cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Schauma Miss Fresh suchý šampon pro mastné vlasy, 150 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma Miss Fresh suchý šampon pro mastné vlasy, 150 ml
Kód: 2506810
Kód dod.: 845256
EAN: 9000101213942
 
104.90 Kč
699.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Suchý šampon, který dodává vlasům okamžitou svěžest a to bez bílých zbytků.
Ryor Colagen+ hydratační a zpevňující denní pleťový krém 50 ml
Ryor
Ryor Colagen+ hydratační a zpevňující denní pleťový krém 50 ml
Kód: 2506429
Kód dod.: 822420
EAN: 8594218460425
 
229.90 Kč
4 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ryor Kolagen+ je výživný, přesto lehký denní krém navržený pro komplexní péči o pleť. Intenzivně hydratuje, vyživuje a dodává pleti energii pro každodenní regeneraci.
RYOR denní krém s amarantovým olejem 50 ml
Ryor
RYOR denní krém s amarantovým olejem 50 ml
Kód: 08767
Kód dod.: 822671
EAN: 8594007971934
100%
175.90 Kč
3 518Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ochranný, výrazně mastný, ale lehce vstřebatelný krém s vysokým procentem amarantového oleje a účinnou látkou skvalen.
Spokar Ergo 81265 plochý štětec, č. 2
Spokar®
Spokar Ergo 81265 plochý štětec, č. 2
Kód: 2503637
Kód dod.: 522112
EAN: 8593534841925
 
79.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro všechny druhy nátěrových hmot. Plastové držadlo pootočené vůči hlavě štětce pro lepší uchopení, zakončení držadla ve formě špachtle.
Soudal 67A lepidlo na dřevo pro truhláře a tesaře, 750 g
Soudal
Soudal 67A lepidlo na dřevo pro truhláře a tesaře, 750 g
Kód: 2503404
Kód dod.: 501752
EAN: 5411183033603
 
235 Kč
313.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce kvalitní konstrukční vodostálé lepidlo pro truhláře a tesaře s velmi rychlou dobou tuhnutí a pevností spoje. Konstrukční lepení dřevěných prvků ve stavebnictví a průmyslu.
Spokar Ergo 81265 plochý štětec, č. 3
Spokar®
Spokar Ergo 81265 plochý štětec, č. 3
Kód: 2503639
Kód dod.: 522116
EAN: 8593534841949
 
149 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro všechny druhy nátěrových hmot. Plastové držadlo pootočené vůči hlavě štětce pro lepší uchopení, zakončení držadla ve formě špachtle.
AKCE
-7%Sleva
Sokrates Aquafin Plus Lesk základní a vrchní lak na dřevo do interiéru, 600 g
Sokrates
Sokrates Aquafin Plus Lesk základní a vrchní lak na dřevo do interiéru, 600 g
Kód: 2503564
Kód dod.: 388254
EAN: 8594040504885
100%
229 Kč
247 Kč
381.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akryl-polyuretanový lak pro vnitřní nátěry dřevěných podkladů. Poskytuje tvrdé, ale pružné nátěry, dokonale lesklé nebo s hedvábným matem. Nátěry se vyznačují vynikajicí světlostálostí a značnou odolností proti dolepování.
INDUSTROL Unimat vrchní barva na dřevo a kov S2075, 1999 černá, 600 ml
Industrol
INDUSTROL Unimat vrchní barva na dřevo a kov S2075, 1999 černá, 600 ml
Kód: 2504111
Kód dod.: 217520
EAN: 8595073021936
 
345 Kč
575Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Matný email má univerzální použití pro vrchní nátěry kovů i dřeva vystavené povětrnostním vlivům i pro nátěry v interiérech. Vyznačuje se rychlým zasycháním, výborným rozlivem.
-8%Sleva
Nivea Derma Skin Clear denní krém UV Fluid OF50+, 40 ml
Nivea®
Nivea Derma Skin Clear denní krém UV Fluid OF50+, 40 ml
Kód: 2508881
Kód dod.: 822406
EAN: 9005800390086
 
344.90 Kč
374.90 Kč
8 622.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nivea Derma Skin Clear denní UV Fluid SPF 50+ je ultralehký pleťový krém navržený speciálně pro mastnou a aknózní pleť.
AKCE
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 0245 palisandr, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 0245 palisandr, 700 g
Kód: 2503253
Kód dod.: 356534
EAN: 8591235011715
 
229 Kč
327.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 03 šedá středně, 2,8 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 03 šedá středně, 2,8 kg
Kód: 2504937
Kód dod.: 355125
EAN: 8590892121218
 
955 Kč
341.07Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
AKCE
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 18 červená jahoda, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 18 červená jahoda, 700 g
Kód: 2502786
Kód dod.: 355203
EAN: 8590892113428
 
240 Kč
342.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 02 světle šedá, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 02 světle šedá, 5 kg
Kód: 2502752
Kód dod.: 355117
EAN: 8590892112919
 
1 609 Kč
321.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
AKCE
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 22 tmavě zelená, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 22 tmavě zelená, 700 g
Kód: 2502767
Kód dod.: 355150
EAN: 8590892113770
 
240 Kč
342.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
AKCE
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 19 světle hnědá, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 19 světle hnědá, 700 g
Kód: 2502779
Kód dod.: 355191
EAN: 8590892113541
 
219 Kč
312.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
AKCE
-8%Sleva
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0110 šedá, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0110 šedá, 0,7 kg
Kód: 2503148
Kód dod.: 356205
EAN: 8594040502553
 
219 Kč
239 Kč
312.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro venkovní i vnitřní nátěry dřevěných, minerálních a kovových podkladů jako jsou plechové střechy, okapové svody a oplechování budov, dále ocelové konstrukce, kovové ploty a rozvody horké vody, v exteriéru opatřené základním antikorozním nátěrem.
AKCE
-8%Sleva
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0199 černá, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0199 černá, 0,7 kg
Kód: 2503149
Kód dod.: 356210
EAN: 8594040502645
 
219 Kč
239 Kč
312.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro venkovní i vnitřní nátěry dřevěných, minerálních a kovových podkladů jako jsou plechové střechy, okapové svody a oplechování budov, dále ocelové konstrukce, kovové ploty a rozvody horké vody, v exteriéru opatřené základním antikorozním nátěrem.
Protex Fresh tekuté antibakteriální mýdlo, 300 ml
Parex
Protex Fresh tekuté antibakteriální mýdlo, 300 ml
Kód: 2600047
Kód dod.: 790072
EAN: 8693495051712
 
79.90 Kč
266.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekuté mýdlo, které pomáhá chránit před bakteriemi.
RYOR Trio denní aktivní krém SPF 30 s UV ochranou, 50 ml
Ryor
RYOR Trio denní aktivní krém SPF 30 s UV ochranou, 50 ml
Kód: 73911
Kód dod.: 822693
EAN: 8594007977769
 
235.90 Kč
4 718Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Polomastný denní krém s kyselinou hyaluronovou, extraktem z mořských řas, betaglukanem a vitaminem E. Vysoký stupeň ochrany pleti - SPF 30.
Nivea Anti-Wrinkle Firming 45+ zpevňující denní krém proti vráskám, 50 ml
Nivea®
Nivea Anti-Wrinkle Firming 45+ zpevňující denní krém proti vráskám, 50 ml
Kód: 1707452
Kód dod.: 822484
EAN: 9005800396378
 
209.90 Kč
4 198Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pošlete hluboké vrásky a jemné linky na dlouhou dovolenou. Spolehněte se na intenzivní péči, která pleť viditelně zpevní a vyhladí - NIVEA Zpevňující denní krém proti vráskám 45+.
SAVO na podlahy dřevo a laminát, 750 ml
Savo®
SAVO na podlahy dřevo a laminát, 750 ml
Kód: 88637
Kód dod.: 702111
EAN: 8710908103810
97%
64.90 Kč
86.53Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální čisticí přípravek vhodný na čištění všech typů omyvatelných dřevěných a laminátových povrchů – parket, nábytku, okenních rámů, dveří atd.
PATTEX Fix Express PL600, 375 g
Henkel Pattex®
PATTEX Fix Express PL600, 375 g
Kód: 2507571
Kód dod.: 501906
EAN: 3178040820593
 
175 Kč
466.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pattex Fix Express je neoprénové montážní lepidlo umožňující lepení bez fixace.
Forte penetral hloubková penetrace, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Forte penetral hloubková penetrace, 10 kg
Kód: 2502813
Kód dod.: 429935
EAN: 8590892112766
 
1 355 Kč
135.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Penetrační prostředek s hloubkovou účinností pro zpevnění savých podkladů a zvýšení přilnavosti následně aplikovaných disperzních nátěrových hmot a stěrkových izolací.
AKCE
-17%Sleva
Alpa Ice gel chladivý, 250 ml
ALPA®
Alpa Ice gel chladivý, 250 ml
Kód: 2600949
Kód dod.: 812012
EAN: 8594001776511
 
74.90 Kč
89.90 Kč
299.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alpa Ice chladivý gel přináší příjemné osvěžení pokožky a pocit chladu. Je vhodný pro použití po fyzické aktivitě nebo při únavě svalů.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.