cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
SAVO prací gel univerzální, 100 praní, 5 l
Savo®
SAVO prací gel univerzální, 100 praní, 5 l
Kód: 2601517
Kód dod.: 724127
EAN: 8720181261893
 
554.90 Kč
5.55Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální prací gel na barevné i bílé prádlo se postará o účinné odstranění odolných skvrn a zápachů. Zanechá prádlo hygienicky čisté s vůní květů, jablka a melounu.
Signal zubní pasta Nature Elements Integral 8 Baking soda, 75 ml
Signal
Signal zubní pasta Nature Elements Integral 8 Baking soda, 75 ml
Kód: 2105035
Kód dod.: 885011
EAN: 8710604781879
 
64.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta obohacen jedlou sodou, rozmarýnem a mátou. Poskytuje hloubkové čištění a zvyšuje přirozenou svěžest dechu.
Colgate zubní pasta Max Fresh Fruit Fusion Zesty Lime, 75 ml
Colgate®
Colgate zubní pasta Max Fresh Fruit Fusion Zesty Lime, 75 ml
Kód: 2600976
Kód dod.: 885191
EAN: 8850006952726
 
74.90 Kč
998.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta s Ultrafreeze technologií nabízí senzační kombinaci šťavnatých citrusů, která probudí vaše smysly a dodá vám svěží dech
AKCE
-3%Sleva
Sensodyne Advanced White Enamel Defence zubní pasta pro citlivé zuby, 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Advanced White Enamel Defence zubní pasta pro citlivé zuby, 75 ml
Kód: 2601449
Kód dod.: 885405
EAN: 5054563287502
 
126 Kč
129.90 Kč
1 680Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sensodyne Advanced White Enamel Defence zubní pasta je určena pro citlivé zuby a pomáhá podpořit bělejší vzhled zubů.
AKCE
-18%Sleva
Well Done Fine Color prací ubrousky proti odbarvení, 12 ks
Well Done
Well Done Fine Color prací ubrousky proti odbarvení, 12 ks
Kód: 1702386
Kód dod.: 772024
EAN: 5998466112342
100%
44.90 Kč
54.90 Kč
3.74Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací ubrousky Fine color jsou určené ke spolehlivé ochraně původní barvy oblečení během praní a zabraňují přenosu barviva mezi oděvy.
K2R Colour Catcher prací ubrousky proti obarvení prádla, 40 ks
Henkel K2r®
K2R Colour Catcher prací ubrousky proti obarvení prádla, 40 ks
Kód: 2304833
Kód dod.: 772055
EAN: 9000101548211
100%
159.90 Kč
4Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ubrousky Colour Catcher poskytují 100% ochranu proti nehodám s obarvením. Fungují jako magnet, který zachytává částečky uvolněné barvy z vody a tím zabraňují obarvení.
AKCE
-11%Sleva
Sunsilk maska pro hladké vlasy Liscio Perfetto 1 Minute Wow, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk maska pro hladké vlasy Liscio Perfetto 1 Minute Wow, 180 ml
Kód: 2501578
Kód dod.: 794655
EAN: 8717163720165
 
79.90 Kč
89.90 Kč
443.89Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro rovné vlasy, bez krepatění. S arganovým olejem.
AKCE
-11%Sleva
Sunsilk maska pro suché vlasy Morbidi E Luminosi 1 Minute Wow, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk maska pro suché vlasy Morbidi E Luminosi 1 Minute Wow, 180 ml
Kód: 2501577
Kód dod.: 794658
EAN: 8000770400255
 
79.90 Kč
89.90 Kč
443.89Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ideální pro suché a unavené vlasy! Receptura s avokádovým olejem a Aloe Vera je ideální pro suché a unavené vlasy.
AKCE
-2%Sleva
Fiorillo Lana prací gel na vlnu a hedvábí, 42 praní, 2,5 l
Fiorillo
Fiorillo Lana prací gel na vlnu a hedvábí, 42 praní, 2,5 l
Kód: 2303179
Kód dod.: 763023
EAN: 8017412000926
 
122 Kč
124.90 Kč
2.9Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel s péčí o vlnu, hedvábí a jemné tkaniny. Má změkčující účinek, zabraňuje plstnatění, chrání a prodlužuje životnost vláken. Účinný již ve studené vodě nebo vlažné při teplotě 30 °C.
-2%Sleva
Signal zubní pasta Nature Elements Integral 8 Baking soda, 75 ml
Signal
Signal zubní pasta Nature Elements Integral 8 Baking soda, 75 ml
Kód: 2208094
Kód dod.: 885011
EAN: 8710604781879
 
64.90 Kč
66 Kč
865.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta obohacen jedlou sodou, rozmarýnem a mátou. Poskytuje hloubkové čištění a zvyšuje přirozenou svěžest dechu.
AKCE
-3%Sleva
Sensodyne Kompletní ochrana Cool Mint zubní pasta pro citlivé zuby, 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Kompletní ochrana Cool Mint zubní pasta pro citlivé zuby, 75 ml
Kód: 2601450
Kód dod.: 885406
EAN: 5054563245427
 
126 Kč
129.90 Kč
1 680Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sensodyne Kompletní ochrana zubní pasta je určena pro citlivé zuby a každodenní péči.
AKCE
-11%Sleva
Sunsilk maska pro lesklé vlasy Scintille Di Luce 1 Minute Wow, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk maska pro lesklé vlasy Scintille Di Luce 1 Minute Wow, 180 ml
Kód: 2501579
Kód dod.: 794656
EAN: 8717163720172
100%
79.90 Kč
89.90 Kč
443.89Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Receptura s komplexem Shine je ideální pro matné a poškozené vlasy, eliminuje viditelné poškození a poskytuje extra lesklé vlasy bez krepatění každý den.
AKCE
-7%Sleva
Waschkönig prací gel Color, 166 dávek, 5 l
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig prací gel Color, 166 dávek, 5 l
Kód: 2501642
Kód dod.: 761229
EAN: 4260418934618
 
199.90 Kč
214.90 Kč
1.2Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Waschkönig Color je prací gel pro barevné prádlo s formulí pro odstranění nečistot a skvrn již od 20 °C při zachování barev. Účinně odstraňuje odolné skvrn z tkanin při nízkých teplotách, chrání je před poškozením a zanechá příjemnou vůni.
AKCE
-33%Sleva
Waschkönig prací gel Color 110 dávek, 3,305 l
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig prací gel Color 110 dávek, 3,305 l
Kód: 2300279
Kód dod.: 761302
EAN: 4260418930429
97%
99.90 Kč
149.90 Kč
0.91Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Waschkönig Color je prací gel pro barevné prádlo s formulí pro odstranění nečistot a skvrn již od 20 °C při zachování barev.
AKCE
-33%Sleva
Waschkönig prací gel na černé prádlo Black, 110 praní, 3,305 l
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig prací gel na černé prádlo Black, 110 praní, 3,305 l
Kód: 2304020
Kód dod.: 761303
EAN: 4260418930412
 
99.90 Kč
149.90 Kč
0.91Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Waschkönig Black je prací gel na černé a tmavé prádlo s formulí pro odstranění nečistot a skvrn již od 20 °C.
Gallus prací gel Color, 57 dávek, 2 l
Gallus
Gallus prací gel Color, 57 dávek, 2 l
Kód: 2501517
Kód dod.: 759280
EAN: 4251415301329
 
119.90 Kč
2.1Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní prací gel za dobrou cenu. Spolehlivě odstraňuje skvrny při zachování intenzivních barev vašeho prádla, stejně jako jejich hebkosti.
Gallus prací gel White, 57 dávek, 2 l
Gallus
Gallus prací gel White, 57 dávek, 2 l
Kód: 2501519
Kód dod.: 759277
EAN: 4251415301343
 
119.90 Kč
2.1Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní prací gel za dobrou cenu. Spolehlivě odstraňuje skvrny při zachování intenzivních bílých barev vašeho prádla, stejně jako jejich hebkosti.
Gallus prací gel Sport, 57 dávek, 2 l
Gallus
Gallus prací gel Sport, 57 dávek, 2 l
Kód: 2501518
Kód dod.: 759282
EAN: 4251415301602
 
119.90 Kč
2.1Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní prací gel za dobrou cenu. Je speciálně navržen pro spocené sportovní prádlo, kdy dokáže v kratším čase vyprat prádlo intenzivněji a zbavit ho zápachu.
Gallus prací gel Color, 100 dávek, 4 l
Gallus
Gallus prací gel Color, 100 dávek, 4 l
Kód: 2501507
Kód dod.: 759275
EAN: 4251415300186
 
169.90 Kč
1.7Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní prací gel za dobrou cenu. Spolehlivě odstraňuje skvrny při zachování intenzivních barev vašeho prádla, stejně jako jejich hebkosti.
Dalli prací gel Color 20 dávek, 1,1 l
Dalli
Dalli prací gel Color 20 dávek, 1,1 l
Kód: 2501653
Kód dod.: 759303
EAN: 4012400524242
 
114.90 Kč
5.75Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Objevte praktické a účinné řešení pro vaše běžné praní s Dalli pracím gelem!
Gallus prací gel Color, 112 dávek, 4,05 l
Gallus
Gallus prací gel Color, 112 dávek, 4,05 l
Kód: 2501679
Kód dod.: 759284
EAN: 4251415302012
100%
189.90 Kč
1.7Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní prací gel za dobrou cenu. Spolehlivě odstraňuje skvrny při zachování intenzivních barev vašeho prádla, stejně jako jejich hebkosti.
Gallus prací gel Universal, 57 dávek, 2 l
Gallus
Gallus prací gel Universal, 57 dávek, 2 l
Kód: 2501683
Kód dod.: 759278
EAN: 4251415301312
 
119.90 Kč
2.1Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní prací gel za dobrou cenu. Spolehlivě odstraňuje skvrny při zachování intenzivních barev vašeho prádla, stejně jako jejich hebkosti.
Gallus prací gel White, 100 dávek, 4 l
Gallus
Gallus prací gel White, 100 dávek, 4 l
Kód: 2501508
Kód dod.: 759273
EAN: 4251415300568
 
169.90 Kč
1.7Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní prací gel za dobrou cenu. Spolehlivě odstraňuje skvrny při zachování intenzivních barev vašeho prádla, stejně jako jejich hebkosti.
Waschkönig prací gel Universal, 166 dávek, 5 l
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig prací gel Universal, 166 dávek, 5 l
Kód: 2501643
Kód dod.: 761227
EAN: 4260418934601
 
214.90 Kč
1.29Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Waschkönig Universal je prací gel pro bílé a stálobarevné prádlo s formulí pro odstranění nečistot a skvrn již od 20 °C při zachování barev.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.