cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Parodontax zubní pasta Whitening proti krvácení dásní a s bělicím účinkem, 75 ml
Parodontax®
Parodontax zubní pasta Whitening proti krvácení dásní a s bělicím účinkem, 75 ml
Kód: 60049
Kód dod.: 885202
EAN: 5054563227706
100%
99.90 Kč
1 332Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta parodontax Whitening jemně odstraňuje skvrny na zubech, pomáhá obnovovat jejich přirozenou bělost a zároveň pomáhá zastavit a předcházet krvácení z dásní.
AKCE
-7%Sleva
Waschkönig prací gel Color, 166 dávek, 5 l
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig prací gel Color, 166 dávek, 5 l
Kód: 2501642
Kód dod.: 761229
EAN: 4260418934618
 
199.90 Kč
214.90 Kč
1.2Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Waschkönig Color je prací gel pro barevné prádlo s formulí pro odstranění nečistot a skvrn již od 20 °C při zachování barev. Účinně odstraňuje odolné skvrn z tkanin při nízkých teplotách, chrání je před poškozením a zanechá příjemnou vůni.
Gallus prací gel Sensitive, 57 dávek, 2 l
Gallus
Gallus prací gel Sensitive, 57 dávek, 2 l
Kód: 2501682
Kód dod.: 759279
EAN: 4251415301350
 
119.90 Kč
2.1Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní prací gel za dobrou cenu. Spolehlivě odstraňuje skvrny při zachování intenzivních barev vašeho prádla, stejně jako jejich hebkosti. Je dostatečně jemný a tím pádem i vhodný pro dětské prádlo.
Gallus prací gel Black, 57 dávek, 2 l
Gallus
Gallus prací gel Black, 57 dávek, 2 l
Kód: 2501681
Kód dod.: 759281
EAN: 4251415301336
 
119.90 Kč
2.1Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní prací gel za dobrou cenu. Spolehlivě odstraňuje skvrny při zachování intenzivních černých barev vašeho prádla, stejně jako jejich hebkosti.
Twister prací gel na barevné 17 dávek, 1 L
Twister
Twister prací gel na barevné 17 dávek, 1 L
Kód: 2500961
Kód dod.: 775273
EAN: 8596048010993
 
64.90 Kč
64.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel Twister na barevné prádlo je speciálně vyvinutý tak, aby chránil barvy a udržel je zářivé i po opakovaném praní.
Azurit prací gel na černé a tmavé prádlo 25 praní, 1 l
Tomil® Azurit
Azurit prací gel na černé a tmavé prádlo 25 praní, 1 l
Kód: 2108893
Kód dod.: 761261
EAN: 8595025835963
 
114.90 Kč
4.6Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální prací prostředek na černé a tmavé prádlo s příjemnou svěží vůní pro dokonalou péči o vaše oblečení. Díky jedinečnému složení chrání barvy proti blednutí, pomáhá prádlu zachovat původní tvar a zabraňuje tvorbě žmolků.
AKCE
-11%Sleva
Azurit prací gel na moderní a jemné prádlo 62 praní, 2480 ml
Tomil® Azurit
Azurit prací gel na moderní a jemné prádlo 62 praní, 2480 ml
Kód: 2206361
Kód dod.: 761265
EAN: 8595025836601
 
199.90 Kč
224.90 Kč
3.22Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální prací prostředek na moderní a jemné prádlo s příjemnou svěží vůní pro dokonalou péči o vaše oblečení. Díky jedinečnému složení chrání barvy, pečuje o vlákna tkanin a pomáhá prádlu zachovat původní tvar. Je vhodný ke každodennímu použití.
AKCE
Perwoll prací gel Mega Renew Color 20 praní, 1000 ml
Henkel Perwoll
Perwoll prací gel Mega Renew Color 20 praní, 1000 ml
Kód: 2403023
Kód dod.: 760997
EAN: 9000101810080
 
155 Kč
7.75Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vylepšená ochrana barev proti zašednutí spolu s vylepšenou prací schopností chrání barvy před vyblednutím a uhlazuje poškozená zašedlá vlákna pro optimální odraz světla, díky čemuž bude vaše oblečení již po několika vypráních jako nové.
Perwoll prací gel Renew Dark Bloom 60 praní, 3000 ml
Henkel Perwoll
Perwoll prací gel Renew Dark Bloom 60 praní, 3000 ml
Kód: 2403552
Kód dod.: 760995
EAN: 9000101811322
 
364.90 Kč
366 Kč
6.08Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel Perwoll Renew Dark Bloom je speciálně navržen pro péči o tmavé prádlo. Jeho jedinečná formula chrání intenzitu barev a zachovává jemnost textilií, aniž by způsobovala jejich ztrátu.
REX prací gel Aromatherapy Lotus Universal 20 praní, 900ml
Henkel Rex
REX prací gel Aromatherapy Lotus Universal 20 praní, 900ml
Kód: 2404030
Kód dod.: 765266
EAN: 9000101803273
 
162.90 Kč
8.15Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel pro dokonalou čistotu. Proniká do vláken, odstraní skvrny a zároveň rozzáří barvy prádla a provoní jej svěží a dlouhotrvající jedinečnou směsí vůní.
AKCE
Jelen univezální prací gel lesní vánek, 60 praní, 2,7 l
Jelen®
Jelen univezální prací gel lesní vánek, 60 praní, 2,7 l
Kód: 2508779
Kód dod.: 756984
EAN: 8596422551685
 
229.90 Kč
3.83Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jelen Univerzální prací gel Lesní vánek je šetrný a zároveň účinný prací prostředek vhodný pro všechny druhy prádla a barev.
Perwoll prací gel Mega Renew Blossom 75 praní, 3750 ml
Henkel Perwoll
Perwoll prací gel Mega Renew Blossom 75 praní, 3750 ml
Kód: 2507368
Kód dod.: 761045
EAN: 9000101810233
 
419.90 Kč
5.6Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel Perwoll Renew & Blossom je speciálně navržený na jemné a barevné prádlo. Prací gel můžete použivat na různé typy barevného oblečení aniž by ztratilo své intenzivní barvy.
AKCE
-33%Sleva
Odol zubní pasta Classic 75 ml
Odol®
Odol zubní pasta Classic 75 ml
Kód: 13842
Kód dod.: 885160
EAN: 5054563198785
100%
26.90 Kč
39.90 Kč
358.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Při pravidelném čištění pomáhá Odol Classic účinně odstraňovat zubní plak, je šetrný k zubní sklovině a díky obsahu fluoru pomáhá chránit před zubním kazem.
Colgate Triple Action zubní pasta 2x75 ml
Colgate®
Colgate Triple Action zubní pasta 2x75 ml
Kód: 2600071
Kód dod.: 885165
EAN: 6920354837548
 
69.90 Kč
70 Kč
466Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Colgate Triple Action nabízí trojnásobný účinek pro odolnější a bělejší zuby s dlouhotrvající svěžestí dechu. Díky receptuře s fluoridem pomáhá chránit zuby před zubním kazem, redukuje povrchové zabarvení způsobené jídlem a nápoji.
AKCE
-3%Sleva
Vademecum Extra  Fresh 16, zubní pasta pro svěží dech, 75 ml
Henkel Vademecum
Vademecum Extra Fresh 16, zubní pasta pro svěží dech, 75 ml
Kód: 65440
Kód dod.: 885236
EAN: 4068883000322
100%
63 Kč
64.90 Kč
840Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta s rostlinnými extrakty zaručující svěží dech a to až na 16 hodin.
Persil Gel Freshness by Silan prací gel, 50 praní, 2,25 l
Henkel Persil
Persil Gel Freshness by Silan prací gel, 50 praní, 2,25 l
Kód: 2500096
Kód dod.: 764970
EAN: 9000101598599
 
409.90 Kč
8.2Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Persil Deep Clean Expert Freshness Silan přípravek pro praní prádla. Persil gel Freshness by Silan vám pomůže docílit dokonale čistého prádla s dlouhotrvající a svěží vůní Silan.
-10%Sleva
Nivea Niacinamide Lenght Wonder maska na vlasy 200 ml
Nivea®
Nivea Niacinamide Lenght Wonder maska na vlasy 200 ml
Kód: 2508882
Kód dod.: 855618
EAN: 9005800392790
 
129.90 Kč
144.90 Kč
649.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
NIVEA Niacinamide Length Wonder maska na vlasy je intenzivní péče speciálně vyvinutá pro dlouhé vlasy. Díky obsahu niacinamidu a bambuckého másla posiluje vlasy, zpevňuje je a chrání před lámáním.
SAVO prací gel na barevné prádlo 100 praní, 5 l
Savo®
SAVO prací gel na barevné prádlo 100 praní, 5 l
Kód: 2601516
Kód dod.: 724126
EAN: 8720181267178
 
554.90 Kč
5.55Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel na barevné prádlo se postará o účinné odstranění odolných skvrn a zápachů. Zanechá prádlo hygienicky čisté s vůní levandule, zeleného jablka a pomeranče.
Sunsilk maska Aloe Vera 1 Minute Wow, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk maska Aloe Vera 1 Minute Wow, 180 ml
Kód: 2501573
Kód dod.: 794661
EAN: 8720182281661
 
89.90 Kč
499.44Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivní kúra pro všechny typy vlasů. 98% složek přírodního původu. 0% silikony, barviva, minerální oleje.
Colgate Advanced White Purple zubní pasta 75 ml
Colgate®
Colgate Advanced White Purple zubní pasta 75 ml
Kód: 2600967
Kód dod.: 885094
EAN: 8718951702462
 
54.90 Kč
732Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Colgate advanced white purple obsahuje gel s fialovými pigmenty a klinicky ověřený bělicí systém, který účinně odstraňuje povrchové skvrny. Bělejší úsměv již za 10 dní.
AKCE
Persil prací kapsle Discs 4v1 Universal 22 dávek
Henkel Persil
Persil prací kapsle Discs 4v1 Universal 22 dávek
Kód: 2501115
Kód dod.: 759351
EAN: 9000101829303
 
290 Kč
13.18Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Persil Deep Clean 4v1 Discs Universal - Zažijte hloubkově čisté prádlo a hygienicky svěží pračku díky jedinečnému složení Persil.
Lovela Baby Bílé prádlo prací gel, 50 praní, 4,5 l
Lovela
Lovela Baby Bílé prádlo prací gel, 50 praní, 4,5 l
Kód: 2005440
Kód dod.: 759092
EAN: 5999109520760
100%
384.90 Kč
7.7Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Produkty na praní značky Lovela byly speciálně vyvinuty pro děti, a to od prvního dne jejich života.
Colgate zubní pasta Total Junior 7-12 let, 50 ml
Colgate®
Colgate zubní pasta Total Junior 7-12 let, 50 ml
Kód: 2600414
Kód dod.: 888046
EAN: 8718951433120
 
52.90 Kč
1 058Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nabízíme vám zubní pastu COLGATE Total Junior, která je vhodná pro všechny děti ve věku 7 - 12 let.
-5%Sleva
Essence lesk na rty Extreme shine 19 Frosted Fairy, 5 ml
Essence
Essence lesk na rty Extreme shine 19 Frosted Fairy, 5 ml
Kód: 2601716
Kód dod.: ES585080
EAN: 4059729585080
 
55 Kč
58 Kč
11 000Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dodejte svým rtům okamžitý lesk, plnější efekt a jemný nádech růžové barvy. Lesk na rty essence ext
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.