cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Gliss kondicionér Full Hair Wonder s kofeinem pro křehké, slabé vlasy 200ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss kondicionér Full Hair Wonder s kofeinem pro křehké, slabé vlasy 200ml
Kód: 2507170
Kód dod.: 855301
EAN: 9000101749533
 
94.90 Kč
474.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gliss kondicionér s kofeinem a peptidy, kondicionér pro křehké a slabé vlasy.
Gliss Winter Repair pečující balzám pro zimou namáhané vlasy, 200 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss Winter Repair pečující balzám pro zimou namáhané vlasy, 200 ml
Kód: 2600199
Kód dod.: 855224
EAN: 9000101044065
 
94.90 Kč
474.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
JSOU VAŠE VLASY NAMÁHANÉ ZIMOU? Vlasy jsou v zimě vystaveny větším ničivým účinkům, a to chladným teplotám a suchému vytápěnému vzduchu.
Alpa Luna Březová bylinná vlasová voda, 120 ml
ALPA® Luna
Alpa Luna Březová bylinná vlasová voda, 120 ml
Kód: 11485
Kód dod.: 856015
EAN: 85922150
96%
36.90 Kč
307.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinnými látkami březového extraktu jsou hlavně saponiny a silice, třísloviny, vitamin C a karoteny. Tyto látky působí příznivě na vlasovou pokožku a omezují nadměrné maštění vlasů
Gliss Ultimate Repair regenerační balzám, 200 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss Ultimate Repair regenerační balzám, 200 ml
Kód: 64044
Kód dod.: 855231
EAN: 9000100662987
 
94.90 Kč
474.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Receptura ULTIMATE REPAIR s 3násobnou koncentrací Komplexu tekutého keratinu odstraní dokonce i extrémní poškození vlasů.
Schauma Fresh It Up kondicionér ve spreji, 200 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma Fresh It Up kondicionér ve spreji, 200 ml
Kód: 2601153
Kód dod.: 855331
EAN: 9000101766769
 
89.90 Kč
449.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schauma Fresh It Up kondicionér ve spreji usnadňuje rozčesávání vlasů a zanechává je svěží.
Syoss Intenze Glaze hloubkový kondicionér na vlasy 250 ml
Henkel Syoss
Syoss Intenze Glaze hloubkový kondicionér na vlasy 250 ml
Kód: 2602099
Kód dod.: 855312
EAN: 9000101760132
 
139.90 Kč
559.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syoss Intense Glaze je hloubkový kondicionér určený pro matné vlasy bez lesku, který pomáhá obnovit jejich hladkost a dodat jim výraznější lesk.
AKCE
-5%Sleva
Green Pharmacy Masážní olej proti celulitidě 200 ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy Masážní olej proti celulitidě 200 ml
Kód: 2602370
Kód dod.: 794950
EAN: 4823015918858
 
76 Kč
79.90 Kč
380Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Green Pharmacy masážní olej proti celulitidě s mandlovým a esenciálními oleji podporuje účinky masáže, pečuje o problematické partie a zanechává pokožku hladkou a hebkou.
NIVEA intenzivní tělové sérum Repair & Care 200 ml
Nivea®
NIVEA intenzivní tělové sérum Repair & Care 200 ml
Kód: 2603140
Kód dod.: 808100
EAN: 9005800404493
 
199.90 Kč
999.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
NIVEA Repair & Care je intenzivní tělové sérum s 12% komplexem glycerinu, přírodních olejů a CICA, které pečuje o suchou až velmi suchou pokožku a poskytuje jí hydrataci po dobu delší než 72 hodin.
Essence Hydra Kiss hydratační olej na rty 07 Classy Glassy 4 ml
Essence
Essence Hydra Kiss hydratační olej na rty 07 Classy Glassy 4 ml
Kód: 2500405
 
EAN: 4059729518729
 
78 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
S olejem na rty Hydra Kiss od značky essence docílíte intenzivního lesku bez lepivého pocitu. Spojen
Herbavera kondicioner na vlasy s kofeinem, 550 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera kondicioner na vlasy s kofeinem, 550 ml
Kód: 2505595
Kód dod.: 855166
EAN: 8594009470688
 
69.90 Kč
127.09Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kondicioner na vlasy s kofeinem, kopřivou a lopuchem je výborným pomocníkem na podporu růstu vlasů. Kofein má příznivé účinky na vlasy, aktivuje vlasové kořínky a významnym způsobem podporuje jejich růst.
Gliss Split Ends Miracle balzám na vlasy, 200 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss Split Ends Miracle balzám na vlasy, 200 ml
Kód: 2006761
 
EAN: 9000101287172
 
94.90 Kč
474.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Balzám pro poškozené vlasy s roztřepenými konečky.
Dixi Kofeinové vlasové tonikum, 7× 10ml
Dixi
Dixi Kofeinové vlasové tonikum, 7× 10ml
Kód: 2404454
Kód dod.: 857007
EAN: 8586000088030
 
79.90 Kč
11.41Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kofeinové vlasové tonikum v ampulích pro všechny typy vlasů.
Dixi kopřivový kondicionér na vlasy, 200 ml
Dixi
Dixi kopřivový kondicionér na vlasy, 200 ml
Kód: 2401792
Kód dod.: 856962
EAN: 8585001900402
100%
39.90 Kč
199.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používáním kopřivového kondicionéru usnadníte rozčesávání a pomůžete předcházet lámavosti a třepení konečků vlasů. Kondicionér na suché vlasy s obsahem přírodního kopřivového extraktu nabije vaše vlasy silou a krásou.
Schwarzkopf Gliss regenerační vlasová maska 4 v 1 pro silně poškozené a suché vlasy, 400 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Gliss regenerační vlasová maska 4 v 1 pro silně poškozené a suché vlasy, 400 ml
Kód: 2507345
Kód dod.: 855293
EAN: 9000101726138
 
169.90 Kč
424.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Keratinová vlasová kúra kombinuje HAPTIQ systém a tekutý keratin, aby poskytla vlasům hloubkovou regeneraci a lesk.
Soudal sanitární silikon neutrální, transparentní, 280 ml
Soudal
Soudal sanitární silikon neutrální, transparentní, 280 ml
Kód: 2502926
Kód dod.: 519173
EAN: 5411183030084
 
155 Kč
553.57Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čirý neutrální silikonový tmel bez octového zápachu pro těsnění spár v prostředí se zvýšenou vlhkostí nebo sanitárních místnostech.
AKCE
Soudal střešní bitumenový tmel, černý, 300 ml
Soudal
Soudal střešní bitumenový tmel, černý, 300 ml
Kód: 2502922
Kód dod.: 519156
EAN: 5411183006164
 
84.90 Kč
283Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bitumenový tmel ideální pro těsnění a opravy na střechách. Vhodný pro těsnění spojů nebo opravy trhlin asfaltových střešních krytin, tmelení spojů mezi odvodňovacími a střešními prvky.
AKCE
-10%Sleva
Ceys Total Tech voděodolné lepidlo a tmel, bílý, 125 g
Ceys®
Ceys Total Tech voděodolné lepidlo a tmel, bílý, 125 g
Kód: 2504449
Kód dod.: 502988
EAN: 8411519772326
 
149 Kč
165 Kč
1 192Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zvládne všechno. Vysoce mnohostranný jednosložkový hybridní tmel. Vykazuje vyšší přilnavost než polyuretan v kombinaci s pružností a těsností silikonu. Lepí, tmelí a opravuje všechny typy materiálů v interiéru i exteriéru, a to i pod vodou.
Uniflex kamnářský tmel, žáruvzdorný tmel, 1,8 kg
Uniflex®
Uniflex kamnářský tmel, žáruvzdorný tmel, 1,8 kg
Kód: 2504840
Kód dod.: 442114
EAN: 8591235074222
 
169 Kč
93.89Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Uniflex, kamnářský tmel, žáruvzdorný tmel určen pro opravy a těsnění rýh, prasklin a mezer v krbech, pecích a komínech.
Den Braven odstraňovač silikonu, 100 ml
Den Braven
Den Braven odstraňovač silikonu, 100 ml
Kód: 2503053
Kód dod.: 518725
EAN: 8595100105134
 
182 Kč
1 820Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro odstranění vytvrzeného silikonu ze zdiva, dřeva, keramiky, kamene, betonu, skla, kovů, plastů apod. Jednoduchá
Uniflex PES-TMEL dřevo, tmel na dřevo, světlé dřevo, 200 g
Uniflex®
Uniflex PES-TMEL dřevo, tmel na dřevo, světlé dřevo, 200 g
Kód: 2504768
Kód dod.: 512245
EAN: 8591235072747
 
165 Kč
825Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tmel či lepidlo určené na tmelení středních a větších nerovností, vynikající přilnavost na většině povrchů, především na kov, ocel, kámen, beton, dřevo atd., přetíratelný, pro vnitřní i venkovní použití.​
Ceresit Silikon Shark - škrabka na odstranění silikonu 1ks
Henkel Ceresit
Ceresit Silikon Shark - škrabka na odstranění silikonu 1ks
Kód: 2506486
Kód dod.: 519994
EAN: 9000100210690
 
73.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
S CERESIT Silikon Shark získáte spolehlivého pomocníka pro údržbu a renovaci silikonových spojů, který vám usnadní práci a zajistí profesionální výsledky.
Het šlehaný lehčený tmel, 250 ml
Het
Het šlehaný lehčený tmel, 250 ml
Kód: 2503961
Kód dod.: 511330
EAN: 8594002539238
 
112 Kč
448Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální extra lehká vyplňovací hmota k tmelení spár, prasklin a vyrovnávání podkladů (minerální a sádrové omítky, betonové panely, zdivo, sádrokarton) v interiéru i exteriéru, lokální opravy děr, vyplňování a zarovnávání přímých i úhlových spár
Polykar Nový Rapid univerzální dvousložkový tmel, 1 kg
Polykar
Polykar Nový Rapid univerzální dvousložkový tmel, 1 kg
Kód: 2503548
Kód dod.: 512304
EAN: 8594007010572
 
409 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro tmelení středních a větších nerovností. Určený pro běžný podklad včetně litiny, hliníku, zinku a sklolaminátu. Dobře aplikovatelný a lehce brousitelný, bez pórů, použitelný i na vyrovnávání nerovností dřeva (tvrdší druhy), laminátu, betonu apod.
Uniflex PES-TMEL dřevo, tmel na dřevo, bílý, 200 g
Uniflex®
Uniflex PES-TMEL dřevo, tmel na dřevo, bílý, 200 g
Kód: 2504553
Kód dod.: 512240
EAN: 8591235062861
 
172 Kč
860Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tmel či lepidlo určené na tmelení středních a větších nerovností, vynikající přilnavost na většině povrchů, především na kov, ocel, kámen, beton, dřevo atd., přetíratelný, pro vnitřní i venkovní použití.​
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.