cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
REX prací gel Aromatherapy Orchid Color 20 praní, 900ml
Henkel Rex
REX prací gel Aromatherapy Orchid Color 20 praní, 900ml
Kód: 2404031
Kód dod.: 765264
EAN: 9000101804072
 
162.90 Kč
8.15Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel pro dokonalou čistotu. Proniká do vláken, odstraní skvrny a zároveň rozzáří barvy prádla a provoní jej svěží a dlouhotrvající jedinečnou směsí vůní.
Perwoll prací gel Mega Renew Blossom 60 praní, 3000 ml
Henkel Perwoll
Perwoll prací gel Mega Renew Blossom 60 praní, 3000 ml
Kód: 2404411
Kód dod.: 760996
EAN: 9000101809619
 
364.90 Kč
366 Kč
6.08Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel Perwoll Renew & Blossom je speciálně navržený na jemné a barevné prádlo. Prací gel můžete použivat na různé typy barevného oblečení aniž by ztratilo své intenzivní barvy.
-11%Sleva
Nivea Hyaluron Cellular Filler textilní maska proti vráskám, 1 ks
Nivea®
Nivea Hyaluron Cellular Filler textilní maska proti vráskám, 1 ks
Kód: 2505969
Kód dod.: 822459
EAN: 9005800315478
 
79.90 Kč
89.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pošlete vrásky na dlouhou dovolenou během pár minut. Díky silné kombinaci hned tří účinných látek. Stačí vám k tomu jen - NIVEA 10minutová textilní maska HYALURON CELLULAR FILLER.
Perwoll prací gel Mega Renew Color 75 praní, 3750 ml
Henkel Perwoll
Perwoll prací gel Mega Renew Color 75 praní, 3750 ml
Kód: 2507364
Kód dod.: 761043
EAN: 9000101810325
 
419.90 Kč
5.6Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vylepšená ochrana barev proti zašednutí spolu s vylepšenou prací schopností chrání barvy před vyblednutím a uhlazuje poškozená zašedlá vlákna pro optimální odraz světla, díky čemuž bude vaše oblečení již po několika vypráních jako nové.
Jordan Kids zubní pasta pro děti, ve věku 0-5 let, 50 ml
Jordan
Jordan Kids zubní pasta pro děti, ve věku 0-5 let, 50 ml
Kód: 2508470
Kód dod.: 884960
EAN: 7046110071519
 
54.90 Kč
1 098Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jordan Kids je zubní pasta určená pro děti od narození do 5 let. Obsahuje 500 ppm fluoridu, který pomáhá chránit a posilovat mléčné zuby.
AKCE
-8%Sleva
Bonux Color Pure Magnolia prací gel, 72 praní, 3,6 l
Bonux
Bonux Color Pure Magnolia prací gel, 72 praní, 3,6 l
Kód: 2601303
Kód dod.: 765284
EAN: 4061746508867
100%
247 Kč
269.90 Kč
3.43Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bonux Color Pure Magnolia prací gel je určen pro praní barevného prádla a zanechává příjemnou vůni.
AKCE
-5%Sleva
Green Pharmacy Heřmánek maska pro barvené vlasy 300 ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy Heřmánek maska pro barvené vlasy 300 ml
Kód: 2508587
Kód dod.: 845739
EAN: 4823015934575
 
57 Kč
59.90 Kč
190Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Maska Green Pharmacy Heřmánek je určena pro péči o barvené vlasy, které potřebují extra ochranu a regeneraci.
AKCE
Persil prací kapsle Discs 4v1 Universal 22 dávek
Henkel Persil
Persil prací kapsle Discs 4v1 Universal 22 dávek
Kód: 2501115
Kód dod.: 759351
EAN: 9000101829303
 
289.90 Kč
13.18Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Persil Deep Clean 4v1 Discs Universal - Zažijte hloubkově čisté prádlo a hygienicky svěží pračku díky jedinečnému složení Persil.
AKCE
REX prací kapsle Aromatherapy Lotus Universal 36 praní, 432g
Henkel Rex
REX prací kapsle Aromatherapy Lotus Universal 36 praní, 432g
Kód: 2403029
Kód dod.: 765416
EAN: 9000101802818
 
289.90 Kč
8.05Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kapsle na praní s esenciálními oleji jsou předdávkované na barevné a tmavé prádlo, který kombinuje sílu tří benefitů v jedné kapsli pro hygienickou čistotu.
REX prací kapsle Aromatherapy Orchid Color 44 praní, 528g
Henkel Rex
REX prací kapsle Aromatherapy Orchid Color 44 praní, 528g
Kód: 2404522
Kód dod.: 765407
EAN: 9000101802313
 
329.90 Kč
331 Kč
7.5Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kapsle na praní s esenciálními oleji jsou předdávkované na barevné a tmavé prádlo, který kombinuje sílu tří benefitů v jedné kapsli pro hygienickou čistotu.
AKCE
-2%Sleva
Fiorillo Lana prací gel na vlnu a hedvábí, 42 praní, 2,5 l
Fiorillo
Fiorillo Lana prací gel na vlnu a hedvábí, 42 praní, 2,5 l
Kód: 2303179
Kód dod.: 763023
EAN: 8017412000926
 
122 Kč
124.90 Kč
2.9Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel s péčí o vlnu, hedvábí a jemné tkaniny. Má změkčující účinek, zabraňuje plstnatění, chrání a prodlužuje životnost vláken. Účinný již ve studené vodě nebo vlažné při teplotě 30 °C.
Domestos WC čistič Extended Power Lavander, 750 ml
Domestos
Domestos WC čistič Extended Power Lavander, 750 ml
Kód: 2001937
Kód dod.: 717095
EAN: 8717163760208
98%
49.90 Kč
66.53Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekutý dezinfekční a čisticí přípravek na toalety.
Schwarzkopf Gliss vyživující maska 4v1 pro lámavé a poškozené vlasy, 400 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Schwarzkopf Gliss vyživující maska 4v1 pro lámavé a poškozené vlasy, 400 ml
Kód: 2505953
Kód dod.: 855292
EAN: 9000101726053
 
169.90 Kč
424.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vlasová maska pro poškozené vlasy kombinuje systém HAPTIQ a marulový olej pro hloubkovou regeneraci a lesk vlasů.
AKCE
-16%Sleva
Parodontax Ultra Clean zubní pasta 75ml
Parodontax®
Parodontax Ultra Clean zubní pasta 75ml
Kód: 94964
Kód dod.: 885274
EAN: 5054563227720
 
83.90 Kč
99.90 Kč
1 118.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Parodontax Ultra Clean - Zastavte krvácení dásní. Posilte zuby. Pocit ultra čistoty.
Ecover prací gel Zero 30 praní, 1,5 l
Ecover
Ecover prací gel Zero 30 praní, 1,5 l
Kód: 2204102
Kód dod.: 759192
EAN: 5000204254976
 
399.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tento eko gel na praní byl vyvinut pro barevné prádlo, bílé prádlo a černé prádlo.
Woolite Keratin Therapy Mix Colors prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Woolite
Woolite Keratin Therapy Mix Colors prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Kód: 2000904
Kód dod.: 761129
EAN: 5900627090512
100%
239.90 Kč
4Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel s keratinem na praní barevného prádla. Vhodný na jakýkoli materiál, i jemné prádlo.
Perwoll prací gel Renew Sport sportovní prádlo, 40 praní, 2000 ml
Henkel Perwoll
Perwoll prací gel Renew Sport sportovní prádlo, 40 praní, 2000 ml
Kód: 2404515
Kód dod.: 761271
EAN: 9000101810790
 
274.90 Kč
6.87Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zachovává funkční vlastnosti vláken a neutralizuje zápach. Perwoll Sport Vám dává naprostou svobodu, abyste se mohli plně věnovat tréninku.
AKCE
-1%Sleva
Dr. Beckmann prací ubrousky Magic Leaves Intense Fresh Universal, 20 ks
Dr. Beckmann®
Dr. Beckmann prací ubrousky Magic Leaves Intense Fresh Universal, 20 ks
Kód: 2501381
Kód dod.: 761217
EAN: 4008455584713
 
164 Kč
164.90 Kč
8.2Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací ubrousky k zachycení barev a nečistot z oděvů při praní.
Signal zubní pasta Nature Elements Integral 8 Baking soda, 75 ml
Signal
Signal zubní pasta Nature Elements Integral 8 Baking soda, 75 ml
Kód: 2208094
Kód dod.: 885011
EAN: 8710604781879
 
64.90 Kč
865.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta obohacen jedlou sodou, rozmarýnem a mátou. Poskytuje hloubkové čištění a zvyšuje přirozenou svěžest dechu.
AKCE
-3%Sleva
Sensodyne Kompletní ochrana Cool Mint zubní pasta pro citlivé zuby, 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Kompletní ochrana Cool Mint zubní pasta pro citlivé zuby, 75 ml
Kód: 2601450
Kód dod.: 885406
EAN: 5054563245427
 
126 Kč
129.90 Kč
1 680Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sensodyne Kompletní ochrana zubní pasta je určena pro citlivé zuby a každodenní péči.
Fa Pink Passion deodorant, 150 ml
Henkel Fa
Fa Pink Passion deodorant, 150 ml
Kód: 40973
Kód dod.: 835173
EAN: 3838824116204
 
69.90 Kč
466Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Fa Pink Passion s vůní růžových růží, 48 hodinovou ochranou a bez hliníku.
Spokar Color 5215, souprava smetáček s lopatkou, s lištou
Spokar®
Spokar Color 5215, souprava smetáček s lopatkou, s lištou
Kód: 2503100
Kód dod.: 575442
EAN: 8593534520301
 
77.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Spokar souprava smetáček s lopatkou. Lopatka je osazena neštěpeným syntetickým vláknem PET, plastová lopatka s gumovou lištou.
AKCE
-14%Sleva
Carlson Čistič disků kol, 500 ml
Carlson
Carlson Čistič disků kol, 500 ml
Kód: 2600336
Kód dod.: 480550
EAN: 8591522333469
 
66 Kč
77 Kč
132Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivní čistící koncentrát s rozprašovačem na disky kol z lehkých kovů a oceli.
-11%Sleva
Elmex Caries Protection zubní pasta 2x75 ml
Elmex®
Elmex Caries Protection zubní pasta 2x75 ml
Kód: 2600065
Kód dod.: 885088
EAN: 8714789992204
 
159.90 Kč
179.90 Kč
1 066Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Elmex Caries Protection je účinným řešením pro ochranu vašich zubů před zubním kazem. Díky technologii Neo-Aminex remineralizuje oslabenou zubní sklovinu a vytváří odolnou ochrannou vrstvu na zubech.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.