cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Azurit prací gel na černé a tmavé prádlo 25 praní, 1 l
Tomil® Azurit
Azurit prací gel na černé a tmavé prádlo 25 praní, 1 l
Kód: 2108893
Kód dod.: 761261
EAN: 8595025835963
 
114.90 Kč
4.6Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální prací prostředek na černé a tmavé prádlo s příjemnou svěží vůní pro dokonalou péči o vaše oblečení. Díky jedinečnému složení chrání barvy proti blednutí, pomáhá prádlu zachovat původní tvar a zabraňuje tvorbě žmolků.
AKCE
-11%Sleva
Azurit prací gel na moderní a jemné prádlo 62 praní, 2480 ml
Tomil® Azurit
Azurit prací gel na moderní a jemné prádlo 62 praní, 2480 ml
Kód: 2206361
Kód dod.: 761265
EAN: 8595025836601
 
199.90 Kč
224.90 Kč
3.22Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální prací prostředek na moderní a jemné prádlo s příjemnou svěží vůní pro dokonalou péči o vaše oblečení. Díky jedinečnému složení chrání barvy, pečuje o vlákna tkanin a pomáhá prádlu zachovat původní tvar. Je vhodný ke každodennímu použití.
AKCE
Perwoll prací gel Mega Renew Color 20 praní, 1000 ml
Henkel Perwoll
Perwoll prací gel Mega Renew Color 20 praní, 1000 ml
Kód: 2403023
Kód dod.: 760997
EAN: 9000101810080
 
155 Kč
7.75Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vylepšená ochrana barev proti zašednutí spolu s vylepšenou prací schopností chrání barvy před vyblednutím a uhlazuje poškozená zašedlá vlákna pro optimální odraz světla, díky čemuž bude vaše oblečení již po několika vypráních jako nové.
Perwoll prací gel Renew Dark Bloom 60 praní, 3000 ml
Henkel Perwoll
Perwoll prací gel Renew Dark Bloom 60 praní, 3000 ml
Kód: 2403552
Kód dod.: 760995
EAN: 9000101811322
 
364.90 Kč
366 Kč
6.08Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel Perwoll Renew Dark Bloom je speciálně navržen pro péči o tmavé prádlo. Jeho jedinečná formula chrání intenzitu barev a zachovává jemnost textilií, aniž by způsobovala jejich ztrátu.
REX prací gel Aromatherapy Lotus Universal 20 praní, 900ml
Henkel Rex
REX prací gel Aromatherapy Lotus Universal 20 praní, 900ml
Kód: 2404030
Kód dod.: 765266
EAN: 9000101803273
 
162.90 Kč
8.15Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel pro dokonalou čistotu. Proniká do vláken, odstraní skvrny a zároveň rozzáří barvy prádla a provoní jej svěží a dlouhotrvající jedinečnou směsí vůní.
Twister prací gel na barevné 17 dávek, 1 L
Twister
Twister prací gel na barevné 17 dávek, 1 L
Kód: 2500961
Kód dod.: 775273
EAN: 8596048010993
 
64.90 Kč
64.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel Twister na barevné prádlo je speciálně vyvinutý tak, aby chránil barvy a udržel je zářivé i po opakovaném praní.
AKCE
Jelen univezální prací gel lesní vánek, 60 praní, 2,7 l
Jelen®
Jelen univezální prací gel lesní vánek, 60 praní, 2,7 l
Kód: 2508779
Kód dod.: 756984
EAN: 8596422551685
 
229.90 Kč
3.83Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jelen Univerzální prací gel Lesní vánek je šetrný a zároveň účinný prací prostředek vhodný pro všechny druhy prádla a barev.
Perwoll prací gel Mega Renew Blossom 75 praní, 3750 ml
Henkel Perwoll
Perwoll prací gel Mega Renew Blossom 75 praní, 3750 ml
Kód: 2507368
Kód dod.: 761045
EAN: 9000101810233
 
419.90 Kč
5.6Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel Perwoll Renew & Blossom je speciálně navržený na jemné a barevné prádlo. Prací gel můžete použivat na různé typy barevného oblečení aniž by ztratilo své intenzivní barvy.
Signal zubní pasta Nature Elements Integral 8 Baking soda, 75 ml
Signal
Signal zubní pasta Nature Elements Integral 8 Baking soda, 75 ml
Kód: 2105035
Kód dod.: 885011
EAN: 8710604781879
 
64.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta obohacen jedlou sodou, rozmarýnem a mátou. Poskytuje hloubkové čištění a zvyšuje přirozenou svěžest dechu.
Colgate zubní pasta Max Fresh Fruit Fusion Zesty Lime, 75 ml
Colgate®
Colgate zubní pasta Max Fresh Fruit Fusion Zesty Lime, 75 ml
Kód: 2600976
Kód dod.: 885191
EAN: 8850006952726
 
74.90 Kč
998.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta s Ultrafreeze technologií nabízí senzační kombinaci šťavnatých citrusů, která probudí vaše smysly a dodá vám svěží dech
AKCE
-3%Sleva
Sensodyne Advanced White Enamel Defence zubní pasta pro citlivé zuby, 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Advanced White Enamel Defence zubní pasta pro citlivé zuby, 75 ml
Kód: 2601449
Kód dod.: 885405
EAN: 5054563287502
 
126 Kč
129.90 Kč
1 680Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sensodyne Advanced White Enamel Defence zubní pasta je určena pro citlivé zuby a pomáhá podpořit bělejší vzhled zubů.
Sunsilk maska Olio D'Argan E Mandorle 1 Minute Wow, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk maska Olio D'Argan E Mandorle 1 Minute Wow, 180 ml
Kód: 2501574
Kód dod.: 794659
EAN: 8710522868683
 
89.90 Kč
499.44Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivní kúra pro křehké vlasy, pevnost proti lámání s 98% přísadami přírodního původu. 0% silikony, barviva, minerální oleje.
Parodontax zubní pasta Whitening proti krvácení dásní a s bělicím účinkem, 75 ml
Parodontax®
Parodontax zubní pasta Whitening proti krvácení dásní a s bělicím účinkem, 75 ml
Kód: 60049
Kód dod.: 885202
EAN: 5054563227706
100%
99.90 Kč
1 332Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta parodontax Whitening jemně odstraňuje skvrny na zubech, pomáhá obnovovat jejich přirozenou bělost a zároveň pomáhá zastavit a předcházet krvácení z dásní.
Well Done Fine Color prací ubrousky proti odbarvení, 12 ks
Well Done
Well Done Fine Color prací ubrousky proti odbarvení, 12 ks
Kód: 1702386
Kód dod.: 772024
EAN: 5998466112342
100%
54.90 Kč
4.58Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací ubrousky Fine color jsou určené ke spolehlivé ochraně původní barvy oblečení během praní a zabraňují přenosu barviva mezi oděvy.
AKCE
K2R Colour Catcher prací ubrousky proti obarvení prádla, 40 ks
Henkel K2r®
K2R Colour Catcher prací ubrousky proti obarvení prádla, 40 ks
Kód: 2304833
Kód dod.: 772055
EAN: 9000101548211
100%
161 Kč
4.03Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ubrousky Colour Catcher poskytují 100% ochranu proti nehodám s obarvením. Fungují jako magnet, který zachytává částečky uvolněné barvy z vody a tím zabraňují obarvení.
Persil Gel Freshness by Silan prací gel, 60 praní, 2,7 l
Henkel Persil
Persil Gel Freshness by Silan prací gel, 60 praní, 2,7 l
Kód: 2404507
Kód dod.: 764960
EAN: 9000101566819
 
439.90 Kč
7.33Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Persil gel Freshness by Silan vám pomůže docílit dokonale čistého prádla s dlouhotrvající a svěží vůní Silan.
Alufix univerzální hliníková grilovací miska 32 x 26 x 4,5 cm, 3 ks
Alufix
Alufix univerzální hliníková grilovací miska 32 x 26 x 4,5 cm, 3 ks
Kód: 2600740
Kód dod.: 956161
EAN: 5949509000324
 
79.90 Kč
26.63Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alufix univerzální hliníkové grilovací misky jsou praktickým řešením pro přípravu a servírování pokrmů na grilu i v troubě.
Pradlenka Travel prací krém 75 ml
Druchema
Pradlenka Travel prací krém 75 ml
Kód: 2508663
Kód dod.: 761247
EAN: 8594825007600
 
74.90 Kč
998.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Praktický prostředek určený pro ruční praní prádla během cestování. Jeho kompaktní balení je ideální pro turistiku, kempování či služební cesty, kde není k dispozici pračka.
Lacalut White zubní pasta + zubní nit, 75 ml
Lacalut
Lacalut White zubní pasta + zubní nit, 75 ml
Kód: 2501454
Kód dod.: 885298
EAN: 4010439200816
 
99.90 Kč
1 332Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lacalut White – zubní pasta pro zářivě bílé zuby a zdravé dásně
-1%Sleva
Meridol Fast Action zubní pasta pro dásně, 75 ml
Meridol®
Meridol Fast Action zubní pasta pro dásně, 75 ml
Kód: 2602066
Kód dod.: 885187
EAN: 8718951775664
 
109 Kč
109.90 Kč
1 453.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Meridol Fast Action zubní pasta je určena pro péči o dásně a každodenní ústní hygienu.
Lovela Baby Bílé prádlo prací gel, 50 praní, 4,5 l
Lovela
Lovela Baby Bílé prádlo prací gel, 50 praní, 4,5 l
Kód: 2005440
Kód dod.: 759092
EAN: 5999109520760
100%
384.90 Kč
7.7Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Produkty na praní značky Lovela byly speciálně vyvinuty pro děti, a to od prvního dne jejich života.
AKCE
-7%Sleva
Waschkönig prací gel Color, 166 dávek, 5 l
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig prací gel Color, 166 dávek, 5 l
Kód: 2501642
Kód dod.: 761229
EAN: 4260418934618
 
199.90 Kč
214.90 Kč
1.2Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Waschkönig Color je prací gel pro barevné prádlo s formulí pro odstranění nečistot a skvrn již od 20 °C při zachování barev. Účinně odstraňuje odolné skvrn z tkanin při nízkých teplotách, chrání je před poškozením a zanechá příjemnou vůni.
Gallus prací gel Sensitive, 57 dávek, 2 l
Gallus
Gallus prací gel Sensitive, 57 dávek, 2 l
Kód: 2501682
Kód dod.: 759279
EAN: 4251415301350
 
119.90 Kč
2.1Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní prací gel za dobrou cenu. Spolehlivě odstraňuje skvrny při zachování intenzivních barev vašeho prádla, stejně jako jejich hebkosti. Je dostatečně jemný a tím pádem i vhodný pro dětské prádlo.
Gallus prací gel Black, 57 dávek, 2 l
Gallus
Gallus prací gel Black, 57 dávek, 2 l
Kód: 2501681
Kód dod.: 759281
EAN: 4251415301336
 
119.90 Kč
2.1Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní prací gel za dobrou cenu. Spolehlivě odstraňuje skvrny při zachování intenzivních černých barev vašeho prádla, stejně jako jejich hebkosti.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.