cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-17%Sleva
Jelen prací gel Univerzální, 30 praní, 1,35 l
Jelen®
Jelen prací gel Univerzální, 30 praní, 1,35 l
Kód: 1706183
Kód dod.: 100257990
EAN: 8592613579902
 
124.90 Kč
149.90 Kč
4.16Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální tekutý prací prostředek na barevné i bílé prádlo. Vhodný pro praní v automatické pračce i na ruční praní.
AKCE
Jelen prací gel Color, 60 praní, 2,7 l
Jelen®
Jelen prací gel Color, 60 praní, 2,7 l
Kód: 1801015
Kód dod.: 100257996
EAN: 8592613579964
100%
229.90 Kč
3.83Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Šetrný k přírodě i pokožce. Dermatologicky testováno. Perte silou jádrového mýdla. 30-60°C. Vyrobeno v České republice. V měkké vodě pere Jelen lépe. Pro změkčení vody používejte namo Pro.
Dalli Color prací gel, 100 praní, 4,5 l
Dalli
Dalli Color prací gel, 100 praní, 4,5 l
Kód: 2509112
Kód dod.: 759361
EAN: 4012400504206
 
409.90 Kč
4.1Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dalli Color prací gel je určený pro praní barevného prádla v pračce. Velké balení je vhodné pro domácnosti s častým praním.
Dalli Sensitiv prací gel, 20 praní, 1,1 l
Dalli
Dalli Sensitiv prací gel, 20 praní, 1,1 l
Kód: 2509121
Kód dod.: 759369
EAN: 4012400524044
 
114.90 Kč
5.75Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dalli Sensitiv prací gel je určený pro praní prádla a šetrnou péči o textilie. Tekutá forma gelu umožňuje snadné dávkování při praní.
SAVO prací gel univerzální, 100 praní, 5 l
Savo®
SAVO prací gel univerzální, 100 praní, 5 l
Kód: 2601517
Kód dod.: 724127
EAN: 8720181261893
 
554.90 Kč
5.55Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální prací gel na barevné i bílé prádlo se postará o účinné odstranění odolných skvrn a zápachů. Zanechá prádlo hygienicky čisté s vůní květů, jablka a melounu.
Persil Power-Caps Deep Clean Universal prací kapsle, 616 g, 44 dávek
Henkel Persil
Persil Power-Caps Deep Clean Universal prací kapsle, 616 g, 44 dávek
Kód: 2407203
Kód dod.: 716158
EAN: 9000101804416
 
439.90 Kč
10Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kapsle na praní s technologií Deep Clean obsahují jedinečnou kombinaci aktivních složek, které působí i proti odolným skvrnám.
Lovela Baby Barevné prádlo prací gel 16 praní, 1,45 l
Lovela
Lovela Baby Barevné prádlo prací gel 16 praní, 1,45 l
Kód: 46162
Kód dod.: 759098
EAN: 5999109520647
100%
149.90 Kč
9.37Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Produkty na praní značky Lovela byly speciálně vyvinuty pro děti, a to od prvního dne jejich života.
Felce Azzurra prací gel Original 32 praní, 1,595 l
Felce Azzurra
Felce Azzurra prací gel Original 32 praní, 1,595 l
Kód: 2501505
Kód dod.: 775269
EAN: 8001280030802
 
179.90 Kč
5.62Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální prací gel Felce Azzura, který se vyznačuje tradiční nezaměnitelnou a nenapodobitelnou vůní. Používáním pracího gelu Felce Azzura dosáhnete pocitu dlouhodobé přirozené svěžesti a maximální hebkosti.
AKCE
-11%Sleva
Sunsilk maska pro hladké vlasy Liscio Perfetto 1 Minute Wow, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk maska pro hladké vlasy Liscio Perfetto 1 Minute Wow, 180 ml
Kód: 2501578
Kód dod.: 794655
EAN: 8717163720165
 
79.90 Kč
89.90 Kč
443.89Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro rovné vlasy, bez krepatění. S arganovým olejem.
AKCE
-11%Sleva
Sunsilk maska pro suché vlasy Morbidi E Luminosi 1 Minute Wow, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk maska pro suché vlasy Morbidi E Luminosi 1 Minute Wow, 180 ml
Kód: 2501577
Kód dod.: 794658
EAN: 8000770400255
 
79.90 Kč
89.90 Kč
443.89Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ideální pro suché a unavené vlasy! Receptura s avokádovým olejem a Aloe Vera je ideální pro suché a unavené vlasy.
-5%Sleva
Essence lesk na rty Extreme shine 20 Peach Please, 5 ml
Essence
Essence lesk na rty Extreme shine 20 Peach Please, 5 ml
Kód: 2601717
Kód dod.: ES585097
EAN: 4059729585097
 
55 Kč
58 Kč
11 000Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zářivý broskvový tón pro plný a svěží vzhled rtů. Lesk na rty essence extreme shine volume 20 Peach
Pradlenka Travel prací krém 75 ml
Druchema
Pradlenka Travel prací krém 75 ml
Kód: 2508663
Kód dod.: 761247
EAN: 8594825007600
 
74.90 Kč
998.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Praktický prostředek určený pro ruční praní prádla během cestování. Jeho kompaktní balení je ideální pro turistiku, kempování či služební cesty, kde není k dispozici pračka.
Niteola látková taška nákupní, 34 × 36 × 22 cm, modro bílá
Neuvedeno
Niteola látková taška nákupní, 34 × 36 × 22 cm, modro bílá
Kód: 2102832
Kód dod.: 991180
EAN: 5908269504411
100%
44.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Látková taška nákupní, ideální pro velké rodinné nákupy. modro bílý pruhovaný vzor. Rozměr 34 × 36 × 22 cm.
Niteola látková taška nákupní, 34 × 36 × 22 cm, modrá s nápisy
Gam®
Niteola látková taška nákupní, 34 × 36 × 22 cm, modrá s nápisy
Kód: 2501905
Kód dod.: 991182
EAN: 5908269507573
 
44.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Látková taška nákupní, ideální pro velké rodinné nákupy. Černá se vzorem bilých nápisů. Rozměr 34 × 36 × 22 cm.
AKCE
Sensodyne Pronamel Whitening zubní pasta 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Pronamel Whitening zubní pasta 75 ml
Kód: 2600872
Kód dod.: 885276
EAN: 5054563211064
 
83.90 Kč
1 118.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sensodyne Pronamel Whitening je zubní pasta speciálně vyvinutá pro každodenní péči o citlivé zuby a oslabenou zubní sklovinu.
AKCE
-1%Sleva
Meridol Parodont Expert zubní pasta 75 ml
Meridol®
Meridol Parodont Expert zubní pasta 75 ml
Kód: 2600069
Kód dod.: 885372
EAN: 8718951132771
 
109 Kč
109.90 Kč
1 453.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Meridol Parodont Expert je speciálně vyvinuta pro osoby trpící problémy s dásněmi, jako je krvácení, zánět nebo parodontitida. Pasta pomáhá redukovat zubní plak a chrání ústní dutinu před škodlivými bakteriemi.
Colgate Zubní pasta Advanced White 125 ml
Colgate®
Colgate Zubní pasta Advanced White 125 ml
Kód: 2600112
Kód dod.: 885173
EAN: 8718951167940
 
84.90 Kč
679.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tato účinná bělící zubní pasta využívá duální čistící systém, který pomáhá obnovit přirozenou bělost zubů již za 10 dní.
Colgate zubní pasta Triple Action 125 ml
Colgate®
Colgate zubní pasta Triple Action 125 ml
Kód: 2600972
Kód dod.: 885288
EAN: 7891024128831
 
59.90 Kč
479.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Colgate Triple Action poskytuje trojí péči v jednom kroku – chrání před zubním kazem, pomáhá udržet zuby bělejší a zajišťuje dlouhotrvající svěží dech.
Alufix univerzální hliníková grilovací miska 32 x 26 x 4,5 cm, 3 ks
Alufix
Alufix univerzální hliníková grilovací miska 32 x 26 x 4,5 cm, 3 ks
Kód: 2600740
Kód dod.: 956161
EAN: 5949509000324
 
79.90 Kč
26.63Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alufix univerzální hliníkové grilovací misky jsou praktickým řešením pro přípravu a servírování pokrmů na grilu i v troubě.
Diava lešticí krém na nábytek se včelím voskem, 200 ml
Tatrachema Diava
Diava lešticí krém na nábytek se včelím voskem, 200 ml
Kód: 2204625
Kód dod.: 1259
EAN: 8585003912595
 
44.90 Kč
224.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Diava krém na nábytek je jemná čistící a leštící emulze s příjemnou vůní na všechny druhy nábytku, který vytváří ochranný film a zanechává přirozený vzhled. Nábytek renovuje a leští.
Gallus prací gel Color, 57 dávek, 2 l
Gallus
Gallus prací gel Color, 57 dávek, 2 l
Kód: 2501517
Kód dod.: 759280
EAN: 4251415301329
 
119.90 Kč
2.1Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní prací gel za dobrou cenu. Spolehlivě odstraňuje skvrny při zachování intenzivních barev vašeho prádla, stejně jako jejich hebkosti.
Gallus prací gel White, 57 dávek, 2 l
Gallus
Gallus prací gel White, 57 dávek, 2 l
Kód: 2501519
Kód dod.: 759277
EAN: 4251415301343
 
119.90 Kč
2.1Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní prací gel za dobrou cenu. Spolehlivě odstraňuje skvrny při zachování intenzivních bílých barev vašeho prádla, stejně jako jejich hebkosti.
Gallus prací gel Sport, 57 dávek, 2 l
Gallus
Gallus prací gel Sport, 57 dávek, 2 l
Kód: 2501518
Kód dod.: 759282
EAN: 4251415301602
 
119.90 Kč
2.1Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní prací gel za dobrou cenu. Je speciálně navržen pro spocené sportovní prádlo, kdy dokáže v kratším čase vyprat prádlo intenzivněji a zbavit ho zápachu.
Gallus prací gel Color, 100 dávek, 4 l
Gallus
Gallus prací gel Color, 100 dávek, 4 l
Kód: 2501507
Kód dod.: 759275
EAN: 4251415300186
 
169.90 Kč
1.7Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní prací gel za dobrou cenu. Spolehlivě odstraňuje skvrny při zachování intenzivních barev vašeho prádla, stejně jako jejich hebkosti.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.