cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-8%Sleva
Bonux Color Pure Magnolia prací gel, 72 praní, 3,6 l
Bonux
Bonux Color Pure Magnolia prací gel, 72 praní, 3,6 l
Kód: 2601303
Kód dod.: 765284
EAN: 4061746508867
100%
247 Kč
269.90 Kč
3.43Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bonux Color Pure Magnolia prací gel je určen pro praní barevného prádla a zanechává příjemnou vůni.
Persil prací kapsle Discs 4v1 Universal 22 dávek
Henkel Persil
Persil prací kapsle Discs 4v1 Universal 22 dávek
Kód: 2501115
Kód dod.: 759351
EAN: 9000101829303
 
289.90 Kč
13.18Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Persil Deep Clean 4v1 Discs Universal - Zažijte hloubkově čisté prádlo a hygienicky svěží pračku díky jedinečnému složení Persil.
AKCE
-5%Sleva
Green Pharmacy Heřmánek maska pro barvené vlasy 300 ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy Heřmánek maska pro barvené vlasy 300 ml
Kód: 2508587
Kód dod.: 845739
EAN: 4823015934575
 
57 Kč
59.90 Kč
190Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Maska Green Pharmacy Heřmánek je určena pro péči o barvené vlasy, které potřebují extra ochranu a regeneraci.
AKCE
-16%Sleva
Parodontax Ultra Clean zubní pasta 75ml
Parodontax®
Parodontax Ultra Clean zubní pasta 75ml
Kód: 94964
Kód dod.: 885274
EAN: 5054563227720
 
83.90 Kč
99.90 Kč
1 118.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Parodontax Ultra Clean - Zastavte krvácení dásní. Posilte zuby. Pocit ultra čistoty.
REX prací kapsle Aromatherapy Lotus Universal 36 praní, 432g
Henkel Rex
REX prací kapsle Aromatherapy Lotus Universal 36 praní, 432g
Kód: 2403029
Kód dod.: 765416
EAN: 9000101802818
 
289.90 Kč
8.05Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kapsle na praní s esenciálními oleji jsou předdávkované na barevné a tmavé prádlo, který kombinuje sílu tří benefitů v jedné kapsli pro hygienickou čistotu.
REX prací kapsle Aromatherapy Orchid Color 44 praní, 528g
Henkel Rex
REX prací kapsle Aromatherapy Orchid Color 44 praní, 528g
Kód: 2404522
Kód dod.: 765407
EAN: 9000101802313
 
329.90 Kč
331 Kč
7.5Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kapsle na praní s esenciálními oleji jsou předdávkované na barevné a tmavé prádlo, který kombinuje sílu tří benefitů v jedné kapsli pro hygienickou čistotu.
Domestos WC čistič Extended Power Lavander, 750 ml
Domestos
Domestos WC čistič Extended Power Lavander, 750 ml
Kód: 2001937
Kód dod.: 717095
EAN: 8717163760208
98%
49.90 Kč
66.53Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekutý dezinfekční a čisticí přípravek na toalety.
Schwarzkopf Gliss vyživující maska 4v1 pro lámavé a poškozené vlasy, 400 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Schwarzkopf Gliss vyživující maska 4v1 pro lámavé a poškozené vlasy, 400 ml
Kód: 2505953
Kód dod.: 855292
EAN: 9000101726053
 
169.90 Kč
424.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vlasová maska pro poškozené vlasy kombinuje systém HAPTIQ a marulový olej pro hloubkovou regeneraci a lesk vlasů.
AKCE
-1%Sleva
Dr. Beckmann prací ubrousky Magic Leaves Intense Fresh Universal, 20 ks
Dr. Beckmann®
Dr. Beckmann prací ubrousky Magic Leaves Intense Fresh Universal, 20 ks
Kód: 2501381
Kód dod.: 761217
EAN: 4008455584713
 
164 Kč
164.90 Kč
8.2Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací ubrousky k zachycení barev a nečistot z oděvů při praní.
Ecover prací gel Zero 30 praní, 1,5 l
Ecover
Ecover prací gel Zero 30 praní, 1,5 l
Kód: 2204102
Kód dod.: 339922
EAN: 5000204254976
 
399.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tento eko gel na praní byl vyvinut pro barevné prádlo, bílé prádlo a černé prádlo.
Woolite Keratin Therapy Mix Colors prací gel, 4,5 l, 75 dávek
Woolite
Woolite Keratin Therapy Mix Colors prací gel, 4,5 l, 75 dávek
Kód: 51603
Kód dod.: 761121
EAN: 5900627056938
100%
279.90 Kč
62.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel s keratinem na praní barevného prádla. Vhodný na jakýkoli materiál, i jemné prádlo.
Perwoll prací gel Renew Black na černé a tmavé, 20 praní, 1000 ml
Henkel Perwoll
Perwoll prací gel Renew Black na černé a tmavé, 20 praní, 1000 ml
Kód: 2403024
Kód dod.: 760998
EAN: 9000101810141
100%
154.90 Kč
7.75Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel Perwoll Renew je ideálním tekutým pracím prostředkem pro tmavé oblečení. Poskytuje nejen šetrné praní, ale také oživuje tmavé barvy.
Perwoll prací gel Renew Wool 40 dávek, 2000 ml
Henkel Perwoll
Perwoll prací gel Renew Wool 40 dávek, 2000 ml
Kód: 2404517
Kód dod.: 759343
EAN: 9000101808506
 
274.90 Kč
6.87Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální prací gel vyvinutý tak, aby šetrně čistil vlnu a jemné tkaniny, ochránil je před tvorbou žmolků, udržel jejich vlákna jemná a zachoval jejich tvar.
-2%Sleva
Frosch Eko Baby prací gel na kojenecké prádlo 21 praní, 1,5 l
Frosch®
Frosch Eko Baby prací gel na kojenecké prádlo 21 praní, 1,5 l
Kód: 2505965
Kód dod.: 765051
EAN: 4009175968609
 
239.90 Kč
244.90 Kč
11.42Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální eko prací gel s přírodními výtažky z heřmánku na bílé i barevné prádlo.
Woolite Keratin Therapy Mix Colors prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Woolite
Woolite Keratin Therapy Mix Colors prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Kód: 2000904
Kód dod.: 761129
EAN: 5900627090512
100%
239.90 Kč
4Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel s keratinem na praní barevného prádla. Vhodný na jakýkoli materiál, i jemné prádlo.
Perwoll prací gel Renew Sport sportovní prádlo, 40 praní, 2000 ml
Henkel Perwoll
Perwoll prací gel Renew Sport sportovní prádlo, 40 praní, 2000 ml
Kód: 2404515
Kód dod.: 761271
EAN: 9000101810790
 
274.90 Kč
6.87Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zachovává funkční vlastnosti vláken a neutralizuje zápach. Perwoll Sport Vám dává naprostou svobodu, abyste se mohli plně věnovat tréninku.
Lovela Baby Bílé prádlo prací gel, 50 praní, 4,5 l
Lovela
Lovela Baby Bílé prádlo prací gel, 50 praní, 4,5 l
Kód: 2005440
Kód dod.: 759092
EAN: 5999109520760
100%
384.90 Kč
7.7Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Produkty na praní značky Lovela byly speciálně vyvinuty pro děti, a to od prvního dne jejich života.
Fa Pink Passion deodorant, 150 ml
Henkel Fa
Fa Pink Passion deodorant, 150 ml
Kód: 40973
Kód dod.: 835173
EAN: 3838824116204
 
69.90 Kč
466Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Fa Pink Passion s vůní růžových růží, 48 hodinovou ochranou a bez hliníku.
Spokar Color 5215, souprava smetáček s lopatkou, s lištou
Spokar®
Spokar Color 5215, souprava smetáček s lopatkou, s lištou
Kód: 2503100
Kód dod.: 575442
EAN: 8593534520301
 
77.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Spokar souprava smetáček s lopatkou. Lopatka je osazena neštěpeným syntetickým vláknem PET, plastová lopatka s gumovou lištou.
AKCE
-14%Sleva
Carlson Čistič disků kol, 500 ml
Carlson
Carlson Čistič disků kol, 500 ml
Kód: 2600336
Kód dod.: 480550
EAN: 8591522333469
 
66 Kč
77 Kč
132Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivní čistící koncentrát s rozprašovačem na disky kol z lehkých kovů a oceli.
AKCE
-11%Sleva
Elmex Caries Protection zubní pasta 2x75 ml
Elmex®
Elmex Caries Protection zubní pasta 2x75 ml
Kód: 2600065
Kód dod.: 885088
EAN: 8714789992204
 
159.90 Kč
179.90 Kč
1 066Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Elmex Caries Protection je účinným řešením pro ochranu vašich zubů před zubním kazem. Díky technologii Neo-Aminex remineralizuje oslabenou zubní sklovinu a vytváří odolnou ochrannou vrstvu na zubech.
AKCE
-16%Sleva
Elmex Sensitive Whitening zubní pasta 2x75 ml
Elmex®
Elmex Sensitive Whitening zubní pasta 2x75 ml
Kód: 2600062
Kód dod.: 885092
EAN: 8714789985077
 
159.90 Kč
189.90 Kč
1 066Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Elmex Sensitive Whitening je navržena speciálně pro citlivé zuby a poskytuje 24hodinovou ochranu před citlivostí. Fluorid v této pastě zajišťuje ochranu a zároveň obnovuje přirozenou bělost zubů.
AKCE
-12%Sleva
Elmex Junior dětská zubní pasta 2x75 ml
Elmex®
Elmex Junior dětská zubní pasta 2x75 ml
Kód: 2600084
Kód dod.: 882290
EAN: 8718951652217
 
149.90 Kč
169.90 Kč
999.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Elmex Junior dětská zubní pasta byla vyvinuta speciálně pro děti ve věku 6–12 let, kdy dochází k prořezávání stálých zubů. Tyto nové zuby mají ještě nedostatečně vyzrálou sklovinu, a jsou proto náchylnější ke vzniku zubního kazu.
-13%Sleva
Versace Dylan Pink Blush tělové mléko pro ženy 200 ml
Versace
Versace Dylan Pink Blush tělové mléko pro ženy 200 ml
Kód: 2601208
Kód dod.: 14929
EAN: 8011003890743
 
880 Kč
1 007 Kč
4 400Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Versace Dylan Blush Pink představuje éterickou a všeobjímající vůni, která spojuje radost se sofisti
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.