cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Herbavera Bodanec gel po bodnutí hmyzem, 25 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Bodanec gel po bodnutí hmyzem, 25 ml
Kód: 2507011
Kód dod.: 812085
EAN: 8594009476253
 
34.90 Kč
1 396Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tišící a chladící gel po bodnutí hmyzem. Obsahuje mentol, konopí, mátu, aloe vera, heřmánek a měsíček. Obsahuje také výtažek z citronové trávy, který pomáhá odpuzovat hmyz.
Nivea Repair & Care pro suchou a hrubou pokožku, 400ml
Nivea®
Nivea Repair & Care pro suchou a hrubou pokožku, 400ml
Kód: 2506778
Kód dod.: 810098
EAN: 9005800286785
 
209.90 Kč
524.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tělové mléko speciálně vyvinuté pro suchou podrážděnou a namáhanou pokožku celého těla působící 72 hodin.
Dixi Baby tělové mléko, 400 ml
Dixi
Dixi Baby tělové mléko, 400 ml
Kód: 2505813
Kód dod.: 856942
EAN: 8586000087477
 
129.90 Kč
324.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dixi baby dětské tělové mléko s měsíčkem lékařským, betaglukanem a bisabololem zajišťuje jemnou péči o dětskou pokožku, zabraňuje jejímu vysoušení a dodává potřebnou vláčnost.
-13%Sleva
Versace Dylan Pink Blush tělové mléko pro ženy 200 ml
Versace
Versace Dylan Pink Blush tělové mléko pro ženy 200 ml
Kód: 2601208
Kód dod.: 14929
EAN: 8011003890743
 
880 Kč
1 007 Kč
4 400Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Versace Dylan Blush Pink představuje éterickou a všeobjímající vůni, která spojuje radost se sofisti
Novinky
Hugo Boss Bottled Beyond For Her tělové mléko pro ženy 200 ml
Hugo Boss
Hugo Boss Bottled Beyond For Her tělové mléko pro ženy 200 ml
Kód: 2603451
 
EAN: 3616307501101
 
1 015 Kč
5 075Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Orientální květinová vůně pro ženy byla uvedena na trh v roce 2026 Dámská parfémovaná voda BOSS Bott
Luna zvláčňující krém s konopným olejem a panthenolem, 200 ml
Luna Natural
Luna zvláčňující krém s konopným olejem a panthenolem, 200 ml
Kód: 80083
 
EAN: 8594045541359
100%
44.90 Kč
224.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krém je vhodný ke každodennímu ošetření suché pokožky celého těla nebo namáhané pokožky rukou.
Nivea Care výživný krém, 50 ml
Nivea®
Nivea Care výživný krém, 50 ml
Kód: 1701090
 
EAN: 42333388
100%
79.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte pokožce intenzívní výživu a hydrataci. Nikoli na pár minut, ale na celých 24 hodin. Unikátní složení se rychle vstřebává a přináší potěšení pro tělo i smysly - NIVEA Care Výživný krém, 50 ml.
AKCE
-6%Sleva
Gliss Ultimate Color balzám na vlasy, 200 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss Ultimate Color balzám na vlasy, 200 ml
Kód: 11268
 
EAN: 9000100218023
 
89 Kč
94.90 Kč
445Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Receptura Gliss Kur s keratin sérem regeneruje již vzniklá poškození a předchází budoucímu poškození.
L'Oréal Elseve Extraordinary Oil balzám na vlasy, 200 ml
L'Oréal Elseve
L'Oréal Elseve Extraordinary Oil balzám na vlasy, 200 ml
Kód: 83580
Kód dod.: 855529
EAN: 3600522895008
100%
109.90 Kč
549.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyživující balzám pro suché vlasy.
AKCE
-6%Sleva
Gliss Supreme Lenght kondicionér na vlasy, 200 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss Supreme Lenght kondicionér na vlasy, 200 ml
Kód: 1800972
Kód dod.: 855226
EAN: 9000101201185
 
89 Kč
94.90 Kč
445Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kondicionér pro dlouhé vlasy náchylné k poškození a roztřepeným konečkům.
L'Oréal Elseve Dream Long balzám na vlasy, 200 ml
L'Oréal Elseve
L'Oréal Elseve Dream Long balzám na vlasy, 200 ml
Kód: 1903118
Kód dod.: 855527
EAN: 3600523741878
 
109.90 Kč
549.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Regeneruje vaše vlasy až ke konečkům a zanechává je silnější. Zároveň jim dodává lesk a potřebnou výživu.
Lactovit Mousse Cream Lactourea tělový krém, 250 ml
Lactovit
Lactovit Mousse Cream Lactourea tělový krém, 250 ml
Kód: 2104627
Kód dod.: 821028
EAN: 8411135003705
100%
149.90 Kč
599.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tělový krém regeneruje a hloubkově vyživuje pokožku díky vlastnostem mléka v kombinaci s kyselinou mléčnou a ureou.
Elseve Hyaluron Plump kondicionér na vlasy, 200 ml
L'Oréal Elseve
Elseve Hyaluron Plump kondicionér na vlasy, 200 ml
Kód: 2200704
Kód dod.: 855533
EAN: 3600524029784
 
109.90 Kč
549.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Elseve kondicionér na vlasy Hyaluron Plump je vhodný pro dehydratované vlasy. Okamžitě rozčesává vlasy a hydratuje je až po dobu 72 hodin.
Dixi kopřivová bezoplachová kúra na vlasy, 150 ml
Dixi
Dixi kopřivová bezoplachová kúra na vlasy, 150 ml
Kód: 2401794
Kód dod.: 855998
EAN: 8586000085893
 
59.90 Kč
399.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bezoplachová péče pro vaše vlasy. Obsahuje extrakt z kopřivy a pšeničných klíčků, díky čemuž budou vlasy vyživené, hedvábně jemné a posíleny. Bezoplachová kopřivová péče ve spreji pro každodenní použití vyřeší téměř každý vlasový problém.
Herbavera kondicioner na vlasy s arganovým olejem, 550 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera kondicioner na vlasy s arganovým olejem, 550 ml
Kód: 2505594
Kód dod.: 855165
EAN: 8594009470671
 
69.90 Kč
127.09Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kondicioner na vlasy s arganovým olejem, keratinem a směsí bylin je určen pro intenzivní péči a ochranu vlasů. Arganový olej ošetří vlasy od kořínků až ke konečkům vlasů.
Herbavera Koňský balzám s konopím a kaštanem, 200 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Koňský balzám s konopím a kaštanem, 200 ml
Kód: 2504758
Kód dod.: 812070
EAN: 8594009476819
 
79.90 Kč
399.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Koňský balzám s konopím, kostivalem, kaštanem koňským a sedmi bylinami. Masáž koňským balzámem má výborné účinky na uvolnění pohybového ústrojí.
L'Oréal Paris Elseve Elseve Hyaluron Pure balzám, 200 ml
L'Oréal Elseve
L'Oréal Paris Elseve Elseve Hyaluron Pure balzám, 200 ml
Kód: 2501379
Kód dod.: 845949
EAN: 3600524134938
 
109.90 Kč
549.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Trápí vás mastné konečky a suché vlasové délky? Náš vlasový balzám s kyselinou salicylovou a hyaluro
AKCE
-13%Sleva
Dixi Man Caffein+ vlasové tonikum pro muže, 7× 10ml
Dixi
Dixi Man Caffein+ vlasové tonikum pro muže, 7× 10ml
Kód: 2404455
Kód dod.: 857008
EAN: 8586000087972
 
69.90 Kč
79.90 Kč
9.99Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kofeinové vlasové tonikum v ampulích pro všechny typy vlasů.
AKCE
-14%Sleva
Syoss intenzivní balzám Keratin, 250 ml
Henkel Syoss
Syoss intenzivní balzám Keratin, 250 ml
Kód: 2505780
Kód dod.: 855518
EAN: 9000101665703
 
121 Kč
139.90 Kč
484Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
SYOSS intenzivní balzám - Japonskem inspirovaný profesionální výkon. Naše odborně vytvořená receptura je bohatší než balzám a lehčí než maska.
Schwarzkopf Gliss Liquid Silk vlasová maska 4v1 pro lesk vlasů, 400 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Schwarzkopf Gliss Liquid Silk vlasová maska 4v1 pro lesk vlasů, 400 ml
Kód: 2505957
Kód dod.: 855295
EAN: 9000101726336
 
169.90 Kč
424.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Maska na vlasy pro hloubkovou regeneraci a lesk vlasů.
AKCE
-5%Sleva
Schwarzkopf Gliss kondicionér Liquid Silk 200ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Schwarzkopf Gliss kondicionér Liquid Silk 200ml
Kód: 2506729
Kód dod.: 855197
EAN: 9000100256087
 
157 Kč
164.90 Kč
785Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Narušený a nerovný povrch vlasů způsobuje jejich křehkost, matný vzhled i sklon k lámání. Takové vla
AKCE
-5%Sleva
Green Pharmacy Heřmánek maska pro barvené vlasy 300 ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy Heřmánek maska pro barvené vlasy 300 ml
Kód: 2508587
Kód dod.: 845739
EAN: 4823015934575
 
57 Kč
59.90 Kč
190Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Maska Green Pharmacy Heřmánek je určena pro péči o barvené vlasy, které potřebují extra ochranu a regeneraci.
AKCE
-14%Sleva
Alpa Herbal Arthrosan mast 30 g
ALPA® Herbal
Alpa Herbal Arthrosan mast 30 g
Kód: 2504628
Kód dod.: 812040
EAN: 8594001779956
 
72.90 Kč
84.90 Kč
2 430Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alpa Herbal Arthrosan mast je bylinný přípravek určený pro úlevu při bolestech svalů, kloubů, šlach a páteře. Obsahuje mentol, kafr a směs přírodních silic, které podporují prokrvení pokožky, uvolnění napětí a přinášejí pocit osvěžení.
L'Oréal Paris Elseve balzám na vlasy pro objem Collagen Lifter 200 ml
L'Oréal Paris
L'Oréal Paris Elseve balzám na vlasy pro objem Collagen Lifter 200 ml
Kód: 2509161
Kód dod.: 845969
EAN: 3600524251314
 
109.90 Kč
549.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krémový kondicionér, který díky kolagenovým peptidům a zahušťujícím vláknům dodává vlasům přirozený objem, plnost a hebkost, zatímco je hydratuje a zanechává s dlouhotrvající vůní.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.