cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
BIO BIONE KERATIN + KOFEIN Regenerační kondicionér 260 ml
BC Bione Cosmetics
BIO BIONE KERATIN + KOFEIN Regenerační kondicionér 260 ml
Kód: 2508546
Kód dod.: 855650
EAN: 8595061610593
 
89.90 Kč
345.77Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Regenerační kondicionér KERATIN + KOFEIN uhladí a posílí oslabené vlasy, usnadní rozčesávání a dodá jim pružnost i zdravý lesk.
-11%Sleva
Nivea Soft Svěží hydratační krém s UV ochranou SPF15 100ml
Nivea®
Nivea Soft Svěží hydratační krém s UV ochranou SPF15 100ml
Kód: 2508689
Kód dod.: 821104
EAN: 9005800388274
 
129.90 Kč
145.90 Kč
1 299Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Užijte si osvěžující lehké složení Nivea Soft denního krému s SPF 15 pro zdravou, sjednocenou a zářící pokožku.
BIO BIONE Cannabis Bylinný balzám Arnika 300 ml
BC Bione Cosmetics
BIO BIONE Cannabis Bylinný balzám Arnika 300 ml
Kód: 2509011
Kód dod.: 812090
EAN: 8595061611859
100%
94.90 Kč
316.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bylinný balzám BIO BIONE Cannabis Arnika je přírodní emulgel s konopím a arnikou, který při masáži přináší uvolnění svalům, kloubům a pocitu těžkých nohou.
AKCE
-2%Sleva
Green Pharmacy Kopřiva a Lopuch kondicionér pro normální vlasy 350 ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy Kopřiva a Lopuch kondicionér pro normální vlasy 350 ml
Kód: 2507526
Kód dod.: 845736
EAN: 4823015934568
 
49 Kč
49.90 Kč
163.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kondicionér Green Pharmacy Kopřiva a Lopuch je určen pro normální vlasy a poskytuje jim jemnou péči a ochranu.
Herbavera kostivalová mast s konopím a mátou, 200 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera kostivalová mast s konopím a mátou, 200 ml
Kód: 2507726
Kód dod.: 812055
EAN: 8594009476932
 
79.90 Kč
399.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro masáž těla, kloubů, šlach, svalů i zad.
-6%Sleva
Herbavera kofeinové tonikum na podporu růstu vlasů, 300 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera kofeinové tonikum na podporu růstu vlasů, 300 ml
Kód: 2507077
Kód dod.: 845025
EAN: 8594009470756
 
84.90 Kč
89.90 Kč
283Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Herbavera kofeinové tonikum na podporu růstu vlasů je určeno pro péči o vlasovou pokožku. Pomáhá doplnit každodenní péči o vlasy.
-10%Sleva
Nivea Niacinamide Lenght Wonder maska na vlasy 200 ml
Nivea®
Nivea Niacinamide Lenght Wonder maska na vlasy 200 ml
Kód: 2508882
Kód dod.: 855618
EAN: 9005800392790
 
129.90 Kč
144.90 Kč
649.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
NIVEA Niacinamide Length Wonder maska na vlasy je intenzivní péče speciálně vyvinutá pro dlouhé vlasy. Díky obsahu niacinamidu a bambuckého másla posiluje vlasy, zpevňuje je a chrání před lámáním.
CARPATHIA Herbarium regenerační kondicionér na suché, poškozené a oslabené vlasy 250 ml
Carpathia
CARPATHIA Herbarium regenerační kondicionér na suché, poškozené a oslabené vlasy 250 ml
Kód: 2507088
Kód dod.: 856926
EAN: 8586000083868
 
94.90 Kč
379.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Regenerační kondicionér na poškozené a oslabené vlasy s olejem z pšeničných klíčků.
Gliss Scalp Balance SPF sprej na pokožku hlavy, 100 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss Scalp Balance SPF sprej na pokožku hlavy, 100 ml
Kód: 2601149
Kód dod.: 855310
EAN: 9000101771824
 
199.90 Kč
1 999Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gliss Scalp Balance SPF sprej na pokožku hlavy pomáhá chránit pokožku hlavy před slunečním zářením. Praktická forma spreje umožňuje snadnou aplikaci.
-8%Sleva
Gliss Scalp Balance čisticí sérum na pokožku hlavy, 100 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss Scalp Balance čisticí sérum na pokožku hlavy, 100 ml
Kód: 2601148
Kód dod.: 855309
EAN: 9000101771800
 
199.90 Kč
216.90 Kč
1 999Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gliss čisticí sérum Scalp Balance nabízí intenzivní péči o mastnou pokožku hlavy s panthenolem a 2% komplexem pro regulaci mazu. Sérum cíleně redukuje nadměrnou produkci kožního mazu a pomáhá udržet vlasy svěží.
Dixi březová vlasová voda na suché vlasy, 100 ml
Dixi
Dixi březová vlasová voda na suché vlasy, 100 ml
Kód: 2601398
Kód dod.: 856033
EAN: 8586000089709
 
39.90 Kč
399Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vaše vlasy jsou vyživovány a zároveň jsou také přirozeně hydratované, mají zdravější vzhled a pevnější strukturu. Vyživuje vlasy přímo od kořínků.
Dixi vlasová voda proti vypadávání vlasů 100 ml
Dixi
Dixi vlasová voda proti vypadávání vlasů 100 ml
Kód: 2601383
Kód dod.: 856031
EAN: 8586000089679
 
39.90 Kč
399Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
DIXI vlasová voda proti vypadávání vlasů je pečující vlasové tonikum, které pomáhá posilovat vlasové kořínky a podporuje zdravý růst vlasů.
Ceresit CS25 sanitární silikon, transparentní, 280 ml
Henkel Ceresit
Ceresit CS25 sanitární silikon, transparentní, 280 ml
Kód: 63076
Kód dod.: 519430
EAN: 8691451080400
100%
265 Kč
946.43Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určen pro vyplnění dilatačních a spojovacích spár mezi keramickými obklady a dlažbou v rozích nebo ve styku stěn, podlah a k usazování zařizovacích předmětů v sanitární oblasti.
AKCE
-5%Sleva
Uniflex akrylátový tmel na sádrokarton, zdivo a dřevo, 800 g
Uniflex®
Uniflex akrylátový tmel na sádrokarton, zdivo a dřevo, 800 g
Kód: 2500647
Kód dod.: 511342
EAN: 8591235056853
 
99.90 Kč
105 Kč
124.88Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K drobným opravám zdiva, sádrokartónu a dřeva v interiéru i exteriéru. Tmelení středních a větších nerovností.
AKCE
-5%Sleva
Uniflex akrylátový tmel na sádrokarton, zdivo a dřevo, 400 g
Uniflex®
Uniflex akrylátový tmel na sádrokarton, zdivo a dřevo, 400 g
Kód: 2500646
Kód dod.: 511340
EAN: 8591235056822
 
57.90 Kč
60.90 Kč
144.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K drobným opravám zdiva, sádrokartónu a dřeva v interiéru i exteriéru. Tmelení středních a větších nerovností.
AKCE
Soudal střešní bitumenový tmel, černý, 300 ml
Soudal
Soudal střešní bitumenový tmel, černý, 300 ml
Kód: 2502922
Kód dod.: 519156
EAN: 5411183006164
 
84.90 Kč
283Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bitumenový tmel ideální pro těsnění a opravy na střechách. Vhodný pro těsnění spojů nebo opravy trhlin asfaltových střešních krytin, tmelení spojů mezi odvodňovacími a střešními prvky.
AKCE
-10%Sleva
Ceys Total Tech voděodolné lepidlo a tmel, bílý, 125 g
Ceys®
Ceys Total Tech voděodolné lepidlo a tmel, bílý, 125 g
Kód: 2504449
Kód dod.: 502988
EAN: 8411519772326
 
149 Kč
165 Kč
1 192Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zvládne všechno. Vysoce mnohostranný jednosložkový hybridní tmel. Vykazuje vyšší přilnavost než polyuretan v kombinaci s pružností a těsností silikonu. Lepí, tmelí a opravuje všechny typy materiálů v interiéru i exteriéru, a to i pod vodou.
Uniflex kamnářský tmel, žáruvzdorný tmel, 1,8 kg
Uniflex®
Uniflex kamnářský tmel, žáruvzdorný tmel, 1,8 kg
Kód: 2504840
Kód dod.: 442114
EAN: 8591235074222
 
169 Kč
93.89Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Uniflex, kamnářský tmel, žáruvzdorný tmel určen pro opravy a těsnění rýh, prasklin a mezer v krbech, pecích a komínech.
Den Braven odstraňovač silikonu, 100 ml
Den Braven
Den Braven odstraňovač silikonu, 100 ml
Kód: 2503053
Kód dod.: 518725
EAN: 8595100105134
 
182 Kč
1 820Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro odstranění vytvrzeného silikonu ze zdiva, dřeva, keramiky, kamene, betonu, skla, kovů, plastů apod. Jednoduchá
Uniflex PES-TMEL dřevo, tmel na dřevo, světlé dřevo, 200 g
Uniflex®
Uniflex PES-TMEL dřevo, tmel na dřevo, světlé dřevo, 200 g
Kód: 2504768
Kód dod.: 512245
EAN: 8591235072747
 
165 Kč
825Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tmel či lepidlo určené na tmelení středních a větších nerovností, vynikající přilnavost na většině povrchů, především na kov, ocel, kámen, beton, dřevo atd., přetíratelný, pro vnitřní i venkovní použití.​
Ceresit Silikon Shark - škrabka na odstranění silikonu 1ks
Henkel Ceresit
Ceresit Silikon Shark - škrabka na odstranění silikonu 1ks
Kód: 2506486
Kód dod.: 519994
EAN: 9000100210690
 
73.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
S CERESIT Silikon Shark získáte spolehlivého pomocníka pro údržbu a renovaci silikonových spojů, který vám usnadní práci a zajistí profesionální výsledky.
Het šlehaný lehčený tmel, 250 ml
Het
Het šlehaný lehčený tmel, 250 ml
Kód: 2503961
Kód dod.: 511330
EAN: 8594002539238
 
112 Kč
448Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální extra lehká vyplňovací hmota k tmelení spár, prasklin a vyrovnávání podkladů (minerální a sádrové omítky, betonové panely, zdivo, sádrokarton) v interiéru i exteriéru, lokální opravy děr, vyplňování a zarovnávání přímých i úhlových spár
Polykar Nový Rapid univerzální dvousložkový tmel, 1 kg
Polykar
Polykar Nový Rapid univerzální dvousložkový tmel, 1 kg
Kód: 2503548
Kód dod.: 512304
EAN: 8594007010572
 
409 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro tmelení středních a větších nerovností. Určený pro běžný podklad včetně litiny, hliníku, zinku a sklolaminátu. Dobře aplikovatelný a lehce brousitelný, bez pórů, použitelný i na vyrovnávání nerovností dřeva (tvrdší druhy), laminátu, betonu apod.
Uniflex PES-TMEL dřevo, tmel na dřevo, bílý, 200 g
Uniflex®
Uniflex PES-TMEL dřevo, tmel na dřevo, bílý, 200 g
Kód: 2504553
Kód dod.: 512240
EAN: 8591235062861
 
172 Kč
860Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tmel či lepidlo určené na tmelení středních a větších nerovností, vynikající přilnavost na většině povrchů, především na kov, ocel, kámen, beton, dřevo atd., přetíratelný, pro vnitřní i venkovní použití.​
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.