cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
-5%Sleva
Essence lesk na rty Extreme shine 20 Peach Please, 5 ml
Essence
Essence lesk na rty Extreme shine 20 Peach Please, 5 ml
Kód: 2601717
Kód dod.: ES585097
EAN: 4059729585097
 
55 Kč
58 Kč
11 000Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zářivý broskvový tón pro plný a svěží vzhled rtů. Lesk na rty essence extreme shine volume 20 Peach
Well Done Fine Color prací ubrousky proti odbarvení, 12 ks
Well Done
Well Done Fine Color prací ubrousky proti odbarvení, 12 ks
Kód: 1702386
Kód dod.: 772024
EAN: 5998466112342
100%
54.90 Kč
4.58Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací ubrousky Fine color jsou určené ke spolehlivé ochraně původní barvy oblečení během praní a zabraňují přenosu barviva mezi oděvy.
AKCE
K2R Colour Catcher prací ubrousky proti obarvení prádla, 40 ks
Henkel K2r®
K2R Colour Catcher prací ubrousky proti obarvení prádla, 40 ks
Kód: 2304833
Kód dod.: 772055
EAN: 9000101548211
100%
161 Kč
4.03Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ubrousky Colour Catcher poskytují 100% ochranu proti nehodám s obarvením. Fungují jako magnet, který zachytává částečky uvolněné barvy z vody a tím zabraňují obarvení.
Persil Gel Freshness by Silan prací gel, 60 praní, 2,7 l
Henkel Persil
Persil Gel Freshness by Silan prací gel, 60 praní, 2,7 l
Kód: 2404507
Kód dod.: 764960
EAN: 9000101566819
 
439.90 Kč
7.33Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Persil gel Freshness by Silan vám pomůže docílit dokonale čistého prádla s dlouhotrvající a svěží vůní Silan.
AKCE
Sensodyne Pronamel Whitening zubní pasta 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Pronamel Whitening zubní pasta 75 ml
Kód: 2600872
Kód dod.: 885276
EAN: 5054563211064
 
84.90 Kč
1 132Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sensodyne Pronamel Whitening je zubní pasta speciálně vyvinutá pro každodenní péči o citlivé zuby a oslabenou zubní sklovinu.
AKCE
-1%Sleva
Meridol Parodont Expert zubní pasta 75 ml
Meridol®
Meridol Parodont Expert zubní pasta 75 ml
Kód: 2600069
Kód dod.: 885372
EAN: 8718951132771
 
109 Kč
109.90 Kč
1 453.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Meridol Parodont Expert je speciálně vyvinuta pro osoby trpící problémy s dásněmi, jako je krvácení, zánět nebo parodontitida. Pasta pomáhá redukovat zubní plak a chrání ústní dutinu před škodlivými bakteriemi.
Colgate Zubní pasta Advanced White 125 ml
Colgate®
Colgate Zubní pasta Advanced White 125 ml
Kód: 2600112
Kód dod.: 885173
EAN: 8718951167940
 
84.90 Kč
679.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tato účinná bělící zubní pasta využívá duální čistící systém, který pomáhá obnovit přirozenou bělost zubů již za 10 dní.
Colgate zubní pasta Triple Action 125 ml
Colgate®
Colgate zubní pasta Triple Action 125 ml
Kód: 2600972
Kód dod.: 885288
EAN: 7891024128831
 
59.90 Kč
479.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Colgate Triple Action poskytuje trojí péči v jednom kroku – chrání před zubním kazem, pomáhá udržet zuby bělejší a zajišťuje dlouhotrvající svěží dech.
Niteola látková taška nákupní, 34 × 36 × 22 cm, modro bílá
Neuvedeno
Niteola látková taška nákupní, 34 × 36 × 22 cm, modro bílá
Kód: 2102832
Kód dod.: 991180
EAN: 5908269504411
100%
44.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Látková taška nákupní, ideální pro velké rodinné nákupy. modro bílý pruhovaný vzor. Rozměr 34 × 36 × 22 cm.
Niteola látková taška nákupní, 34 × 36 × 22 cm, modrá s nápisy
Gam®
Niteola látková taška nákupní, 34 × 36 × 22 cm, modrá s nápisy
Kód: 2501905
Kód dod.: 991182
EAN: 5908269507573
 
44.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Látková taška nákupní, ideální pro velké rodinné nákupy. Černá se vzorem bilých nápisů. Rozměr 34 × 36 × 22 cm.
Pradlenka Travel prací krém 75 ml
Druchema
Pradlenka Travel prací krém 75 ml
Kód: 2508663
Kód dod.: 761247
EAN: 8594825007600
 
74.90 Kč
998.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Praktický prostředek určený pro ruční praní prádla během cestování. Jeho kompaktní balení je ideální pro turistiku, kempování či služební cesty, kde není k dispozici pračka.
Alufix univerzální hliníková grilovací miska 32 x 26 x 4,5 cm, 3 ks
Alufix
Alufix univerzální hliníková grilovací miska 32 x 26 x 4,5 cm, 3 ks
Kód: 2600740
Kód dod.: 956161
EAN: 5949509000324
 
79.90 Kč
26.63Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alufix univerzální hliníkové grilovací misky jsou praktickým řešením pro přípravu a servírování pokrmů na grilu i v troubě.
AKCE
-7%Sleva
Waschkönig prací gel Color, 166 dávek, 5 l
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig prací gel Color, 166 dávek, 5 l
Kód: 2501642
Kód dod.: 761229
EAN: 4260418934618
 
199.90 Kč
214.90 Kč
1.2Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Waschkönig Color je prací gel pro barevné prádlo s formulí pro odstranění nečistot a skvrn již od 20 °C při zachování barev. Účinně odstraňuje odolné skvrn z tkanin při nízkých teplotách, chrání je před poškozením a zanechá příjemnou vůni.
Gallus prací gel Sensitive, 57 dávek, 2 l
Gallus
Gallus prací gel Sensitive, 57 dávek, 2 l
Kód: 2501682
Kód dod.: 759279
EAN: 4251415301350
 
119.90 Kč
2.1Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní prací gel za dobrou cenu. Spolehlivě odstraňuje skvrny při zachování intenzivních barev vašeho prádla, stejně jako jejich hebkosti. Je dostatečně jemný a tím pádem i vhodný pro dětské prádlo.
Gallus prací gel Black, 57 dávek, 2 l
Gallus
Gallus prací gel Black, 57 dávek, 2 l
Kód: 2501681
Kód dod.: 759281
EAN: 4251415301336
 
119.90 Kč
2.1Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní prací gel za dobrou cenu. Spolehlivě odstraňuje skvrny při zachování intenzivních černých barev vašeho prádla, stejně jako jejich hebkosti.
Colgate zubní pasta dětská Kids Bluey 0-5 let, 50 ml
Colgate®
Colgate zubní pasta dětská Kids Bluey 0-5 let, 50 ml
Kód: 2600109
Kód dod.: 885176
EAN: 8718951610583
 
54.90 Kč
1 098Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dětská zubní pasta Colgate Kids Bluey 0–5 let poskytuje šetrnou ochranu prvních zoubků, optimální péči se správným množstvím fluoridu a díky jahodové příchuti dělá z čištění zubů zábavný každodenní rituál.
Azurit prací gel na černé a tmavé prádlo 25 praní, 1 l
Tomil® Azurit
Azurit prací gel na černé a tmavé prádlo 25 praní, 1 l
Kód: 2108893
Kód dod.: 6822
EAN: 8595025835963
 
114.90 Kč
4.6Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální prací prostředek na černé a tmavé prádlo s příjemnou svěží vůní pro dokonalou péči o vaše oblečení. Díky jedinečnému složení chrání barvy proti blednutí, pomáhá prádlu zachovat původní tvar a zabraňuje tvorbě žmolků.
AKCE
-11%Sleva
Azurit prací gel na moderní a jemné prádlo 62 praní, 2480 ml
Tomil® Azurit
Azurit prací gel na moderní a jemné prádlo 62 praní, 2480 ml
Kód: 2206361
Kód dod.: 6872
EAN: 8595025836601
 
199.90 Kč
224.90 Kč
3.22Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální prací prostředek na moderní a jemné prádlo s příjemnou svěží vůní pro dokonalou péči o vaše oblečení. Díky jedinečnému složení chrání barvy, pečuje o vlákna tkanin a pomáhá prádlu zachovat původní tvar. Je vhodný ke každodennímu použití.
AKCE
Perwoll prací gel Mega Renew Color 20 praní, 1000 ml
Henkel Perwoll
Perwoll prací gel Mega Renew Color 20 praní, 1000 ml
Kód: 2403023
Kód dod.: 760997
EAN: 9000101810080
 
155 Kč
7.75Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vylepšená ochrana barev proti zašednutí spolu s vylepšenou prací schopností chrání barvy před vyblednutím a uhlazuje poškozená zašedlá vlákna pro optimální odraz světla, díky čemuž bude vaše oblečení již po několika vypráních jako nové.
Perwoll prací gel Renew Dark Bloom 60 praní, 3000 ml
Henkel Perwoll
Perwoll prací gel Renew Dark Bloom 60 praní, 3000 ml
Kód: 2403552
Kód dod.: 760995
EAN: 9000101811322
 
364.90 Kč
366 Kč
6.08Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel Perwoll Renew Dark Bloom je speciálně navržen pro péči o tmavé prádlo. Jeho jedinečná formula chrání intenzitu barev a zachovává jemnost textilií, aniž by způsobovala jejich ztrátu.
REX prací gel Aromatherapy Lotus Universal 20 praní, 900ml
Henkel Rex
REX prací gel Aromatherapy Lotus Universal 20 praní, 900ml
Kód: 2404030
Kód dod.: 765266
EAN: 9000101803273
 
162.90 Kč
8.15Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel pro dokonalou čistotu. Proniká do vláken, odstraní skvrny a zároveň rozzáří barvy prádla a provoní jej svěží a dlouhotrvající jedinečnou směsí vůní.
Twister prací gel na barevné 17 dávek, 1 L
Twister
Twister prací gel na barevné 17 dávek, 1 L
Kód: 2500961
Kód dod.: 775273
EAN: 8596048010993
 
64.90 Kč
64.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel Twister na barevné prádlo je speciálně vyvinutý tak, aby chránil barvy a udržel je zářivé i po opakovaném praní.
Perwoll prací gel Mega Renew Blossom 75 praní, 3750 ml
Henkel Perwoll
Perwoll prací gel Mega Renew Blossom 75 praní, 3750 ml
Kód: 2507368
Kód dod.: 761045
EAN: 9000101810233
 
419.90 Kč
5.6Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel Perwoll Renew & Blossom je speciálně navržený na jemné a barevné prádlo. Prací gel můžete použivat na různé typy barevného oblečení aniž by ztratilo své intenzivní barvy.
AKCE
Jelen univezální prací gel lesní vánek, 60 praní, 2,7 l
Jelen®
Jelen univezální prací gel lesní vánek, 60 praní, 2,7 l
Kód: 2508779
Kód dod.: 756984
EAN: 8596422551685
 
229.90 Kč
3.83Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jelen Univerzální prací gel Lesní vánek je šetrný a zároveň účinný prací prostředek vhodný pro všechny druhy prádla a barev.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.