cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 5100 zeleň pastelová, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 5100 zeleň pastelová, 750 ml
Kód: 2503872
Kód dod.: 193391
EAN: 8595073020977
 
279 Kč
372Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0280 hnědá tmavě, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0280 hnědá tmavě, 600 ml
Kód: 2504343
Kód dod.: 328625
EAN: 8591235045741
 
352 Kč
586.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 5149 zeleň světlá, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 5149 zeleň světlá, 600 ml
Kód: 2503848
Kód dod.: 193728
EAN: 8595073013795
 
262 Kč
436.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 2880 kaštanově hnědá, 375 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 2880 kaštanově hnědá, 375 ml
Kód: 2503935
Kód dod.: 191599
EAN: 8595073020762
 
157 Kč
418.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0100 bílá, 5 kg
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0100 bílá, 5 kg
Kód: 2504083
Kód dod.: 355931
EAN: 8592474018619
 
1 729 Kč
345.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lesklá univerzální vodou ředitelná vrchní krycí barva na kov, dřevo, beton, pozink, měd i sádrokarton. Nejčastější úpravy dveří, zárubní, zábradlí, obkladů, zahradního nábytku, plechových střech apod.
AKCE
-7%Sleva
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 6600 žluť dubová, 4 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 6600 žluť dubová, 4 l
Kód: 2503940
Kód dod.: 203839
EAN: 8595073021356
 
1 229 Kč
1 319 Kč
307.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Sokrates Radiátor vrchní barva na radiátory, 1000 bílá, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Radiátor vrchní barva na radiátory, 1000 bílá, 0,7 kg
Kód: 2503764
Kód dod.: 353925
EAN: 8594040503697
 
295 Kč
421.43Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva vrchní na radiátory a rozvody topného média, vodou ředitelná. Pro nátěry radiátorů a rozvodů teplé vody s tepelnou odolností až do +100 °C.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 2430 čokoládově hnědá, 375 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 2430 čokoládově hnědá, 375 ml
Kód: 2503922
Kód dod.: 191536
EAN: 8595073020724
 
157 Kč
418.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1100 šeď střední, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1100 šeď střední, 600 ml
Kód: 2503841
Kód dod.: 190684
EAN: 8595073013665
 
229 Kč
381.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 6003 slonová kost, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 6003 slonová kost, 600 ml
Kód: 2503851
Kód dod.: 194828
EAN: 8595073013849
 
262 Kč
436.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 5300 zeleň střední, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 5300 zeleň střední, 600 ml
Kód: 2500233
Kód dod.: 194168
EAN: 8595073013801
 
262 Kč
436.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1110 šeď světlá, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1110 šeď světlá, 750 ml
Kód: 2500620
Kód dod.: 190728
EAN: 8595073020601
 
245 Kč
326.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 4265 modř pastelová, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 4265 modř pastelová, 750 ml
Kód: 2500627
Kód dod.: 192563
EAN: 8595073020809
 
279 Kč
372Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 5400 zeleň tmavá, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 5400 zeleň tmavá, 750 ml
Kód: 2500633
Kód dod.: 194367
EAN: 8595073021080
 
279 Kč
372Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 2430 čokoládově hnědá, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 2430 čokoládově hnědá, 750 ml
Kód: 2500625
Kód dod.: 191550
EAN: 8595073020731
 
279 Kč
372Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
AKCE
-7%Sleva
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 5300 zeleň střední, 4 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 5300 zeleň střední, 4 l
Kód: 2503941
Kód dod.: 202160
EAN: 8595073021059
 
1 399 Kč
1 502 Kč
349.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0100 bílá, 10 kg
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0100 bílá, 10 kg
Kód: 2504085
Kód dod.: 355802
EAN: 8592474023897
 
3 229 Kč
322.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Matná univerzální vodou ředitelná vrchní krycí barva na kov, dřevo, beton, pozink, měd i sádrokarton.
AKCE
-7%Sleva
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 5700 vagónová zeleň, 4 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 5700 vagónová zeleň, 4 l
Kód: 2503886
Kód dod.: 202760
EAN: 8595073021158
 
1 229 Kč
1 319 Kč
307.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
INDUSTROL Unimat vrchní barva na dřevo a kov S2075, 1000 bílá, 600 ml
Industrol
INDUSTROL Unimat vrchní barva na dřevo a kov S2075, 1000 bílá, 600 ml
Kód: 2504110
Kód dod.: 217500
EAN: 8595073021905
 
375 Kč
625Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Matný email má univerzální použití pro vrchní nátěry kovů i dřeva vystavené povětrnostním vlivům i pro nátěry v interiérech. Vyznačuje se rychlým zasycháním, výborným rozlivem.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 2210 okr tmavý, 375 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 2210 okr tmavý, 375 ml
Kód: 2503946
Kód dod.: 191267
EAN: 8595073025170
 
181 Kč
482.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 2320 kávově hnědá, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 2320 kávově hnědá, 600 ml
Kód: 2503845
Kód dod.: 191508
EAN: 8595073013702
100%
229 Kč
381.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 6100 středně krémová, 4 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 6100 středně krémová, 4 l
Kód: 2503817
Kód dod.: 203024
EAN: 8595073021257
 
1 502 Kč
375.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
AKCE
-4%Sleva
Supermal 3v1 S2177 0100 bílá vrchní syntetická barva na kovy, 0,6 l
Supermal
Supermal 3v1 S2177 0100 bílá vrchní syntetická barva na kovy, 0,6 l
Kód: 2507245
Kód dod.: 328520
EAN: 8591235098754
 
219 Kč
229 Kč
365Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jednovrstvá polomatná barva spojující vlastnosti základního antikorozního nátěru, mezivrstvy a současně vrchní barvy.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1010 šeď pastelová, 375 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1010 šeď pastelová, 375 ml
Kód: 2503911
Kód dod.: 190305
EAN: 8595073020526
 
177 Kč
472Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.