cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 8850 tmavá červeň višňová, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 8850 tmavá červeň višňová, 750 ml
Kód: 2503952
Kód dod.: 197206
EAN: 8595073025477
 
402 Kč
536Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
FEST-B S2141, antikorozní nátěr na železo, 0101 světle šedý, 800 g
FEST tape
FEST-B S2141, antikorozní nátěr na železo, 0101 světle šedý, 800 g
Kód: 2504445
Kód dod.: 180302
EAN: 8591235056648
 
277 Kč
346.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení povětrnostních vlivů a slunečního záření.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 8300 červeň višňová, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 8300 červeň višňová, 600 ml
Kód: 2503824
Kód dod.: 197004
EAN: 8595073026214
 
332 Kč
553.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
AKCE
-8%Sleva
Sokrates Sedlácká lazura na dřevo, pinie 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazura na dřevo, pinie 0,7 kg
Kód: 2507207
Kód dod.: 394804
EAN: 8595718000074
 
307 Kč
335 Kč
438.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodou ředitelná lazura na dřevo. Je určena pro venkovní a vnitřní prostředí, k průmyslové výrobě, pro řemeslnické práce a hobby použití. Chrání dřevo před UV zářením. Vytváří hedvábně lesklé, na omak příjemné sametové povrchy.
AKCE
-8%Sleva
Sokrates Sedlácká lazura na dřevo, palisander 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazura na dřevo, palisander 0,7 kg
Kód: 2507217
Kód dod.: 394808
EAN: 8595718000159
 
307 Kč
335 Kč
438.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodou ředitelná lazura na dřevo. Je určena pro venkovní a vnitřní prostředí, k průmyslové výrobě, pro řemeslnické práce a hobby použití. Chrání dřevo před UV zářením. Vytváří hedvábně lesklé, na omak příjemné sametové povrchy.
Eternal mat Revital barva k obnovování starých nátěrů, 213 černá, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital barva k obnovování starých nátěrů, 213 černá, 700 g
Kód: 2503414
Kód dod.: 355480
EAN: 8590892115514
 
255 Kč
364.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva vhodná k obnovování starých nátěrů nábytku, oken, dveří, zárubní, radiátorů, barevných doplňků interiérů, zahradních staveb, laviček, konstrukcí dětských hřišť, školních tabulí.
AKCE
-7%Sleva
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 2880 kaštanově hnědá, 4 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 2880 kaštanově hnědá, 4 l
Kód: 2503916
Kód dod.: 199596
EAN: 8595073020786
 
1 229 Kč
1 319 Kč
307.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Eternal mat Revital barva k obnovování starých nátěrů, RAL 7035 světle šedá, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital barva k obnovování starých nátěrů, RAL 7035 světle šedá, 700 g
Kód: 2505802
Kód dod.: 355522
EAN: 8590892122055
 
255 Kč
364.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální hedvábně matná vodou ředitelná barva na dřevo, kov, plasty a beton pro vnitřní i venkovní použití.
AKCE
-7%Sleva
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T083 višeň, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T083 višeň, 750 ml
Kód: 2504475
Kód dod.: 246286
EAN: 8591235059755
 
269 Kč
289 Kč
358.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1110 šeď světlá, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1110 šeď světlá, 600 ml
Kód: 2503842
Kód dod.: 190724
EAN: 8595073013672
 
207 Kč
345Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
AKCE
-7%Sleva
FEST-B S2141, antikorozní nátěr na železo, 0845 cihlový, 12 kg
Fest-B
FEST-B S2141, antikorozní nátěr na železo, 0845 cihlový, 12 kg
Kód: 2504401
Kód dod.: 180393
EAN: 8591235046236
 
3 359 Kč
3 609 Kč
279.92Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení povětrnostních vlivů a slunečního záření.
Alkaprén 50 plus beztoluenové kontaktní lepidlo, na gumu, kov, sklo, 50 ml
Alkaprén®
Alkaprén 50 plus beztoluenové kontaktní lepidlo, na gumu, kov, sklo, 50 ml
Kód: 04589
Kód dod.: 501311
EAN: 8588001106355
100%
42.90 Kč
858Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kaučukové beztoluenové kontaktní lepidlo světle béžové barvy, které je určeno na lepení savých materiálů s nesavými (např. guma - beton, kůže - guma, umakart - dřevo).
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0021 ořech, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0021 ořech, 2,5 l
Kód: 2500596
Kód dod.: 249249
EAN: 8595073018196
 
685 Kč
274Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0025 sipo, 750 ml
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0025 sipo, 750 ml
Kód: 2500603
Kód dod.: 248759
EAN: 8595073020274
 
223 Kč
297.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0022 palisandr, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0022 palisandr, 2,5 l
Kód: 2500597
Kód dod.: 249263
EAN: 8595073018202
 
685 Kč
274Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0023 teak, 4 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0023 teak, 4 l
Kód: 2500602
Kód dod.: 249289
EAN: 8595073019391
 
1 025 Kč
256.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0051 zeleň jedle, 750 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0051 zeleň jedle, 750 l
Kód: 2500605
Kód dod.: 249520
EAN: 8595073020281
 
223 Kč
297.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0010 bílá, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0010 bílá, 2,5 l
Kód: 2500592
Kód dod.: 249052
EAN: 8595073018172
 
685 Kč
274Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Het štukový tmel na vnitřní a venkovní omítky, 400 g
Het
Het štukový tmel na vnitřní a venkovní omítky, 400 g
Kód: 2504820
Kód dod.: 511320
EAN: 8595614505468
 
71.90 Kč
179.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro vnitřní i venkovní použití k drobným opravám zrnitých povrchů především štukových omítek.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0010 bílá, 750 ml
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0010 bílá, 750 ml
Kód: 2500591
Kód dod.: 249041
EAN: 8595073020229
 
223 Kč
297.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0060 pinie, 750 ml
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0060 pinie, 750 ml
Kód: 2500607
Kód dod.: 249601
EAN: 8595073020298
 
223 Kč
297.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0020 kaštan, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0020 kaštan, 2,5 l
Kód: 2500594
Kód dod.: 249223
EAN: 8595073018189
 
685 Kč
274Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0051 zeleň jedle, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0051 zeleň jedle, 2,5 l
Kód: 2500606
Kód dod.: 249529
EAN: 8595073018271
 
685 Kč
274Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0000 bezbarvý, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0000 bezbarvý, 2,5 l
Kód: 2500590
Kód dod.: 249012
EAN: 8595073018165
 
629 Kč
251.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.