cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Domestos WC čistič Extended Power Lavander, 750 ml
Domestos
Domestos WC čistič Extended Power Lavander, 750 ml
Kód: 2001937
Kód dod.: 717095
EAN: 8717163760208
98%
49.90 Kč
66.53Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekutý dezinfekční a čisticí přípravek na toalety.
AKCE
-1%Sleva
Dr. Beckmann prací ubrousky Magic Leaves Intense Fresh Universal, 20 ks
Dr. Beckmann®
Dr. Beckmann prací ubrousky Magic Leaves Intense Fresh Universal, 20 ks
Kód: 2501381
Kód dod.: 761217
EAN: 4008455584713
 
164 Kč
164.90 Kč
8.2Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací ubrousky k zachycení barev a nečistot z oděvů při praní.
Woolite Keratin Therapy Mix Colors prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Woolite
Woolite Keratin Therapy Mix Colors prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Kód: 2000904
Kód dod.: 761129
EAN: 5900627090512
100%
239.90 Kč
4Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel s keratinem na praní barevného prádla. Vhodný na jakýkoli materiál, i jemné prádlo.
Perwoll prací gel Renew Sport sportovní prádlo, 40 praní, 2000 ml
Henkel Perwoll
Perwoll prací gel Renew Sport sportovní prádlo, 40 praní, 2000 ml
Kód: 2404515
Kód dod.: 761271
EAN: 9000101810790
 
274.90 Kč
6.87Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zachovává funkční vlastnosti vláken a neutralizuje zápach. Perwoll Sport Vám dává naprostou svobodu, abyste se mohli plně věnovat tréninku.
Lovela Baby Bílé prádlo prací gel, 50 praní, 4,5 l
Lovela
Lovela Baby Bílé prádlo prací gel, 50 praní, 4,5 l
Kód: 2005440
Kód dod.: 759092
EAN: 5999109520760
100%
384.90 Kč
7.7Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Produkty na praní značky Lovela byly speciálně vyvinuty pro děti, a to od prvního dne jejich života.
Signal zubní pasta Nature Elements Integral 8 Baking soda, 75 ml
Signal
Signal zubní pasta Nature Elements Integral 8 Baking soda, 75 ml
Kód: 2105035
Kód dod.: 885011
EAN: 8710604781879
 
64.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta obohacen jedlou sodou, rozmarýnem a mátou. Poskytuje hloubkové čištění a zvyšuje přirozenou svěžest dechu.
Colgate zubní pasta Max Fresh Fruit Fusion Zesty Lime, 75 ml
Colgate®
Colgate zubní pasta Max Fresh Fruit Fusion Zesty Lime, 75 ml
Kód: 2600976
Kód dod.: 885191
EAN: 8850006952726
 
74.90 Kč
998.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta s Ultrafreeze technologií nabízí senzační kombinaci šťavnatých citrusů, která probudí vaše smysly a dodá vám svěží dech
AKCE
-3%Sleva
Sensodyne Advanced White Enamel Defence zubní pasta pro citlivé zuby, 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Advanced White Enamel Defence zubní pasta pro citlivé zuby, 75 ml
Kód: 2601449
Kód dod.: 885405
EAN: 5054563287502
 
126 Kč
129.90 Kč
1 680Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sensodyne Advanced White Enamel Defence zubní pasta je určena pro citlivé zuby a pomáhá podpořit bělejší vzhled zubů.
AKCE
-11%Sleva
Elmex Caries Protection zubní pasta 2x75 ml
Elmex®
Elmex Caries Protection zubní pasta 2x75 ml
Kód: 2600065
Kód dod.: 885088
EAN: 8714789992204
 
159.90 Kč
179.90 Kč
1 066Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Elmex Caries Protection je účinným řešením pro ochranu vašich zubů před zubním kazem. Díky technologii Neo-Aminex remineralizuje oslabenou zubní sklovinu a vytváří odolnou ochrannou vrstvu na zubech.
AKCE
-16%Sleva
Elmex Sensitive Whitening zubní pasta 2x75 ml
Elmex®
Elmex Sensitive Whitening zubní pasta 2x75 ml
Kód: 2600062
Kód dod.: 885092
EAN: 8714789985077
 
159.90 Kč
189.90 Kč
1 066Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Elmex Sensitive Whitening je navržena speciálně pro citlivé zuby a poskytuje 24hodinovou ochranu před citlivostí. Fluorid v této pastě zajišťuje ochranu a zároveň obnovuje přirozenou bělost zubů.
AKCE
-12%Sleva
Elmex Junior dětská zubní pasta 2x75 ml
Elmex®
Elmex Junior dětská zubní pasta 2x75 ml
Kód: 2600084
Kód dod.: 882290
EAN: 8718951652217
 
149.90 Kč
169.90 Kč
999.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Elmex Junior dětská zubní pasta byla vyvinuta speciálně pro děti ve věku 6–12 let, kdy dochází k prořezávání stálých zubů. Tyto nové zuby mají ještě nedostatečně vyzrálou sklovinu, a jsou proto náchylnější ke vzniku zubního kazu.
AKCE
-18%Sleva
Well Done Fine Color prací ubrousky proti odbarvení, 12 ks
Well Done
Well Done Fine Color prací ubrousky proti odbarvení, 12 ks
Kód: 1702386
Kód dod.: 772024
EAN: 5998466112342
100%
44.90 Kč
54.90 Kč
3.74Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací ubrousky Fine color jsou určené ke spolehlivé ochraně původní barvy oblečení během praní a zabraňují přenosu barviva mezi oděvy.
K2R Colour Catcher prací ubrousky proti obarvení prádla, 40 ks
Henkel K2r®
K2R Colour Catcher prací ubrousky proti obarvení prádla, 40 ks
Kód: 2304833
Kód dod.: 772055
EAN: 9000101548211
100%
159.90 Kč
4Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ubrousky Colour Catcher poskytují 100% ochranu proti nehodám s obarvením. Fungují jako magnet, který zachytává částečky uvolněné barvy z vody a tím zabraňují obarvení.
Fa Pink Passion deodorant, 150 ml
Henkel Fa
Fa Pink Passion deodorant, 150 ml
Kód: 40973
Kód dod.: 835173
EAN: 3838824116204
 
69.90 Kč
466Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Fa Pink Passion s vůní růžových růží, 48 hodinovou ochranou a bez hliníku.
Spokar Color 5215, souprava smetáček s lopatkou, s lištou
Spokar®
Spokar Color 5215, souprava smetáček s lopatkou, s lištou
Kód: 2503100
Kód dod.: 575442
EAN: 8593534520301
 
77.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Spokar souprava smetáček s lopatkou. Lopatka je osazena neštěpeným syntetickým vláknem PET, plastová lopatka s gumovou lištou.
AKCE
-14%Sleva
Carlson Čistič disků kol, 500 ml
Carlson
Carlson Čistič disků kol, 500 ml
Kód: 2600336
Kód dod.: 480550
EAN: 8591522333469
 
66 Kč
77 Kč
132Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivní čistící koncentrát s rozprašovačem na disky kol z lehkých kovů a oceli.
Versace pour Homme vlasový a tělový šampon 250 ml
Versace
Versace pour Homme vlasový a tělový šampon 250 ml
Kód: 2200357
Kód dod.: 13150
EAN: 8011003996018
 
799 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Citrusově - kořeněná vůně uvedena na trh v roce 2005 Nová pánská vůně Versace pour Homme je samou e
AKCE
-2%Sleva
Fiorillo Lana prací gel na vlnu a hedvábí, 42 praní, 2,5 l
Fiorillo
Fiorillo Lana prací gel na vlnu a hedvábí, 42 praní, 2,5 l
Kód: 2303179
Kód dod.: 763023
EAN: 8017412000926
 
122 Kč
124.90 Kč
2.9Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel s péčí o vlnu, hedvábí a jemné tkaniny. Má změkčující účinek, zabraňuje plstnatění, chrání a prodlužuje životnost vláken. Účinný již ve studené vodě nebo vlažné při teplotě 30 °C.
AKCE
Jelen univerzální prací gel levandule, 60 praní, 2,7 l
Jelen®
Jelen univerzální prací gel levandule, 60 praní, 2,7 l
Kód: 2501961
Kód dod.: 756983
EAN: 8596422551661
 
229.90 Kč
3.83Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jelen Univerzální prací gel Levandule je šetrný a účinný prací prostředek vhodný pro všechny druhy prádla a barev.
Rex Amazonia Freshness prací gel, 2,97 l, 66 dávek
Henkel Rex
Rex Amazonia Freshness prací gel, 2,97 l, 66 dávek
Kód: 2501845
Kód dod.: 765406
EAN: 9000101800678
 
329.90 Kč
331 Kč
5Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální tekutý prací prostředek účinně odstraňuje skvrny a je ideální pro velké objemy prádla.
Real Green Clean prací gel, 142 praní, 5 l
Real Green Clean prací gel, 142 praní, 5 l
Kód: 2506031
Kód dod.: 765184
EAN: 8594004375919
 
554.90 Kč
3.91Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel na bílé a barevné prádlo bez fosfátů, barviv a optických rozjasňovačů.
Dalli Activ Universal prací gel, 22 praní, 1,1 l
Dalli
Dalli Activ Universal prací gel, 22 praní, 1,1 l
Kód: 2509113
Kód dod.: 759362
EAN: 4012400524006
 
114.90 Kč
5.22Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dalli Activ Universal prací gel je určený pro praní prádla v pračce. Pomáhá odstranit běžné nečistoty z textilií.
Avrilé Universal prací gel univerzální, 40 praní 1,5 l
Avrilé
Avrilé Universal prací gel univerzální, 40 praní 1,5 l
Kód: 2600996
Kód dod.: 757049
EAN: 8594220860091
 
119.90 Kč
3Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce účinný prací gel Avrilé Universal s unikátním Nano Effectem vám poskytne komplexní řešení pro vaše barevné, bílé i černé prádlo.
AKCE
-16%Sleva
Ariel Mountain Spring prací gel, 90 praní, 4,05 l
Ariel®
Ariel Mountain Spring prací gel, 90 praní, 4,05 l
Kód: 2601064
Kód dod.: 765301
EAN: 8006530146326
 
419.90 Kč
499.90 Kč
4.67Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ariel Mountain Spring prací gel je určený pro praní prádla v pračce. Pomáhá odstranit běžné nečistoty a zanechává prádlo svěží.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.