cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Perwoll prací gel Renew Sport sportovní prádlo, 40 praní, 2000 ml
Henkel Perwoll
Perwoll prací gel Renew Sport sportovní prádlo, 40 praní, 2000 ml
Kód: 2404515
Kód dod.: 761271
EAN: 9000101810790
 
274.90 Kč
6.87Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zachovává funkční vlastnosti vláken a neutralizuje zápach. Perwoll Sport Vám dává naprostou svobodu, abyste se mohli plně věnovat tréninku.
AKCE
Jelen prací gel Black na černé prádlo, 60 praní, 2,7 l
Jelen®
Jelen prací gel Black na černé prádlo, 60 praní, 2,7 l
Kód: 1705857
Kód dod.: 100257997
EAN: 8592613579971
100%
229.90 Kč
3.83Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací prostředek na černé prádlo, který zanechá intenzivní tmavé barvy jako nové. Je šetrný k přírodě i k pokožce. Vhodný pro praní v automatické pračce i na ruční praní.
AKCE
-11%Sleva
Azurit prací gel na černé a tmavé prádlo 62 praní, 2048 ml
Tomil® Azurit
Azurit prací gel na černé a tmavé prádlo 62 praní, 2048 ml
Kód: 2206360
Kód dod.: 6871
EAN: 8595025836595
100%
199.90 Kč
224.90 Kč
3.22Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Azurit pokračuje v tradici pracích přípravků z 90. let. Tento prací prostředek má svěží vůni a dokonale pečuje o Vaše prádlo.
Perwoll prací gel Mega Renew Blossom 40 praní, 2000 ml
Henkel Perwoll
Perwoll prací gel Mega Renew Blossom 40 praní, 2000 ml
Kód: 2404513
Kód dod.: 759340
EAN: 9000101808476
 
274.90 Kč
6.87Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel Perwoll Renew & Blossom je speciálně navržený na jemné a barevné prádlo. Prací gel můžete použivat na různé typy barevného oblečení aniž by ztratilo své intenzivní barvy.
-1%Sleva
Perwoll prací gel Mega Renew Blossom 80 praní, 4 L
Henkel Perwoll
Perwoll prací gel Mega Renew Blossom 80 praní, 4 L
Kód: 2508664
Kód dod.: 761051
EAN: 9000101810653
 
439.90 Kč
443 Kč
5.5Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Perwoll Renew Blossom je tekutý prací gel určený pro barevné a jemné prádlo.
AKCE
Jelen univerzální prací gel luční kvítí, 60 praní, 2,7 l
Jelen®
Jelen univerzální prací gel luční kvítí, 60 praní, 2,7 l
Kód: 2501960
 
EAN: 8596422551678
100%
229.90 Kč
3.83Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jelen Univerzální prací gel Luční kvítí je šetrný a zároveň účinný prací prostředek vhodný pro všechny druhy tkanin a barev.
REX prací gel Sensitive & Pure 50 praní, 2,25L
Henkel Rex
REX prací gel Sensitive & Pure 50 praní, 2,25L
Kód: 2507514
Kód dod.: 765419
EAN: 9000101800296
 
289.90 Kč
5.8Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rex Sensitive & Pure účinně odstraňuje skvrny a je speciálně vyvinut pro lidi s citlivou pokožkou. Složení obsahuje hypoalergenní parfém a 0 % barviv.
Rex Aromatherapy Orchid Color prací gel, 2,25 l, 50 dávek
Henkel Rex
Rex Aromatherapy Orchid Color prací gel, 2,25 l, 50 dávek
Kód: 2507723
Kód dod.: 765417
EAN: 9000101803396
 
289.90 Kč
5.8Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel s dlouhotrvající svěží vůní orchideje pro zářivě čisté prádlo.
AKCE
-3%Sleva
Vademecum Junior, zubní pasta pro děti, příchuť jahoda, pro děti 0-6  let,  50 ml
Henkel Vademecum
Vademecum Junior, zubní pasta pro děti, příchuť jahoda, pro děti 0-6 let, 50 ml
Kód: 13978
Kód dod.: 888061
EAN: 3838905003126
 
58 Kč
59.90 Kč
1 160Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dětská zubní pasta s jahodovou příchutí s nízkým obsahem fluoridu.
AKCE
-3%Sleva
Vademecum Junior, zubní pasta pro děti, příchuť jablko, pro děti 0-6  let,  50 ml
Henkel Vademecum
Vademecum Junior, zubní pasta pro děti, příchuť jablko, pro děti 0-6 let, 50 ml
Kód: 13982
Kód dod.: 888060
EAN: 4068883000452
95%
58 Kč
59.90 Kč
1 160Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dětská zubní pasta s jablečnou příchutí s nízkým obsahem fluoridu.
Domestos WC čistič Extended Power Lavander, 750 ml
Domestos
Domestos WC čistič Extended Power Lavander, 750 ml
Kód: 2001937
Kód dod.: 717095
EAN: 8717163760208
98%
49.90 Kč
66.53Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekutý dezinfekční a čisticí přípravek na toalety.
-5%Sleva
Essence lesk na rty Extreme shine 20 Peach Please, 5 ml
Essence
Essence lesk na rty Extreme shine 20 Peach Please, 5 ml
Kód: 2601717
Kód dod.: ES585097
EAN: 4059729585097
 
55 Kč
58 Kč
11 000Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zářivý broskvový tón pro plný a svěží vzhled rtů. Lesk na rty essence extreme shine volume 20 Peach
Niteola látková taška nákupní, 34 × 36 × 22 cm, modro bílá
Neuvedeno
Niteola látková taška nákupní, 34 × 36 × 22 cm, modro bílá
Kód: 2102832
Kód dod.: 991180
EAN: 5908269504411
100%
44.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Látková taška nákupní, ideální pro velké rodinné nákupy. modro bílý pruhovaný vzor. Rozměr 34 × 36 × 22 cm.
Niteola látková taška nákupní, 34 × 36 × 22 cm, modrá s nápisy
Gam®
Niteola látková taška nákupní, 34 × 36 × 22 cm, modrá s nápisy
Kód: 2501905
Kód dod.: 991182
EAN: 5908269507573
 
44.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Látková taška nákupní, ideální pro velké rodinné nákupy. Černá se vzorem bilých nápisů. Rozměr 34 × 36 × 22 cm.
AKCE
Sensodyne Pronamel Whitening zubní pasta 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Pronamel Whitening zubní pasta 75 ml
Kód: 2600872
Kód dod.: 885276
EAN: 5054563211064
 
83.90 Kč
1 118.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sensodyne Pronamel Whitening je zubní pasta speciálně vyvinutá pro každodenní péči o citlivé zuby a oslabenou zubní sklovinu.
AKCE
-1%Sleva
Meridol Parodont Expert zubní pasta 75 ml
Meridol®
Meridol Parodont Expert zubní pasta 75 ml
Kód: 2600069
Kód dod.: 885372
EAN: 8718951132771
 
109 Kč
109.90 Kč
1 453.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Meridol Parodont Expert je speciálně vyvinuta pro osoby trpící problémy s dásněmi, jako je krvácení, zánět nebo parodontitida. Pasta pomáhá redukovat zubní plak a chrání ústní dutinu před škodlivými bakteriemi.
Colgate Zubní pasta Advanced White 125 ml
Colgate®
Colgate Zubní pasta Advanced White 125 ml
Kód: 2600112
Kód dod.: 885173
EAN: 8718951167940
 
84.90 Kč
679.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tato účinná bělící zubní pasta využívá duální čistící systém, který pomáhá obnovit přirozenou bělost zubů již za 10 dní.
Colgate zubní pasta Triple Action 125 ml
Colgate®
Colgate zubní pasta Triple Action 125 ml
Kód: 2600972
Kód dod.: 885288
EAN: 7891024128831
 
59.90 Kč
479.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Colgate Triple Action poskytuje trojí péči v jednom kroku – chrání před zubním kazem, pomáhá udržet zuby bělejší a zajišťuje dlouhotrvající svěží dech.
Gallus prací gel White, 57 dávek, 2 l
Gallus
Gallus prací gel White, 57 dávek, 2 l
Kód: 2501519
Kód dod.: 759277
EAN: 4251415301343
 
119.90 Kč
2.1Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní prací gel za dobrou cenu. Spolehlivě odstraňuje skvrny při zachování intenzivních bílých barev vašeho prádla, stejně jako jejich hebkosti.
Gallus prací gel Sport, 57 dávek, 2 l
Gallus
Gallus prací gel Sport, 57 dávek, 2 l
Kód: 2501518
Kód dod.: 759282
EAN: 4251415301602
 
119.90 Kč
2.1Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní prací gel za dobrou cenu. Je speciálně navržen pro spocené sportovní prádlo, kdy dokáže v kratším čase vyprat prádlo intenzivněji a zbavit ho zápachu.
Gallus prací gel Color, 100 dávek, 4 l
Gallus
Gallus prací gel Color, 100 dávek, 4 l
Kód: 2501507
Kód dod.: 759275
EAN: 4251415300186
 
169.90 Kč
1.7Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní prací gel za dobrou cenu. Spolehlivě odstraňuje skvrny při zachování intenzivních barev vašeho prádla, stejně jako jejich hebkosti.
Dalli prací gel Color 20 dávek, 1,1 l
Dalli
Dalli prací gel Color 20 dávek, 1,1 l
Kód: 2501653
Kód dod.: 759303
EAN: 4012400524242
 
114.90 Kč
5.75Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Objevte praktické a účinné řešení pro vaše běžné praní s Dalli pracím gelem!
Gallus prací gel Color, 112 dávek, 4,05 l
Gallus
Gallus prací gel Color, 112 dávek, 4,05 l
Kód: 2501679
Kód dod.: 759284
EAN: 4251415302012
100%
189.90 Kč
1.7Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní prací gel za dobrou cenu. Spolehlivě odstraňuje skvrny při zachování intenzivních barev vašeho prádla, stejně jako jejich hebkosti.
Gallus prací gel Universal, 57 dávek, 2 l
Gallus
Gallus prací gel Universal, 57 dávek, 2 l
Kód: 2501683
Kód dod.: 759278
EAN: 4251415301312
 
119.90 Kč
2.1Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní prací gel za dobrou cenu. Spolehlivě odstraňuje skvrny při zachování intenzivních barev vašeho prádla, stejně jako jejich hebkosti.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.