cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Dixi kopřivová bezoplachová kúra na vlasy, 150 ml
Dixi
Dixi kopřivová bezoplachová kúra na vlasy, 150 ml
Kód: 2401794
Kód dod.: 855998
EAN: 8586000085893
 
59.90 Kč
399.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bezoplachová péče pro vaše vlasy. Obsahuje extrakt z kopřivy a pšeničných klíčků, díky čemuž budou vlasy vyživené, hedvábně jemné a posíleny. Bezoplachová kopřivová péče ve spreji pro každodenní použití vyřeší téměř každý vlasový problém.
Dixi Man Caffein+ vlasové tonikum pro muže, 7× 10ml
Dixi
Dixi Man Caffein+ vlasové tonikum pro muže, 7× 10ml
Kód: 2404455
Kód dod.: 857008
EAN: 8586000087972
 
79.90 Kč
11.41Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kofeinové vlasové tonikum v ampulích pro všechny typy vlasů.
AKCE
-18%Sleva
L'Oréal Elseve Extraordinary Oil balzám na vlasy, 200 ml
L'Oréal Elseve
L'Oréal Elseve Extraordinary Oil balzám na vlasy, 200 ml
Kód: 83580
Kód dod.: 855529
EAN: 3600522895008
100%
89.90 Kč
109.90 Kč
449.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyživující balzám pro suché vlasy.
Gliss Supreme Lenght kondicionér na vlasy, 200 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss Supreme Lenght kondicionér na vlasy, 200 ml
Kód: 1800972
Kód dod.: 855226
EAN: 9000101201185
 
94.90 Kč
474.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kondicionér pro dlouhé vlasy náchylné k poškození a roztřepeným konečkům.
AKCE
-18%Sleva
L'Oréal Elseve Dream Long balzám na vlasy, 200 ml
L'Oréal Elseve
L'Oréal Elseve Dream Long balzám na vlasy, 200 ml
Kód: 1903118
Kód dod.: 855527
EAN: 3600523741878
 
89.90 Kč
109.90 Kč
449.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Regeneruje vaše vlasy až ke konečkům a zanechává je silnější. Zároveň jim dodává lesk a potřebnou výživu.
AKCE
-18%Sleva
L'Oréal Paris Elseve Elseve Hyaluron Pure balzám, 200 ml
L'Oréal Elseve
L'Oréal Paris Elseve Elseve Hyaluron Pure balzám, 200 ml
Kód: 2501379
Kód dod.: 845949
EAN: 3600524134938
 
89.90 Kč
109.90 Kč
449.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Trápí vás mastné konečky a suché vlasové délky? Náš vlasový balzám s kyselinou salicylovou a hyaluro
Herbavera kondicioner na vlasy s arganovým olejem, 550 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera kondicioner na vlasy s arganovým olejem, 550 ml
Kód: 2505594
Kód dod.: 855165
EAN: 8594009470671
 
69.90 Kč
127.09Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kondicioner na vlasy s arganovým olejem, keratinem a směsí bylin je určen pro intenzivní péči a ochranu vlasů. Arganový olej ošetří vlasy od kořínků až ke konečkům vlasů.
Herbavera Koňský balzám s konopím a kaštanem, 200 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Koňský balzám s konopím a kaštanem, 200 ml
Kód: 2504758
Kód dod.: 812070
EAN: 8594009476819
 
79.90 Kč
399.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Koňský balzám s konopím, kostivalem, kaštanem koňským a sedmi bylinami. Masáž koňským balzámem má výborné účinky na uvolnění pohybového ústrojí.
Syoss intenzivní balzám Keratin, 250 ml
Henkel Syoss
Syoss intenzivní balzám Keratin, 250 ml
Kód: 2505780
Kód dod.: 855518
EAN: 9000101665703
 
139.90 Kč
559.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
SYOSS intenzivní balzám - Japonskem inspirovaný profesionální výkon. Naše odborně vytvořená receptura je bohatší než balzám a lehčí než maska.
Schwarzkopf Gliss Liquid Silk vlasová maska 4v1 pro lesk vlasů, 400 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Schwarzkopf Gliss Liquid Silk vlasová maska 4v1 pro lesk vlasů, 400 ml
Kód: 2505957
Kód dod.: 855295
EAN: 9000101726336
 
169.90 Kč
424.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Maska na vlasy pro hloubkovou regeneraci a lesk vlasů.
Schwarzkopf Gliss kondicionér Liquid Silk 200ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Schwarzkopf Gliss kondicionér Liquid Silk 200ml
Kód: 2506729
Kód dod.: 855197
EAN: 9000100256087
 
164.90 Kč
824.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Narušený a nerovný povrch vlasů způsobuje jejich křehkost, matný vzhled i sklon k lámání. Takové vla
AKCE
-5%Sleva
Green Pharmacy Heřmánek maska pro barvené vlasy 300 ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy Heřmánek maska pro barvené vlasy 300 ml
Kód: 2508587
Kód dod.: 845739
EAN: 4823015934575
 
57 Kč
59.90 Kč
190Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Maska Green Pharmacy Heřmánek je určena pro péči o barvené vlasy, které potřebují extra ochranu a regeneraci.
Soudal sanitární silikon neutrální, transparentní, 280 ml
Soudal
Soudal sanitární silikon neutrální, transparentní, 280 ml
Kód: 2502926
Kód dod.: 519173
EAN: 5411183030084
 
155 Kč
553.57Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čirý neutrální silikonový tmel bez octového zápachu pro těsnění spár v prostředí se zvýšenou vlhkostí nebo sanitárních místnostech.
-5%Sleva
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, třešeň, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, třešeň, 250 g
Kód: 2504866
Kód dod.: 511247
EAN: 8591235075625
 
59.90 Kč
62.90 Kč
239.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech. Brousitelný, vodou ředitelný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech.
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, borovice, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, borovice, 250 g
Kód: 2504860
Kód dod.: 511241
EAN: 8591235075328
 
59.90 Kč
239.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech. Brousitelný, vodou ředitelný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech.
-5%Sleva
Epolex 1200 souprava epoxidové pryskyřice, 100 g
Epolex
Epolex 1200 souprava epoxidové pryskyřice, 100 g
Kód: 2504848
Kód dod.: 502730
EAN: 8591235074925
 
157 Kč
165 Kč
1 570Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K drobným opravám a lepení kovů, skla, keramiky, porcelánu, dřeva, betonu atd. Do pryskyřice se přidává 6,5 % tvrdidla P 11.
Ceresit CS25 sanitární silikon, graphite, 280 ml
Henkel Ceresit
Ceresit CS25 sanitární silikon, graphite, 280 ml
Kód: 2507964
Kód dod.: 519455
EAN: 4015000411097
 
265 Kč
946.43Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určen pro vyplnění dilatačních a spojovacích spár mezi keramickými obklady a dlažbou v rozích nebo ve styku stěn, podlah a k usazování zařizovacích předmětů v sanitární oblasti.
Max Color Rapid plnič ve spreji, základový a plnící nástřik, šedý, 400 ml
Mako color
Max Color Rapid plnič ve spreji, základový a plnící nástřik, šedý, 400 ml
Kód: 2503674
Kód dod.: 100108
EAN: 4029534642445
 
315 Kč
787.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jako základový a plnící nástřik, může být použit bez základního nástřiku, za normálních okolností přestříkatelný všemi běžnými lakovacími systémy, také 2K a vodouředitelnými, bez nutnosti mezibroušení.
Ceresit CS25 sanitární silikon, siena, 280 ml
Henkel Ceresit
Ceresit CS25 sanitární silikon, siena, 280 ml
Kód: 2506890
Kód dod.: 519445
EAN: 4740008501067
 
265 Kč
946.43Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určen pro vyplnění dilatačních a spojovacích spár mezi keramickými obklady a dlažbou v rozích nebo ve styku stěn, podlah a k usazování zařizovacích předmětů v sanitární oblasti.
Polykar Super Plus jemný dvousložkový polyesterový plnící tmel, 200 g
Polykar
Polykar Super Plus jemný dvousložkový polyesterový plnící tmel, 200 g
Kód: 2503504
Kód dod.: 512320
EAN: 8594007010367
 
215 Kč
1 075Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemný plnící tmel pro tmelení malých nerovností, rýh a pórů. Určený pro běžný podklad včetně litiny, hliníku, zinku a sklolaminátu.
Ceresit CS25 sanitární silikon, transparentní, 280 ml
Henkel Ceresit
Ceresit CS25 sanitární silikon, transparentní, 280 ml
Kód: 63076
Kód dod.: 16300
EAN: 8691451080400
100%
265 Kč
946.43Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určen pro vyplnění dilatačních a spojovacích spár mezi keramickými obklady a dlažbou v rozích nebo ve styku stěn, podlah a k usazování zařizovacích předmětů v sanitární oblasti.
-2%Sleva
Fenjal Classic parfémovaný deodorant fluid na dekolt a ramena pro ženy 100 ml
Fenjal®
Fenjal Classic parfémovaný deodorant fluid na dekolt a ramena pro ženy 100 ml
Kód: 27977
Kód dod.: FEN03212
EAN: 4013162018291
100%
269 Kč
275 Kč
2 690Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jedinečné složky vůně jako bergamot, pomeranč, růže, jasmín, pačuli a cedrové dřevo jsou jemně absor
Uniflex akrylátový švédský tmel 800 g
Uniflex®
Uniflex akrylátový švédský tmel 800 g
Kód: 2507872
Kód dod.: 511337
EAN: 8591235100846
 
118 Kč
147.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Profesionální řešení pro dokonalé spáry.
Lukopren N 1522 univerzální kaučuk pasta 1 kg + katalyzátor N, 30 g + pipeta
Lukopren
Lukopren N 1522 univerzální kaučuk pasta 1 kg + katalyzátor N, 30 g + pipeta
Kód: 2502909
Kód dod.: 518010
EAN: 8594019560249
 
929 Kč
930 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Slouží k výrobě forem, do nichž lze odlévat syntetické pryskyřice, sádru, vosk, beton. Dále se používá k výrobě rozebíratelných těsnění a přírubových těsnění, k zalévání v elektrotechnice apod.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.