cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Uniflex PES-TMEL dřevo, tmel na dřevo, světlé dřevo, 200 g
Uniflex®
Uniflex PES-TMEL dřevo, tmel na dřevo, světlé dřevo, 200 g
Kód: 2504768
Kód dod.: 512245
EAN: 8591235072747
 
165 Kč
825Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tmel či lepidlo určené na tmelení středních a větších nerovností, vynikající přilnavost na většině povrchů, především na kov, ocel, kámen, beton, dřevo atd., přetíratelný, pro vnitřní i venkovní použití.​
Ceresit Silikon Shark - škrabka na odstranění silikonu 1ks
Henkel Ceresit
Ceresit Silikon Shark - škrabka na odstranění silikonu 1ks
Kód: 2506486
Kód dod.: 519994
EAN: 9000100210690
 
73.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
S CERESIT Silikon Shark získáte spolehlivého pomocníka pro údržbu a renovaci silikonových spojů, který vám usnadní práci a zajistí profesionální výsledky.
Het šlehaný lehčený tmel, 250 ml
Het
Het šlehaný lehčený tmel, 250 ml
Kód: 2503961
Kód dod.: 511330
EAN: 8594002539238
 
112 Kč
448Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální extra lehká vyplňovací hmota k tmelení spár, prasklin a vyrovnávání podkladů (minerální a sádrové omítky, betonové panely, zdivo, sádrokarton) v interiéru i exteriéru, lokální opravy děr, vyplňování a zarovnávání přímých i úhlových spár
Polykar Nový Rapid univerzální dvousložkový tmel, 1 kg
Polykar
Polykar Nový Rapid univerzální dvousložkový tmel, 1 kg
Kód: 2503548
Kód dod.: 512304
EAN: 8594007010572
 
409 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro tmelení středních a větších nerovností. Určený pro běžný podklad včetně litiny, hliníku, zinku a sklolaminátu. Dobře aplikovatelný a lehce brousitelný, bez pórů, použitelný i na vyrovnávání nerovností dřeva (tvrdší druhy), laminátu, betonu apod.
Uniflex PES-TMEL dřevo, tmel na dřevo, bílý, 200 g
Uniflex®
Uniflex PES-TMEL dřevo, tmel na dřevo, bílý, 200 g
Kód: 2504553
Kód dod.: 512240
EAN: 8591235062861
 
172 Kč
860Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tmel či lepidlo určené na tmelení středních a větších nerovností, vynikající přilnavost na většině povrchů, především na kov, ocel, kámen, beton, dřevo atd., přetíratelný, pro vnitřní i venkovní použití.​
Uniflex šlehaný tmel, 1 l
Uniflex®
Uniflex šlehaný tmel, 1 l
Kód: 2504501
Kód dod.: 511370
EAN: 8591235057126
 
283 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Šlehaný superlehký tmel, který v mnoha případech nahrazuje sádru. Vhodný pro interiér. Je přetíratelný, nestéká, nepraská, nesmršťuje se. Velmi dobře se uhlazuje a je brousitelný. Odolává působení vody a má velmi dobrou přilnavost k podkladu.
Het akrylový tmel na sádrokarton, zdivo a omítky, 400 g
Het
Het akrylový tmel na sádrokarton, zdivo a omítky, 400 g
Kód: 2503217
Kód dod.: 511271
EAN: 8594002535049
 
71.90 Kč
179.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K plošnému vyrovnání stěn (omítek, zdiva, panelů, sádrokartonu apod.) v interiérech. Tmel se nedoporučuje ke spárování.
Profil univerzální silikon, bílý, 310 ml
Soudal
Profil univerzální silikon, bílý, 310 ml
Kód: 2503060
Kód dod.: 519078
EAN: 5411183033375
 
119 Kč
440.74Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Trvale pružný silikonový tmel určený k univerzálnímu použití v interiéru i exteriéru.
Ceresit CS25 sanitární silikon, siena, 280 ml
Henkel Ceresit
Ceresit CS25 sanitární silikon, siena, 280 ml
Kód: 2506890
Kód dod.: 519445
EAN: 4740008501067
 
265 Kč
946.43Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určen pro vyplnění dilatačních a spojovacích spár mezi keramickými obklady a dlažbou v rozích nebo ve styku stěn, podlah a k usazování zařizovacích předmětů v sanitární oblasti.
Polykar Super Plus jemný dvousložkový polyesterový plnící tmel, 200 g
Polykar
Polykar Super Plus jemný dvousložkový polyesterový plnící tmel, 200 g
Kód: 2503504
Kód dod.: 512320
EAN: 8594007010367
 
215 Kč
1 075Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemný plnící tmel pro tmelení malých nerovností, rýh a pórů. Určený pro běžný podklad včetně litiny, hliníku, zinku a sklolaminátu.
-5%Sleva
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, třešeň, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, třešeň, 250 g
Kód: 2504866
Kód dod.: 511247
EAN: 8591235075625
 
59.90 Kč
62.90 Kč
239.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech. Brousitelný, vodou ředitelný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech.
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, borovice, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, borovice, 250 g
Kód: 2504860
Kód dod.: 511241
EAN: 8591235075328
 
59.90 Kč
239.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech. Brousitelný, vodou ředitelný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech.
-5%Sleva
Epolex 1200 souprava epoxidové pryskyřice, 100 g
Epolex
Epolex 1200 souprava epoxidové pryskyřice, 100 g
Kód: 2504848
Kód dod.: 502730
EAN: 8591235074925
 
157 Kč
165 Kč
1 570Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K drobným opravám a lepení kovů, skla, keramiky, porcelánu, dřeva, betonu atd. Do pryskyřice se přidává 6,5 % tvrdidla P 11.
Ceresit CS25 sanitární silikon, graphite, 280 ml
Henkel Ceresit
Ceresit CS25 sanitární silikon, graphite, 280 ml
Kód: 2507964
Kód dod.: 519455
EAN: 4015000411097
 
265 Kč
946.43Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určen pro vyplnění dilatačních a spojovacích spár mezi keramickými obklady a dlažbou v rozích nebo ve styku stěn, podlah a k usazování zařizovacích předmětů v sanitární oblasti.
Max Color Rapid plnič ve spreji, základový a plnící nástřik, šedý, 400 ml
Mako color
Max Color Rapid plnič ve spreji, základový a plnící nástřik, šedý, 400 ml
Kód: 2503674
Kód dod.: 100108
EAN: 4029534642445
 
315 Kč
787.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jako základový a plnící nástřik, může být použit bez základního nástřiku, za normálních okolností přestříkatelný všemi běžnými lakovacími systémy, také 2K a vodouředitelnými, bez nutnosti mezibroušení.
Alpa Luna Březová bylinná vlasová voda, 120 ml
ALPA® Luna
Alpa Luna Březová bylinná vlasová voda, 120 ml
Kód: 11485
Kód dod.: 856015
EAN: 85922150
96%
36.90 Kč
307.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinnými látkami březového extraktu jsou hlavně saponiny a silice, třísloviny, vitamin C a karoteny. Tyto látky působí příznivě na vlasovou pokožku a omezují nadměrné maštění vlasů
Gliss Ultimate Repair regenerační balzám, 200 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss Ultimate Repair regenerační balzám, 200 ml
Kód: 64044
Kód dod.: 855231
EAN: 9000100662987
 
94.90 Kč
474.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Receptura ULTIMATE REPAIR s 3násobnou koncentrací Komplexu tekutého keratinu odstraní dokonce i extrémní poškození vlasů.
Gliss Split Ends Miracle balzám na vlasy, 200 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss Split Ends Miracle balzám na vlasy, 200 ml
Kód: 2006761
 
EAN: 9000101287172
 
94.90 Kč
474.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Balzám pro poškozené vlasy s roztřepenými konečky.
Essence Hydra Kiss hydratační olej na rty 07 Classy Glassy 4 ml
Essence
Essence Hydra Kiss hydratační olej na rty 07 Classy Glassy 4 ml
Kód: 2500405
 
EAN: 4059729518729
 
78 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
S olejem na rty Hydra Kiss od značky essence docílíte intenzivního lesku bez lepivého pocitu. Spojen
Herbavera kondicioner na vlasy s kofeinem, 550 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera kondicioner na vlasy s kofeinem, 550 ml
Kód: 2505595
Kód dod.: 855166
EAN: 8594009470688
 
69.90 Kč
127.09Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kondicioner na vlasy s kofeinem, kopřivou a lopuchem je výborným pomocníkem na podporu růstu vlasů. Kofein má příznivé účinky na vlasy, aktivuje vlasové kořínky a významnym způsobem podporuje jejich růst.
Dixi Kofeinové vlasové tonikum, 7× 10ml
Dixi
Dixi Kofeinové vlasové tonikum, 7× 10ml
Kód: 2404454
Kód dod.: 857007
EAN: 8586000088030
 
79.90 Kč
11.41Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kofeinové vlasové tonikum v ampulích pro všechny typy vlasů.
Dixi kopřivový kondicionér na vlasy, 200 ml
Dixi
Dixi kopřivový kondicionér na vlasy, 200 ml
Kód: 2401792
Kód dod.: 856962
EAN: 8585001900402
100%
39.90 Kč
199.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používáním kopřivového kondicionéru usnadníte rozčesávání a pomůžete předcházet lámavosti a třepení konečků vlasů. Kondicionér na suché vlasy s obsahem přírodního kopřivového extraktu nabije vaše vlasy silou a krásou.
Schwarzkopf Gliss regenerační vlasová maska 4 v 1 pro silně poškozené a suché vlasy, 400 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Gliss regenerační vlasová maska 4 v 1 pro silně poškozené a suché vlasy, 400 ml
Kód: 2507345
Kód dod.: 855293
EAN: 9000101726138
 
169.90 Kč
424.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Keratinová vlasová kúra kombinuje HAPTIQ systém a tekutý keratin, aby poskytla vlasům hloubkovou regeneraci a lesk.
Gliss kondicionér Full Hair Wonder s kofeinem pro křehké, slabé vlasy 200ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss kondicionér Full Hair Wonder s kofeinem pro křehké, slabé vlasy 200ml
Kód: 2507170
Kód dod.: 855301
EAN: 9000101749533
 
94.90 Kč
474.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gliss kondicionér s kofeinem a peptidy, kondicionér pro křehké a slabé vlasy.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.