cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-11%Sleva
Azurit prací gel Universal 42 dávek, 1890ml
Tomil® Azurit
Azurit prací gel Universal 42 dávek, 1890ml
Kód: 2500063
Kód dod.: 7061
EAN: 8595025839480
 
199.90 Kč
224.90 Kč
4.76Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Azurit Gel Original Blue Universal je vysoce účinný prací gel pro všechny typy prádla. Chrání barvy před vyblednutím, odstraňuje skvrny a zanechává svěží vůni. Šetrný k tkaninám, ideální pro praní při nízkých teplotách.
Twister prací gel univerzální 17 dávek, 1 L
Twister
Twister prací gel univerzální 17 dávek, 1 L
Kód: 2500962
Kód dod.: 775272
EAN: 8596048010986
 
64.90 Kč
64.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel Twister univerzální je účinný prostředek na praní barevného i bílého prádla.
AKCE
-8%Sleva
Bonux Color Pure Magnolia prací gel, 72 praní, 3,6 l
Bonux
Bonux Color Pure Magnolia prací gel, 72 praní, 3,6 l
Kód: 2601303
Kód dod.: 765284
EAN: 4061746508867
100%
247 Kč
269.90 Kč
3.43Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bonux Color Pure Magnolia prací gel je určen pro praní barevného prádla a zanechává příjemnou vůni.
Jordan Kids zubní pasta pro děti, ve věku 0-5 let, 50 ml
Jordan
Jordan Kids zubní pasta pro děti, ve věku 0-5 let, 50 ml
Kód: 2508470
Kód dod.: 884960
EAN: 7046110071519
 
54.90 Kč
1 098Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jordan Kids je zubní pasta určená pro děti od narození do 5 let. Obsahuje 500 ppm fluoridu, který pomáhá chránit a posilovat mléčné zuby.
-11%Sleva
Nivea Hyaluron Cellular Filler textilní maska proti vráskám, 1 ks
Nivea®
Nivea Hyaluron Cellular Filler textilní maska proti vráskám, 1 ks
Kód: 2505969
Kód dod.: 822459
EAN: 9005800315478
 
79.90 Kč
89.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pošlete vrásky na dlouhou dovolenou během pár minut. Díky silné kombinaci hned tří účinných látek. Stačí vám k tomu jen - NIVEA 10minutová textilní maska HYALURON CELLULAR FILLER.
Perwoll prací gel Mega Renew Color 75 praní, 3750 ml
Henkel Perwoll
Perwoll prací gel Mega Renew Color 75 praní, 3750 ml
Kód: 2507364
Kód dod.: 761043
EAN: 9000101810325
 
419.90 Kč
5.6Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vylepšená ochrana barev proti zašednutí spolu s vylepšenou prací schopností chrání barvy před vyblednutím a uhlazuje poškozená zašedlá vlákna pro optimální odraz světla, díky čemuž bude vaše oblečení již po několika vypráních jako nové.
AKCE
Perwoll prací gel Renew Black na černé a tmavé, 20 praní, 1000 ml
Henkel Perwoll
Perwoll prací gel Renew Black na černé a tmavé, 20 praní, 1000 ml
Kód: 2403024
Kód dod.: 760998
EAN: 9000101810141
100%
155 Kč
7.75Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel Perwoll Renew je ideálním tekutým pracím prostředkem pro tmavé oblečení. Poskytuje nejen šetrné praní, ale také oživuje tmavé barvy.
Perwoll prací gel Renew Wool 40 dávek, 2000 ml
Henkel Perwoll
Perwoll prací gel Renew Wool 40 dávek, 2000 ml
Kód: 2404517
Kód dod.: 759343
EAN: 9000101808506
 
274.90 Kč
6.87Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální prací gel vyvinutý tak, aby šetrně čistil vlnu a jemné tkaniny, ochránil je před tvorbou žmolků, udržel jejich vlákna jemná a zachoval jejich tvar.
-2%Sleva
Frosch Eko Baby prací gel na kojenecké prádlo 21 praní, 1,5 l
Frosch®
Frosch Eko Baby prací gel na kojenecké prádlo 21 praní, 1,5 l
Kód: 2505965
Kód dod.: 765051
EAN: 4009175968609
 
239.90 Kč
244.90 Kč
11.42Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální eko prací gel s přírodními výtažky z heřmánku na bílé i barevné prádlo.
Colgate Triple Action zubní pasta 50 ml
Colgate®
Colgate Triple Action zubní pasta 50 ml
Kód: 2404882
Kód dod.: 885041
EAN: 6920354839016
 
29.90 Kč
598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Triple Action zajišťuje maximální ochranu před zubním kazem, bílé zuby a svěží dech.
Colgate Advanced White zubní pasta 75ml
Colgate®
Colgate Advanced White zubní pasta 75ml
Kód: 2600914
Kód dod.: 885067
EAN: 8718951312173
 
54.90 Kč
732Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bělicí zubní pasta Colgate Advanced White jemně leští a bělí vaše zuby pomocí obsažených mikrokrystalků. Při každodenním používání efektivně zmírní nežádoucí zabarvení zubů a funguje i jako účinná prevence usazování dalších skvrn.
-4%Sleva
Colgate Total Whitening zubní pasta 75 ml
Colgate®
Colgate Total Whitening zubní pasta 75 ml
Kód: 2600896
Kód dod.: 856071
EAN: 8718951226807
 
66.90 Kč
69.90 Kč
892Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Colgate Total whitening čistí zuby od zubního plaku a pomáhá jim obnovit jejich původní bělost.
AKCE
-1%Sleva
Meridol Complete Care zubní pasta 75 ml
Meridol®
Meridol Complete Care zubní pasta 75 ml
Kód: 2600969
Kód dod.: 885374
EAN: 8718951478527
 
109 Kč
109.90 Kč
1 453.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Meridol Complete Care na citlivé zuby a dásně účinně bojuje proti bakteriím zubního plaku, které mohou způsobovat problémy s dásněmi a zápach z úst. Citlivé zuby zaslouží šetrnou péči, která přinese úlevu okamžitě.
AKCE
-1%Sleva
Dr. Beckmann prací ubrousky Magic Leaves Intense Fresh Universal, 20 ks
Dr. Beckmann®
Dr. Beckmann prací ubrousky Magic Leaves Intense Fresh Universal, 20 ks
Kód: 2501381
Kód dod.: 761217
EAN: 4008455584713
 
164 Kč
164.90 Kč
8.2Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací ubrousky k zachycení barev a nečistot z oděvů při praní.
AKCE
Parodontax Ultra Clean zubní pasta 75ml
Parodontax®
Parodontax Ultra Clean zubní pasta 75ml
Kód: 94964
Kód dod.: 885274
EAN: 5054563227720
 
96 Kč
1 280Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Parodontax Ultra Clean - Zastavte krvácení dásní. Posilte zuby. Pocit ultra čistoty.
-13%Sleva
Versace Dylan Pink Blush tělové mléko pro ženy 200 ml
Versace
Versace Dylan Pink Blush tělové mléko pro ženy 200 ml
Kód: 2601208
Kód dod.: 14929
EAN: 8011003890743
 
880 Kč
1 007 Kč
4 400Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Versace Dylan Blush Pink představuje éterickou a všeobjímající vůni, která spojuje radost se sofisti
AKCE
-2%Sleva
Fiorillo Lana prací gel na vlnu a hedvábí, 42 praní, 2,5 l
Fiorillo
Fiorillo Lana prací gel na vlnu a hedvábí, 42 praní, 2,5 l
Kód: 2303179
Kód dod.: 1580FI
EAN: 8017412000926
 
122 Kč
124.90 Kč
2.9Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel s péčí o vlnu, hedvábí a jemné tkaniny. Má změkčující účinek, zabraňuje plstnatění, chrání a prodlužuje životnost vláken. Účinný již ve studené vodě nebo vlažné při teplotě 30 °C.
Woolite Keratin Therapy Mix Colors prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Woolite
Woolite Keratin Therapy Mix Colors prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Kód: 2000904
Kód dod.: 761129
EAN: 5900627090512
100%
239.90 Kč
4Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel s keratinem na praní barevného prádla. Vhodný na jakýkoli materiál, i jemné prádlo.
Perwoll prací gel Renew Sport sportovní prádlo, 40 praní, 2000 ml
Henkel Perwoll
Perwoll prací gel Renew Sport sportovní prádlo, 40 praní, 2000 ml
Kód: 2404515
Kód dod.: 761271
EAN: 9000101810790
 
274.90 Kč
6.87Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zachovává funkční vlastnosti vláken a neutralizuje zápach. Perwoll Sport Vám dává naprostou svobodu, abyste se mohli plně věnovat tréninku.
Signal zubní pasta Nature Elements Integral 8 Baking soda, 75 ml
Signal
Signal zubní pasta Nature Elements Integral 8 Baking soda, 75 ml
Kód: 2208094
Kód dod.: 885011
EAN: 8710604781879
 
64.90 Kč
865.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta obohacen jedlou sodou, rozmarýnem a mátou. Poskytuje hloubkové čištění a zvyšuje přirozenou svěžest dechu.
AKCE
-3%Sleva
Sensodyne Kompletní ochrana Cool Mint zubní pasta pro citlivé zuby, 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Kompletní ochrana Cool Mint zubní pasta pro citlivé zuby, 75 ml
Kód: 2601450
Kód dod.: 885406
EAN: 5054563245427
 
126 Kč
129.90 Kč
1 680Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sensodyne Kompletní ochrana zubní pasta je určena pro citlivé zuby a každodenní péči.
AKCE
Jelen prací gel Black na černé prádlo, 60 praní, 2,7 l
Jelen®
Jelen prací gel Black na černé prádlo, 60 praní, 2,7 l
Kód: 1705857
Kód dod.: 100257997
EAN: 8592613579971
100%
229.90 Kč
3.83Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací prostředek na černé prádlo, který zanechá intenzivní tmavé barvy jako nové. Je šetrný k přírodě i k pokožce. Vhodný pro praní v automatické pračce i na ruční praní.
AKCE
-11%Sleva
Azurit prací gel na černé a tmavé prádlo 62 praní, 2048 ml
Tomil® Azurit
Azurit prací gel na černé a tmavé prádlo 62 praní, 2048 ml
Kód: 2206360
Kód dod.: 6871
EAN: 8595025836595
100%
199.90 Kč
224.90 Kč
3.22Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Azurit pokračuje v tradici pracích přípravků z 90. let. Tento prací prostředek má svěží vůni a dokonale pečuje o Vaše prádlo.
Perwoll prací gel Mega Renew Blossom 40 praní, 2000 ml
Henkel Perwoll
Perwoll prací gel Mega Renew Blossom 40 praní, 2000 ml
Kód: 2404513
Kód dod.: 759340
EAN: 9000101808476
 
274.90 Kč
6.87Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel Perwoll Renew & Blossom je speciálně navržený na jemné a barevné prádlo. Prací gel můžete použivat na různé typy barevného oblečení aniž by ztratilo své intenzivní barvy.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.