cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Colgate zubní pasta Max Fresh Fruit Fusion Zesty Lime, 75 ml
Colgate®
Colgate zubní pasta Max Fresh Fruit Fusion Zesty Lime, 75 ml
Kód: 2600976
Kód dod.: 885191
EAN: 8850006952726
 
74.90 Kč
998.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta s Ultrafreeze technologií nabízí senzační kombinaci šťavnatých citrusů, která probudí vaše smysly a dodá vám svěží dech
AKCE
-3%Sleva
Sensodyne Advanced White Enamel Defence zubní pasta pro citlivé zuby, 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Advanced White Enamel Defence zubní pasta pro citlivé zuby, 75 ml
Kód: 2601449
Kód dod.: 885405
EAN: 5054563287502
 
126 Kč
129.90 Kč
1 680Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sensodyne Advanced White Enamel Defence zubní pasta je určena pro citlivé zuby a pomáhá podpořit bělejší vzhled zubů.
Well Done Fine Color prací ubrousky proti odbarvení, 12 ks
Well Done
Well Done Fine Color prací ubrousky proti odbarvení, 12 ks
Kód: 1702386
Kód dod.: 772024
EAN: 5998466112342
100%
54.90 Kč
4.58Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací ubrousky Fine color jsou určené ke spolehlivé ochraně původní barvy oblečení během praní a zabraňují přenosu barviva mezi oděvy.
AKCE
K2R Colour Catcher prací ubrousky proti obarvení prádla, 40 ks
Henkel K2r®
K2R Colour Catcher prací ubrousky proti obarvení prádla, 40 ks
Kód: 2304833
Kód dod.: 772055
EAN: 9000101548211
100%
161 Kč
4.03Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ubrousky Colour Catcher poskytují 100% ochranu proti nehodám s obarvením. Fungují jako magnet, který zachytává částečky uvolněné barvy z vody a tím zabraňují obarvení.
Felce Azzurra prací gel Active Color 32 praní, 1,595 l
Felce Azzurra
Felce Azzurra prací gel Active Color 32 praní, 1,595 l
Kód: 2501504
Kód dod.: 775271
EAN: 8001280409592
 
179.90 Kč
5.62Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel pro praní barevného prádla pro čisté a voňavé prádlo bez ztráty barev.
Felce Azzurra prací gel Aleppo Soap 32 praní, 1,595 l
Felce Azzurra
Felce Azzurra prací gel Aleppo Soap 32 praní, 1,595 l
Kód: 2501662
Kód dod.: 775268
EAN: 58001280411132
 
179.90 Kč
5.62Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální prací gel s obsahem mýdla Aleppa pro čisté a voňavé prádlo.
Gallus prací gel Universal, 100 dávek, 4 l
Gallus
Gallus prací gel Universal, 100 dávek, 4 l
Kód: 2501678
Kód dod.: 759274
EAN: 4251415300193
 
169.90 Kč
1.7Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní prací gel za dobrou cenu. Spolehlivě odstraňuje skvrny při zachování intenzivních barev vašeho prádla, stejně jako jejich hebkosti.
Gallus prací gel Black, 100 dávek, 4 l
Gallus
Gallus prací gel Black, 100 dávek, 4 l
Kód: 2501677
Kód dod.: 759276
EAN: 4251415300209
 
169.90 Kč
1.7Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní prací gel za dobrou cenu. Spolehlivě odstraňuje skvrny při zachování intenzivní černé barvy vašeho prádla, stejně jako jejich hebkosti.
-5%Sleva
Essence lesk na rty Extreme shine 20 Peach Please, 5 ml
Essence
Essence lesk na rty Extreme shine 20 Peach Please, 5 ml
Kód: 2601717
Kód dod.: ES585097
EAN: 4059729585097
 
55 Kč
58 Kč
11 000Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zářivý broskvový tón pro plný a svěží vzhled rtů. Lesk na rty essence extreme shine volume 20 Peach
Persil Gel Color Lavender prací gel 100 praní
Henkel Persil
Persil Gel Color Lavender prací gel 100 praní
Kód: 2404020
Kód dod.: 764949
EAN: 9000101567090
 
609.90 Kč
6.1Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Persil Expert Freshness s jedinečným složením, které zajišťuje opravdovou hloubkovou čistotu, kterou potřebujete: svěží a hygienicky čisté oblečení a hygienicky svěží pračka, nyní s posílenou svěžestí s vůní levandule.
AKCE
Sensodyne Pronamel Whitening zubní pasta 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Pronamel Whitening zubní pasta 75 ml
Kód: 2600872
Kód dod.: 885276
EAN: 5054563211064
 
84.90 Kč
1 132Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sensodyne Pronamel Whitening je zubní pasta speciálně vyvinutá pro každodenní péči o citlivé zuby a oslabenou zubní sklovinu.
AKCE
-1%Sleva
Meridol Parodont Expert zubní pasta 75 ml
Meridol®
Meridol Parodont Expert zubní pasta 75 ml
Kód: 2600069
Kód dod.: 885372
EAN: 8718951132771
 
109 Kč
109.90 Kč
1 453.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Meridol Parodont Expert je speciálně vyvinuta pro osoby trpící problémy s dásněmi, jako je krvácení, zánět nebo parodontitida. Pasta pomáhá redukovat zubní plak a chrání ústní dutinu před škodlivými bakteriemi.
Colgate Zubní pasta Advanced White 125 ml
Colgate®
Colgate Zubní pasta Advanced White 125 ml
Kód: 2600112
Kód dod.: 885173
EAN: 8718951167940
 
84.90 Kč
679.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tato účinná bělící zubní pasta využívá duální čistící systém, který pomáhá obnovit přirozenou bělost zubů již za 10 dní.
Colgate zubní pasta Triple Action 125 ml
Colgate®
Colgate zubní pasta Triple Action 125 ml
Kód: 2600972
Kód dod.: 885288
EAN: 7891024128831
 
59.90 Kč
479.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Colgate Triple Action poskytuje trojí péči v jednom kroku – chrání před zubním kazem, pomáhá udržet zuby bělejší a zajišťuje dlouhotrvající svěží dech.
Niteola látková taška nákupní, 34 × 36 × 22 cm, modro bílá
Neuvedeno
Niteola látková taška nákupní, 34 × 36 × 22 cm, modro bílá
Kód: 2102832
Kód dod.: 991180
EAN: 5908269504411
100%
44.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Látková taška nákupní, ideální pro velké rodinné nákupy. modro bílý pruhovaný vzor. Rozměr 34 × 36 × 22 cm.
Niteola látková taška nákupní, 34 × 36 × 22 cm, modrá s nápisy
Gam®
Niteola látková taška nákupní, 34 × 36 × 22 cm, modrá s nápisy
Kód: 2501905
Kód dod.: 991182
EAN: 5908269507573
 
44.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Látková taška nákupní, ideální pro velké rodinné nákupy. Černá se vzorem bilých nápisů. Rozměr 34 × 36 × 22 cm.
Elmex Sensitive Professional Whitening zubní pasta 75 ml
Elmex®
Elmex Sensitive Professional Whitening zubní pasta 75 ml
Kód: 2600068
Kód dod.: 885350
EAN: 8718951070905
100%
109.90 Kč
1 465.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Elmex Sensitive Professional Gentle Whitening zubní pasta uzavírá otevřené zubní kanálky, které jsou zodpovědné za bolest citlivých zubů a poskytuje jim úlevu. Účinně odstraňuje zabarvení a tím pomáhá obnovit přirozenou bělost zubů.
Colgate Total Original Mini Zubní pasta 20 ml
Colgate®
Colgate Total Original Mini Zubní pasta 20 ml
Kód: 2600930
Kód dod.: 885287
EAN: 8718951227880
 
24.90 Kč
1 245Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Colgate Total Original poskytuje klinicky ověřenou dlouhodobou antibakteriální ochranu a pomáhá aktivně předcházet nejčastějším problémům ústní dutiny ještě před jejich vznikem.
Colgate Max White Luminious zubní pasta 75 ml
Colgate®
Colgate Max White Luminious zubní pasta 75 ml
Kód: 2600913
Kód dod.: 885076
EAN: 8714789867632
 
89.90 Kč
1 198.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bělicí zubní pasta Colgate Max White One Luminous je určena pro každodenní použití a pomáhá dosáhnout zářivějšího úsměvu. Inovativní technologie SmartFoam vytváří aktivní pěnu, která se dostane i do těžko dostupných míst včetně mezizubních prostor.
Sunsilk maska Olio D'Argan E Mandorle 1 Minute Wow, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk maska Olio D'Argan E Mandorle 1 Minute Wow, 180 ml
Kód: 2501574
Kód dod.: 794659
EAN: 8710522868683
 
89.90 Kč
499.44Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivní kúra pro křehké vlasy, pevnost proti lámání s 98% přísadami přírodního původu. 0% silikony, barviva, minerální oleje.
AKCE
-7%Sleva
Waschkönig prací gel Color, 166 dávek, 5 l
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig prací gel Color, 166 dávek, 5 l
Kód: 2501642
Kód dod.: 761229
EAN: 4260418934618
 
199.90 Kč
214.90 Kč
1.2Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Waschkönig Color je prací gel pro barevné prádlo s formulí pro odstranění nečistot a skvrn již od 20 °C při zachování barev. Účinně odstraňuje odolné skvrn z tkanin při nízkých teplotách, chrání je před poškozením a zanechá příjemnou vůni.
Gallus prací gel Sensitive, 57 dávek, 2 l
Gallus
Gallus prací gel Sensitive, 57 dávek, 2 l
Kód: 2501682
Kód dod.: 759279
EAN: 4251415301350
 
119.90 Kč
2.1Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní prací gel za dobrou cenu. Spolehlivě odstraňuje skvrny při zachování intenzivních barev vašeho prádla, stejně jako jejich hebkosti. Je dostatečně jemný a tím pádem i vhodný pro dětské prádlo.
Gallus prací gel Black, 57 dávek, 2 l
Gallus
Gallus prací gel Black, 57 dávek, 2 l
Kód: 2501681
Kód dod.: 759281
EAN: 4251415301336
 
119.90 Kč
2.1Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní prací gel za dobrou cenu. Spolehlivě odstraňuje skvrny při zachování intenzivních černých barev vašeho prádla, stejně jako jejich hebkosti.
Colgate Propolis zubní pasta 2x75 ml
Colgate®
Colgate Propolis zubní pasta 2x75 ml
Kód: 2600910
Kód dod.: 885086
EAN: 6920354837418
 
69.90 Kč
70 Kč
466Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Colgate Propolis díky obsahu fluoridu pomáhá posilovat zubní sklovinu a chránit ji před vznikem zubního kazu. Pravidelné používání této pasty zajistí pevnější a odolnější zuby, které si udrží svou přirozenou sílu.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.