cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-5%Sleva
Hlubna Renova krémová leštěnka, 500 ml
Hlubna - Renova
Hlubna Renova krémová leštěnka, 500 ml
Kód: 2102268
Kód dod.: 707131
EAN: 8594003011139
 
71 Kč
74.90 Kč
142Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krémová leštěnka vhodná k ošetření a regeneraci všech druhů nábytku, plastových povrchů, včetně palubních desek aut.
Tania Naturals březový šampon, 400 ml
Tomil® Tania
Tania Naturals březový šampon, 400 ml
Kód: 2308207
Kód dod.: 6952
EAN: 8595025837608
 
34.90 Kč
87.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Panthenol a přírodní extrakty s regeneračními účinky pečují o suché vlasy a hydratují vlasovou pokožku, vyživují vlasová vlákna a dodávají vašim vlasům pružnost a vitalitu.
Indulona krém na ruce pro muže, 75 ml
Indulona®
Indulona krém na ruce pro muže, 75 ml
Kód: 2400433
Kód dod.: 820037
EAN: 8592297009665
 
49.90 Kč
665.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Indulona krém na ruce pro muže s rychlým vstřebáváním s obsahem olivového oleje. Namáhané pokožce dodává intenzivní hydrataci, regeneraci a ochranu. Dobře se vstřebává a přináší okamžitou úlevu od pocitu suchých rukou.
Real Green Clean na nádobí, 5 l
Zenit Real
Real Green Clean na nádobí, 5 l
Kód: 2505997
Kód dod.: 735031
EAN: 8594004375858
 
239.90 Kč
47.98Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Mycí prostředek na nádobí se silnou odmašťující silou.
Indulona sprchový krém Original, 250 ml
Indulona®
Indulona sprchový krém Original, 250 ml
Kód: 2603177
Kód dod.: 810580
EAN: 8592297017004
 
69.90 Kč
279.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Indulona Original je pečující sprchový krém s kyselinou hyaluronovou, který při každodenním sprchování spojuje šetrné čištění pokožky s příjemnou péčí.
Polykar Dřevo dvousložkový tmel na dřevo, brousitelný, 150 g
Polykar
Polykar Dřevo dvousložkový tmel na dřevo, brousitelný, 150 g
Kód: 2503071
Kód dod.: 512350
EAN: 8594007010848
 
179 Kč
1 193.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální tmel s vysokým obsahem dřevní moučky pro tmelení masivu, dřevotřísky, laťovky a veškerých výrobků ze dřeva. Pružný, houževnatý a objemově stálý (pracuje se dřevem), nepropadá se.
Dixi březová vlasová voda na mastné vlasy, 100 ml
Dixi
Dixi březová vlasová voda na mastné vlasy, 100 ml
Kód: 2601384
Kód dod.: 856032
EAN: 8586000089693
 
39.90 Kč
399Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přirozeným způsobem napomáhá výživě vašich vlasů, které se stávají pevnější, mají zdravý vzhled a postupně se zbavují nadbytečné mastnoty. Vyživuje vlasy přímo od kořínků.
Schauma Miss Fresh suchý šampon pro mastné vlasy, 150 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma Miss Fresh suchý šampon pro mastné vlasy, 150 ml
Kód: 2506810
Kód dod.: 845256
EAN: 9000101213942
 
104.90 Kč
699.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Suchý šampon, který dodává vlasům okamžitou svěžest a to bez bílých zbytků.
AKCE
Nivea Fresh Revive suchý šampon pro tmavší tón vlasů, 200 ml
Nivea®
Nivea Fresh Revive suchý šampon pro tmavší tón vlasů, 200 ml
Kód: 1804508
Kód dod.: 845437
EAN: 9005800301556
 
99.90 Kč
499.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krásné vlasy jako právě umyté během jedné minuty? Vyzkoušejte kouzlo, které osvěží a dodá objem po celý den: NIVEA Suchý šampon pro tmavší tón vlasů.
AKCE
-4%Sleva
Ryor Colagen+ hydratační a zpevňující denní pleťový krém 50 ml
Ryor
Ryor Colagen+ hydratační a zpevňující denní pleťový krém 50 ml
Kód: 2506429
Kód dod.: 822420
EAN: 8594218460425
 
219.90 Kč
229.90 Kč
4 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ryor Kolagen+ je výživný, přesto lehký denní krém navržený pro komplexní péči o pleť. Intenzivně hydratuje, vyživuje a dodává pleti energii pro každodenní regeneraci.
-6%Sleva
RYOR denní krém s amarantovým olejem 50 ml
Ryor
RYOR denní krém s amarantovým olejem 50 ml
Kód: 08767
Kód dod.: 822671
EAN: 8594007971934
100%
164.90 Kč
175.90 Kč
3 298Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ochranný, výrazně mastný, ale lehce vstřebatelný krém s vysokým procentem amarantového oleje a účinnou látkou skvalen.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0670 okr zlatá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0670 okr zlatá, 700 g
Kód: 2503244
Kód dod.: 356472
EAN: 8591235010930
 
225 Kč
321.43Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0680 okr tmavá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0680 okr tmavá, 700 g
Kód: 2503245
Kód dod.: 356478
EAN: 8591235010862
 
209 Kč
298.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
AKCE
-10%Sleva
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 0445 středně modrá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 0445 středně modrá, 700 g
Kód: 2503254
Kód dod.: 356546
EAN: 8591235011630
 
242 Kč
269 Kč
345.71Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 04 tmavá šedá, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 04 tmavá šedá, 700 g
Kód: 2502757
Kód dod.: 355129
EAN: 8590892112247
 
269 Kč
384.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 09 tmavě hnědá, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 09 tmavě hnědá, 700 g
Kód: 2502776
Kód dod.: 355184
EAN: 8590892112292
 
269 Kč
384.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 18 červená jahoda, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 18 červená jahoda, 5 kg
Kód: 2502787
Kód dod.: 355204
EAN: 8590892113459
 
1 609 Kč
321.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 19 světle hnědá, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 19 světle hnědá, 5 kg
Kód: 2503079
Kód dod.: 355192
EAN: 8590892113558
 
1 609 Kč
321.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
AKCE
-8%Sleva
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0530 světle zelená, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0530 světle zelená, 0,7 kg
Kód: 2503153
Kód dod.: 356240
EAN: 8594040502584
 
266 Kč
289 Kč
380Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro venkovní i vnitřní nátěry dřevěných, minerálních a kovových podkladů jako jsou plechové střechy, okapové svody a oplechování budov, dále ocelové konstrukce, kovové ploty a rozvody horké vody, v exteriéru opatřené základním antikorozním nátěrem.
AKCE
-7%Sleva
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0603 slonová kost, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0603 slonová kost, 0,7 kg
Kód: 2503159
Kód dod.: 356250
EAN: 8594040502508
 
240 Kč
259 Kč
342.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro venkovní i vnitřní nátěry dřevěných, minerálních a kovových podkladů jako jsou plechové střechy, okapové svody a oplechování budov, dále ocelové konstrukce, kovové ploty a rozvody horké vody, v exteriéru opatřené základním antikorozním nátěrem.
Nivea Revitalizing 55+ denní a noční krém proti vráskám, 2 × 50 ml
Nivea®
Nivea Revitalizing 55+ denní a noční krém proti vráskám, 2 × 50 ml
Kód: 2300870
Kód dod.: 821126
EAN: 9005800397191
 
319.90 Kč
3 199Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nivea sada obnovujícího denního a nočního krému proti vráskám.
Spokar Ergo 81265 plochý štětec, č. 3
Spokar®
Spokar Ergo 81265 plochý štětec, č. 3
Kód: 2503639
Kód dod.: 522116
EAN: 8593534841949
 
149 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro všechny druhy nátěrových hmot. Plastové držadlo pootočené vůči hlavě štětce pro lepší uchopení, zakončení držadla ve formě špachtle.
INDUSTROL Unimat vrchní barva na dřevo a kov S2075, 1999 černá, 600 ml
Industrol
INDUSTROL Unimat vrchní barva na dřevo a kov S2075, 1999 černá, 600 ml
Kód: 2504111
Kód dod.: 217520
EAN: 8595073021936
 
345 Kč
575Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Matný email má univerzální použití pro vrchní nátěry kovů i dřeva vystavené povětrnostním vlivům i pro nátěry v interiérech. Vyznačuje se rychlým zasycháním, výborným rozlivem.
AKCE
-7%Sleva
Sokrates Aquafin Plus Lesk základní a vrchní lak na dřevo do interiéru, 600 g
Sokrates
Sokrates Aquafin Plus Lesk základní a vrchní lak na dřevo do interiéru, 600 g
Kód: 2503564
Kód dod.: 388254
EAN: 8594040504885
100%
229 Kč
247 Kč
381.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akryl-polyuretanový lak pro vnitřní nátěry dřevěných podkladů. Poskytuje tvrdé, ale pružné nátěry, dokonale lesklé nebo s hedvábným matem. Nátěry se vyznačují vynikajicí světlostálostí a značnou odolností proti dolepování.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.