cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Alpa Ice gel chladivý, 250 ml
ALPA®
Alpa Ice gel chladivý, 250 ml
Kód: 2600949
Kód dod.: 812012
EAN: 8594001776511
 
89.90 Kč
359.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alpa Ice chladivý gel přináší příjemné osvěžení pokožky a pocit chladu. Je vhodný pro použití po fyzické aktivitě nebo při únavě svalů.
Důbrava Dekalko práškový přípravek na rez a vodní kámen, 3 sáčky, 150 g
Důbrava Dekalko
Důbrava Dekalko práškový přípravek na rez a vodní kámen, 3 sáčky, 150 g
Kód: 06782
Kód dod.: 716044
EAN: 8594005500211
98%
54.90 Kč
366Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Snadno a rychle rozpustí usazeniny z vody v elektrických spotřebičích. Tím šetří náklady na opravy, elektrický proud a prodlužuje životnost spotřebičů.
Protex Fresh tekuté antibakteriální mýdlo, 300 ml
Parex
Protex Fresh tekuté antibakteriální mýdlo, 300 ml
Kód: 2600047
Kód dod.: 790072
EAN: 8693495051712
 
79.90 Kč
266.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekuté mýdlo, které pomáhá chránit před bakteriemi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 03 šedá středně, 2,8 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 03 šedá středně, 2,8 kg
Kód: 2504937
Kód dod.: 355125
EAN: 8590892121218
 
955 Kč
341.07Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 18 červená jahoda, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 18 červená jahoda, 700 g
Kód: 2502786
Kód dod.: 355203
EAN: 8590892113428
 
285 Kč
407.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 02 světle šedá, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 02 světle šedá, 5 kg
Kód: 2502752
Kód dod.: 355117
EAN: 8590892112919
 
1 609 Kč
321.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 22 tmavě zelená, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 22 tmavě zelená, 700 g
Kód: 2502767
Kód dod.: 355150
EAN: 8590892113770
 
285 Kč
407.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 19 světle hnědá, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 19 světle hnědá, 700 g
Kód: 2502779
Kód dod.: 355191
EAN: 8590892113541
 
269 Kč
384.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
AKCE
-10%Sleva
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 08 cihlově červená, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 08 cihlově červená, 5 kg
Kód: 2502781
Kód dod.: 355194
EAN: 8590892112971
 
1 445 Kč
1 609 Kč
289Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
-7%Sleva
Nivea Essential Zklidňující noční krém pro citlivou pleť 50ml
Nivea®
Nivea Essential Zklidňující noční krém pro citlivou pleť 50ml
Kód: 2507797
Kód dod.: 822804
EAN: 4005900935502
 
139.90 Kč
149.90 Kč
2 798Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zklidňující noční krém pro intenzivní hydrataci a regeneraci.
BIO BIONE CANNABIS Extra výživný pleťový krém 51 ml
BC Bione Cosmetics
BIO BIONE CANNABIS Extra výživný pleťový krém 51 ml
Kód: 2504718
Kód dod.: 821144
EAN: 8595061605704
 
99.90 Kč
1 958.82Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Extra výživný pleťový krém Cannabis je velmi lehký, rychle vstřebatelný, obsahuje nejen konopný olej, ale i extrakt ze zelené listové části rostliny Cannabis.
AKCE
-8%Sleva
Lazurol S1119 lodní lak odolný lak na dřevo bezbarvý, mat 750 ml
Lazurol
Lazurol S1119 lodní lak odolný lak na dřevo bezbarvý, mat 750 ml
Kód: 2500583
Kód dod.: 243269
EAN: 8591235097399
 
309 Kč
335 Kč
412Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K dekorativním transparentním lesklým nátěrům dřevěných stavebních prvků v interiéru i exteriéru. Lak je vysoce odolný vůči vlhku a vodě, vyznačuje se výbornou zpracovatelností, dlouhodobou ochranou před povětrnostními vlivy a v matném provedení.
Astrid Bioretinol pokročilý denní a noční krém proti vráskám, 50+50 ml
Astrid
Astrid Bioretinol pokročilý denní a noční krém proti vráskám, 50+50 ml
Kód: 2208018
Kód dod.: 821072
EAN: 8592297009009
100%
344.90 Kč
6 898Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krém proti vráskám účinně hydratuje, příjemně vypíná a zpevňuje zralou pleť. Jeho složení obsahuje unikátní „koktejl“ ingrediencí proti stárnutí včetně bakuchiolu, komplexu vitamínů a kyseliny hyaluronové.
-8%Sleva
RYOR Koenzym Q10 denní krém s UV filtry, 50 ml
Ryor
RYOR Koenzym Q10 denní krém s UV filtry, 50 ml
Kód: 08777
Kód dod.: 822660
EAN: 8594007977127
100%
164.90 Kč
179.90 Kč
3 298Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Koenzym Q10 aktivně podporuje využití energie v buňce pro zlepšení regenerace pleti.
-1%Sleva
Nivea Sun OF 50+ Luminous630 pleťový krém na opalování, 40 ml
Nivea®
Nivea Sun OF 50+ Luminous630 pleťový krém na opalování, 40 ml
Kód: 2600428
Kód dod.: 815371
EAN: 4006000002514
 
379.90 Kč
384.90 Kč
9 497.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Složení s patentovanou látkou Luminous630 vyrovnává pigmentaci v pleti, a tím zabraňuje vzniku nových skvrn způsobených slunečním zářením. Viditelně redukuje stávající skvrny již za 4 týdny.
Herkules Expert disperzní lepidlo na dřevo pro dílnu, hobby a modelářství, 130 g
Druchema Herkules®
Herkules Expert disperzní lepidlo na dřevo pro dílnu, hobby a modelářství, 130 g
Kód: 86915
Kód dod.: 500538
EAN: 8594825005569
100%
69.90 Kč
537.69Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Herkules Expert je nový přírůstek do skupiny produktů této tradiční značky lepidel. Nové lepidlo zaměřené především na kvalitní truhlářskou nebo modelářskou práci v segmentu kutilství a hobby.
Důbrava Zastavovač krve, 7 g
Důbrava
Důbrava Zastavovač krve, 7 g
Kód: 09536
Kód dod.: 884002
EAN: 8594005500136
91%
39.90 Kč
5 700Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Důbrava Zastavovač krve sloužící k ošetření drobného krvácení, zejména po holení. Ošetřuje drobná krvácení po holení.
AKCE
-18%Sleva
WC NET Intense Ocean Fresh WC gel, 750 ml
Bolton - Wc Net®
WC NET Intense Ocean Fresh WC gel, 750 ml
Kód: 44195
Kód dod.: 717232
EAN: 8004050036738
60%
36.90 Kč
44.90 Kč
49.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Wc Net Intense gel čistí vaši toaletu, a kromě toho jí díky nové receptuře dodá příjemnou a dlouhotvající vůni.
Alpa Luna Březová bylinná vlasová voda, 120 ml
ALPA® Luna
Alpa Luna Březová bylinná vlasová voda, 120 ml
Kód: 11485
Kód dod.: 856015
EAN: 85922150
96%
36.90 Kč
307.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinnými látkami březového extraktu jsou hlavně saponiny a silice, třísloviny, vitamin C a karoteny. Tyto látky působí příznivě na vlasovou pokožku a omezují nadměrné maštění vlasů
AKCE
-18%Sleva
WC NET Intense Lavender Fresh WC gel, 750 ml
Bolton - Wc Net®
WC NET Intense Lavender Fresh WC gel, 750 ml
Kód: 45150
Kód dod.: 717234
EAN: 8004050036837
100%
36.90 Kč
44.90 Kč
49.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Wc Net Intense gel čistí vaši toaletu, a kromě toho jí díky nové receptuře dodá příjemnou a dlouhotrvající vůni.
Duck WC pásky Fresh Stick Pine, 3 ks
Duck™
Duck WC pásky Fresh Stick Pine, 3 ks
Kód: 66337
Kód dod.: 720001
EAN: 5000204437966
80%
59.90 Kč
19.97Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Efektivně přilne bez potřeby závěsu, voní s každým spláchnutím, čistí po dobu až 4 týdnů.
SIDOLUX okna a zrcadla Anti Fog Lemon, 500 ml
LAKMA Sidolux
SIDOLUX okna a zrcadla Anti Fog Lemon, 500 ml
Kód: 79021
 
EAN: 5902986230059
100%
49.90 Kč
99.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistič skel s alkoholem s mechanickým rozprašovačem. Slouží k mytí oken, zrcadel, glazur a ostatních skleněných povrchů. Antifog zabraňuje zamlžování skel.
Astrid Peo levandulový hydratační krém na nohy, 100 ml
Astrid Peo
Astrid Peo levandulový hydratační krém na nohy, 100 ml
Kód: 1704018
Kód dod.: 822997
EAN: 8592297014799
100%
79.90 Kč
799Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krém je určený k ošetření pokožky chodidel. Obnovuje její přirozenou jemnost a pružnost a změkčuje ztvrdlou a zrohovatělou kůži, čímž snižuje četnost jejího popraskání.
Nivea Creme Aloe pečující sprchový gel, 250 ml
Nivea®
Nivea Creme Aloe pečující sprchový gel, 250 ml
Kód: 1905588
Kód dod.: 84573
EAN: 9005800317045
 
84.90 Kč
339.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zahalte se do jemné pěny i svěží vůně. Složení s aloe vera pokožku hýčká a mění každou sprchu v malý relaxační rituál - NIVEA Pečující sprchový gel pro pocit hydratované pokožky.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.