cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 5100 zeleň pastelová, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 5100 zeleň pastelová, 750 ml
Kód: 2503872
Kód dod.: 193391
EAN: 8595073020977
 
259 Kč
345.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
AKCE
-7%Sleva
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 2320 kávová hnědá, 4 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 2320 kávová hnědá, 4 l
Kód: 2503937
Kód dod.: 199510
EAN: 8595073020700
 
1 229 Kč
1 319 Kč
307.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Supermal 3v1 S2177 0100 bílá vrchní syntetická barva na kovy, 2,5 l
Supermal
Supermal 3v1 S2177 0100 bílá vrchní syntetická barva na kovy, 2,5 l
Kód: 2508311
Kód dod.: 328522
EAN: 8591235099386
 
925 Kč
370Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jednovrstvá polomatná barva spojující vlastnosti základního antikorozního nátěru, mezivrstvy a současně vrchní barvy.
AKCE
-8%Sleva
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0530 světle zelená, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0530 světle zelená, 0,7 kg
Kód: 2503153
Kód dod.: 356240
EAN: 8594040502584
 
266 Kč
289 Kč
380Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro venkovní i vnitřní nátěry dřevěných, minerálních a kovových podkladů jako jsou plechové střechy, okapové svody a oplechování budov, dále ocelové konstrukce, kovové ploty a rozvody horké vody, v exteriéru opatřené základním antikorozním nátěrem.
AKCE
-7%Sleva
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 6600 žluť dubová, 4 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 6600 žluť dubová, 4 l
Kód: 2503940
Kód dod.: 203839
EAN: 8595073021356
 
1 229 Kč
1 319 Kč
307.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
AKCE
-7%Sleva
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0603 slonová kost, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0603 slonová kost, 0,7 kg
Kód: 2503159
Kód dod.: 356250
EAN: 8594040502508
 
240 Kč
259 Kč
342.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro venkovní i vnitřní nátěry dřevěných, minerálních a kovových podkladů jako jsou plechové střechy, okapové svody a oplechování budov, dále ocelové konstrukce, kovové ploty a rozvody horké vody, v exteriéru opatřené základním antikorozním nátěrem.
AKCE
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 6003 slonová kost, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 6003 slonová kost, 750 ml
Kód: 2500635
Kód dod.: 194832
EAN: 8595073021189
 
289 Kč
385.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
AKCE
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 6050 světle krémová, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 6050 světle krémová, 750 ml
Kód: 2500636
Kód dod.: 194911
EAN: 8595073021219
 
259 Kč
345.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
AKCE
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 4550 modř návěstní, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 4550 modř návěstní, 750 ml
Kód: 2500629
Kód dod.: 192989
EAN: 8595073020885
 
289 Kč
385.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
AKCE
-7%Sleva
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 6050 světle krémová, 4 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 6050 světle krémová, 4 l
Kód: 2503910
Kód dod.: 202902
EAN: 8595073021226
 
1 229 Kč
1 319 Kč
307.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 4550 modř návěstní, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 4550 modř návěstní, 600 ml
Kód: 2503847
Kód dod.: 192984
EAN: 8595073013757
 
262 Kč
436.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1110 šeď světlá, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1110 šeď světlá, 600 ml
Kód: 2503842
Kód dod.: 190724
EAN: 8595073013672
 
207 Kč
345Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 6014 olivová zelenožlutá mat, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 6014 olivová zelenožlutá mat, 400 ml
Kód: 2508795
Kód dod.: 107074
EAN: 8592884013402
 
150 Kč
375Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 4400 modř světlá, 375 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 4400 modř světlá, 375 ml
Kód: 2503912
Kód dod.: 192838
EAN: 8595073020830
 
157 Kč
418.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
AKCE
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 1001 béžová, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 1001 béžová, 400 ml
Kód: 2503550
Kód dod.: 107053
EAN: 4009506091013
 
125 Kč
312.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká.
AKCE
-7%Sleva
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 2880 kaštanově hnědá, 4 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 2880 kaštanově hnědá, 4 l
Kód: 2503916
Kód dod.: 199596
EAN: 8595073020786
 
1 229 Kč
1 319 Kč
307.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
INDUSTROL Plus vrchní barva na kov i dřevo S2071, 1000 bílá, 375 ml
Industrol
INDUSTROL Plus vrchní barva na kov i dřevo S2071, 1000 bílá, 375 ml
Kód: 2503918
Kód dod.: 210056
EAN: 8595073021868
 
189 Kč
504Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ke konečným vrchním nátěrům na kov i dřevo vystavených přímým povětrnostním vlivům i pro nátěry v interierech. Nanáší se obvykle v jedné až dvou vrstvách na předem vypracovaný podklad.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1100 šeď střední, 375 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1100 šeď střední, 375 ml
Kód: 2503884
Kód dod.: 190679
EAN: 8595073020564
 
157 Kč
418.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
AKCE
-31%Sleva
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1010 šeď pastelová, 9 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1010 šeď pastelová, 9 l
Kód: 2600131
Kód dod.: 198311
EAN: 8595073020557
 
2 257 Kč
3 255 Kč
250.78Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Končící produkty
-57%Sleva
Industrit S2013 univerzální vrchní barva 4550 Modř návěstní 0,6 l
Industrit
Industrit S2013 univerzální vrchní barva 4550 Modř návěstní 0,6 l
Kód: 2500232
Kód dod.: 192988
EAN: 8591235083477
 
43 Kč
99 Kč
71.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Industrit S2013 představuje vrchní lesklý krycí email bez obsahu těžkých kovů. Hodí se především k n
truckZdarma
Giorgio Armani Emporio Stronger With You parfém pro muže 100 ml
Giorgio Armani
Giorgio Armani Emporio Stronger With You parfém pro muže 100 ml
Kód: 2500475
Kód dod.: LF026800
EAN: 3614274219579
 
3 276 Kč
32 760Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jantarová, kožená, fougerová vůně pro muže byla uvedena na trh v roce 2025 Objevte další etapu lege
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0250 palisandr, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0250 palisandr, 700 g
Kód: 2500195
Kód dod.: 355835
EAN: 8592474019210
 
289 Kč
412.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Matná univerzální vodou ředitelná vrchní krycí barva na kov, dřevo, beton, pozink, měd i sádrokarton.
AKCE
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 6018 zelenožlutá, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 6018 zelenožlutá, 400 ml
Kód: 2501889
Kód dod.: 107037
EAN: 4009506096186
 
125 Kč
312.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0660 okrová, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0660 okrová, 700 g
Kód: 2504008
Kód dod.: 356006
EAN: 8592474018770
 
333 Kč
475.71Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lesklá univerzální vodou ředitelná vrchní krycí barva na kov, dřevo, beton, pozink, měd i sádrokarton. Nejčastější úpravy dveří, zárubní, zábradlí, obkladů, zahradního nábytku, plechových střech apod.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.