cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-7%Sleva
Sokrates Aquafin Plus Lesk základní a vrchní lak na dřevo do interiéru, 600 g
Sokrates
Sokrates Aquafin Plus Lesk základní a vrchní lak na dřevo do interiéru, 600 g
Kód: 2503564
Kód dod.: 388254
EAN: 8594040504885
100%
229 Kč
247 Kč
381.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akryl-polyuretanový lak pro vnitřní nátěry dřevěných podkladů. Poskytuje tvrdé, ale pružné nátěry, dokonale lesklé nebo s hedvábným matem. Nátěry se vyznačují vynikajicí světlostálostí a značnou odolností proti dolepování.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 07 červenohnědá, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 07 červenohnědá, 700 g
Kód: 2502771
Kód dod.: 355170
EAN: 8590892112278
 
269 Kč
384.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 23 višňová, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 23 višňová, 700 g
Kód: 2504529
Kód dod.: 355211
EAN: 8590892119963
 
269 Kč
384.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 16 modrá, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 16 modrá, 5 kg
Kód: 2502789
Kód dod.: 355207
EAN: 8590892113039
 
1 609 Kč
321.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Nordics Probiotic Strawberry Fresh zubní pasta pro děti 50 ml
Nordics
Nordics Probiotic Strawberry Fresh zubní pasta pro děti 50 ml
Kód: 2602805
Kód dod.: 885414
EAN: 3800500324258
 
94.90 Kč
1 898Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nordics Probiotic Strawberry Fresh je dětská zubní pasta s jemnou jahodovou příchutí, určená pro každodenní péči o dětské zuby a dásně.
AKCE
-7%Sleva
Sokrates Aquafin Plus Polomat základní a vrchní lak na dřevo do interiéru, 600 g
Sokrates
Sokrates Aquafin Plus Polomat základní a vrchní lak na dřevo do interiéru, 600 g
Kód: 2504195
Kód dod.: 388257
EAN: 8594040504892
 
229 Kč
247 Kč
381.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akryl-polyuretanový lak pro vnitřní nátěry dřevěných podkladů. Poskytuje tvrdé, ale pružné nátěry, dokonale lesklé nebo s hedvábným matem.
Cif krém Lemon tekutý písek, 500 ml
Cif
Cif krém Lemon tekutý písek, 500 ml
Kód: 07366
Kód dod.: 738026
EAN: 8712561552776
99%
39.90 Kč
79.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Cif Cream Lemon krémový abrazivní čisticí přípravek s citrónovou vůní. Snadno uvolní nečistoty a vyčistí i zdánlivě nevyčistitelné v celém domě včetně moderních povrchů.
Nivea Creme Soft tuhé mýdlo, 100 g
Nivea®
Nivea Creme Soft tuhé mýdlo, 100 g
Kód: 48779
Kód dod.: 785401
EAN: 4005808132874
100%
34.90 Kč
349Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nestyďte se za své ruce! Vsaďte na sílu mandlového oleje, který vás zbaví suché a šupinaté pokožky. Užijte si pocit hebkých a krásných rukou - NIVEA Krémové tuhé mýdlo Creme Soft.
Alpa Aviril Mandlový krém na ruce, 100 ml
ALPA® Aviril®
Alpa Aviril Mandlový krém na ruce, 100 ml
Kód: 09658
Kód dod.: 820160
EAN: 8594001772957
94%
32.90 Kč
329Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Mandlový ochranný krém na ruce s glycerinem vhodný k preventivní ochraně rukou před pracovním výkonem, tak i k ošetření rukou po práci.
Nivea Fresh Flower deodorant bez hliníku, 150 ml
Nivea®
Nivea Fresh Flower deodorant bez hliníku, 150 ml
Kód: 85940
Kód dod.: 835195
EAN: 9005800250342
 
99.90 Kč
666Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Užijte si opravdu dlouhotrvající pocit svěžesti bez tělesného zápachu a obklopte se květinovou vůní po celý den. Vsaďte na - NIVEA Sprej deodorant Fresh Flower.
Coccolino vonné sáčky Fresh Sky, 3 ks
Coccolino
Coccolino vonné sáčky Fresh Sky, 3 ks
Kód: 89479
Kód dod.: 775425
EAN: 8000660310282
93%
74.90 Kč
24.97Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Není nic příjemnějšího než pocit čerstvě vypraného prádla. Coccolino vonné sáčky obsahují kuličky, které uvolňují parfém postupně.
Nivea Fresh Flower tuhý antiperspirant, 50 ml
Nivea®
Nivea Fresh Flower tuhý antiperspirant, 50 ml
Kód: 2300874
Kód dod.: 839166
EAN: 9005800352312
 
99.90 Kč
1 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyzkoušejte inovovaný antiperspirant se svěží květinovou vůní, který před potem a zápachem chrání až 48 hodin pečuje o pokožku podpaží.
Dove Fresh Care sprchový gel, 250 ml
Dove®
Dove Fresh Care sprchový gel, 250 ml
Kód: 2403867
Kód dod.: 797402
EAN: 8720181471759
 
64.90 Kč
259.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový gel se svěží vůní pro okamžitě jemnější a hladší pokožku.
Hlubna Valea krém na oční vrásky, 17 g
Hlubna - Valea
Hlubna Valea krém na oční vrásky, 17 g
Kód: 09138
Kód dod.: VK31K046
EAN: 85916692
97%
49.90 Kč
2 935.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krém na oční vrásky s obsahem včelí mateří kašičky. Polomastný krém je vhodný k ošetření pleti obličeje, především okolo očí, krku a dekoltu.
Cif krém Lemon tekutý písek, 250 ml
Cif
Cif krém Lemon tekutý písek, 250 ml
Kód: 07368
Kód dod.: 738024
EAN: 8712561560696
100%
28.90 Kč
115.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Cif Cream Lemon krémový abrazivní čisticí přípravek s citrónovou vůní. Snadno uvolní nečistoty a vyčistí i zdánlivě nevyčistitelné v celém domě včetně moderních povrchů.
Nivea Fresh Natural deodorant ve spreji, 250 ml
Nivea®
Nivea Fresh Natural deodorant ve spreji, 250 ml
Kód: 2507741
Kód dod.: 835234
EAN: 5900017089409
 
119.90 Kč
479.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Deodorant se svěží lehkou vůní zajistí dlouhotrvající ochranu před nepříjemným zápachem a zároveň jemně pečuje o pokožku podpaží.
Twister parfém na praní Green Land, 250 ml
Twister
Twister parfém na praní Green Land, 250 ml
Kód: 2508876
Kód dod.: 774985
EAN: 8596048012805
 
264.90 Kč
1 059.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Twister parfém na praní Green Land dodává prádlu příjemnou svěží vůni během praní. Je vhodný jako doplněk k běžnému pracímu prostředku.
Nivea Anti-Wrinkle Firming 45+ zpevňující denní krém proti vráskám, 50 ml
Nivea®
Nivea Anti-Wrinkle Firming 45+ zpevňující denní krém proti vráskám, 50 ml
Kód: 1707452
Kód dod.: 822484
EAN: 9005800396378
 
209.90 Kč
4 198Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pošlete hluboké vrásky a jemné linky na dlouhou dovolenou. Spolehněte se na intenzivní péči, která pleť viditelně zpevní a vyhladí - NIVEA Zpevňující denní krém proti vráskám 45+.
Ceys rychlé bílé lepidlo na dřevo 250 g
Ceys®
Ceys rychlé bílé lepidlo na dřevo 250 g
Kód: 2503185
Kód dod.: 502926
EAN: 8411519253283
 
135 Kč
540Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ceys Rychlé bílé lepidlo je kvalitní disperzní lepidlo na bázi polyvinylacetátu (PVA), speciálně navržené pro lepení dřeva, papíru, kartonu, textilu, keramiky, korku a dalších materiálů.
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0100 bílá, 5 kg
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0100 bílá, 5 kg
Kód: 2503379
Kód dod.: 356402
EAN: 8591235010282
 
1 289 Kč
257.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
AKCE
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 1000 bílá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 1000 bílá, 700 g
Kód: 2503250
Kód dod.: 356510
EAN: 8591235011425
 
229 Kč
327.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
AKCE
Nivea Fresh suchý šampon pro světlejší tón vlasů, 200 ml
Nivea®
Nivea Fresh suchý šampon pro světlejší tón vlasů, 200 ml
Kód: 2506814
Kód dod.: 845430
EAN: 9005800358086
 
99.90 Kč
499.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nivea suchý šampon pro světlejší tón vlasů zanechá ve vlasech svěží pocit bez bílých stop.
Nivea Creme Soft tekuté mýdlo náhradní náplň, 500 ml
Nivea®
Nivea Creme Soft tekuté mýdlo náhradní náplň, 500 ml
Kód: 06054
Kód dod.: 789033
EAN: 4006000184036
100%
89.90 Kč
179.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Suché ruce budou minulostí! Díky šetrné péči se zvláčňujícím mandlovým olejem budou vaše ruce krásně čisté a dokonale hydratované. Vsaďte na - NIVEA Krémové tekuté mýdlo Creme Soft.
Syoss Oleo Intense dlouhotrvající olejová barva na vlasy, Tmavě Plavý 6-10
Henkel Syoss
Syoss Oleo Intense dlouhotrvající olejová barva na vlasy, Tmavě Plavý 6-10
Kód: 72914
Kód dod.: 1738057
EAN: 9000100814645
 
179.90 Kč
3 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva na vlasy Syoss Oleo Intense s olejovou recepturou bez obsahu amoniaku poskytuje dlouhotrvající, šetrné barvení a profesionální krytí šedin.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.