cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Colgate zubní pasta Max Fresh Fruit Fusion Zesty Lime, 75 ml
Colgate®
Colgate zubní pasta Max Fresh Fruit Fusion Zesty Lime, 75 ml
Kód: 2600976
Kód dod.: 885191
EAN: 8850006952726
 
74.90 Kč
998.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta s Ultrafreeze technologií nabízí senzační kombinaci šťavnatých citrusů, která probudí vaše smysly a dodá vám svěží dech
AKCE
-3%Sleva
Sensodyne Advanced White Enamel Defence zubní pasta pro citlivé zuby, 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Advanced White Enamel Defence zubní pasta pro citlivé zuby, 75 ml
Kód: 2601449
Kód dod.: 885405
EAN: 5054563287502
 
126 Kč
129.90 Kč
1 680Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sensodyne Advanced White Enamel Defence zubní pasta je určena pro citlivé zuby a pomáhá podpořit bělejší vzhled zubů.
Woolite Keratin Therapy Mix Colors prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Woolite
Woolite Keratin Therapy Mix Colors prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Kód: 2000904
Kód dod.: 761129
EAN: 5900627090512
100%
239.90 Kč
4Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel s keratinem na praní barevného prádla. Vhodný na jakýkoli materiál, i jemné prádlo.
Perwoll prací gel Renew Sport sportovní prádlo, 40 praní, 2000 ml
Henkel Perwoll
Perwoll prací gel Renew Sport sportovní prádlo, 40 praní, 2000 ml
Kód: 2404515
Kód dod.: 761271
EAN: 9000101810790
 
274.90 Kč
6.87Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zachovává funkční vlastnosti vláken a neutralizuje zápach. Perwoll Sport Vám dává naprostou svobodu, abyste se mohli plně věnovat tréninku.
AKCE
K2R Colour Catcher prací ubrousky proti obarvení prádla, 40 ks
Henkel K2r®
K2R Colour Catcher prací ubrousky proti obarvení prádla, 40 ks
Kód: 2304833
Kód dod.: 772055
EAN: 9000101548211
100%
161 Kč
4.03Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ubrousky Colour Catcher poskytují 100% ochranu proti nehodám s obarvením. Fungují jako magnet, který zachytává částečky uvolněné barvy z vody a tím zabraňují obarvení.
Well Done Fine Color prací ubrousky proti odbarvení, 12 ks
Well Done
Well Done Fine Color prací ubrousky proti odbarvení, 12 ks
Kód: 1702386
Kód dod.: 772024
EAN: 5998466112342
100%
54.90 Kč
4.58Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací ubrousky Fine color jsou určené ke spolehlivé ochraně původní barvy oblečení během praní a zabraňují přenosu barviva mezi oděvy.
Fa Pink Passion deodorant, 150 ml
Henkel Fa
Fa Pink Passion deodorant, 150 ml
Kód: 40973
Kód dod.: 835173
EAN: 3838824116204
 
69.90 Kč
466Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Fa Pink Passion s vůní růžových růží, 48 hodinovou ochranou a bez hliníku.
Spokar Color 5215, souprava smetáček s lopatkou, s lištou
Spokar®
Spokar Color 5215, souprava smetáček s lopatkou, s lištou
Kód: 2503100
Kód dod.: 575442
EAN: 8593534520301
 
77.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Spokar souprava smetáček s lopatkou. Lopatka je osazena neštěpeným syntetickým vláknem PET, plastová lopatka s gumovou lištou.
AKCE
-14%Sleva
Carlson Čistič disků kol, 500 ml
Carlson
Carlson Čistič disků kol, 500 ml
Kód: 2600336
Kód dod.: 480550
EAN: 8591522333469
 
66 Kč
77 Kč
132Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivní čistící koncentrát s rozprašovačem na disky kol z lehkých kovů a oceli.
Colgate Propolis zubní pasta 2x75 ml
Colgate®
Colgate Propolis zubní pasta 2x75 ml
Kód: 2600910
Kód dod.: 885086
EAN: 6920354837418
 
69.90 Kč
70 Kč
466Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Colgate Propolis díky obsahu fluoridu pomáhá posilovat zubní sklovinu a chránit ji před vznikem zubního kazu. Pravidelné používání této pasty zajistí pevnější a odolnější zuby, které si udrží svou přirozenou sílu.
Gallus prací gel Color, 57 dávek, 2 l
Gallus
Gallus prací gel Color, 57 dávek, 2 l
Kód: 2501517
Kód dod.: 759280
EAN: 4251415301329
 
119.90 Kč
2.1Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní prací gel za dobrou cenu. Spolehlivě odstraňuje skvrny při zachování intenzivních barev vašeho prádla, stejně jako jejich hebkosti.
Gallus prací gel White, 57 dávek, 2 l
Gallus
Gallus prací gel White, 57 dávek, 2 l
Kód: 2501519
Kód dod.: 759277
EAN: 4251415301343
 
119.90 Kč
2.1Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní prací gel za dobrou cenu. Spolehlivě odstraňuje skvrny při zachování intenzivních bílých barev vašeho prádla, stejně jako jejich hebkosti.
Gallus prací gel Sport, 57 dávek, 2 l
Gallus
Gallus prací gel Sport, 57 dávek, 2 l
Kód: 2501518
Kód dod.: 759282
EAN: 4251415301602
 
119.90 Kč
2.1Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní prací gel za dobrou cenu. Je speciálně navržen pro spocené sportovní prádlo, kdy dokáže v kratším čase vyprat prádlo intenzivněji a zbavit ho zápachu.
Gallus prací gel Color, 100 dávek, 4 l
Gallus
Gallus prací gel Color, 100 dávek, 4 l
Kód: 2501507
Kód dod.: 759275
EAN: 4251415300186
 
169.90 Kč
1.7Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní prací gel za dobrou cenu. Spolehlivě odstraňuje skvrny při zachování intenzivních barev vašeho prádla, stejně jako jejich hebkosti.
AKCE
Dalli prací gel Color 20 dávek, 1,1 l
Dalli
Dalli prací gel Color 20 dávek, 1,1 l
Kód: 2501653
Kód dod.: 759303
EAN: 4012400524242
 
99.90 Kč
5Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Objevte praktické a účinné řešení pro vaše běžné praní s Dalli pracím gelem!
Gallus prací gel Color, 112 dávek, 4,05 l
Gallus
Gallus prací gel Color, 112 dávek, 4,05 l
Kód: 2501679
Kód dod.: 759284
EAN: 4251415302012
100%
189.90 Kč
1.7Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní prací gel za dobrou cenu. Spolehlivě odstraňuje skvrny při zachování intenzivních barev vašeho prádla, stejně jako jejich hebkosti.
Gallus prací gel Universal, 57 dávek, 2 l
Gallus
Gallus prací gel Universal, 57 dávek, 2 l
Kód: 2501683
Kód dod.: 759278
EAN: 4251415301312
 
119.90 Kč
2.1Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní prací gel za dobrou cenu. Spolehlivě odstraňuje skvrny při zachování intenzivních barev vašeho prádla, stejně jako jejich hebkosti.
Lovela Baby Bílé prádlo prací gel, 50 praní, 4,5 l
Lovela
Lovela Baby Bílé prádlo prací gel, 50 praní, 4,5 l
Kód: 2005440
Kód dod.: 759092
EAN: 5999109520760
100%
384.90 Kč
7.7Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Produkty na praní značky Lovela byly speciálně vyvinuty pro děti, a to od prvního dne jejich života.
truckZdarma
Jean Paul Gaultier Scandal Le Parfum pour Homme parfémovaná voda plnitelný flakon pro muže 100 ml
Jean Paul Gaultier
Jean Paul Gaultier Scandal Le Parfum pour Homme parfémovaná voda plnitelný flakon pro muže 100 ml
Kód: 2307641
Kód dod.: 65182477
EAN: 8435415065191
 
3 199 Kč
31 990Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ambrová vůně s hřejivými dřevitými tóny pro muže uvedena na trh v roce 2022 Představení pokračuje a
AKCE
Jelen prací gel Univerzální, 30 praní, 1,35 l
Jelen®
Jelen prací gel Univerzální, 30 praní, 1,35 l
Kód: 1706183
Kód dod.: 100257990
EAN: 8592613579902
 
145 Kč
4.83Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální tekutý prací prostředek na barevné i bílé prádlo. Vhodný pro praní v automatické pračce i na ruční praní.
AKCE
Jelen prací gel Color, 60 praní, 2,7 l
Jelen®
Jelen prací gel Color, 60 praní, 2,7 l
Kód: 1801015
Kód dod.: 100257996
EAN: 8592613579964
100%
229.90 Kč
3.83Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Šetrný k přírodě i pokožce. Dermatologicky testováno. Perte silou jádrového mýdla. 30-60°C. Vyrobeno v České republice. V měkké vodě pere Jelen lépe. Pro změkčení vody používejte namo Pro.
AKCE
Dalli Color prací gel, 100 praní, 4,5 l
Dalli
Dalli Color prací gel, 100 praní, 4,5 l
Kód: 2509112
Kód dod.: 759361
EAN: 4012400504206
 
359.90 Kč
3.6Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dalli Color prací gel je určený pro praní barevného prádla v pračce. Velké balení je vhodné pro domácnosti s častým praním.
AKCE
Dalli Sensitiv prací gel, 20 praní, 1,1 l
Dalli
Dalli Sensitiv prací gel, 20 praní, 1,1 l
Kód: 2509121
Kód dod.: 759369
EAN: 4012400524044
 
99.90 Kč
5Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dalli Sensitiv prací gel je určený pro praní prádla a šetrnou péči o textilie. Tekutá forma gelu umožňuje snadné dávkování při praní.
SAVO prací gel univerzální, 100 praní, 5 l
Savo®
SAVO prací gel univerzální, 100 praní, 5 l
Kód: 2601517
Kód dod.: 724127
EAN: 8720181261893
 
554.90 Kč
5.55Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální prací gel na barevné i bílé prádlo se postará o účinné odstranění odolných skvrn a zápachů. Zanechá prádlo hygienicky čisté s vůní květů, jablka a melounu.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.