cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
Perwoll prací gel Renew Black na černé a tmavé, 20 praní, 1000 ml
Henkel Perwoll
Perwoll prací gel Renew Black na černé a tmavé, 20 praní, 1000 ml
Kód: 2403024
Kód dod.: 760998
EAN: 9000101810141
100%
155 Kč
7.75Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel Perwoll Renew je ideálním tekutým pracím prostředkem pro tmavé oblečení. Poskytuje nejen šetrné praní, ale také oživuje tmavé barvy.
-2%Sleva
Frosch Eko Baby prací gel na kojenecké prádlo 21 praní, 1,5 l
Frosch®
Frosch Eko Baby prací gel na kojenecké prádlo 21 praní, 1,5 l
Kód: 2505965
Kód dod.: 765051
EAN: 4009175968609
 
239.90 Kč
244.90 Kč
11.42Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální eko prací gel s přírodními výtažky z heřmánku na bílé i barevné prádlo.
AKCE
-1%Sleva
Dr. Beckmann prací ubrousky Magic Leaves Intense Fresh Universal, 20 ks
Dr. Beckmann®
Dr. Beckmann prací ubrousky Magic Leaves Intense Fresh Universal, 20 ks
Kód: 2501381
Kód dod.: 761217
EAN: 4008455584713
 
164 Kč
164.90 Kč
8.2Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací ubrousky k zachycení barev a nečistot z oděvů při praní.
Gallus prací gel White, 100 dávek, 4 l
Gallus
Gallus prací gel White, 100 dávek, 4 l
Kód: 2501508
Kód dod.: 759273
EAN: 4251415300568
 
169.90 Kč
1.7Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní prací gel za dobrou cenu. Spolehlivě odstraňuje skvrny při zachování intenzivních barev vašeho prádla, stejně jako jejich hebkosti.
Waschkönig prací gel Universal, 166 dávek, 5 l
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig prací gel Universal, 166 dávek, 5 l
Kód: 2501643
Kód dod.: 761227
EAN: 4260418934601
 
214.90 Kč
1.29Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Waschkönig Universal je prací gel pro bílé a stálobarevné prádlo s formulí pro odstranění nečistot a skvrn již od 20 °C při zachování barev.
-13%Sleva
Versace Dylan Pink Blush tělové mléko pro ženy 200 ml
Versace
Versace Dylan Pink Blush tělové mléko pro ženy 200 ml
Kód: 2601208
Kód dod.: 14929
EAN: 8011003890743
 
880 Kč
1 007 Kč
4 400Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Versace Dylan Blush Pink představuje éterickou a všeobjímající vůni, která spojuje radost se sofisti
Colgate zubní pasta Max White White Crystals 125 ml
Colgate®
Colgate zubní pasta Max White White Crystals 125 ml
Kód: 2600093
Kód dod.: 885192
EAN: 8718951312845
 
84.90 Kč
679.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta spojuje každodenní bělení s ochranou před zubním kazem a díky technologii FreshFX přináší dlouhotrvající pocit svěžesti pro zářivý a zdravě vypadající úsměv.
Elmex Sensitive Clinical Expert zubní pasta 75 ml
Elmex®
Elmex Sensitive Clinical Expert zubní pasta 75 ml
Kód: 2600968
Kód dod.: 885352
EAN: 8718951716384
 
109.90 Kč
1 465.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tato speciálně vyvinutá zubní pasta je ideální pro osoby s citlivými zuby a poskytuje trvalou ochranu při každodenním čištění. Využívá klinicky ověřenou technologii PRO-ARGIN, doporučovanou zubními lékaři, která účinně chrání citlivé zuby.
Colgate Total Active Fresh zubní pasta 75 ml
Colgate®
Colgate Total Active Fresh zubní pasta 75 ml
Kód: 2601084
Kód dod.: 885286
EAN: 8718951687646
 
69.90 Kč
932Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Colgate Total Activ Fresh poskytuje pokročilou ochranu celé ústní dutiny a je navržena tak, aby bojovala proti hlavním příčinám ústních problémů ještě dříve, než vzniknou. Antibakteriální ochrana pomáhá chránit zuby, jazyk a dásně.
Sunsilk maska Aloe Vera 1 Minute Wow, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk maska Aloe Vera 1 Minute Wow, 180 ml
Kód: 2501573
Kód dod.: 794661
EAN: 8720182281661
 
89.90 Kč
499.44Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivní kúra pro všechny typy vlasů. 98% složek přírodního původu. 0% silikony, barviva, minerální oleje.
AKCE
Perwoll prací gel Renew Wool 20 dávek, 1000 ml
Henkel Perwoll
Perwoll prací gel Renew Wool 20 dávek, 1000 ml
Kód: 2404029
Kód dod.: 765268
EAN: 9000101810387
 
155 Kč
7.75Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální prací gel vyvinutý tak, aby šetrně čistil vlnu a jemné tkaniny, ochránil je před tvorbou žmolků, udržel jejich vlákna jemná a zachoval jejich tvar.
Colgate Max White Expert Original zubní pasta 75 ml
Colgate®
Colgate Max White Expert Original zubní pasta 75 ml
Kód: 2600917
Kód dod.: 885387
EAN: 7509546064857
 
109.90 Kč
1 465.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Colgate Max White Expert Original neodstraňuje pouze povrchové skvrny, ale díky zcela unikátnímu složení zasahuje bělicí účinek hlouběji. Spolehlivě odstraní skvrny zpod povrchu zubní skloviny.
Sunsilk maska pro hladké vlasy Liscio Perfetto 1 Minute Wow, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk maska pro hladké vlasy Liscio Perfetto 1 Minute Wow, 180 ml
Kód: 2501578
Kód dod.: 794655
EAN: 8717163720165
 
89.90 Kč
499.44Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro rovné vlasy, bez krepatění. S arganovým olejem.
Sunsilk maska pro suché vlasy Morbidi E Luminosi 1 Minute Wow, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk maska pro suché vlasy Morbidi E Luminosi 1 Minute Wow, 180 ml
Kód: 2501577
Kód dod.: 794658
EAN: 8000770400255
 
89.90 Kč
499.44Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ideální pro suché a unavené vlasy! Receptura s avokádovým olejem a Aloe Vera je ideální pro suché a unavené vlasy.
Persil Gel Color prací gel, 44 praní, 1,98 l
Henkel Persil
Persil Gel Color prací gel, 44 praní, 1,98 l
Kód: 2303139
Kód dod.: 765243
EAN: 9000101568363
 
359.90 Kč
8.18Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Persil Color gel je určený na barevné prádlo. Dokonale a velmi rychle se rozpouští. Odstraňuje skvrny a zanechává zářivou čistotu a zářivé barvy.
Colgate zubní pasta Total Junior 7-12 let, 50 ml
Colgate®
Colgate zubní pasta Total Junior 7-12 let, 50 ml
Kód: 2600414
Kód dod.: 888046
EAN: 8718951433120
 
52.90 Kč
1 058Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nabízíme vám zubní pastu COLGATE Total Junior, která je vhodná pro všechny děti ve věku 7 - 12 let.
Signal zubní pasta Nature Elements Integral 8 heřmánek a himalájská sůl, 75 ml
Signal
Signal zubní pasta Nature Elements Integral 8 heřmánek a himalájská sůl, 75 ml
Kód: 2208091
Kód dod.: 885018
EAN: 8720181230585
 
64.90 Kč
865.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Netradiční kombinace himalájské růžové soli a heřmánku. Ještě více přírodních ingrediencí. Plně recyklovatelné balení.
AKCE
Perwoll prací gel Renew Sport sportovní prádlo, 20 praní, 1000 ml
Henkel Perwoll
Perwoll prací gel Renew Sport sportovní prádlo, 20 praní, 1000 ml
Kód: 2403025
Kód dod.: 760989
EAN: 9000101810684
100%
155 Kč
7.75Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zachovává funkční vlastnosti vláken a neutralizuje zápach. Perwoll Sport Vám dává naprostou svobodu, abyste se mohli plně věnovat tréninku.
Perwoll prací gel Renew Sport sportovní prádlo, 60 praní, 3000 ml
Henkel Perwoll
Perwoll prací gel Renew Sport sportovní prádlo, 60 praní, 3000 ml
Kód: 2403553
Kód dod.: 760994
EAN: 9000101809930
 
364.90 Kč
6.08Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zachovává funkční vlastnosti vláken a neutralizuje zápach. Perwoll Sport Vám dává naprostou svobodu, abyste se mohli plně věnovat tréninku.
Perwoll prací gel Renew Black na černé a tmavé, 60 praní, 3000 ml
Henkel Perwoll
Perwoll prací gel Renew Black na černé a tmavé, 60 praní, 3000 ml
Kód: 2403550
Kód dod.: 760991
EAN: 9000101809527
 
364.90 Kč
366 Kč
6.08Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel Perwoll Renew je ideálním tekutým pracím prostředkem pro tmavé oblečení. Poskytuje nejen šetrné praní, ale také oživuje tmavé barvy.
Perwoll prací gel Renew Black na černé a tmavé, 40 praní, 2000 ml
Henkel Perwoll
Perwoll prací gel Renew Black na černé a tmavé, 40 praní, 2000 ml
Kód: 2404512
Kód dod.: 761273
EAN: 9000101808445
 
274.90 Kč
6.87Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel Perwoll Renew je ideálním tekutým pracím prostředkem pro tmavé oblečení. Poskytuje nejen šetrné praní, ale také oživuje tmavé barvy.
Avrilé Deep Black prací gel na černé prádlo, 40 praní 1,5 l
Avrilé
Avrilé Deep Black prací gel na černé prádlo, 40 praní 1,5 l
Kód: 2600994
Kód dod.: 757047
EAN: 8594220860084
 
119.90 Kč
3Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce účinný prací gel Avrilé Deep Black s novou vylepšenou technologií je speciálně vyvinutý pro praní tmavého a černého prádla.
Perwoll prací gel Renew Black na černé a tmavé, 75 praní, 3750 ml
Henkel Perwoll
Perwoll prací gel Renew Black na černé a tmavé, 75 praní, 3750 ml
Kód: 2507366
Kód dod.: 761044
EAN: 9000101810295
 
419.90 Kč
5.6Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel Perwoll Renew je ideálním tekutým pracím prostředkem pro tmavé oblečení. Poskytuje nejen šetrné praní, ale také oživuje tmavé barvy.
Ecover ekologický prací gel univerzální zimolez a jasmín, 20 praní, 1 l
Ecover
Ecover ekologický prací gel univerzální zimolez a jasmín, 20 praní, 1 l
Kód: 2204094
Kód dod.: 759193
EAN: 5000204249040
100%
254.90 Kč
12.75Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinná receptura obsahuje aktivní složky rostlinného původu. Zabraňuje žmolkování bavlněných vláken při opakovaném praní.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.