cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Head & Shoulders Citrus Fresh šampon proti lupům, 400 ml
Head & Shoulders®
Head & Shoulders Citrus Fresh šampon proti lupům, 400 ml
Kód: 51490
Kód dod.: 845322
EAN: 5011321336032
100%
129.90 Kč
324.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Head & Shoulders Cool Menthol šampón odstraňuje 100 % viditelných lupů z pokožky hlavy již během několika dnů a dlouhodobě zamezuje jejich opětovnému výskytu. Citrusová esence dodává vlasům větší vitalitu.
Nivea Fresh Flower deodorant bez hliníku, 150 ml
Nivea®
Nivea Fresh Flower deodorant bez hliníku, 150 ml
Kód: 85940
Kód dod.: 835195
EAN: 9005800250342
 
99.90 Kč
666Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Užijte si opravdu dlouhotrvající pocit svěžesti bez tělesného zápachu a obklopte se květinovou vůní po celý den. Vsaďte na - NIVEA Sprej deodorant Fresh Flower.
Coccolino vonné sáčky Fresh Sky, 3 ks
Coccolino
Coccolino vonné sáčky Fresh Sky, 3 ks
Kód: 89479
Kód dod.: 775425
EAN: 8000660310282
93%
74.90 Kč
24.97Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Není nic příjemnějšího než pocit čerstvě vypraného prádla. Coccolino vonné sáčky obsahují kuličky, které uvolňují parfém postupně.
Cif krém Lemon tekutý písek, 500 ml
Cif
Cif krém Lemon tekutý písek, 500 ml
Kód: 07366
Kód dod.: 738026
EAN: 8712561552776
99%
39.90 Kč
79.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Cif Cream Lemon krémový abrazivní čisticí přípravek s citrónovou vůní. Snadno uvolní nečistoty a vyčistí i zdánlivě nevyčistitelné v celém domě včetně moderních povrchů.
Nivea Creme Soft tuhé mýdlo, 100 g
Nivea®
Nivea Creme Soft tuhé mýdlo, 100 g
Kód: 48779
Kód dod.: 785401
EAN: 4005808132874
100%
34.90 Kč
349Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nestyďte se za své ruce! Vsaďte na sílu mandlového oleje, který vás zbaví suché a šupinaté pokožky. Užijte si pocit hebkých a krásných rukou - NIVEA Krémové tuhé mýdlo Creme Soft.
Alpa Aviril Mandlový krém na ruce, 100 ml
ALPA® Aviril®
Alpa Aviril Mandlový krém na ruce, 100 ml
Kód: 09658
Kód dod.: 820160
EAN: 8594001772957
94%
32.90 Kč
329Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Mandlový ochranný krém na ruce s glycerinem vhodný k preventivní ochraně rukou před pracovním výkonem, tak i k ošetření rukou po práci.
Hlubna Valea krém na oční vrásky, 17 g
Hlubna - Valea
Hlubna Valea krém na oční vrásky, 17 g
Kód: 09138
Kód dod.: 822500
EAN: 85916692
97%
49.90 Kč
2 935.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krém na oční vrásky s obsahem včelí mateří kašičky. Polomastný krém je vhodný k ošetření pleti obličeje, především okolo očí, krku a dekoltu.
Cif krém Lemon tekutý písek, 250 ml
Cif
Cif krém Lemon tekutý písek, 250 ml
Kód: 07368
Kód dod.: 738024
EAN: 8712561560696
100%
28.90 Kč
115.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Cif Cream Lemon krémový abrazivní čisticí přípravek s citrónovou vůní. Snadno uvolní nečistoty a vyčistí i zdánlivě nevyčistitelné v celém domě včetně moderních povrchů.
Nivea Fresh Flower tuhý antiperspirant, 50 ml
Nivea®
Nivea Fresh Flower tuhý antiperspirant, 50 ml
Kód: 2300874
Kód dod.: 839166
EAN: 9005800352312
 
99.90 Kč
1 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyzkoušejte inovovaný antiperspirant se svěží květinovou vůní, který před potem a zápachem chrání až 48 hodin pečuje o pokožku podpaží.
Dove Fresh Care sprchový gel, 250 ml
Dove®
Dove Fresh Care sprchový gel, 250 ml
Kód: 2403867
Kód dod.: 797402
EAN: 8720181471759
 
64.90 Kč
259.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový gel se svěží vůní pro okamžitě jemnější a hladší pokožku.
Nivea Fresh Natural deodorant ve spreji, 250 ml
Nivea®
Nivea Fresh Natural deodorant ve spreji, 250 ml
Kód: 2507741
Kód dod.: 835234
EAN: 5900017089409
 
119.90 Kč
479.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Deodorant se svěží lehkou vůní zajistí dlouhotrvající ochranu před nepříjemným zápachem a zároveň jemně pečuje o pokožku podpaží.
Twister parfém na praní Green Land, 250 ml
Twister
Twister parfém na praní Green Land, 250 ml
Kód: 2508876
Kód dod.: 774985
EAN: 8596048012805
 
264.90 Kč
1 059.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Twister parfém na praní Green Land dodává prádlu příjemnou svěží vůni během praní. Je vhodný jako doplněk k běžnému pracímu prostředku.
AKCE
Nivea Fresh Revive Suchý šampon pro světlejší tón vlasů, 200 ml
Nivea®
Nivea Fresh Revive Suchý šampon pro světlejší tón vlasů, 200 ml
Kód: 1804507
Kód dod.: 845438
EAN: 9005800301549
 
99.90 Kč
499.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Připravená za 5 minut? Žádný problém! Spolehněte se na pomocníka, který vaše vlasy ihned osvěží. Vyzkoušejte - NIVEA Suchý šampon pro světlejší tón vlasů.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 10 palisandr, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 10 palisandr, 5 kg
Kód: 2502770
Kód dod.: 355167
EAN: 8590892112995
 
1 609 Kč
321.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 05 žlutá, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 05 žlutá, 700 g
Kód: 2502759
Kód dod.: 355133
EAN: 8590892112254
 
269 Kč
384.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 13 černá, 2,8 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 13 černá, 2,8 kg
Kód: 2504941
Kód dod.: 355201
EAN: 8590892121263
 
955 Kč
341.07Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 07 červenohnědá, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 07 červenohnědá, 5 kg
Kód: 2502772
Kód dod.: 355174
EAN: 8590892112964
 
1 609 Kč
321.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 13 černá, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 13 černá, 10 kg
Kód: 2502785
Kód dod.: 355202
EAN: 8590892112155
 
2 809 Kč
280.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 10 palisandr, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 10 palisandr, 700 g
Kód: 2502768
Kód dod.: 355164
EAN: 8590892112308
 
269 Kč
384.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 13 černá, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 13 černá, 5 kg
Kód: 2502784
Kód dod.: 355200
EAN: 8590892113008
 
1 609 Kč
321.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Nivea Fresh Energy antiperspirant, 150 ml
Nivea®
Nivea Fresh Energy antiperspirant, 150 ml
Kód: 48254
Kód dod.: 835168
EAN: 4005808735365
 
99.90 Kč
666Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
48 hodinová ochrana proti pocení s vůní citrónové trávy. Osvěžující pocit a podpaží v suchu? Tento šikovný antiperspirant zajistí obojí - spolehlivou ochranu proti pocení i povzbuzující svěžest - NIVEA Sprej antiperspirant Fresh Energy.
AKCE
-5%Sleva
Hlubna Renova krémová leštěnka, 500 ml
Hlubna - Renova
Hlubna Renova krémová leštěnka, 500 ml
Kód: 2102268
Kód dod.: 707131
EAN: 8594003011139
 
71 Kč
74.90 Kč
142Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krémová leštěnka vhodná k ošetření a regeneraci všech druhů nábytku, plastových povrchů, včetně palubních desek aut.
Tania Naturals březový šampon, 400 ml
Tomil® Tania
Tania Naturals březový šampon, 400 ml
Kód: 2308207
Kód dod.: 845113
EAN: 8595025837608
 
34.90 Kč
87.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Panthenol a přírodní extrakty s regeneračními účinky pečují o suché vlasy a hydratují vlasovou pokožku, vyživují vlasová vlákna a dodávají vašim vlasům pružnost a vitalitu.
Indulona krém na ruce pro muže, 75 ml
Indulona®
Indulona krém na ruce pro muže, 75 ml
Kód: 2400433
Kód dod.: 820037
EAN: 8592297009665
 
49.90 Kč
665.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Indulona krém na ruce pro muže s rychlým vstřebáváním s obsahem olivového oleje. Namáhané pokožce dodává intenzivní hydrataci, regeneraci a ochranu. Dobře se vstřebává a přináší okamžitou úlevu od pocitu suchých rukou.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.