml
Kód: 2600199
Kód dod.: 855224
EAN: 9000101044065
 
94.90 Kč
474.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
JSOU VAŠE VLASY NAMÁHANÉ ZIMOU? Vlasy jsou v zimě vystaveny větším ničivým účinkům, a to chladným teplotám a suchému vytápěnému vzduchu.
Schauma Fresh It Up kondicionér ve spreji, 200 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma Fresh It Up kondicionér ve spreji, 200 ml
Kód: 2601153
Kód dod.: 855331
EAN: 9000101766769
 
89.90 Kč
449.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schauma Fresh It Up kondicionér ve spreji usnadňuje rozčesávání vlasů a zanechává je svěží.
Syoss Intenze Glaze hloubkový kondicionér na vlasy 250 ml
Henkel Syoss
Syoss Intenze Glaze hloubkový kondicionér na vlasy 250 ml
Kód: 2602099
Kód dod.: 855312
EAN: 9000101760132
 
139.90 Kč
559.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syoss Intense Glaze je hloubkový kondicionér určený pro matné vlasy bez lesku, který pomáhá obnovit jejich hladkost a dodat jim výraznější lesk.
AKCE
-5%Sleva
Green Pharmacy Masážní olej proti celulitidě 200 ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy Masážní olej proti celulitidě 200 ml
Kód: 2602370
Kód dod.: 794950
EAN: 4823015918858
 
76 Kč
79.90 Kč
380Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Green Pharmacy masážní olej proti celulitidě s mandlovým a esenciálními oleji podporuje účinky masáže, pečuje o problematické partie a zanechává pokožku hladkou a hebkou.
NIVEA intenzivní tělové sérum Repair & Care 200 ml
Nivea®
NIVEA intenzivní tělové sérum Repair & Care 200 ml
Kód: 2603140
Kód dod.: 808100
EAN: 9005800404493
 
199.90 Kč
999.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
NIVEA Repair & Care je intenzivní tělové sérum s 12% komplexem glycerinu, přírodních olejů a CICA, které pečuje o suchou až velmi suchou pokožku a poskytuje jí hydrataci po dobu delší než 72 hodin.
Alpa dent pro čištění umělého chrupu, 150 g
ALPA® Dent
Alpa dent pro čištění umělého chrupu, 150 g
Kód: 14274
Kód dod.: 02605
EAN: 8594001770090
100%
44.90 Kč
299.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alpa Dent je přípravek v prášku pro čištění umělého chrupu s obsahem enzymatické přísady, která odstraní zbytky potravy.
AKCE
-17%Sleva
Corega extra silný, fixační krém na zubní náhrady, 40 g
Corega
Corega extra silný, fixační krém na zubní náhrady, 40 g
Kód: 39478
Kód dod.: 900003
EAN: 5999518572060
 
99.90 Kč
119.90 Kč
2 497.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pokud hledáte extra silné 3D držení ve všech 3 směrech s přirozenějším pocitem, už nehledejte dál.
Odol zubní kartáček, středně měkký, 2 ks
Odol®
Odol zubní kartáček, středně měkký, 2 ks
Kód: 51021
Kód dod.: 895072
EAN: 5054563188205
100%
59.90 Kč
29.95Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní kartáček Odol klasický dokonale vyčistí zuby a díky odpruženému krčku FLEX je zároveň šetrný k dásním. Unikátní odpružený krček Flex pomáhá zmírnit nadměrný tlak a pomáhá tak chránit dásně.
Dixi vlasový olej na tmavé vlasy, 60 ml
Dixi
Dixi vlasový olej na tmavé vlasy, 60 ml
Kód: 75732
Kód dod.: 857022
EAN: 8586000085015
100%
34.90 Kč
581.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je určen pro všechny typy vlasů, posiluje je, dodává jim lesk a zdravý vzhled, ošetřuje jejich a vyživuje.
AbellA Premium ECO vatové tyčinky sáček, 200 ks
AbellA®
AbellA Premium ECO vatové tyčinky sáček, 200 ks
Kód: 1910427
Kód dod.: 904035
EAN: 8590786229433
100%
19.90 Kč
0.1Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemné ECO vatové tyčinky ze 100 % bavlny a tyčince z papíru vyrobeného z cukrové třtiny. Pro každodenní hygienu a ošetřování vašich uší.
-1%Sleva
AbellA Premium ECO vatové tyčinky sáček, 100 ks
AbellA®
AbellA Premium ECO vatové tyčinky sáček, 100 ks
Kód: 1910426
Kód dod.: 904034
EAN: 8590786229426
95%
10.90 Kč
11 Kč
0.11Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemné ECO vatové tyčinky ze 100 % bavlny a tyčince z papíru vyrobeného z cukrové třtiny. Pro každodenní hygienu a ošetřování vašich uší.
Gliss denní olejový elixír pro poškozené a suché vlasy, 75 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss denní olejový elixír pro poškozené a suché vlasy, 75 ml
Kód: 2504701
Kód dod.: 855264
EAN: 9000100695732
 
184.90 Kč
2 465.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro poškozené a suché vlasy - denní olejový elixír - S ARGANOVÝM OLEJEM a VITAMINEM E: pro regeneraci a obnovu poškozených vlasů, vlasům dodá ochranu a vrátí lesk.
AKCE
-2%Sleva
Corega fixační krém bez příchuti extra silný XL, 70 g
Corega
Corega fixační krém bez příchuti extra silný XL, 70 g
Kód: 2308897
 
EAN: 5054563081834
 
166 Kč
169.90 Kč
2 371.43Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Fixační krém Corega Ochrana dásní poskytuje komfort přichycení náhrady jako ostatní fixační krémy Corega, ale zároveň chrání dásně před podrážděním od nošení zubní náhrady.
AKCE
-1%Sleva
Corega Original fixační krém na umělá chrup extra silný 2 x 40 g
Corega
Corega Original fixační krém na umělá chrup extra silný 2 x 40 g
Kód: 2507701
Kód dod.: 900018
EAN: 8596149009568
 
169 Kč
169.90 Kč
4 225Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Corega Original je extra silný fixační krém, který zajišťuje spolehlivou a dlouhotrvající fixaci vašich zubních protéz po celý den.
Lacalut zubní pasta Aktiv 75 ml + balzám na rty 4,8 g
Lacalut
Lacalut zubní pasta Aktiv 75 ml + balzám na rty 4,8 g
Kód: 2509107
Kód dod.: 885293
EAN: 4016364731814
 
99.90 Kč
1 332Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Lacalut Aktiv + balzám v jednom balení.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.