cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-3%Sleva
Sensodyne Kompletní ochrana Cool Mint zubní pasta pro citlivé zuby, 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Kompletní ochrana Cool Mint zubní pasta pro citlivé zuby, 75 ml
Kód: 2601450
Kód dod.: 885406
EAN: 5054563245427
 
126 Kč
129.90 Kč
1 680Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sensodyne Kompletní ochrana zubní pasta je určena pro citlivé zuby a každodenní péči.
Felce Azzurra prací gel Active Color 32 praní, 1,595 l
Felce Azzurra
Felce Azzurra prací gel Active Color 32 praní, 1,595 l
Kód: 2501504
Kód dod.: 775271
EAN: 8001280409592
 
179.90 Kč
5.62Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel pro praní barevného prádla pro čisté a voňavé prádlo bez ztráty barev.
Felce Azzurra prací gel Aleppo Soap 32 praní, 1,595 l
Felce Azzurra
Felce Azzurra prací gel Aleppo Soap 32 praní, 1,595 l
Kód: 2501662
Kód dod.: 775268
EAN: 58001280411132
 
179.90 Kč
5.62Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální prací gel s obsahem mýdla Aleppa pro čisté a voňavé prádlo.
Gallus prací gel Universal, 100 dávek, 4 l
Gallus
Gallus prací gel Universal, 100 dávek, 4 l
Kód: 2501678
Kód dod.: 759274
EAN: 4251415300193
 
169.90 Kč
1.7Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní prací gel za dobrou cenu. Spolehlivě odstraňuje skvrny při zachování intenzivních barev vašeho prádla, stejně jako jejich hebkosti.
Gallus prací gel Black, 100 dávek, 4 l
Gallus
Gallus prací gel Black, 100 dávek, 4 l
Kód: 2501677
Kód dod.: 759276
EAN: 4251415300209
 
169.90 Kč
1.7Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní prací gel za dobrou cenu. Spolehlivě odstraňuje skvrny při zachování intenzivní černé barvy vašeho prádla, stejně jako jejich hebkosti.
Colgate Triple Action zubní pasta 50 ml
Colgate®
Colgate Triple Action zubní pasta 50 ml
Kód: 2404882
Kód dod.: 885041
EAN: 6920354839016
 
29.90 Kč
598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Triple Action zajišťuje maximální ochranu před zubním kazem, bílé zuby a svěží dech.
Colgate Advanced White zubní pasta 75ml
Colgate®
Colgate Advanced White zubní pasta 75ml
Kód: 2600914
Kód dod.: 885067
EAN: 8718951312173
 
54.90 Kč
732Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bělicí zubní pasta Colgate Advanced White jemně leští a bělí vaše zuby pomocí obsažených mikrokrystalků. Při každodenním používání efektivně zmírní nežádoucí zabarvení zubů a funguje i jako účinná prevence usazování dalších skvrn.
-4%Sleva
Colgate Total Whitening zubní pasta 75 ml
Colgate®
Colgate Total Whitening zubní pasta 75 ml
Kód: 2600896
Kód dod.: 856071
EAN: 8718951226807
 
66.90 Kč
69.90 Kč
892Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Colgate Total whitening čistí zuby od zubního plaku a pomáhá jim obnovit jejich původní bělost.
AKCE
-1%Sleva
Meridol Complete Care zubní pasta 75 ml
Meridol®
Meridol Complete Care zubní pasta 75 ml
Kód: 2600969
Kód dod.: 885374
EAN: 8718951478527
 
109 Kč
109.90 Kč
1 453.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Meridol Complete Care na citlivé zuby a dásně účinně bojuje proti bakteriím zubního plaku, které mohou způsobovat problémy s dásněmi a zápach z úst. Citlivé zuby zaslouží šetrnou péči, která přinese úlevu okamžitě.
AKCE
-14%Sleva
Elmex Sensitive Professional Whitening zubní pasta 75 ml
Elmex®
Elmex Sensitive Professional Whitening zubní pasta 75 ml
Kód: 2600068
Kód dod.: 885350
EAN: 8718951070905
100%
94.90 Kč
109.90 Kč
1 265.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Elmex Sensitive Professional Gentle Whitening zubní pasta uzavírá otevřené zubní kanálky, které jsou zodpovědné za bolest citlivých zubů a poskytuje jim úlevu. Účinně odstraňuje zabarvení a tím pomáhá obnovit přirozenou bělost zubů.
Colgate Total Original Mini Zubní pasta 20 ml
Colgate®
Colgate Total Original Mini Zubní pasta 20 ml
Kód: 2600930
Kód dod.: 885287
EAN: 8718951227880
 
24.90 Kč
1 245Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Colgate Total Original poskytuje klinicky ověřenou dlouhodobou antibakteriální ochranu a pomáhá aktivně předcházet nejčastějším problémům ústní dutiny ještě před jejich vznikem.
Colgate Max White Luminious zubní pasta 75 ml
Colgate®
Colgate Max White Luminious zubní pasta 75 ml
Kód: 2600913
Kód dod.: 885076
EAN: 8714789867632
 
89.90 Kč
1 198.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bělicí zubní pasta Colgate Max White One Luminous je určena pro každodenní použití a pomáhá dosáhnout zářivějšího úsměvu. Inovativní technologie SmartFoam vytváří aktivní pěnu, která se dostane i do těžko dostupných míst včetně mezizubních prostor.
Gallus prací gel White, 100 dávek, 4 l
Gallus
Gallus prací gel White, 100 dávek, 4 l
Kód: 2501508
Kód dod.: 759273
EAN: 4251415300568
 
169.90 Kč
1.7Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní prací gel za dobrou cenu. Spolehlivě odstraňuje skvrny při zachování intenzivních barev vašeho prádla, stejně jako jejich hebkosti.
Waschkönig prací gel Universal, 166 dávek, 5 l
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig prací gel Universal, 166 dávek, 5 l
Kód: 2501643
Kód dod.: 761227
EAN: 4260418934601
 
214.90 Kč
1.29Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Waschkönig Universal je prací gel pro bílé a stálobarevné prádlo s formulí pro odstranění nečistot a skvrn již od 20 °C při zachování barev.
Lovela Baby Bílé prádlo prací gel, 16 praní, 1,45 l
Lovela
Lovela Baby Bílé prádlo prací gel, 16 praní, 1,45 l
Kód: 32668
Kód dod.: 759097
EAN: 5999109520661
100%
149.90 Kč
9.37Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Produkty na praní značky Lovela byly speciálně vyvinuty pro děti, a to od prvního dne jejich života.
AKCE
-16%Sleva
Parodontax Extra Fresh zubní pasta zabraňující krvácení dásní, 75 ml
Parodontax®
Parodontax Extra Fresh zubní pasta zabraňující krvácení dásní, 75 ml
Kód: 71198
Kód dod.: 885206
EAN: 5054563950154
90%
83.90 Kč
99.90 Kč
1 118.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta parodontax Extra Fresh pomáhá zastavit a předcházet krvácení z dásní a zároveň udržuje v ústech pocit čistoty a svěžesti po mnoho hodin.
Essence Lesk na rty Juicy bomb 109 Bee Mine, 10 ml
Essence
Essence Lesk na rty Juicy bomb 109 Bee Mine, 10 ml
Kód: 2601735
Kód dod.: ES608581
EAN: 4059729608581
 
34 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zářivý medový odstín s jemným třpytem. S leskem na rty essence Juicy Bomb 109 Bee Mine získají vaše
AKCE
Jelen prací gel Black na černé prádlo, 60 praní, 2,7 l
Jelen®
Jelen prací gel Black na černé prádlo, 60 praní, 2,7 l
Kód: 1705857
Kód dod.: 100257997
EAN: 8592613579971
100%
229.90 Kč
3.83Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací prostředek na černé prádlo, který zanechá intenzivní tmavé barvy jako nové. Je šetrný k přírodě i k pokožce. Vhodný pro praní v automatické pračce i na ruční praní.
AKCE
-11%Sleva
Azurit prací gel na černé a tmavé prádlo 62 praní, 2048 ml
Tomil® Azurit
Azurit prací gel na černé a tmavé prádlo 62 praní, 2048 ml
Kód: 2206360
Kód dod.: 6871
EAN: 8595025836595
100%
199.90 Kč
224.90 Kč
3.22Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Azurit pokračuje v tradici pracích přípravků z 90. let. Tento prací prostředek má svěží vůni a dokonale pečuje o Vaše prádlo.
-1%Sleva
Perwoll prací gel Mega Renew Blossom 80 praní, 4 L
Henkel Perwoll
Perwoll prací gel Mega Renew Blossom 80 praní, 4 L
Kód: 2508664
Kód dod.: 761051
EAN: 9000101810653
 
439.90 Kč
443 Kč
5.5Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Perwoll Renew Blossom je tekutý prací gel určený pro barevné a jemné prádlo.
AKCE
Jelen univerzální prací gel luční kvítí, 60 praní, 2,7 l
Jelen®
Jelen univerzální prací gel luční kvítí, 60 praní, 2,7 l
Kód: 2501960
 
EAN: 8596422551678
100%
229.90 Kč
3.83Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jelen Univerzální prací gel Luční kvítí je šetrný a zároveň účinný prací prostředek vhodný pro všechny druhy tkanin a barev.
REX prací gel Sensitive & Pure 50 praní, 2,25L
Henkel Rex
REX prací gel Sensitive & Pure 50 praní, 2,25L
Kód: 2507514
Kód dod.: 765419
EAN: 9000101800296
 
289.90 Kč
5.8Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rex Sensitive & Pure účinně odstraňuje skvrny a je speciálně vyvinut pro lidi s citlivou pokožkou. Složení obsahuje hypoalergenní parfém a 0 % barviv.
Rex Aromatherapy Orchid Color prací gel, 2,25 l, 50 dávek
Henkel Rex
Rex Aromatherapy Orchid Color prací gel, 2,25 l, 50 dávek
Kód: 2507723
Kód dod.: 765417
EAN: 9000101803396
 
289.90 Kč
5.8Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel s dlouhotrvající svěží vůní orchideje pro zářivě čisté prádlo.
Perwoll prací gel Mega Renew Blossom 40 praní, 2000 ml
Henkel Perwoll
Perwoll prací gel Mega Renew Blossom 40 praní, 2000 ml
Kód: 2404513
Kód dod.: 759340
EAN: 9000101808476
 
274.90 Kč
6.87Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel Perwoll Renew & Blossom je speciálně navržený na jemné a barevné prádlo. Prací gel můžete použivat na různé typy barevného oblečení aniž by ztratilo své intenzivní barvy.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.