cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Jelen prací gel Color, 60 praní, 2,7 l
Jelen®
Jelen prací gel Color, 60 praní, 2,7 l
Kód: 1801015
Kód dod.: 100257996
EAN: 8592613579964
100%
264.90 Kč
4.42Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Šetrný k přírodě i pokožce. Dermatologicky testováno. Perte silou jádrového mýdla. 30-60°C. Vyrobeno v České republice. V měkké vodě pere Jelen lépe. Pro změkčení vody používejte namo Pro.
Dalli Color prací gel, 100 praní, 4,5 l
Dalli
Dalli Color prací gel, 100 praní, 4,5 l
Kód: 2509112
Kód dod.: 759361
EAN: 4012400504206
 
409.90 Kč
4.1Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dalli Color prací gel je určený pro praní barevného prádla v pračce. Velké balení je vhodné pro domácnosti s častým praním.
Dalli Sensitiv prací gel, 20 praní, 1,1 l
Dalli
Dalli Sensitiv prací gel, 20 praní, 1,1 l
Kód: 2509121
Kód dod.: 759369
EAN: 4012400524044
 
114.90 Kč
5.75Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dalli Sensitiv prací gel je určený pro praní prádla a šetrnou péči o textilie. Tekutá forma gelu umožňuje snadné dávkování při praní.
SAVO prací gel univerzální, 100 praní, 5 l
Savo®
SAVO prací gel univerzální, 100 praní, 5 l
Kód: 2601517
Kód dod.: 724127
EAN: 8720181261893
 
554.90 Kč
5.55Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální prací gel na barevné i bílé prádlo se postará o účinné odstranění odolných skvrn a zápachů. Zanechá prádlo hygienicky čisté s vůní květů, jablka a melounu.
Vanish Oxi Action prášek na bělení a odstranění skvrn, 470 g
Vanish
Vanish Oxi Action prášek na bělení a odstranění skvrn, 470 g
Kód: 1907907
Kód dod.: 772041
EAN: 5900627081732
100%
114.90 Kč
244.47Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášek na odstranění skvrn a bělení bílého prádla.
Lovela Baby Bílé prádlo prací gel, 50 praní, 4,5 l
Lovela
Lovela Baby Bílé prádlo prací gel, 50 praní, 4,5 l
Kód: 2005440
Kód dod.: 759092
EAN: 5999109520760
100%
384.90 Kč
7.7Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Produkty na praní značky Lovela byly speciálně vyvinuty pro děti, a to od prvního dne jejich života.
Woolite Keratin Therapy Whites prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Woolite
Woolite Keratin Therapy Whites prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Kód: 2002743
Kód dod.: 761135
EAN: 5900627090550
100%
239.90 Kč
4Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel s keratinem na bílé prádlo. Vhodný na jakýkoli materiál, i jemné prádlo.
Azurit prací gel na moderní a jemné prádlo 25 praní, 1 l
Tomil® Azurit
Azurit prací gel na moderní a jemné prádlo 25 praní, 1 l
Kód: 2108894
Kód dod.: 6823
EAN: 8595025835970
100%
114.90 Kč
4.6Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální prací prostředek na moderní a jemné prádlo s příjemnou svěží vůní pro dokonalou péči o vaše oblečení. Díky jedinečnému složení chrání barvy, pečuje o vlákna tkanin a pomáhá prádlu zachovat původní tvar. Je vhodný ke každodennímu použití.
AKCE
REX prací gel Aromatherapy Orchid Color 20 praní, 900ml
Henkel Rex
REX prací gel Aromatherapy Orchid Color 20 praní, 900ml
Kód: 2404031
Kód dod.: 765264
EAN: 9000101804072
 
162 Kč
8.1Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel pro dokonalou čistotu. Proniká do vláken, odstraní skvrny a zároveň rozzáří barvy prádla a provoní jej svěží a dlouhotrvající jedinečnou směsí vůní.
Perwoll prací gel Mega Renew Blossom 60 praní, 3000 ml
Henkel Perwoll
Perwoll prací gel Mega Renew Blossom 60 praní, 3000 ml
Kód: 2404411
Kód dod.: 760996
EAN: 9000101809619
 
364.90 Kč
366 Kč
6.08Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel Perwoll Renew & Blossom je speciálně navržený na jemné a barevné prádlo. Prací gel můžete použivat na různé typy barevného oblečení aniž by ztratilo své intenzivní barvy.
AKCE
-11%Sleva
Azurit prací gel Universal 42 dávek, 1890ml
Tomil® Azurit
Azurit prací gel Universal 42 dávek, 1890ml
Kód: 2500063
Kód dod.: 7061
EAN: 8595025839480
 
199.90 Kč
224.90 Kč
4.76Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Azurit Gel Original Blue Universal je vysoce účinný prací gel pro všechny typy prádla. Chrání barvy před vyblednutím, odstraňuje skvrny a zanechává svěží vůni. Šetrný k tkaninám, ideální pro praní při nízkých teplotách.
Twister prací gel univerzální 17 dávek, 1 L
Twister
Twister prací gel univerzální 17 dávek, 1 L
Kód: 2500962
Kód dod.: 775272
EAN: 8596048010986
 
64.90 Kč
64.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel Twister univerzální je účinný prostředek na praní barevného i bílého prádla.
Jordan Kids zubní pasta pro děti, ve věku 0-5 let, 50 ml
Jordan
Jordan Kids zubní pasta pro děti, ve věku 0-5 let, 50 ml
Kód: 2508470
Kód dod.: 884960
EAN: 7046110071519
 
54.90 Kč
1 098Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jordan Kids je zubní pasta určená pro děti od narození do 5 let. Obsahuje 500 ppm fluoridu, který pomáhá chránit a posilovat mléčné zuby.
-11%Sleva
Nivea Hyaluron Cellular Filler textilní maska proti vráskám, 1 ks
Nivea®
Nivea Hyaluron Cellular Filler textilní maska proti vráskám, 1 ks
Kód: 2505969
Kód dod.: 822459
EAN: 9005800315478
 
79.90 Kč
89.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pošlete vrásky na dlouhou dovolenou během pár minut. Díky silné kombinaci hned tří účinných látek. Stačí vám k tomu jen - NIVEA 10minutová textilní maska HYALURON CELLULAR FILLER.
Perwoll prací gel Mega Renew Color 75 praní, 3750 ml
Henkel Perwoll
Perwoll prací gel Mega Renew Color 75 praní, 3750 ml
Kód: 2507364
Kód dod.: 761043
EAN: 9000101810325
 
419.90 Kč
5.6Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vylepšená ochrana barev proti zašednutí spolu s vylepšenou prací schopností chrání barvy před vyblednutím a uhlazuje poškozená zašedlá vlákna pro optimální odraz světla, díky čemuž bude vaše oblečení již po několika vypráních jako nové.
AKCE
-8%Sleva
Bonux Color Pure Magnolia prací gel, 72 praní, 3,6 l
Bonux
Bonux Color Pure Magnolia prací gel, 72 praní, 3,6 l
Kód: 2601303
Kód dod.: 765284
EAN: 4061746508867
100%
247 Kč
269.90 Kč
3.43Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bonux Color Pure Magnolia prací gel je určen pro praní barevného prádla a zanechává příjemnou vůni.
Perwoll prací gel Renew Wool 40 dávek, 2000 ml
Henkel Perwoll
Perwoll prací gel Renew Wool 40 dávek, 2000 ml
Kód: 2404517
Kód dod.: 759343
EAN: 9000101808506
 
274.90 Kč
6.87Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální prací gel vyvinutý tak, aby šetrně čistil vlnu a jemné tkaniny, ochránil je před tvorbou žmolků, udržel jejich vlákna jemná a zachoval jejich tvar.
AKCE
Perwoll prací gel Renew Black na černé a tmavé, 20 praní, 1000 ml
Henkel Perwoll
Perwoll prací gel Renew Black na černé a tmavé, 20 praní, 1000 ml
Kód: 2403024
Kód dod.: 760998
EAN: 9000101810141
100%
155 Kč
7.75Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel Perwoll Renew je ideálním tekutým pracím prostředkem pro tmavé oblečení. Poskytuje nejen šetrné praní, ale také oživuje tmavé barvy.
-2%Sleva
Frosch Eko Baby prací gel na kojenecké prádlo 21 praní, 1,5 l
Frosch®
Frosch Eko Baby prací gel na kojenecké prádlo 21 praní, 1,5 l
Kód: 2505965
Kód dod.: 765051
EAN: 4009175968609
 
239.90 Kč
244.90 Kč
11.42Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální eko prací gel s přírodními výtažky z heřmánku na bílé i barevné prádlo.
AKCE
-5%Sleva
Green Pharmacy Heřmánek maska pro barvené vlasy 300 ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy Heřmánek maska pro barvené vlasy 300 ml
Kód: 2508587
Kód dod.: 845739
EAN: 4823015934575
 
57 Kč
59.90 Kč
190Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Maska Green Pharmacy Heřmánek je určena pro péči o barvené vlasy, které potřebují extra ochranu a regeneraci.
AKCE
Parodontax Ultra Clean zubní pasta 75ml
Parodontax®
Parodontax Ultra Clean zubní pasta 75ml
Kód: 94964
Kód dod.: 885274
EAN: 5054563227720
 
96 Kč
1 280Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Parodontax Ultra Clean - Zastavte krvácení dásní. Posilte zuby. Pocit ultra čistoty.
-13%Sleva
Versace Dylan Pink Blush tělové mléko pro ženy 200 ml
Versace
Versace Dylan Pink Blush tělové mléko pro ženy 200 ml
Kód: 2601208
Kód dod.: 14929
EAN: 8011003890743
 
880 Kč
1 007 Kč
4 400Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Versace Dylan Blush Pink představuje éterickou a všeobjímající vůni, která spojuje radost se sofisti
AKCE
-1%Sleva
Dr. Beckmann prací ubrousky Magic Leaves Intense Fresh Universal, 20 ks
Dr. Beckmann®
Dr. Beckmann prací ubrousky Magic Leaves Intense Fresh Universal, 20 ks
Kód: 2501381
Kód dod.: 761217
EAN: 4008455584713
 
164 Kč
164.90 Kč
8.2Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací ubrousky k zachycení barev a nečistot z oděvů při praní.
AKCE
-2%Sleva
Fiorillo Lana prací gel na vlnu a hedvábí, 42 praní, 2,5 l
Fiorillo
Fiorillo Lana prací gel na vlnu a hedvábí, 42 praní, 2,5 l
Kód: 2303179
Kód dod.: 1580FI
EAN: 8017412000926
 
122 Kč
124.90 Kč
2.9Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel s péčí o vlnu, hedvábí a jemné tkaniny. Má změkčující účinek, zabraňuje plstnatění, chrání a prodlužuje životnost vláken. Účinný již ve studené vodě nebo vlažné při teplotě 30 °C.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.