cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-17%Sleva
Jelen prací gel Univerzální, 30 praní, 1,35 l
Jelen®
Jelen prací gel Univerzální, 30 praní, 1,35 l
Kód: 1706183
Kód dod.: 100257990
EAN: 8592613579902
 
124.90 Kč
149.90 Kč
4.16Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální tekutý prací prostředek na barevné i bílé prádlo. Vhodný pro praní v automatické pračce i na ruční praní.
AKCE
Jelen prací gel Color, 60 praní, 2,7 l
Jelen®
Jelen prací gel Color, 60 praní, 2,7 l
Kód: 1801015
Kód dod.: 100257996
EAN: 8592613579964
100%
229.90 Kč
3.83Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Šetrný k přírodě i pokožce. Dermatologicky testováno. Perte silou jádrového mýdla. 30-60°C. Vyrobeno v České republice. V měkké vodě pere Jelen lépe. Pro změkčení vody používejte namo Pro.
Dalli Color prací gel, 100 praní, 4,5 l
Dalli
Dalli Color prací gel, 100 praní, 4,5 l
Kód: 2509112
Kód dod.: 759361
EAN: 4012400504206
 
409.90 Kč
4.1Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dalli Color prací gel je určený pro praní barevného prádla v pračce. Velké balení je vhodné pro domácnosti s častým praním.
SAVO prací gel univerzální, 100 praní, 5 l
Savo®
SAVO prací gel univerzální, 100 praní, 5 l
Kód: 2601517
Kód dod.: 724127
EAN: 8720181261893
 
554.90 Kč
5.55Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální prací gel na barevné i bílé prádlo se postará o účinné odstranění odolných skvrn a zápachů. Zanechá prádlo hygienicky čisté s vůní květů, jablka a melounu.
Dalli Sensitiv prací gel, 20 praní, 1,1 l
Dalli
Dalli Sensitiv prací gel, 20 praní, 1,1 l
Kód: 2509121
Kód dod.: 759369
EAN: 4012400524044
 
114.90 Kč
5.75Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dalli Sensitiv prací gel je určený pro praní prádla a šetrnou péči o textilie. Tekutá forma gelu umožňuje snadné dávkování při praní.
Lovela Baby Bílé prádlo prací gel, 50 praní, 4,5 l
Lovela
Lovela Baby Bílé prádlo prací gel, 50 praní, 4,5 l
Kód: 2005440
Kód dod.: 759092
EAN: 5999109520760
100%
384.90 Kč
7.7Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Produkty na praní značky Lovela byly speciálně vyvinuty pro děti, a to od prvního dne jejich života.
AKCE
-2%Sleva
Corega Power Max Ultimate All in One krém na fixaci zubních náhrad, 40 g
Corega
Corega Power Max Ultimate All in One krém na fixaci zubních náhrad, 40 g
Kód: 2601442
Kód dod.: 900025
EAN: 5054563209320
 
142 Kč
144.90 Kč
3 550Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Corega Power Max krém na fixaci zubních náhrad pomáhá zajistit jejich pevné držení a komfort při nošení.
AKCE
-3%Sleva
Parodontax Posílení a ochrana dásní Fresh Mint zubní pasta pro dásně, 75 ml
Parodontax®
Parodontax Posílení a ochrana dásní Fresh Mint zubní pasta pro dásně, 75 ml
Kód: 2601447
Kód dod.: 885403
EAN: 5054563206299
 
146 Kč
149.90 Kč
1 946.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Parodontax Posílení a ochrana dásní zubní pasta je určena pro péči o dásně a každodenní hygienu.
AKCE
-16%Sleva
Parodontax Extra Fresh zubní pasta zabraňující krvácení dásní, 75 ml
Parodontax®
Parodontax Extra Fresh zubní pasta zabraňující krvácení dásní, 75 ml
Kód: 71198
Kód dod.: 885206
EAN: 5054563950154
90%
83.90 Kč
99.90 Kč
1 118.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta parodontax Extra Fresh pomáhá zastavit a předcházet krvácení z dásní a zároveň udržuje v ústech pocit čistoty a svěžesti po mnoho hodin.
Essence Lesk na rty Juicy bomb 109 Bee Mine, 10 ml
Essence
Essence Lesk na rty Juicy bomb 109 Bee Mine, 10 ml
Kód: 2601735
Kód dod.: ES608581
EAN: 4059729608581
 
34 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zářivý medový odstín s jemným třpytem. S leskem na rty essence Juicy Bomb 109 Bee Mine získají vaše
Persil Gel Freshness by Silan prací gel, 50 praní, 2,25 l
Henkel Persil
Persil Gel Freshness by Silan prací gel, 50 praní, 2,25 l
Kód: 2500096
Kód dod.: 764970
EAN: 9000101598599
 
409.90 Kč
8.2Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Persil Deep Clean Expert Freshness Silan přípravek pro praní prádla. Persil gel Freshness by Silan vám pomůže docílit dokonale čistého prádla s dlouhotrvající a svěží vůní Silan.
AKCE
-3%Sleva
Vademecum Extra  Fresh 16, zubní pasta pro svěží dech, 75 ml
Henkel Vademecum
Vademecum Extra Fresh 16, zubní pasta pro svěží dech, 75 ml
Kód: 65440
Kód dod.: 885236
EAN: 4068883000322
100%
63 Kč
64.90 Kč
840Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta s rostlinnými extrakty zaručující svěží dech a to až na 16 hodin.
Woolite Keratin Therapy Pro-Care prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Woolite
Woolite Keratin Therapy Pro-Care prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Kód: 2001611
Kód dod.: 761134
EAN: 5900627090543
100%
239.90 Kč
4Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel s keratinem, který chrání a zjemňuje vlákna a zároveň chrání oblečení před ztrátou tvaru a barvy. Vhodný na jakýkoli materiál, i jemné prádlo.
AKCE
-11%Sleva
Azurit prací gel Color 42 dávek, 1890ml
Tomil® Azurit
Azurit prací gel Color 42 dávek, 1890ml
Kód: 2500064
Kód dod.: 7062
EAN: 8595025839503
 
199.90 Kč
224.90 Kč
4.76Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Azurit Gel Original Blue COLOR, 1890 ml – Speciální prací gel na barevné prádlo, chrání barvy před vyblednutím a pečuje o vlákna. Zanechává svěží vůni a je vhodný pro každodenní praní v pračce i ručně. Nabízí až 42 dávek v praktickém balení.
AKCE
-2%Sleva
Fiorillo Lana prací gel na vlnu a hedvábí, 42 praní, 2,5 l
Fiorillo
Fiorillo Lana prací gel na vlnu a hedvábí, 42 praní, 2,5 l
Kód: 2303179
Kód dod.: 1580FI
EAN: 8017412000926
 
122 Kč
124.90 Kč
2.9Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel s péčí o vlnu, hedvábí a jemné tkaniny. Má změkčující účinek, zabraňuje plstnatění, chrání a prodlužuje životnost vláken. Účinný již ve studené vodě nebo vlažné při teplotě 30 °C.
-2%Sleva
Signal zubní pasta Nature Elements Integral 8 Baking soda, 75 ml
Signal
Signal zubní pasta Nature Elements Integral 8 Baking soda, 75 ml
Kód: 2208094
Kód dod.: 885011
EAN: 8710604781879
 
64.90 Kč
66 Kč
865.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta obohacen jedlou sodou, rozmarýnem a mátou. Poskytuje hloubkové čištění a zvyšuje přirozenou svěžest dechu.
AKCE
-3%Sleva
Sensodyne Kompletní ochrana Cool Mint zubní pasta pro citlivé zuby, 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Kompletní ochrana Cool Mint zubní pasta pro citlivé zuby, 75 ml
Kód: 2601450
Kód dod.: 885406
EAN: 5054563245427
 
126 Kč
129.90 Kč
1 680Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sensodyne Kompletní ochrana zubní pasta je určena pro citlivé zuby a každodenní péči.
Parodontax Whitening zubní pasta 2 x 75ml
Parodontax®
Parodontax Whitening zubní pasta 2 x 75ml
Kód: 2500911
Kód dod.: 885268
EAN: 5054563194398
 
164.90 Kč
999.39Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta parodontax Whitening jemným odstraňováním povrchových skvrn pomáhá obnovit přirozenou bělost zubů.
AKCE
Sensodyne Clinical White zubní pasta 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Clinical White zubní pasta 75 ml
Kód: 2601168
Kód dod.: 885271
EAN: 5054563236722
 
184 Kč
184.90 Kč
2 453.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bělicí zubní pasta Sensodyne Clinical White Stain Protector spojuje klinicky ověřené bělení s každodenním komfortem. Složení s dusičnanem draselným zajišťuje celodenní ochranu před citlivostí i svěží dech po každém použití.
Vanish Oxi Action prášek na bělení a odstranění skvrn, 470 g
Vanish
Vanish Oxi Action prášek na bělení a odstranění skvrn, 470 g
Kód: 1907907
Kód dod.: 772041
EAN: 5900627081732
100%
114.90 Kč
244.47Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášek na odstranění skvrn a bělení bílého prádla.
Woolite Keratin Therapy Whites prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Woolite
Woolite Keratin Therapy Whites prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Kód: 2002743
Kód dod.: 761135
EAN: 5900627090550
100%
239.90 Kč
4Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel s keratinem na bílé prádlo. Vhodný na jakýkoli materiál, i jemné prádlo.
Azurit prací gel na moderní a jemné prádlo 25 praní, 1 l
Tomil® Azurit
Azurit prací gel na moderní a jemné prádlo 25 praní, 1 l
Kód: 2108894
Kód dod.: 6823
EAN: 8595025835970
100%
114.90 Kč
4.6Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální prací prostředek na moderní a jemné prádlo s příjemnou svěží vůní pro dokonalou péči o vaše oblečení. Díky jedinečnému složení chrání barvy, pečuje o vlákna tkanin a pomáhá prádlu zachovat původní tvar. Je vhodný ke každodennímu použití.
REX prací gel Aromatherapy Orchid Color 20 praní, 900ml
Henkel Rex
REX prací gel Aromatherapy Orchid Color 20 praní, 900ml
Kód: 2404031
Kód dod.: 765264
EAN: 9000101804072
 
162.90 Kč
8.15Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel pro dokonalou čistotu. Proniká do vláken, odstraní skvrny a zároveň rozzáří barvy prádla a provoní jej svěží a dlouhotrvající jedinečnou směsí vůní.
Perwoll prací gel Mega Renew Blossom 60 praní, 3000 ml
Henkel Perwoll
Perwoll prací gel Mega Renew Blossom 60 praní, 3000 ml
Kód: 2404411
Kód dod.: 760996
EAN: 9000101809619
 
364.90 Kč
6.08Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel Perwoll Renew & Blossom je speciálně navržený na jemné a barevné prádlo. Prací gel můžete použivat na různé typy barevného oblečení aniž by ztratilo své intenzivní barvy.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.