cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-10%Sleva
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 0445 středně modrá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 0445 středně modrá, 700 g
Kód: 2503254
Kód dod.: 356546
EAN: 8591235011630
 
242 Kč
269 Kč
345.71Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
AKCE
-8%Sleva
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0540 tmavě zelená, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0540 tmavě zelená, 0,7 kg
Kód: 2503154
Kód dod.: 356245
EAN: 8594040502591
 
266 Kč
289 Kč
380Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro venkovní i vnitřní nátěry dřevěných, minerálních a kovových podkladů jako jsou plechové střechy, okapové svody a oplechování budov, dále ocelové konstrukce, kovové ploty a rozvody horké vody, v exteriéru opatřené základním antikorozním nátěrem.
Alpa Forte repelent, 90 ml
ALPA®
Alpa Forte repelent, 90 ml
Kód: 70557
Kód dod.: 675621
EAN: 8594001779413
 
119.90 Kč
1 332.22Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odpuzuje komáry, ovády, klíšťata a další druhy bodavého hmyzu. Obsahuje 28% účinné repelentní látky - Diethyltoluamidu.
AKCE
-8%Sleva
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0530 světle zelená, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0530 světle zelená, 0,7 kg
Kód: 2503153
Kód dod.: 356240
EAN: 8594040502584
 
266 Kč
289 Kč
380Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro venkovní i vnitřní nátěry dřevěných, minerálních a kovových podkladů jako jsou plechové střechy, okapové svody a oplechování budov, dále ocelové konstrukce, kovové ploty a rozvody horké vody, v exteriéru opatřené základním antikorozním nátěrem.
AKCE
-7%Sleva
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0603 slonová kost, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0603 slonová kost, 0,7 kg
Kód: 2503159
Kód dod.: 356250
EAN: 8594040502508
 
240 Kč
259 Kč
342.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro venkovní i vnitřní nátěry dřevěných, minerálních a kovových podkladů jako jsou plechové střechy, okapové svody a oplechování budov, dále ocelové konstrukce, kovové ploty a rozvody horké vody, v exteriéru opatřené základním antikorozním nátěrem.
AKCE
-7%Sleva
Sokrates Aquafin Plus Polomat základní a vrchní lak na dřevo do interiéru, 600 g
Sokrates
Sokrates Aquafin Plus Polomat základní a vrchní lak na dřevo do interiéru, 600 g
Kód: 2504195
Kód dod.: 388257
EAN: 8594040504892
 
229 Kč
247 Kč
381.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akryl-polyuretanový lak pro vnitřní nátěry dřevěných podkladů. Poskytuje tvrdé, ale pružné nátěry, dokonale lesklé nebo s hedvábným matem.
Nivea Anti-Wrinkle Firming 45+ zpevňující denní krém proti vráskám, 50 ml
Nivea®
Nivea Anti-Wrinkle Firming 45+ zpevňující denní krém proti vráskám, 50 ml
Kód: 1707452
Kód dod.: 822484
EAN: 9005800396378
 
209.90 Kč
4 198Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pošlete hluboké vrásky a jemné linky na dlouhou dovolenou. Spolehněte se na intenzivní péči, která pleť viditelně zpevní a vyhladí - NIVEA Zpevňující denní krém proti vráskám 45+.
-7%Sleva
Nivea Essential Hydratační denní krém pro normální pleť SPF15 50ml
Nivea®
Nivea Essential Hydratační denní krém pro normální pleť SPF15 50ml
Kód: 2507795
Kód dod.: 822805
EAN: 4005900935267
 
139.90 Kč
149.90 Kč
2 798Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Denní krém s Nivea Moisture Care komplexem, přírodním extraktem z leknínu a SPF15 pro potřeby normální pleti.
Schauma Miss Fresh suchý šampon pro mastné vlasy, 150 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma Miss Fresh suchý šampon pro mastné vlasy, 150 ml
Kód: 2506810
Kód dod.: 845256
EAN: 9000101213942
 
104.90 Kč
699.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Suchý šampon, který dodává vlasům okamžitou svěžest a to bez bílých zbytků.
-8%Sleva
Payot Lisse Lissante Rides ochranný vyhlazující denní krém proti vráskám 50 ml
Payot Paris
Payot Lisse Lissante Rides ochranný vyhlazující denní krém proti vráskám 50 ml
Kód: 2209088
Kód dod.: 65118211
EAN: 3390150583230
 
1 299 Kč
1 414 Kč
25 980Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyhlazuje vrásky během dne a obsahuje 91 % složek přírodního původu. Kompenzuje přirozenou ztrátu ky
Spokar Ergo 81265 plochý štětec, č. 4
Spokar®
Spokar Ergo 81265 plochý štětec, č. 4
Kód: 2503640
Kód dod.: 522118
EAN: 8593534841956
 
199 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro všechny druhy nátěrových hmot. Plastové držadlo pootočené vůči hlavě štětce pro lepší uchopení, zakončení držadla ve formě špachtle.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 07 červenohnědá, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 07 červenohnědá, 700 g
Kód: 2502771
Kód dod.: 355170
EAN: 8590892112278
 
269 Kč
384.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 23 višňová, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 23 višňová, 700 g
Kód: 2504529
Kód dod.: 355211
EAN: 8590892119963
 
269 Kč
384.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 16 modrá, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 16 modrá, 5 kg
Kód: 2502789
Kód dod.: 355207
EAN: 8590892113039
 
1 609 Kč
321.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 10 palisandr, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 10 palisandr, 5 kg
Kód: 2502770
Kód dod.: 355167
EAN: 8590892112995
 
1 609 Kč
321.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 05 žlutá, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 05 žlutá, 700 g
Kód: 2502759
Kód dod.: 355133
EAN: 8590892112254
 
269 Kč
384.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 13 černá, 2,8 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 13 černá, 2,8 kg
Kód: 2504941
Kód dod.: 355201
EAN: 8590892121263
 
955 Kč
341.07Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 07 červenohnědá, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 07 červenohnědá, 5 kg
Kód: 2502772
Kód dod.: 355174
EAN: 8590892112964
 
1 609 Kč
321.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 13 černá, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 13 černá, 10 kg
Kód: 2502785
Kód dod.: 355202
EAN: 8590892112155
 
2 809 Kč
280.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 10 palisandr, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 10 palisandr, 700 g
Kód: 2502768
Kód dod.: 355164
EAN: 8590892112308
 
269 Kč
384.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 13 černá, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 13 černá, 5 kg
Kód: 2502784
Kód dod.: 355200
EAN: 8590892113008
 
1 609 Kč
321.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
AKCE
-7%Sleva
RYOR krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám 50 ml
Ryor
RYOR krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám 50 ml
Kód: 78576
Kód dod.: 822647
EAN: 8594007972153
100%
204.90 Kč
219.90 Kč
4 098Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce účinný krém na bázi tekutých krystalů s výrazným zklidňujícím účinkem, vhodný pro všechny typy podrážděné pokožky.
Durex Play Feel lubrikační gel, 50 ml
Durex®
Durex Play Feel lubrikační gel, 50 ml
Kód: 69946
Kód dod.: 926065
EAN: 5997321773650
 
119.90 Kč
2 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lubrikační gel Durex Play™ Feel nabízí smyslové zážitky.
Nivea Creme Care sprchový gel, 250 ml
Nivea®
Nivea Creme Care sprchový gel, 250 ml
Kód: 78941
Kód dod.: 795125
EAN: 9005800223025
 
84.90 Kč
339.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte si pořádnou dávku hydratace i během sprchování! Jemná péče s provitamíny pokožku hýčká a zanechává ji nádherně hebkou. Vyzkoušejte - NIVEA Pečující sprchový gel Creme Care.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.