cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Gallus prací gel White, 57 dávek, 2 l
Gallus
Gallus prací gel White, 57 dávek, 2 l
Kód: 2501519
Kód dod.: 759277
EAN: 4251415301343
 
119.90 Kč
2.1Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní prací gel za dobrou cenu. Spolehlivě odstraňuje skvrny při zachování intenzivních bílých barev vašeho prádla, stejně jako jejich hebkosti.
Gallus prací gel Sport, 57 dávek, 2 l
Gallus
Gallus prací gel Sport, 57 dávek, 2 l
Kód: 2501518
Kód dod.: 759282
EAN: 4251415301602
 
119.90 Kč
2.1Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní prací gel za dobrou cenu. Je speciálně navržen pro spocené sportovní prádlo, kdy dokáže v kratším čase vyprat prádlo intenzivněji a zbavit ho zápachu.
Gallus prací gel Color, 100 dávek, 4 l
Gallus
Gallus prací gel Color, 100 dávek, 4 l
Kód: 2501507
Kód dod.: 759275
EAN: 4251415300186
 
169.90 Kč
1.7Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní prací gel za dobrou cenu. Spolehlivě odstraňuje skvrny při zachování intenzivních barev vašeho prádla, stejně jako jejich hebkosti.
Dalli prací gel Color 20 dávek, 1,1 l
Dalli
Dalli prací gel Color 20 dávek, 1,1 l
Kód: 2501653
Kód dod.: 759303
EAN: 4012400524242
 
114.90 Kč
5.75Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Objevte praktické a účinné řešení pro vaše běžné praní s Dalli pracím gelem!
Gallus prací gel Color, 112 dávek, 4,05 l
Gallus
Gallus prací gel Color, 112 dávek, 4,05 l
Kód: 2501679
Kód dod.: 759284
EAN: 4251415302012
100%
189.90 Kč
1.7Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní prací gel za dobrou cenu. Spolehlivě odstraňuje skvrny při zachování intenzivních barev vašeho prádla, stejně jako jejich hebkosti.
Gallus prací gel Universal, 57 dávek, 2 l
Gallus
Gallus prací gel Universal, 57 dávek, 2 l
Kód: 2501683
Kód dod.: 759278
EAN: 4251415301312
 
119.90 Kč
2.1Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní prací gel za dobrou cenu. Spolehlivě odstraňuje skvrny při zachování intenzivních barev vašeho prádla, stejně jako jejich hebkosti.
Felce Azzurra prací gel Original 32 praní, 1,595 l
Felce Azzurra
Felce Azzurra prací gel Original 32 praní, 1,595 l
Kód: 2501505
Kód dod.: 775269
EAN: 8001280030802
 
179.90 Kč
5.62Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální prací gel Felce Azzura, který se vyznačuje tradiční nezaměnitelnou a nenapodobitelnou vůní. Používáním pracího gelu Felce Azzura dosáhnete pocitu dlouhodobé přirozené svěžesti a maximální hebkosti.
AKCE
-14%Sleva
Jelen prací gel Na vlnu a merino, 30 praní, 1,35 l
Jelen®
Jelen prací gel Na vlnu a merino, 30 praní, 1,35 l
Kód: 1902841
Kód dod.: 100255008
EAN: 8592613550086
 
149.90 Kč
174.90 Kč
5Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eko prací gel na vlnu i merino, založen na bázi lněného mýdla, změkčuje prádlo a nezanáší textilní vlákna
Kristalon hnojivo Muškát kapalný, 1 l
Kristalon™
Kristalon hnojivo Muškát kapalný, 1 l
Kód: 2506258
Kód dod.: 655223
EAN: 8592542014291
 
137 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Oblíbené krystalické hnojivo nově v kapalné formě! Kristalon Muškát je kapalné hnojivo s mikroprvky jako rostlinnými „vitamíny“ pro výbornou kondici rostlin.
LAVON na skla a leské povrchy, 500 ml
Lavon
LAVON na skla a leské povrchy, 500 ml
Kód: 2501712
Kód dod.: 705159
EAN: 8594187141271
 
44.90 Kč
89.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální čistič s alkoholem na skla a všechny omyvatelné povrchy.
Lovela Baby Barevné prádlo prací gel 16 praní, 1,45 l
Lovela
Lovela Baby Barevné prádlo prací gel 16 praní, 1,45 l
Kód: 46162
Kód dod.: 759098
EAN: 5999109520647
100%
149.90 Kč
9.37Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Produkty na praní značky Lovela byly speciálně vyvinuty pro děti, a to od prvního dne jejich života.
Essence Hydra Kiss vyživující olej na rty 03 Pink Champagne 4 ml
Essence
Essence Hydra Kiss vyživující olej na rty 03 Pink Champagne 4 ml
Kód: 2306930
 
EAN: 4059729421937
 
78 Kč
19 500Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Olej na rty hydra kiss od značky essence zajišťuje nelepivý finiš s vysokým leskem. Kyselina hyaluro
AKCE
-11%Sleva
Sunsilk maska pro kudrnaté vlasy Ricci Da Domare 1 Minute Wow, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk maska pro kudrnaté vlasy Ricci Da Domare 1 Minute Wow, 180 ml
Kód: 2501576
Kód dod.: 794657
EAN: 8717163720189
 
79.90 Kč
89.90 Kč
443.89Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro definované a elastické kadeře. Bez krepatění. Receptura s arganovým olejem je ideální pro rovné, krepaté a suché vlasy, opravuje poškozené a rozčesává vlasy, aby vám poskytla dokonalou rovnost bez krepatění každý den.
Colgate zubní pasta Advanced White 2 x 75 ml
Colgate®
Colgate zubní pasta Advanced White 2 x 75 ml
Kód: 2600096
Kód dod.: 885174
EAN: 8718951630031
 
104.90 Kč
105 Kč
699.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta s duálním čisticím systémem a mikročisticími krystalky efektivně odstraňuje povrchové skvrny a pomáhá chránit zuby před vznikem zubního kazu.
Colgate Max White Carchoal zubní pasta 75 ml
Colgate®
Colgate Max White Carchoal zubní pasta 75 ml
Kód: 2600899
Kód dod.: 885060
EAN: 8718951250017
 
89.90 Kč
1 198.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Colgate zubní pasta Max White Charcoal se postará o bílý, svěží a zdravý úsměv. Pasta s obsahem přírodních složek aktivně působí na zubní sklovinu, zajišťuje jemné bělení a zároveň chrání před zubním kazem.
AKCE
-14%Sleva
Elmex Caries Complete Care zubní pasta 75 ml
Elmex®
Elmex Caries Complete Care zubní pasta 75 ml
Kód: 2600916
Kód dod.: 885355
EAN: 8718951516014
 
94.90 Kč
109.90 Kč
1 265.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Elmex zubní pasta COMPLETE CARE je zubní pasta s obsahem fluoridu cínatého a fosforečnanu zinečnatého, která poskytuje kompletní ochranu pro zdravá ústa. Chrání před zubním kazem, oslabením zubní skloviny, zubním kamenem a podrážděním dásní.
AKCE
-3%Sleva
Parodontax Aktivní obnova dásní Fresh Mint zubní pasta pro zdravé dásně, 75 ml
Parodontax®
Parodontax Aktivní obnova dásní Fresh Mint zubní pasta pro zdravé dásně, 75 ml
Kód: 2601445
Kód dod.: 885401
EAN: 5054563282354
 
146 Kč
149.90 Kč
1 946.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Parodontax Aktivní obnova dásní zubní pasta je určena pro péči o dásně a každodenní ústní hygienu.
Finish Power Gel 0 % gel do myčky nádobí, 900 ml
finish - Calgonit
Finish Power Gel 0 % gel do myčky nádobí, 900 ml
Kód: 2002084
Kód dod.: 750056
EAN: 5999109581822
 
184.90 Kč
205.44Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Finish Gel do myčky nádobí bez nechtěných látek.
AKCE
-3%Sleva
Parodontax Posílení a ochrana dásní Fresh Mint zubní pasta pro dásně, 75 ml
Parodontax®
Parodontax Posílení a ochrana dásní Fresh Mint zubní pasta pro dásně, 75 ml
Kód: 2601447
Kód dod.: 885403
EAN: 5054563206299
 
146 Kč
149.90 Kč
1 946.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Parodontax Posílení a ochrana dásní zubní pasta je určena pro péči o dásně a každodenní hygienu.
Alufix univerzální hliníková grilovací miska 32 x 26 x 4,5 cm, 3 ks
Alufix
Alufix univerzální hliníková grilovací miska 32 x 26 x 4,5 cm, 3 ks
Kód: 2600740
Kód dod.: 956161
EAN: 5949509000324
 
79.90 Kč
26.63Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alufix univerzální hliníkové grilovací misky jsou praktickým řešením pro přípravu a servírování pokrmů na grilu i v troubě.
Colgate zubní pasta dětská Kids Bluey 0-5 let, 50 ml
Colgate®
Colgate zubní pasta dětská Kids Bluey 0-5 let, 50 ml
Kód: 2600109
Kód dod.: 885176
EAN: 8718951610583
 
54.90 Kč
1 098Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dětská zubní pasta Colgate Kids Bluey 0–5 let poskytuje šetrnou ochranu prvních zoubků, optimální péči se správným množstvím fluoridu a díky jahodové příchuti dělá z čištění zubů zábavný každodenní rituál.
Diava lešticí krém na nábytek se včelím voskem, 200 ml
Tatrachema Diava
Diava lešticí krém na nábytek se včelím voskem, 200 ml
Kód: 2204625
Kód dod.: 1259
EAN: 8585003912595
 
44.90 Kč
224.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Diava krém na nábytek je jemná čistící a leštící emulze s příjemnou vůní na všechny druhy nábytku, který vytváří ochranný film a zanechává přirozený vzhled. Nábytek renovuje a leští.
AKCE
-11%Sleva
Robeta Mountain Flower prací gel na barevné prádlo 3 l, 60 dávek
Robeta
Robeta Mountain Flower prací gel na barevné prádlo 3 l, 60 dávek
Kód: 2508268
Kód dod.: 716151
EAN: 8594221200285
 
107 Kč
119.90 Kč
1.78Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Robeta Mountain Flower prací gel 3 l je tekutý prací prostředek určený pro praní barevného prádla.
AKCE
-9%Sleva
Perwoll prací gel Mega XXL Renew Color 80 praní, 4000 ml
Henkel Perwoll
Perwoll prací gel Mega XXL Renew Color 80 praní, 4000 ml
Kód: 2407449
Kód dod.: 761038
EAN: 9000101810172
90%
399.90 Kč
439.90 Kč
5Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vylepšená ochrana barev proti zašednutí spolu s vylepšenou prací schopností chrání barvy před vyblednutím a uhlazuje poškozená zašedlá vlákna pro optimální odraz světla, díky čemuž bude vaše oblečení již po několika vypráních jako nové.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.