cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Herbavera Měsíčková vazelína, 100 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Měsíčková vazelína, 100 ml
Kód: 2504761
Kód dod.: 821414
EAN: 8594009478462
 
69.90 Kč
70 Kč
699Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Měsíčková vazelína s betakarotenem je určená k důkladnému promaštění pokožky, obzvláště na ztvrdlá, rozpraskaná či suchá místa.
-9%Sleva
Versace Crystal Emerald tělové mléko pro ženy 200 ml
Versace
Versace Crystal Emerald tělové mléko pro ženy 200 ml
Kód: 2502599
Kód dod.: 530050
EAN: 8011003901708
 
845 Kč
929 Kč
4 225Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinově-ovocná vůně pro ženy byla uvedena na trh v roce 2025 Vůně Crystal Emerald od Versace před
AKCE
-6%Sleva
got2b Glued Brows & Edges Tinted barevný gel na obočí a "baby" vlásky 2 v 1 Hnědý 16ml
Henkel Schwarzkopf Got2b™
got2b Glued Brows & Edges Tinted barevný gel na obočí a "baby" vlásky 2 v 1 Hnědý 16ml
Kód: 2507175
Kód dod.: 981402
EAN: 9000101738360
 
174 Kč
184.90 Kč
1 160Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barevný gel 2 v 1 určený pro úpravu obočí i jemných baby vlásků podél vlasové linie.
-7%Sleva
Naturalis pěnivá koupel - Lotus Dream 1000 ml
Naturalis
Naturalis pěnivá koupel - Lotus Dream 1000 ml
Kód: 2508224
Kód dod.: 805013
EAN: 8596048012522
90%
64.90 Kč
69.90 Kč
64.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Naturalis osvěžující pěna do koupele, která jemně čistí pokožku a dodává pocit energie.
-10%Sleva
Nivea Q10 Extra výživné zpevňující tělové mléko s pumpičkou 400 ml
Nivea®
Nivea Q10 Extra výživné zpevňující tělové mléko s pumpičkou 400 ml
Kód: 2507791
Kód dod.: 810104
EAN: 9005800388304
 
314.90 Kč
349.90 Kč
787.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nivea Q10 Extra výživné zpevňující tělové mléko je speciálně vyvinuto pro zralou pokožku, která potřebuje intenzivní výživu a zpevnění.
Naturalis relaxační lázeň - Matcha Delight 1000 ml
Naturalis
Naturalis relaxační lázeň - Matcha Delight 1000 ml
Kód: 2508217
Kód dod.: 805017
EAN: 8596048012485
90%
64.90 Kč
64.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Naturalis relaxační lázeň Matcha Delight je přípravek do koupele s extraktem matcha, který osvěžuje pokožku, podporuje relaxaci a dodává pocit čistoty.
-7%Sleva
Naturalis pěnivá koupel - Eucalyptus Harmony 1000 ml
Naturalis
Naturalis pěnivá koupel - Eucalyptus Harmony 1000 ml
Kód: 2508868
Kód dod.: 805014
EAN: 8596048012515
90%
64.90 Kč
69.90 Kč
64.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Naturalis osvěžující pěna do koupele, která jemně čistí pokožku a dodává pocit energie.
CARPATHIA Herbarium tělové mléko šípková růže a urea 250 ml
Carpathia
CARPATHIA Herbarium tělové mléko šípková růže a urea 250 ml
Kód: 2601000
Kód dod.: 856928
EAN: 8586000085930
 
94.90 Kč
379.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tělové mléko s olejem z růže šípové a ureou rozmazlí a zvláční vaši pokožku od prvního momentu. Rychle se vstřebává, nezanechává pocit mastnoty a pokožka po něm zůstává hebká jako samet.
NIVEA tělový krém Repair & Care Urea 400 ml
Nivea®
NIVEA tělový krém Repair & Care Urea 400 ml
Kód: 2603141
Kód dod.: 808101
EAN: 9005800403533
 
229.90 Kč
574.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
NIVEA Repair & Care Urea 400 ml je intenzivně hydratační krém s ureou, glycerinem a provitamínem B5, který pečuje o suchou až velmi suchou a hrubou pokožku těla, rukou i obličeje a poskytuje jí hydrataci až na 72 hodin.
Soudal sanitární silikon neutrální, transparentní, 280 ml
Soudal
Soudal sanitární silikon neutrální, transparentní, 280 ml
Kód: 2502926
Kód dod.: 519173
EAN: 5411183030084
 
155 Kč
553.57Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čirý neutrální silikonový tmel bez octového zápachu pro těsnění spár v prostředí se zvýšenou vlhkostí nebo sanitárních místnostech.
AKCE
Nivea Care výživný krém, 200 ml
Nivea®
Nivea Care výživný krém, 200 ml
Kód: 1701092
Kód dod.: 821116
EAN: 42269823
90%
139.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte pokožce intenzivní výživu a hydrataci. Nikoli na pár minut, ale na celých 24 hodin. Unikátní složení se rychle vstřebává a přináší potěšení pro tělo i smysly - NIVEA Care Výživný krém, 200 ml.
Ceresit CS25 sanitární silikon, transparentní, 280 ml
Henkel Ceresit
Ceresit CS25 sanitární silikon, transparentní, 280 ml
Kód: 63076
Kód dod.: 519430
EAN: 8691451080400
100%
265 Kč
946.43Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určen pro vyplnění dilatačních a spojovacích spár mezi keramickými obklady a dlažbou v rozích nebo ve styku stěn, podlah a k usazování zařizovacích předmětů v sanitární oblasti.
-2%Sleva
Fenjal Classic parfémovaný deodorant fluid na dekolt a ramena pro ženy 100 ml
Fenjal®
Fenjal Classic parfémovaný deodorant fluid na dekolt a ramena pro ženy 100 ml
Kód: 27977
Kód dod.: FEN03212
EAN: 4013162018291
100%
269 Kč
275 Kč
2 690Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jedinečné složky vůně jako bergamot, pomeranč, růže, jasmín, pačuli a cedrové dřevo jsou jemně absor
Uniflex akrylátový tmel na sádrokarton, zdivo a dřevo, 800 g
Uniflex®
Uniflex akrylátový tmel na sádrokarton, zdivo a dřevo, 800 g
Kód: 2500647
Kód dod.: 511342
EAN: 8591235056853
 
105 Kč
131.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K drobným opravám zdiva, sádrokartónu a dřeva v interiéru i exteriéru. Tmelení středních a větších nerovností.
Uniflex akrylátový tmel na sádrokarton, zdivo a dřevo, 400 g
Uniflex®
Uniflex akrylátový tmel na sádrokarton, zdivo a dřevo, 400 g
Kód: 2500646
Kód dod.: 511340
EAN: 8591235056822
 
60.90 Kč
152.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K drobným opravám zdiva, sádrokartónu a dřeva v interiéru i exteriéru. Tmelení středních a větších nerovností.
Ceresit CS25 sanitární silikon, coal, 280 ml
Henkel Ceresit
Ceresit CS25 sanitární silikon, coal, 280 ml
Kód: 2506896
Kód dod.: 519459
EAN: 9000100978439
 
265 Kč
946.43Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určen pro vyplnění dilatačních a spojovacích spár mezi keramickými obklady a dlažbou v rozích nebo ve styku stěn, podlah a k usazování zařizovacích předmětů v sanitární oblasti.
Epolex Polyester 109 + iniciátor, polyesterová pryskyřice, 1 kg
Epolex
Epolex Polyester 109 + iniciátor, polyesterová pryskyřice, 1 kg
Kód: 2504854
Kód dod.: 502777
EAN: 8591235075090
 
355 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá se k výrobě technického laminátu, opravám laminovaných předmětů (např. lodí, sportovních potřeb, kapotáží, autodílů) a k výrobě deskových konglomerátů z přírodního a umělého kamene.
Ceys Kov oprava defektu syntetický kov, tmel, 40 ml + 40 g
Ceys®
Ceys Kov oprava defektu syntetický kov, tmel, 40 ml + 40 g
Kód: 2503189
Kód dod.: 502938
EAN: 8411519131048
 
265 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sváří za studena (hliník, měď), utěsňuje, spojuje a vyplňuje trhliny. Působí také jako ochranný film proti korozi. Je odolný kyselinám, detergentům a minerálům. Ani časem se nedrolí.
Het Ditmel S stěrkový tmel, 7 kg
Het
Het Ditmel S stěrkový tmel, 7 kg
Kód: 2503334
Kód dod.: 517112
EAN: 8594002535575
 
305 Kč
43.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Stěrkový tmel pro plošné nanášení v interiérech k velkoplošnému vyrovnávání stěn (omítek, zdiva, panelů, sádrokartonu apod.) v interiérech.
Paramo Lutex ATN asfaltový tmel k opravě starších střech, 9,6 kg
Paramo
Paramo Lutex ATN asfaltový tmel k opravě starších střech, 9,6 kg
Kód: 2502704
Kód dod.: 301127
EAN: 8595050311609
 
1 119 Kč
1 120 Kč
116.56Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K renovacím zestárlých nebo poškozených asfaltových hydroizolačních vrstev a skladeb, případně i v kombinaci s výztužnými vložkami. Používá se při teplotě nad 5 °C a sklonu do 10°.
Het akrylový tmel na sádrokarton, zdivo a omítky, 1,6 kg
Het
Het akrylový tmel na sádrokarton, zdivo a omítky, 1,6 kg
Kód: 2503219
Kód dod.: 511275
EAN: 8594002535063
 
211 Kč
131.88Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K plošnému vyrovnání stěn (omítek, zdiva, panelů, sádrokartonu apod.) v interiérech. Tmel se nedoporučuje ke spárování.
Uniflex štukový akrylový tmel, 800 g
Uniflex®
Uniflex štukový akrylový tmel, 800 g
Kód: 2504502
Kód dod.: 511358
EAN: 8591235057003
 
106 Kč
132.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na většinu povrchů na kov, ocel, kámen, beton, dřevo atd., přetíratelný, pro vnitřní i venkovní použití.
-3%Sleva
Lazurol akrylátový tmel na dřevo v tubě, ořech, 320 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo v tubě, ořech, 320 g
Kód: 2504890
Kód dod.: 511202
EAN: 8591235076523
 
89.90 Kč
92.90 Kč
280.94Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech. Brousitelný, vodou ředitelný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech.
PATTEX Náhradní aplikační špičky na kartuše, 5 ks
Henkel Pattex®
PATTEX Náhradní aplikační špičky na kartuše, 5 ks
Kód: 2506488
Kód dod.: 519983
EAN: 4015000421805
 
41.90 Kč
8.38Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sada náhradních aplikačních špiček je praktickým doplňkem pro každého, kdo pravidelně pracuje s tmelicími nebo lepicími materiály v kartuších.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.