cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Syoss Intense Repair maska na vlasy 400 ml
Henkel Syoss
Syoss Intense Repair maska na vlasy 400 ml
Kód: 2507116
Kód dod.: 855300
EAN: 9000101743821
 
214.90 Kč
537.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivní regenerační maska určená pro poškozené, lámavé a suché vlasy. Díky svému speciálnímu složení obnovuje vlasovou strukturu, vyživuje vlasy do hloubky a zanechává je hebké, hladké a lesklé.
Syoss Intense Keratin vlasová maska 400ml
Henkel Syoss
Syoss Intense Keratin vlasová maska 400ml
Kód: 2507114
Kód dod.: 855299
EAN: 9000101743234
 
214.90 Kč
537.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syoss Intense Keratin vlasová maska pro křehké, snadno se lámající vlasy.
Lovela Baby Barevné prádlo prací gel 16 praní, 1,45 l
Lovela
Lovela Baby Barevné prádlo prací gel 16 praní, 1,45 l
Kód: 46162
Kód dod.: 759098
EAN: 5999109520647
100%
149.90 Kč
9.37Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Produkty na praní značky Lovela byly speciálně vyvinuty pro děti, a to od prvního dne jejich života.
Vanish Oxi Action prášek na bělení a odstranění skvrn, 470 g
Vanish
Vanish Oxi Action prášek na bělení a odstranění skvrn, 470 g
Kód: 1907907
Kód dod.: 772041
EAN: 5900627081732
100%
114.90 Kč
244.47Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášek na odstranění skvrn a bělení bílého prádla.
Woolite Keratin Therapy Whites prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Woolite
Woolite Keratin Therapy Whites prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Kód: 2002743
Kód dod.: 761135
EAN: 5900627090550
100%
239.90 Kč
4Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel s keratinem na bílé prádlo. Vhodný na jakýkoli materiál, i jemné prádlo.
Azurit prací gel na moderní a jemné prádlo 25 praní, 1 l
Tomil® Azurit
Azurit prací gel na moderní a jemné prádlo 25 praní, 1 l
Kód: 2108894
Kód dod.: 6823
EAN: 8595025835970
100%
114.90 Kč
4.6Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální prací prostředek na moderní a jemné prádlo s příjemnou svěží vůní pro dokonalou péči o vaše oblečení. Díky jedinečnému složení chrání barvy, pečuje o vlákna tkanin a pomáhá prádlu zachovat původní tvar. Je vhodný ke každodennímu použití.
AKCE
REX prací gel Aromatherapy Orchid Color 20 praní, 900ml
Henkel Rex
REX prací gel Aromatherapy Orchid Color 20 praní, 900ml
Kód: 2404031
Kód dod.: 765264
EAN: 9000101804072
 
162 Kč
8.1Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel pro dokonalou čistotu. Proniká do vláken, odstraní skvrny a zároveň rozzáří barvy prádla a provoní jej svěží a dlouhotrvající jedinečnou směsí vůní.
AKCE
-11%Sleva
Azurit prací gel Universal 42 dávek, 1890ml
Tomil® Azurit
Azurit prací gel Universal 42 dávek, 1890ml
Kód: 2500063
Kód dod.: 7061
EAN: 8595025839480
 
199.90 Kč
224.90 Kč
4.76Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Azurit Gel Original Blue Universal je vysoce účinný prací gel pro všechny typy prádla. Chrání barvy před vyblednutím, odstraňuje skvrny a zanechává svěží vůni. Šetrný k tkaninám, ideální pro praní při nízkých teplotách.
Twister prací gel univerzální 17 dávek, 1 L
Twister
Twister prací gel univerzální 17 dávek, 1 L
Kód: 2500962
Kód dod.: 775272
EAN: 8596048010986
 
64.90 Kč
64.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel Twister univerzální je účinný prostředek na praní barevného i bílého prádla.
Perwoll prací gel Mega Renew Blossom 60 praní, 3000 ml
Henkel Perwoll
Perwoll prací gel Mega Renew Blossom 60 praní, 3000 ml
Kód: 2404411
Kód dod.: 760996
EAN: 9000101809619
 
364.90 Kč
366 Kč
6.08Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel Perwoll Renew & Blossom je speciálně navržený na jemné a barevné prádlo. Prací gel můžete použivat na různé typy barevného oblečení aniž by ztratilo své intenzivní barvy.
Jordan Kids zubní pasta pro děti, ve věku 0-5 let, 50 ml
Jordan
Jordan Kids zubní pasta pro děti, ve věku 0-5 let, 50 ml
Kód: 2508470
Kód dod.: 884960
EAN: 7046110071519
 
54.90 Kč
1 098Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jordan Kids je zubní pasta určená pro děti od narození do 5 let. Obsahuje 500 ppm fluoridu, který pomáhá chránit a posilovat mléčné zuby.
-11%Sleva
Nivea Hyaluron Cellular Filler textilní maska proti vráskám, 1 ks
Nivea®
Nivea Hyaluron Cellular Filler textilní maska proti vráskám, 1 ks
Kód: 2505969
Kód dod.: 822459
EAN: 9005800315478
 
79.90 Kč
89.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pošlete vrásky na dlouhou dovolenou během pár minut. Díky silné kombinaci hned tří účinných látek. Stačí vám k tomu jen - NIVEA 10minutová textilní maska HYALURON CELLULAR FILLER.
Perwoll prací gel Mega Renew Color 75 praní, 3750 ml
Henkel Perwoll
Perwoll prací gel Mega Renew Color 75 praní, 3750 ml
Kód: 2507364
Kód dod.: 761043
EAN: 9000101810325
 
419.90 Kč
5.6Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vylepšená ochrana barev proti zašednutí spolu s vylepšenou prací schopností chrání barvy před vyblednutím a uhlazuje poškozená zašedlá vlákna pro optimální odraz světla, díky čemuž bude vaše oblečení již po několika vypráních jako nové.
AKCE
-8%Sleva
Bonux Color Pure Magnolia prací gel, 72 praní, 3,6 l
Bonux
Bonux Color Pure Magnolia prací gel, 72 praní, 3,6 l
Kód: 2601303
Kód dod.: 765284
EAN: 4061746508867
100%
247 Kč
269.90 Kč
3.43Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bonux Color Pure Magnolia prací gel je určen pro praní barevného prádla a zanechává příjemnou vůni.
AKCE
-5%Sleva
Green Pharmacy Heřmánek maska pro barvené vlasy 300 ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy Heřmánek maska pro barvené vlasy 300 ml
Kód: 2508587
Kód dod.: 845739
EAN: 4823015934575
 
57 Kč
59.90 Kč
190Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Maska Green Pharmacy Heřmánek je určena pro péči o barvené vlasy, které potřebují extra ochranu a regeneraci.
Pradlenka Travel prací krém 75 ml
Druchema
Pradlenka Travel prací krém 75 ml
Kód: 2508663
Kód dod.: 761247
EAN: 8594825007600
 
74.90 Kč
998.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Praktický prostředek určený pro ruční praní prádla během cestování. Jeho kompaktní balení je ideální pro turistiku, kempování či služební cesty, kde není k dispozici pračka.
Colgate zubní pasta dětská Kids Bluey 6-9 let, 50 ml
Colgate®
Colgate zubní pasta dětská Kids Bluey 6-9 let, 50 ml
Kód: 2600108
Kód dod.: 885177
EAN: 8718951610613..
 
54.90 Kč
1 098Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta s jemnou mátovou příchutí chrání dětské zuby před kazem, posiluje zubní sklovinu a díky zábavné změně barvy motivuje děti k důkladnému dvouminutovému čištění.
AKCE
Jelínek mimi prací gel pro miminka, 60 praní, 2,7 l
Jelen®
Jelínek mimi prací gel pro miminka, 60 praní, 2,7 l
Kód: 2002283
Kód dod.: 100255026
EAN: 8596422550268
100%
384 Kč
384.90 Kč
6.4Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel vyvinutý speciálně na praní prádla miminek. Je bez konzervantů, parfému i barviv.
Sunsilk maska Aloe Vera 1 Minute Wow, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk maska Aloe Vera 1 Minute Wow, 180 ml
Kód: 2501573
Kód dod.: 794661
EAN: 8720182281661
 
89.90 Kč
499.44Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivní kúra pro všechny typy vlasů. 98% složek přírodního původu. 0% silikony, barviva, minerální oleje.
Lovela Baby Bílé prádlo prací gel, 16 praní, 1,45 l
Lovela
Lovela Baby Bílé prádlo prací gel, 16 praní, 1,45 l
Kód: 32668
Kód dod.: 759097
EAN: 5999109520661
100%
149.90 Kč
9.37Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Produkty na praní značky Lovela byly speciálně vyvinuty pro děti, a to od prvního dne jejich života.
AKCE
Parodontax Ultra Clean zubní pasta 75ml
Parodontax®
Parodontax Ultra Clean zubní pasta 75ml
Kód: 94964
Kód dod.: 885274
EAN: 5054563227720
 
96 Kč
1 280Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Parodontax Ultra Clean - Zastavte krvácení dásní. Posilte zuby. Pocit ultra čistoty.
AKCE
-1%Sleva
Dr. Beckmann prací ubrousky Magic Leaves Intense Fresh Universal, 20 ks
Dr. Beckmann®
Dr. Beckmann prací ubrousky Magic Leaves Intense Fresh Universal, 20 ks
Kód: 2501381
Kód dod.: 761217
EAN: 4008455584713
 
164 Kč
164.90 Kč
8.2Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací ubrousky k zachycení barev a nečistot z oděvů při praní.
Persil Gel Color prací gel, 44 praní, 1,98 l
Henkel Persil
Persil Gel Color prací gel, 44 praní, 1,98 l
Kód: 2303139
Kód dod.: 765243
EAN: 9000101568363
 
359.90 Kč
8.18Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Persil Color gel je určený na barevné prádlo. Dokonale a velmi rychle se rozpouští. Odstraňuje skvrny a zanechává zářivou čistotu a zářivé barvy.
Colgate zubní pasta Total Junior 7-12 let, 50 ml
Colgate®
Colgate zubní pasta Total Junior 7-12 let, 50 ml
Kód: 2600414
Kód dod.: 888046
EAN: 8718951433120
 
52.90 Kč
1 058Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nabízíme vám zubní pastu COLGATE Total Junior, která je vhodná pro všechny děti ve věku 7 - 12 let.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.