cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Sokrates Radiátor vrchní barva na radiátory, 1000 bílá, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Radiátor vrchní barva na radiátory, 1000 bílá, 0,7 kg
Kód: 2503764
Kód dod.: 353925
EAN: 8594040503697
 
295 Kč
421.43Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva vrchní na radiátory a rozvody topného média, vodou ředitelná. Pro nátěry radiátorů a rozvodů teplé vody s tepelnou odolností až do +100 °C.
AKCE
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 6003 slonová kost, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 6003 slonová kost, 750 ml
Kód: 2500635
Kód dod.: 194832
EAN: 8595073021189
 
289 Kč
385.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
AKCE
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 6050 světle krémová, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 6050 světle krémová, 750 ml
Kód: 2500636
Kód dod.: 194911
EAN: 8595073021219
 
259 Kč
345.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
AKCE
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 4550 modř návěstní, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 4550 modř návěstní, 750 ml
Kód: 2500629
Kód dod.: 192989
EAN: 8595073020885
 
289 Kč
385.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
INDUSTROL Plus vrchní barva na kov i dřevo S2071, 1000 bílá, 375 ml
Industrol
INDUSTROL Plus vrchní barva na kov i dřevo S2071, 1000 bílá, 375 ml
Kód: 2503918
Kód dod.: 210056
EAN: 8595073021868
 
189 Kč
504Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ke konečným vrchním nátěrům na kov i dřevo vystavených přímým povětrnostním vlivům i pro nátěry v interierech. Nanáší se obvykle v jedné až dvou vrstvách na předem vypracovaný podklad.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1110 šeď světlá, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1110 šeď světlá, 600 ml
Kód: 2503842
Kód dod.: 190724
EAN: 8595073013672
 
207 Kč
345Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 6014 olivová zelenožlutá mat, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 6014 olivová zelenožlutá mat, 400 ml
Kód: 2508795
Kód dod.: 107074
EAN: 8592884013402
 
150 Kč
375Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
AKCE
-7%Sleva
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 6050 světle krémová, 4 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 6050 světle krémová, 4 l
Kód: 2503910
Kód dod.: 202902
EAN: 8595073021226
 
1 229 Kč
1 319 Kč
307.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 4550 modř návěstní, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 4550 modř návěstní, 600 ml
Kód: 2503847
Kód dod.: 192984
EAN: 8595073013757
 
262 Kč
436.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
AKCE
-7%Sleva
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 2880 kaštanově hnědá, 4 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 2880 kaštanově hnědá, 4 l
Kód: 2503916
Kód dod.: 199596
EAN: 8595073020786
 
1 229 Kč
1 319 Kč
307.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 4400 modř světlá, 375 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 4400 modř světlá, 375 ml
Kód: 2503912
Kód dod.: 192838
EAN: 8595073020830
 
157 Kč
418.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
AKCE
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 1001 béžová, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 1001 béžová, 400 ml
Kód: 2503550
Kód dod.: 107053
EAN: 4009506091013
 
125 Kč
312.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1100 šeď střední, 375 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1100 šeď střední, 375 ml
Kód: 2503884
Kód dod.: 190679
EAN: 8595073020564
 
157 Kč
418.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
AKCE
-31%Sleva
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1010 šeď pastelová, 9 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1010 šeď pastelová, 9 l
Kód: 2600131
Kód dod.: 198311
EAN: 8595073020557
 
2 257 Kč
3 255 Kč
250.78Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Končící produkty
-57%Sleva
Industrit S2013 univerzální vrchní barva 4550 Modř návěstní 0,6 l
Industrit
Industrit S2013 univerzální vrchní barva 4550 Modř návěstní 0,6 l
Kód: 2500232
Kód dod.: 192988
EAN: 8591235083477
 
43 Kč
99 Kč
71.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Industrit S2013 představuje vrchní lesklý krycí email bez obsahu těžkých kovů. Hodí se především k n
truckZdarma
Giorgio Armani Emporio Stronger With You parfém pro muže 100 ml
Giorgio Armani
Giorgio Armani Emporio Stronger With You parfém pro muže 100 ml
Kód: 2500475
Kód dod.: LF026800
EAN: 3614274219579
 
3 276 Kč
32 760Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jantarová, kožená, fougerová vůně pro muže byla uvedena na trh v roce 2025 Objevte další etapu lege
AKCE
-20%Sleva
Bony svíčka hřbitovní, náhradní náplň 03, průměr 5,6 cm, výška 17 cm, hoření 90 h, 240 g
Bony
Bony svíčka hřbitovní, náhradní náplň 03, průměr 5,6 cm, výška 17 cm, hoření 90 h, 240 g
Kód: 2501809
Kód dod.: 962254
EAN: 8595177800468
100%
23.90 Kč
29.90 Kč
103.91Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náhradní náplň venkovních hřbitovních svíček o objemu 240 g s dobou hoření cca 90 hodin dle klimatických podmínek. Spalujte na nehořlavé podložce. Určeno pro venkovní použití. Kvalitní český výrobek.
Schwarzkopf Gliss regenerační vlasová maska 4 v 1 pro silně poškozené a suché vlasy, 400 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Gliss regenerační vlasová maska 4 v 1 pro silně poškozené a suché vlasy, 400 ml
Kód: 2507345
Kód dod.: 855293
EAN: 9000101726138
 
169.90 Kč
424.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Keratinová vlasová kúra kombinuje HAPTIQ systém a tekutý keratin, aby poskytla vlasům hloubkovou regeneraci a lesk.
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0660 okrová, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0660 okrová, 700 g
Kód: 2504008
Kód dod.: 356006
EAN: 8592474018770
 
333 Kč
475.71Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lesklá univerzální vodou ředitelná vrchní krycí barva na kov, dřevo, beton, pozink, měd i sádrokarton. Nejčastější úpravy dveří, zárubní, zábradlí, obkladů, zahradního nábytku, plechových střech apod.
AKCE
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 7031 šedomodrá, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 7031 šedomodrá, 400 ml
Kód: 2503556
Kód dod.: 107067
EAN: 4009506097312
 
125 Kč
312.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0815 červená, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0815 červená, 700 g
Kód: 2504010
Kód dod.: 356014
EAN: 8592474018664
 
333 Kč
475.71Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lesklá univerzální vodou ředitelná vrchní krycí barva na kov, dřevo, beton, pozink, měd i sádrokarton. Nejčastější úpravy dveří, zárubní, zábradlí, obkladů, zahradního nábytku, plechových střech apod.
Supermal 3v1 S2177 0199 černá vrchní syntetická barva na kovy, 0,6 l
Supermal
Supermal 3v1 S2177 0199 černá vrchní syntetická barva na kovy, 0,6 l
Kód: 2507257
Kód dod.: 328532
EAN: 8591235098716
 
215 Kč
358.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jednovrstvá polomatná barva spojující vlastnosti základního antikorozního nátěru, mezivrstvy a současně vrchní barvy.
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0280 palisandr, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0280 palisandr, 600 ml
Kód: 2504118
Kód dod.: 328332
EAN: 8595073022391
 
359 Kč
598.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Základní i vrchní syntetický nátěr na železo. Určen pro zhotovení jednovrstvých venkovních nátěrů ocelových konstrukcí, např. stožárů, mostů, podvozků, plotů, vystavených přímým povětrnostním vlivům.
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0320 fialová, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0320 fialová, 700 g
Kód: 2503983
Kód dod.: 355840
EAN: 8592474019227
 
322 Kč
460Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Matná univerzální vodou ředitelná vrchní krycí barva na kov, dřevo, beton, pozink, měd i sádrokarton.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.