cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 16 modrá, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 16 modrá, 5 kg
Kód: 2502789
Kód dod.: 355207
EAN: 8590892113039
 
1 609 Kč
321.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Schauma Miss Fresh suchý šampon pro mastné vlasy, 150 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma Miss Fresh suchý šampon pro mastné vlasy, 150 ml
Kód: 2506810
Kód dod.: 845256
EAN: 9000101213942
 
104.90 Kč
699.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Suchý šampon, který dodává vlasům okamžitou svěžest a to bez bílých zbytků.
Nivea Fresh Natural deodorant ve spreji, 250 ml
Nivea®
Nivea Fresh Natural deodorant ve spreji, 250 ml
Kód: 2507741
Kód dod.: 835234
EAN: 5900017089409
 
119.90 Kč
479.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Deodorant se svěží lehkou vůní zajistí dlouhotrvající ochranu před nepříjemným zápachem a zároveň jemně pečuje o pokožku podpaží.
Twister parfém na praní Green Land, 250 ml
Twister
Twister parfém na praní Green Land, 250 ml
Kód: 2508876
Kód dod.: 774985
EAN: 8596048012805
 
264.90 Kč
1 059.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Twister parfém na praní Green Land dodává prádlu příjemnou svěží vůni během praní. Je vhodný jako doplněk k běžnému pracímu prostředku.
AKCE
Nivea Fresh Flower deodorant bez hliníku, 150 ml
Nivea®
Nivea Fresh Flower deodorant bez hliníku, 150 ml
Kód: 85940
Kód dod.: 835195
EAN: 9005800250342
 
54.90 Kč
366Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Užijte si opravdu dlouhotrvající pocit svěžesti bez tělesného zápachu a obklopte se květinovou vůní po celý den. Vsaďte na - NIVEA Sprej deodorant Fresh Flower.
Coccolino vonné sáčky Fresh Sky, 3 ks
Coccolino
Coccolino vonné sáčky Fresh Sky, 3 ks
Kód: 89479
Kód dod.: 775425
EAN: 8000660310282
93%
74.90 Kč
24.97Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Není nic příjemnějšího než pocit čerstvě vypraného prádla. Coccolino vonné sáčky obsahují kuličky, které uvolňují parfém postupně.
Cif krém Lemon tekutý písek, 500 ml
Cif
Cif krém Lemon tekutý písek, 500 ml
Kód: 07366
Kód dod.: 738026
EAN: 8712561552776
99%
44.90 Kč
89.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Cif Cream Lemon krémový abrazivní čisticí přípravek s citrónovou vůní. Snadno uvolní nečistoty a vyčistí i zdánlivě nevyčistitelné v celém domě včetně moderních povrchů.
Nivea Creme Soft tuhé mýdlo, 100 g
Nivea®
Nivea Creme Soft tuhé mýdlo, 100 g
Kód: 48779
Kód dod.: 785401
EAN: 4005808132874
100%
34.90 Kč
349Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nestyďte se za své ruce! Vsaďte na sílu mandlového oleje, který vás zbaví suché a šupinaté pokožky. Užijte si pocit hebkých a krásných rukou - NIVEA Krémové tuhé mýdlo Creme Soft.
Alpa Aviril Mandlový krém na ruce, 100 ml
ALPA® Aviril®
Alpa Aviril Mandlový krém na ruce, 100 ml
Kód: 09658
Kód dod.: 820160
EAN: 8594001772957
94%
26.90 Kč
269Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Mandlový ochranný krém na ruce s glycerinem vhodný k preventivní ochraně rukou před pracovním výkonem, tak i k ošetření rukou po práci.
Hlubna Valea krém na oční vrásky, 17 g
Hlubna - Valea
Hlubna Valea krém na oční vrásky, 17 g
Kód: 09138
Kód dod.: VK31K046
EAN: 85916692
97%
49.90 Kč
2 935.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krém na oční vrásky s obsahem včelí mateří kašičky. Polomastný krém je vhodný k ošetření pleti obličeje, především okolo očí, krku a dekoltu.
Cif krém Lemon tekutý písek, 250 ml
Cif
Cif krém Lemon tekutý písek, 250 ml
Kód: 07368
Kód dod.: 738024
EAN: 8712561560696
100%
34.90 Kč
139.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Cif Cream Lemon krémový abrazivní čisticí přípravek s citrónovou vůní. Snadno uvolní nečistoty a vyčistí i zdánlivě nevyčistitelné v celém domě včetně moderních povrchů.
Nivea Fresh Flower tuhý antiperspirant, 50 ml
Nivea®
Nivea Fresh Flower tuhý antiperspirant, 50 ml
Kód: 2300874
Kód dod.: 839166
EAN: 9005800352312
 
99.90 Kč
1 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyzkoušejte inovovaný antiperspirant se svěží květinovou vůní, který před potem a zápachem chrání až 48 hodin pečuje o pokožku podpaží.
Dove Fresh Care sprchový gel, 250 ml
Dove®
Dove Fresh Care sprchový gel, 250 ml
Kód: 2403867
Kód dod.: 797402
EAN: 8720181471759
 
64.90 Kč
259.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový gel se svěží vůní pro okamžitě jemnější a hladší pokožku.
Protex Fresh tuhé antibakteriální mýdlo, 90 g
Protex®
Protex Fresh tuhé antibakteriální mýdlo, 90 g
Kód: 05835
Kód dod.: FTR22561
EAN: 8693495033411
100%
26.90 Kč
298.89Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je kombinací jemné vůně, zvláčňujících účinků a anti-bakteriální ochrany která ničí až 99 % bakterií. Obsahuje bohaté hydratační složky, díky kterým je se stává pokožka měkkou a zdravou.
Drutep barva do domácnosti na kov a dřevo v prášku, stříbrná, 5 g
Drutep
Drutep barva do domácnosti na kov a dřevo v prášku, stříbrná, 5 g
Kód: 2502731
Kód dod.: 327150
EAN: 8594003600197
 
54.90 Kč
10 980Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jedná se o stříbrný prášek, který se dodává i s potřebným množstvím laku. Používá se pro nátěry dřevěných rámečků, dekorování šišek apod.
Druchema Mefisto Speciál čistič na krbové vložky a kamna, 500 ml
Druchema Mefisto®
Druchema Mefisto Speciál čistič na krbové vložky a kamna, 500 ml
Kód: 48447
Kód dod.: 11280031
EAN: 8594825002025
93%
129.90 Kč
259.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Mefisto Speciál, přípravek na odstraňování sazí a mastných nečistot z povrchu skel dvířek krbových kamen, prosklených vložek krbů a grilů.
Spokar Ergo 81265 plochý štětec, č. 3
Spokar®
Spokar Ergo 81265 plochý štětec, č. 3
Kód: 2503639
Kód dod.: 522116
EAN: 8593534841949
 
149 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro všechny druhy nátěrových hmot. Plastové držadlo pootočené vůči hlavě štětce pro lepší uchopení, zakončení držadla ve formě špachtle.
Silan aviváž Fresh Sky 40 praní, 880 ml
Henkel Silan
Silan aviváž Fresh Sky 40 praní, 880 ml
Kód: 2404528
Kód dod.: 775162
EAN: 9000101581195
 
74.90 Kč
1.87Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Koncentrovaný avivážní prostředek na textilie. Dodává prádlu neodolatelnou měkkost a jedinečnou vůni, která vydrží až 140 dní.
Duck WC blok Fresh Discs mango, 36 ml
Duck™
Duck WC blok Fresh Discs mango, 36 ml
Kód: 2507038
Kód dod.: 721024
EAN: 5000204369731
 
74.90 Kč
2 080.56Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC blok pro hygienickou čistotu a svěžest toalety.
Nivea Creme Soft pečující sprchový gel, 750 ml
Nivea®
Nivea Creme Soft pečující sprchový gel, 750 ml
Kód: 2505537
Kód dod.: 795251
EAN: 9005800218540
 
149.90 Kč
199.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Šetrný sprchový gel vaši kůži nevysuší. Zanechá ji naopak krásně hebkou a hydratovanou, aniž by narušil její přirozenou mikrobiální vrstvu. A to díky složení s mandlovým olejem.
Real Green Clean prostředek na mytí nádobí, 500 g
Zenit Real
Real Green Clean prostředek na mytí nádobí, 500 g
Kód: 2504627
Kód dod.: 735029
EAN: 8594004375711
 
49.90 Kč
99.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prostředek na nádobí se silnou odmašťující silou.
AKCE
Schauma Fresh It Up kondicionér ve spreji, 200 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma Fresh It Up kondicionér ve spreji, 200 ml
Kód: 2601153
Kód dod.: 855331
EAN: 9000101766769
 
84 Kč
420Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schauma Fresh It Up kondicionér ve spreji usnadňuje rozčesávání vlasů a zanechává je svěží.
WC NET Intense Ocean Fresh WC gel, 750 ml
Bolton - Wc Net®
WC NET Intense Ocean Fresh WC gel, 750 ml
Kód: 44195
Kód dod.: 717232
EAN: 8004050036738
60%
44.90 Kč
59.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Wc Net Intense gel čistí vaši toaletu, a kromě toho jí díky nové receptuře dodá příjemnou a dlouhotvající vůni.
AKCE
-14%Sleva
Alpa Luna Březová bylinná vlasová voda, 120 ml
ALPA® Luna
Alpa Luna Březová bylinná vlasová voda, 120 ml
Kód: 11485
Kód dod.: 856015
EAN: 85922150
96%
31.90 Kč
36.90 Kč
265.83Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinnými látkami březového extraktu jsou hlavně saponiny a silice, třísloviny, vitamin C a karoteny. Tyto látky působí příznivě na vlasovou pokožku a omezují nadměrné maštění vlasů
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.