cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
-7%Sleva
Naturalis pěnivá koupel - Lotus Dream 1000 ml
Naturalis
Naturalis pěnivá koupel - Lotus Dream 1000 ml
Kód: 2508224
Kód dod.: 805013
EAN: 8596048012522
90%
64.90 Kč
69.90 Kč
64.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Naturalis osvěžující pěna do koupele, která jemně čistí pokožku a dodává pocit energie.
-10%Sleva
Nivea Q10 Extra výživné zpevňující tělové mléko s pumpičkou 400 ml
Nivea®
Nivea Q10 Extra výživné zpevňující tělové mléko s pumpičkou 400 ml
Kód: 2507791
Kód dod.: 810104
EAN: 9005800388304
 
314.90 Kč
349.90 Kč
787.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nivea Q10 Extra výživné zpevňující tělové mléko je speciálně vyvinuto pro zralou pokožku, která potřebuje intenzivní výživu a zpevnění.
CARPATHIA Herbarium tělové mléko šípková růže a urea 250 ml
Carpathia
CARPATHIA Herbarium tělové mléko šípková růže a urea 250 ml
Kód: 2601000
Kód dod.: 856928
EAN: 8586000085930
 
94.90 Kč
379.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tělové mléko s olejem z růže šípové a ureou rozmazlí a zvláční vaši pokožku od prvního momentu. Rychle se vstřebává, nezanechává pocit mastnoty a pokožka po něm zůstává hebká jako samet.
NIVEA tělový krém Repair & Care Urea 400 ml
Nivea®
NIVEA tělový krém Repair & Care Urea 400 ml
Kód: 2603141
Kód dod.: 808101
EAN: 9005800403533
 
229.90 Kč
574.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
NIVEA Repair & Care Urea 400 ml je intenzivně hydratační krém s ureou, glycerinem a provitamínem B5, který pečuje o suchou až velmi suchou a hrubou pokožku těla, rukou i obličeje a poskytuje jí hydrataci až na 72 hodin.
Lactovit tělové mléko lacto oil, 400 ml
Lactovit
Lactovit tělové mléko lacto oil, 400 ml
Kód: 2603308
Kód dod.: 810567
EAN: 8411135011557
 
149.90 Kč
374.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lactovit Lacto Oil je vyživující tělové mléko s mandlovým olejem, které poskytuje intenzivní péči suché pokožce a zanechává ji hebkou a příjemně vláčnou.
Soudal sanitární silikon neutrální, transparentní, 280 ml
Soudal
Soudal sanitární silikon neutrální, transparentní, 280 ml
Kód: 2502926
Kód dod.: 519173
EAN: 5411183030084
 
155 Kč
553.57Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čirý neutrální silikonový tmel bez octového zápachu pro těsnění spár v prostředí se zvýšenou vlhkostí nebo sanitárních místnostech.
Nivea Care výživný krém, 200 ml
Nivea®
Nivea Care výživný krém, 200 ml
Kód: 1701092
Kód dod.: 80131
EAN: 42269823
90%
189.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte pokožce intenzivní výživu a hydrataci. Nikoli na pár minut, ale na celých 24 hodin. Unikátní složení se rychle vstřebává a přináší potěšení pro tělo i smysly - NIVEA Care Výživný krém, 200 ml.
Luna zvláčňující krém s konopným olejem a panthenolem, 200 ml
Luna Natural
Luna zvláčňující krém s konopným olejem a panthenolem, 200 ml
Kód: 80083
 
EAN: 8594045541359
100%
44.90 Kč
224.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krém je vhodný ke každodennímu ošetření suché pokožky celého těla nebo namáhané pokožky rukou.
Nivea Care výživný krém, 50 ml
Nivea®
Nivea Care výživný krém, 50 ml
Kód: 1701090
 
EAN: 42333388
100%
79.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte pokožce intenzívní výživu a hydrataci. Nikoli na pár minut, ale na celých 24 hodin. Unikátní složení se rychle vstřebává a přináší potěšení pro tělo i smysly - NIVEA Care Výživný krém, 50 ml.
AKCE
-5%Sleva
Uniflex akrylátový tmel na sádrokarton, zdivo a dřevo, 800 g
Uniflex®
Uniflex akrylátový tmel na sádrokarton, zdivo a dřevo, 800 g
Kód: 2500647
Kód dod.: 511342
EAN: 8591235056853
 
99.90 Kč
105 Kč
124.88Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K drobným opravám zdiva, sádrokartónu a dřeva v interiéru i exteriéru. Tmelení středních a větších nerovností.
AKCE
-5%Sleva
Uniflex akrylátový tmel na sádrokarton, zdivo a dřevo, 400 g
Uniflex®
Uniflex akrylátový tmel na sádrokarton, zdivo a dřevo, 400 g
Kód: 2500646
Kód dod.: 511340
EAN: 8591235056822
 
57.90 Kč
60.90 Kč
144.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K drobným opravám zdiva, sádrokartónu a dřeva v interiéru i exteriéru. Tmelení středních a větších nerovností.
Ceresit CS25 sanitární silikon, transparentní, 280 ml
Henkel Ceresit
Ceresit CS25 sanitární silikon, transparentní, 280 ml
Kód: 63076
Kód dod.: 16300
EAN: 8691451080400
100%
265 Kč
946.43Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určen pro vyplnění dilatačních a spojovacích spár mezi keramickými obklady a dlažbou v rozích nebo ve styku stěn, podlah a k usazování zařizovacích předmětů v sanitární oblasti.
Ceys Kov oprava defektu syntetický kov, tmel, 40 ml + 40 g
Ceys®
Ceys Kov oprava defektu syntetický kov, tmel, 40 ml + 40 g
Kód: 2503189
Kód dod.: 502938
EAN: 8411519131048
 
265 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sváří za studena (hliník, měď), utěsňuje, spojuje a vyplňuje trhliny. Působí také jako ochranný film proti korozi. Je odolný kyselinám, detergentům a minerálům. Ani časem se nedrolí.
Het Ditmel S stěrkový tmel, 7 kg
Het
Het Ditmel S stěrkový tmel, 7 kg
Kód: 2503334
Kód dod.: 517112
EAN: 8594002535575
 
305 Kč
43.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Stěrkový tmel pro plošné nanášení v interiérech k velkoplošnému vyrovnávání stěn (omítek, zdiva, panelů, sádrokartonu apod.) v interiérech.
Paramo Lutex ATN asfaltový tmel k opravě starších střech, 9,6 kg
Paramo
Paramo Lutex ATN asfaltový tmel k opravě starších střech, 9,6 kg
Kód: 2502704
Kód dod.: 301127
EAN: 8595050311609
 
1 119 Kč
1 120 Kč
116.56Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K renovacím zestárlých nebo poškozených asfaltových hydroizolačních vrstev a skladeb, případně i v kombinaci s výztužnými vložkami. Používá se při teplotě nad 5 °C a sklonu do 10°.
Het akrylový tmel na sádrokarton, zdivo a omítky, 1,6 kg
Het
Het akrylový tmel na sádrokarton, zdivo a omítky, 1,6 kg
Kód: 2503219
Kód dod.: 511275
EAN: 8594002535063
 
211 Kč
131.88Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K plošnému vyrovnání stěn (omítek, zdiva, panelů, sádrokartonu apod.) v interiérech. Tmel se nedoporučuje ke spárování.
Uniflex štukový akrylový tmel, 800 g
Uniflex®
Uniflex štukový akrylový tmel, 800 g
Kód: 2504502
Kód dod.: 511358
EAN: 8591235057003
 
106 Kč
132.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na většinu povrchů na kov, ocel, kámen, beton, dřevo atd., přetíratelný, pro vnitřní i venkovní použití.
-3%Sleva
Lazurol akrylátový tmel na dřevo v tubě, ořech, 320 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo v tubě, ořech, 320 g
Kód: 2504890
Kód dod.: 511202
EAN: 8591235076523
 
89.90 Kč
92.90 Kč
280.94Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech. Brousitelný, vodou ředitelný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech.
PATTEX Náhradní aplikační špičky na kartuše, 5 ks
Henkel Pattex®
PATTEX Náhradní aplikační špičky na kartuše, 5 ks
Kód: 2506488
Kód dod.: 519983
EAN: 4015000421805
 
41.90 Kč
8.38Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sada náhradních aplikačních špiček je praktickým doplňkem pro každého, kdo pravidelně pracuje s tmelicími nebo lepicími materiály v kartuších.
Soudal sanitární silikon, bílý, 280 ml
Soudal
Soudal sanitární silikon, bílý, 280 ml
Kód: 2502920
Kód dod.: 519140
EAN: 5411183005099
 
139 Kč
496.43Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bílý sanitární acetátový silikonový tmel určený k těsnění spár vystavených zvýšenému působení vlhkosti v prostorách jako jsou koupelny, toalety, kuchyně apod.
-3%Sleva
Lazurol akrylátový tmel na dřevo v tubě, smrk, 320 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo v tubě, smrk, 320 g
Kód: 2504887
Kód dod.: 511193
EAN: 8591235076431
 
89.90 Kč
92.90 Kč
280.94Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech. Brousitelný, vodou ředitelný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech.
Uniflex PES-TMEL dřevo, tmel na dřevo, světlé dřevo, 500 g
Uniflex®
Uniflex PES-TMEL dřevo, tmel na dřevo, světlé dřevo, 500 g
Kód: 2504769
Kód dod.: 512247
EAN: 8591235072754
 
236 Kč
472Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tmel či lepidlo určené na tmelení středních a větších nerovností, vynikající přilnavost na většině povrchů, především na kov, ocel, kámen, beton, dřevo atd., přetíratelný, pro vnitřní i venkovní použití.​
Ceresit CS25 sanitární silikon, toffi, 280 ml
Henkel Ceresit
Ceresit CS25 sanitární silikon, toffi, 280 ml
Kód: 2507962
Kód dod.: 519451
EAN: 4015000414340
 
265 Kč
946.43Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určen pro vyplnění dilatačních a spojovacích spár mezi keramickými obklady a dlažbou v rozích nebo ve styku stěn, podlah a k usazování zařizovacích předmětů v sanitární oblasti.
AKCE
Soudal střešní bitumenový tmel, černý, 300 ml
Soudal
Soudal střešní bitumenový tmel, černý, 300 ml
Kód: 2502922
Kód dod.: 519156
EAN: 5411183006164
 
84.90 Kč
283Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bitumenový tmel ideální pro těsnění a opravy na střechách. Vhodný pro těsnění spojů nebo opravy trhlin asfaltových střešních krytin, tmelení spojů mezi odvodňovacími a střešními prvky.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.